روش های پرداخت برتر مهاجر

1

online

پرداخت آنلاین از طریق درگاه

در این روش در هنگام ثبت درخواست های مربوط به لاتاری نظیر ثبت نام لاتاری، استعلام نتیجه لاتاری گرین کارت و وقت مشاوره با کارشناسان مهاجرت و ... شما به درگاه اینترنتی بانک ها متصل شده و پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام می دهید.
برای پرداخت با درگاه های بانکی شما به یک کارت معتبر بانکی همراه با رمز دوم نیازمند هستید.
این روش سریع ترین و ساده ترین روش پرداخت می باشد که موجب تسریع در انجام امور مربوط به شما می شود لذا توصیه می شود برای پرداخت ازپردات آنلاین و درگاه های بانکی کشور استفاده نمایید.

اگر نیاز دارید به برترمهاجر مبلغی پرداخت کنید میتوانید به این صفحه مراجعه کنید و پرداخت خود را انجام دهید.

2

card to card

پرداخت کارت به کارت

اگرچه پرداخت اینترنتی روش سریع و مطمئنی است اما با توجه به عدم آشنایی برخی از دوستان با روش های پرداخت های آنلاین یا فراهم نبودن امکاناتی نظیر رمز دوم پویا علاوه بر . پرداخت آنلاین می توانید با انتخاب روش کارت به کارت پرداخت های خود را انجام دهید برای انجام روش کارت به کارت می توانید از شماره حساب و شماره کارت زیر استفاده نمایید.

شماره کارت :

6037 9974 7152 8167

به نام :

محمد جواد ذوالقدر
بانک ملی
در این روش اطلاعات پرداخت خود مثل شماره تراکنش، زمان انجام تراکنش را به خاطر داشته باشید تا امکان پیگیری پرداخت فراهم باشد.
3

پرداخت حضوری در دفتر مرکزی برتر مهاجر

علاوه بر روش های فوق افرادی که برای عکاسی یا امور برندگان لاتاری یا حتی ثبت نام لاتاری به دفتر برتر مهاجر مراجعه می کنند می توانند با استفاده از دستگاه کارت خوان یا پرداخت وجه نقد ، هزینه های مربوط به امور مختلف لاتاری را پرداخت نمایند.