20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

در مقاله لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟ از برتر مهاجر در مورد پیشنه و زمان شروع این بخت آزمایی صحبت خواهیم نمود. از دیگر مباحث تعداد افرادی می باشد که در سال می توانند ثبت نام نمایند و نیز گذر کوتاهی در مورد شرایط برندگان بخت آزمایی لاتاری خواهیم داشت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟ می‌توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

لاتاری گرین کارت آمریکا

در سال 1990  یک قانون مهاجرتی رو مجلس سنای آمریکا تسویب میکنه ، که بر طبق اون قانون برای مهاجرت به آمریکا علاوه بر راه های قبلی یک قرعه کشی هم برگذار میشه که بر طبق اون 55 هزار نفر هر سال میتونن وارد آمریکا بشن و گرین کارت (کارت اقامت دائمی) بگیرند .

با توجه به این که داده های متقضایان در سیستم کامپیوتری ذخیره میشود ، بر اساس نیاز های سالانه دولت آمریکا این امکان وجود دارد که از هر دموگرافی (ویژگی جمعیتی مثلا مرد مجرد یا زن مجرد تحصیل کرده) که در برنامه های بلند مدت آمریکا نیاز هست.

تقسیم بندی سهمیه لاتاری

بر طبق این قانون ، دادستان کل ایالات متحده با داده های آماری مهاجرتی 5 سال اخیر ، کشور هارو بر اساس پر مهاجر و کم مهاجر تقسیم بندی میکنه ، “کشور های پر درخواست” به کشوری گفته میشه که هر سال شهروندان آن کشور بیشتر از 50 هزار درخواست ویزای دائمی آمریکا میدهند و بر طبق این قانون برای ایجاد تنوع مهاجرین این کشور ها حق شرکت در برنامه لاتاری را ندارند که خوشبختانه یا بدبختانه ایرانیان تعداد خیلی کمی درخواست مهاجرت به آمریکا میدهند و از طرفی اکثر ایرانیان شرکت کننده در لاتاری  در دموگرافی جوان و تحصیل کرده قرار دارند و جزو جمعیتی حساب میشوند که بار اقتصادی بر روی آنها قرار میگیرد و از نظر برنامه ریزی های طولانی مدت جمعیتی ایده عال حساب میشوند ،  برای همین بیشترین سهم پذیرش لاتاری برای ایرانیان هست که حدود 4500 نفر میباشد.

برای برنده شدن در لاتاری باید یکی از این دو شرط را داشت :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بخت آزمایی لاتاری می توانید مطالب مرتبط سایت برتر مهاجر مراجعه نمایید.

از اینکه تا انتهای مقاله لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟ با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد مقاله لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟ می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

سوالات متداول لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391