روش های روش های پرداخت برتر مهاجر

1

online

روش های پرداخت آنلاین از طریق درگاه روش های پرداخت

در این روش در هنگام ثبت درخواست های مربوط به لاتاری نظیر ثبت نام لاتاری، استعلام نتیجه لاتاری گرین کارت و وقت مشاوره با کارشناسان مهاجرت و ... شما به درگاه اینترنتی بانک ها متصل شده و روش های پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام می دهید.
برای روش های پرداخت با درگاه های بانکی شما به یک کارت معتبر بانکی همراه با رمز دوم نیازمند هستید.
این روش سریع ترین و ساده ترین روش روش های پرداخت می باشد که موجب تسریع در انجام امور مربوط به شما می شود لذا توصیه می شود برای روش های پرداخت از درگاه های بانکی معتبر کشور استفاده نمایید.

اگر نیاز دارید به برترمهاجر مبلغی روش های پرداخت کنید میتوانید از به این صفحه مراجعه کنید و روش های پرداخت کنید

2

card to card

روش های پرداخت کارت به کارت

اگرچه روش های پرداخت اینترنتی روش سریع و مطمئنی است اما با توجه به عدم آشنایی برخی از دوستان با روش های پرداخت های آنلاین یا فراهم نبودن امکاناتی نظیر رمز دوم پویا علاوه بر . روش های پرداخت آنلاین میتوانید با انتخاب روش کارت به کارت روش های پرداخت های خود را انجام دهید برای انجام روش کارت به کارت میتوانید از شماره حساب و شماره کارت زیر استفاده نمایید.

شماره کارت :

6037 9974 7152 8167

به نام :

محمد جواد ذوالقدر
بانک ملی
. در این روش روش های پرداخت اطلاعات روش های پرداخت خود مثل شماره تراکنش، زمان انجام تراکنش را به خاطر داشته باشید تا امکان پیگیری روش های پرداخت فراهم باشد.
3

روش های پرداخت در دفتر مرکزی برتر مهاجر

علاوه بر روش های فوق افرادی که برای عکاسی یا سایر امور به دفتر برتر مهاجر مراجعه می کنند می توانند با استفاده از دستگاه کارت خوان یا روش های پرداخت وجه نقد ، هزینه های مربوط به امور مختلف لاتاری را روش های پرداخت نمایند.