سوالات متداول لاتاریهزینه ثبت نام لاتاری در سایت رسمی اداره امور مهاجرت به صورت رایگان می‌باشد. هزینه‌ای که افراد بابت ثبت نام لاتاری پرداخت می‌کنند بابت خدماتی می‌باشد که کارگزار مهاجرتی با دقت و ضمانت درست و صحیح بودن اطلاعات ارائه می‌دهد. قیمت‌های که توسط مجموعه برتر مهاجر ارائه می‌شود به طور کاملاً منصفانه می‌باشد. از طرفی دیگر شما با خیالی کاملاً آسوده نام نویسی خود را بدون هیچ گونه خطایی انجام دهید. کارشناسان مجرب ثبت نام لاتاری برتر مهاجر با سال‌ها تجربه در نام نویسی لاتاری به شما کمک خواهند نمود که شما دیگه نگرانی از این بابت نداشته باشید.

تعرفه‌های ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا در مجموعه برترمهاجر به شرح زیر می‌باشد.

برای افرادی مجرد می‌باشند مبلغ 250.000 تومان

و متأهل تک شانسه مبلغ 350.000 تومان
و متأهل دو شانسه مبلغ 450.000 تومان

به ازای هر فرزندی که حداکثر 21 سال داشته باشد مبلغ 30.000 تومان

برای رزرو وقت جهت ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا و پرداخت هزینه ثبت نام لاتاری می‌توانید با شماره تماس در بالای سایت تماس حاصل نمایید.

خیر !! کلیه ثبت نام های انجام شده توسط مجموعه ما در صورت امکان به صورت دو فرمه یا دو شانسه انجام میشود و نیازی به ثبت نام چند باره نیست.
تنها افراد بین 18 تا 21 سال که زیر مجموعه پدر یا مادر ثبت نام شده اند و قصد دارند برای افزایش ضریب احتمال برنده شدن لاتاری به صورت جداگانه نیز ثبت نام بکنند میتوانند فرم مجزایی در سایت پر کنند.تا ثبت نام آنها سه شانسه یا اصطلاحا سه فرمه انجام گیرد.

اگر شما پاسپورت را از یک مرجع صادر کننده پاسپورت (مثلا ایران یا کشور های دیگه) به صورت قانونی دریافت کرده  باشید و تاریخ انقضا درج شده در پاسپورتتان نگذشته باشد ، پاسپورت شما معتبر است در غیر این صورت نامعتبر است

در ضمن استفاده از پاسپورت جعلی ، دست نویس و .. غیر قانونی می باشد و موجب از بین رفتن شانس شما در لاتاری می شود. تاریخ انقضای پاسپورت معمولا در صفحه اول، دوم پاسپورت درج میشود.

قبل از هر چیز باید بدونید که این مقاله واسه مشخص شدن تکلیف برندگان لاتاری 2023 نوشته شده. شما وقتی تو لاتاری شرکت می کنین فقط و فقط به برنده شدن در اون فکر می کنین. احتمالاً از مراحلی که بعد باید طی کنید خبر ندارید. بهترین مژده ای که میتونم بهتون بدم اینه که […]

از سال 1995 لاتاری گرین کارت آمریکا برگزار می شود و تعداد 55000 ویزا برای این دسته بندی در هر سال در نظر گرفته می شود. اگرچه شرکت در لاتاری گرین کارت برای دریافت ویزا یکی از راحت ترین روش ها برای مهاجرت به آمریکا است اما یک سری شرایط اولیه دارد که باید رعایت […]

خیر .تحریم های دولت آمریکا  مربوط به امور اقتصادی و نظامی دولت ایران می باشد نه امور مهاجرتی شهروندان ایرانی !!!  در ضمن لاتاری برنامه ای هست که طبق قانون 1990 مهاجرت ،باید شهروندان کشور هایی که کمترین سهم مهاجرت به روش های دیگر را دارند از طریق لاتاری فرصت داشته باشند تا اقامت دائمی دریافت کنند و این برای افزایش تنوع نژادی و رفع نیاز های جمعیتی می باشد به همین خاطر امکان ثبت نام لاتاری برای مردم ایران وجود داشته و مشکلی در برای ثبت نام نیست . در واقع شهروندان ایرانی هدف تحریم ها نیستند ! 

برای دریافت پاسپورت معتبر میتوانید به مراکز پلیس +10 یا اداره گذرنامه شهر خود مراجعه فرمایید.

مدارک لازم برای دریافت پاسپورت

اصل و کپی شناسنامه (افرادی که فاقد شناسنامه می‌باشند باید تایدیه ثبت احوال دریافت نمایند.)

اصل آخرین گذر نامه (در صورتی که برای بار اولتان نباشد)

یه قطعه عکس ۶×۴ با  شرایط زیر:

عکس باید تمام رخ و رنگی باشد
سفید بودن  پس زمینه عکس
عکس گرفته شده حداکثر برای 180 روز قبل باشد.
استفاده نکردن از عینک، کلاه، کروات و هرگونه زیورآلات و هرگونه آرایش نامناسب موها و ریش و سیبل. همچنین باید پیشانی و گوش ها قابل رویت می‌باشد.
هم رنگ نبودن لباس با پس زمینه عکس
عکس خانم باید حجاب کامل را رعایت نمایند. البته روسری و مقنعه مورد استفاده باید ساده و مشکی و یا رنگ‌های تیره استفاده شود. دخترانی که تا حداکثر 6 سال دارند مجاز هستند که بدون حجاب باشند.

بله اگر تابع کشوری باشید که در لیست کشورهای ممنوع برای ثبت نام لاتاری نیست، میتوانید در لاتاری شرکت کنید.
در حال حاضر 20 کشور جزو کشورهای ممنوع برای ثبت نام لاتاری میباشند.
اگر ایرانی هستید و تابعیت و پاسپورت کشور دیگری را نیز دارید ، در صورتی که آن کشور جزو کشور های مجاز برای لاتاری باشد ، میتوانید از طریق آن کشور اقدام کنید که البته ممکن است با توجه به سهمیه آن کشور شانس برنده شدن شما کمتر یا بیشتر از ایران باشد.در حال حاضر ایران جزو یکی از بهترین کشورها برای ثبت نام لاتاری است.
در ضمن برای افزایش شانس شما نمیتوانید 2 بار و با دو پاسپورت جداگانه ثبت نام کنید چرا که با ثبت نام دوباره اسم شما حذف شده و شانس شما سوخت می شود.

بله ، افغانستان جزو کشور های مجاز ثبت نام لاتاری می باشد و اتباع افغان با داشتن پاسپورت معتبر (چه پاسپورت افغانستان و چه پاسپورت ایران) میتوانند در لاتاری شرکت نمایند.

هر سال از تاریخ حدود 12 مهر تا 15 آبان ( سوم اکتبر لغایت ششم نوامبر )حدود 33 روز، مهلت ثبت نام لاتاری هست که به دلیل ازدحام بسیاری از افراد موفق به ثبت نام نمیشوند به همین خاطر برتر مهاجر این امکان را ایجاد کرده تا متقاضیان در کل سال بتوانند برای نزدیک ترین دوره لاتاری رزرو ثبت نام کنند تا در موقع ثبت نام با خیال راحت امور ثبت نامی توسط برتر مهاجر انجام شود.

نتایـج لاتاری گرین کارت آمریکا هر ساله در اواسط اردیبهشت ماه(6 می) اعلام می شود. برندگان لاتاری میتوانند برای سایر امور مهاجرتی و اخذ ویزا از کارشناسان برتر مهاجر مشاوره دریافت کنند. علاوه بر این مجموعه ما در تمام مراحل در خدمت شماست:

مشاوره برندگان، مشاوه و راهنمایی برای جمع آوری مدارک، پر نمودن فرم ها،ترجمه مدارک شما به صورت تخصصی، راهنمایی مصاحبه سفارت، دریافت بلیط هواپیما،رزرو محل سکونت،اسپانسر، جاب افر و پیشنهاد شغلی و سایر امور تا دریافت ویزای آمریکا از جمله خدماتی است که برتر مهاجر برای برندگان لاتاری ارائه میدهد.

طی یک تحقیق علمی شانس برنده شدن ایران خودرو بیشتر از شانس برنده شدن در لاتاری آمریکاست و این موضوع براساس تعداد ثبت نامی های کل جهان محاسبه شده و قطعا با توجه به این که ایران اینترنت ضعیفی دارد و خیلی از متقاضیان هنگام ثبت نام موفق به تکمیل ثبت نام نمیشن در نتیجه تعداد ثبت نامی ها از ایران به میانگین جهانی و نسبت جمعیت کمتر میباشد و چون آمار رسمی تعداد ثبت نام از ایران به روز نیست و چند سال بعد برای امسال مشخص میشود با توجه به داده های قدیمی که میتواند شانس را کمتر نشان دهد با این حال با چندین حدس مختلف از امار ها که در تحقیقات استفاده شده شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا بیشتر از شانس برنده شدن در قرعه کشی ایران خود بوده و این موضوع توسط منابع مختلف و محققین مختلف حتی ( خبرگذاری های دولتی ایران) تایید شده

برگه تردد اربعین یک برگه کاغذی می باشد که کشور ایران و عراق آنرا برای عبور از مرز به رسمیت میشناسند و کشور های دیگر قبول ندارند و به عنوان پاسپورت برای ورود به آمریکا قابل استفاده نمی باشد،البته راه حلی برای ثبت نام با برگه تردد اربعین می باشد! اما با این وجود پیشنهاد تیم برتر مهاجر به شما دریافت پاسپورت معتبر بوده تا دچار زیان یا خسارت نشوید و ثبت نام شما اصولی و درست انجام شود.

بعد از ثبت نام لاتاری در وب سایت برتر مهاجر برای مدت کوتاهی اطلاعات شما قابل اصلاح می باشد برای این کار میتوانید به پنل کاربری خود مراجعه کنید و اطلاعات خود را اصلاح نمایید .
اما بعد از این که پیامک تکمیل ثبت نام برای شما ارسال شد این امکان وجود نخواهد داشت و در صورت ثبت نام جداگانه شانس شما از بین خواهد رفت ، البته در صورتی که اطلاعات اشتباه وارد شود بعد از برنده شدن طبق یک فرمی قابل اصلاح می باشد.
اگر در هنگام ثبت نام اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده اید و اکنون جزو برندگان هستید میتوانید از طریق بخش مشاوره ، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

هنگام ثبت نام در وب سایت برتر مهاجر اطلاعات باید به صورت انگلیسی و مطابق پاسپورت باشد ، البته ورود اطلاعات به صورت فارسی نیز مشکلی ایجاد نمیکند و تیم ما این اطلاعات را ترجمه خواهد کرد اما این امکان وجود دارد کهبین املای ترجمه شده اسم و مشخصات شما توسط مجموعه ما با پاسپورت شما متفاوت باشد . به همین توصیه می شودبخش های درخواستی را انگلیسی وارد کنید.
البته به این خاطر که آدرس از پاسپورت مستقل است می توانید آن را فارسی وارد کنید و تیم ما برای شما ترجمه خواهند کرد.

هیچ محدودیت سنی برای ثبت نام لاتاری وجود ندارد و همه افراد میتوانند در لاتاری شرکت کنند.اما افراد زیر 18 سال تنها در صورتی مجاز به ثبت نام میباشند که زیر مجموعه پدر یا مادر ثبت نامشان را انجام دهند. و همچنین امکان ثبت نام افراد بالای 21 سال به صورت زیر مجموعه پدر و مادر نیست.

1- پشت زمینه عکس سفید باشد.

2-عکس پرسنلی و 3*4 یا عکس پاسپورت مورد قبول نیست.

3- عکس افراد شرکت کننده باید همگی جدید بوده و از تاریخ عکسبرداری حداکثر 6 ماه گذشته باشد.

4- استفاده از عینک، کلاه، زیورآلات در عکس ممنوع میباشد.

5- آرایش غلیظ که موجب تغییر در چهره شود و استفاده از لنز ممنوع است.

6-رنگ لباس شما باید سفید یا همرنگ با پس زمینه عکستان نباشد.

7- عکس از روبهرو گرفته شود و تصویر فرد تمام رخ باشد.نگاه رو به بالا، سر رو به پایین و یا چهره نیم رخ مورد قبول نیست.

8-عکسهای دسته جمعی و یا خانوادگی مورد قبول نیستند.

خیر .داشتن مدارک آیلیس و تافل برای ثبت نام لاتارین گرین کارت ایالات متحده آمریکا ضروری نمی باشد. در کل داشتن مهارت زبان انگلیسی برای افرادی که می خواهند به خاک آمریکا مهاجرت نمایند نیاز می باشد اما الزامی نیست. بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که بعد از برنده شدن لاتاری، شخصی که برای مصاحبه سوالاتی را از ما می پرسد انگلیسی زبان می باشد یا نه؟!؟

در جواب این سوال باید گفت آفیسری که برای مصاحبه با شما ملاقات می کند فارسی زبان می باشد. بنابراین افرادی که زبان انگلیسی را به خوبی نمی دانند می توانند این مصاحبه انجام دهند.

از طرفی از زمانی که شما برنده لاتاری شوید تا زمانی که مهاجرت شما انجام شود بیش از 1 سال فاصله زمانی هست و شما در این مدت میتوانید زبان خود را تقویت کنید.

در قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا دو دسته از افراد شانس بیشتری نسبت به سایر افراد برای پذیرفته شدن و یا برنده شدن رو دارند دسته اول افراد متاهل هستند که ثبت نام آنها یک بار با پاسپورت خودشان انجام میشود و بار دیگر ثبت نامشان به عنوان همراه و زیر مجموعه همسر انجام میشود.به این نوع ثبت نام اصطلاحا دو شانسه یا دو فرمه گفته میشود و اگر خانم برنده شود آقا و فرزندان زیر مجموعه هم امکان دریافت ویزا و مهاجرت داشته و برعکس اگر آقا برنده شود خانم و فرزندان نیز میتوانند گرین کارت آمریکا دریافت کنند به این ترتیب فرزندان و زن و شوهر دو شانس برای برنده شدن در لاتاری دارند.

دسته دوم  افراد بین 18 تا 21 سالی هستند که پدر و مادر آنها نیز علاوه بر خودشان در لاتاری ثبت نام میکنند. این افراد علاوه بر اینکه میتوانند به عنوان زیر مجموعه مادر و پدر ثبت نام کنند چون سن بالای 18 دارند میتوانند به صورت تکی و با اطلاعات پاسپورت خودشان نیز ثبت نام انجام دهند که همین موضوع باعث میشود سه بار فرصت برنده شدن داشته باشند به همین خاطر به اینگونه ثبت نام ها ثبت نام سه شانسه یا سه فرمه هم گفته میشود.
دسته دوم  افراد بین 18 تا 21 سالی هستند که پدر و مادر آنها نیز علاوه بر خودشان در لاتاری ثبت نام میکنند. این افراد علاوه بر اینکه میتوانند به عنوان زیر مجموعه مادر و پدر ثبت نام کنند چون سن بالای 18 دارند میتوانند به صورت تکی و با اطلاعات پاسپورت خودشان نیز ثبت نام انجام دهند که همین موضوع باعث میشود سه بار فرصت برنده شدن داشته باشند به همین خاطر به اینگونه ثبت نام ها ثبت نام سه شانسه یا سه فرمه هم گفته میشود.
ثبت نام لاتاری گرین کارت ایالات متحده آمریکا توسط مجموعه برتر ارائه می شود. این خدمات به همراه خدمات عکاسی مخصوص لاتاری انجام می شود.توجه نمایید برای ثبت نام لاتاری حتما باید پاسپورت ( گذرنامه ) داشته باشید در غیر این صورت نام نویسی شما انجام نمی شود. برای دیافت پاسپورت می توانید به دفاتر خدمات الکترونیکی پلیس+10 مراجه کنید.

سهم لاتاری شما سوخته می شود،در ضمن  لاتاری قابل فروش و انتقال نبوده و قابلیت تمدید یا استفاده در زمان دیگر ی ندارد البته متقاضی از ثبت نام های بعدی محروم نخواهد شد و امکان ثبت نام دوباره در دوره های بعد وجود دارد.

این ممنوعیت مربوط به دوران ریاست جمهوری آقای ترامپ بوده ودر حال حاضر مانعی نیست

آدرس و مشخصات دقیق مجموعه در سایت ذکر شده.علاوه بر اون شما میتونید با خوندن نظرات و بازخوردهایی که مشتریان داشتن از تجربیات همکاری و میزان رضایتشون از مهاجر برتر مطلع بشید ضمن اینکه ثبت نام ما معتبر هست و اطلاعات و کد پیگیری رو در سایت وزارت خارجه آمریکا استعلام بگیرین.همچنین اگه اشتباهی از سمت ما رخ بده مبلغ بصورت تمام و کمال عودت داده میشه

ثبت نام لاتاری در برتر مهاجر طی چند مرحله صورت می پذیرد. ابتدا برای مشخص شدن مسیرتان مشاوران ما راهنمایی و مشاوره لازم  را به شما خواهند داد. گفتنی است که این نام نویسی هم به صورت حضوری و وهم به صورت آنلاین صورت می پذیرد. ثبت نام غیر حضوری یا آنلاین برای افرادی در شهرستان می باشد مناسب است.

پس از اینکه اطلاعات فردی  اشخاص توسط اپراتور مربوط دریافت شد و برای بررسی نهایی و ترجمه اطلاعات به کارشناسان لاتاری تحویل می شود. بعد از اینکه اطلاعات و مدارک توسط کارشناس لاتاری بررسی و نواقص آن برطرف کردید شما می توانید به کمک کارشناس مربوطه فرم مربوطه را پر نمایید.

در مرحله عکاسی مخصوص لاتاری برای افرادی که حضوری به دفتر مراجعه می کنند می توانند از خدمات عکاسی حرفه ای برتر مهاجر استفاده نمایند و برای افرادی که تصمیم به ثبت نام غیر حضوری دارند می توانند با دریافت مشاوره های لازم، در منزل خود عکس مربوطه بگیرند.

پس از بررسی اولیه اطلاعات و مدارک مربوطه کارشناس لاتاری برتر مهاجر اقدام به ثبت نام نهایی انجام می گیرد. پس از اتمام فراینده ثبت لاتاری توسط کارشناس مربوطه برای شما یک پیرینت حاوی کد پیگیری به شما تحویل داده خواهد شده.

از مزایایی که مجموعه برتر مهاجر برای مشترکین عزیز ارائه می دهد، گزارش دهی رایگان برای اعلام نتایج بخت آزمایی لاتاری گرین کارت آمریکا می باشد.

تذکر: افراد زیادی هر سال ثبت نام لاتاری انجام می دهند که تعدادی از آن به دلیل وارد کردن اشتباهی اطلاعات با وجود برنده شدن لاتاری نمی توانند اقدامات اخذ گرین کارت آمریکا یا همان کارت سبز انجام دهند. بنابراین برای ثبـت نام لاتاری به هرشخصی مراجعه نکنید و از مراکز معتبر در این خصوص مراجعه نمایید.

از مهم ترین شرایطی که باید افراد برای ثبت نام لاتاری داشته باشند دو مورد می باشد.
داشتن حداقل سن 18 سال
حداقل مدرک تحصیلی دیپلم یا دوسال سابقه کار تخصصی

اقامت در هر کدام از ایالت های آمریکا بدون داشتن هیچگونه محدودیتی
داشتن هر گونه شغل یا کسب و کار به جز مشاغل فدرال آمریکا
خرید و فروش نامحدود زمین و ملک
نام نویسی در مدارس و دانشگاه های دولتی در ایالات متحده آمریکا
اجازه اخذ گواهینامه رانندگی ( به این نکته توجه داشته باشید که گواهینامه رانندگی ایران در آمریکا هیچ اعتباری ندارد و باید از ابتدا اقدام به دریافت گواهی نماید
فرصت استخدام در نیرو های مسلح آمریکا و استفاده از مزایای فوق العاده آن
استفاده از تمامی خدمات بیمه که شامل بیمه بیکاری، تامین اجتماعی و بیمه درمانی می باشد.
دریافت شهروندی آمریکا بعد از پنج سال و واجد شرایط شدن برای شهروندی
نا محدود بودن ورود و خروج از خاک آمریکا
در خواست ویزا برای همسر و فرزندان مجرد

لاتاری در اصلاح به معنی قرعه کشی می باشد و عبارت لاتاری گرین کارت آمریکا در واقع یک قرعه کشی بسیار وسیع توسط اداره مهاجرت آمریکاست که طی این قرعه کشی هر ساله 50 هزار نفر از سراسر دنیا موفق به اخذ گرین کارت آمریکا می شوند.

در مقاله سؤالات مصاحبه لاتاری آمریکا چیست از برتر مهاجر در مورد سؤالاتی که احتمالاً از شما پرسیده شود و مدارکی که باید قبل مصاحبه آماده کنید را برای شما خواهیم گفت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله سؤالات مصاحبه لاتاری آمریکا چیست می‌توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید. […]

خوشبختانه برای ثبت نام در لاتاری به مدرک تحصیلی خاصی احتیاج نیست اما پس از برنده شدن و برای دریافت ویزا داشتن یکی از دو مورد زیر ضروری است.
1- حداقل مدرک تحصیلی دیپلم (معادل 12 سال تحصیل)
– 2 سال سابقه کار تخصصی در طی 5 سال گذشته برای کسانی که مدرک تحصیلی دیپلم ندارند.
به این نکته توجه داشته باشید که برای ثبت نام در لاتاری هیچ نیازی به ارائه مدرک تحصیلی ندارید. مدرک تحصیلی برای دریافت ویزا میباشد.

به بیان ساده منظور از سابقه کار تخصصی کاری است که شما برای انجام اون کار دوره آموزشی گذرونده باشید و یا مهارت کسب کرده باشید.کارهایی مثل نجاری، جوشکاری ، مهندسی و … از جمله مشاغل تخصصی به حساب می آیند.
داشتن تخصص برای ثبت نام لاتاری اجباری نمی‌باشد اما در صورتی که دارای تخصصی باشید می‌توانید راحت‌تر در آمریکا اقامت دائم دریافت نمایید.

هیچ تفاوتی میان ثبت نام حضوری و غیر حضوری توسط مجموعه برتر مهاجر از نظر نوع ثبت نام و نتیجه نهایی وجود نداشته اما به این خاطر که همکاران ما برای مراجعان حضوری زمان بیشتری صرف میکنند هزینه ثبت نام لاتاری به صورت حضوری از ثبت نام غیر حضوری بالاتر است.
علاوه بر این افرادی که از طریق مراجعه حضوری به دفتر مرکزی برتر مهاجر، اقدام به ثبت نام لاتاری میکنند امکان عکاسی صحیح و اصولی برای آنان در مجموعه فراهم است.

فرزندان شما باید دارای شرایط زیر باشند

1-حداکثر سن 21 سال
2-فرزندان در هنگام ثبت نام نیاز به پاسپورت ندارند ولی بعد از برنده شدن برای خروج از کشور داشتن پاسپورت الزامی است.
3-در صورتی که متارکه کرده اید و  از ازدواج قبلی خود فرزندی دارید و یا بچه ای را به فرزندی قبول کرده اید و یا همسر شما از ازدواج سابق فرزندی دارد خودکار فرزند خوانده شما حساب میشود هم باید در فرم قرار دهید حتی اگر از والد اون فرزند طلاق گرفته باشید و حتی اگر حضانت آن بچه با شما نباشد نیز باید بچه را در لیست فرزندان قرار دهید .چنانچه در فرم ثبت نام اطلاعات فرزندی را وارد کنید که فرزند طبیعی یا فرزند خوانده شما نیست ، پس از برنده شدن به علت دروغ گویی شانس شما از بین خواهد رفت و گرین کارت برایتان صادر نخواهد شد.
4-در صورت داشتن فرزند نمی توانید به دروغ بدون فرزند ثبت نام کنید چرا که در صورت اثبات دروغ گویی در فرم ثبت نام شانس شما در لاتاری از بین خواهد رفت !!!
خیلی مهمه که بدونید فرزند خواندگی ازبین نمیرود به این معنی که شما با شخصی ازدواج میکنید و فرزندان آن شخص فرزند خوانده شما میشود و حتی در صورت طلاق با آن شخص رابطه فرزند خواندگی شما از بین نخواهد رفت! حتی اگر حضانتش با شما نباشد.

برای ثبت نام یک شانسه داشتن پاسپورت همسر ضروری نمی باشد ولی اگر همسر پاسپورت داشته باشد شانس شما دو برابر می شود ، در ضمن کسانی که به دلیل مشاغل خاص همسرشان یا هر دلیل دیگری نمی توانند از کشور خارج شوند و یا پاسپورت اخذ کنند بهتر است شرکت نکنند چرا که در صورت برنده شدن شانس و هزینه ی شما هدر می رود.

اگر فرزندان شما زیر 21 سال باشند بدون نیاز به پاسپورت  می توانند تحت سرپرستی شما در لاتاری شرکت کنند و در صورت برنده شدن با شما به آمریکا مهاجرت کنند ،

ولی پس از برنده شدن برای خروج از کشور نیاز به پاسپورت دارند ، در ضمن اگر سن 18 تا 21 دارند می توانند به صورت مستقل ثبت نام کنند که  در این صورت برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا نیاز به پاسپورت دارند

و اگر بالای 21 سال باشند فقط می توانند مستقل ثبت نام کنند و داشتن پاسپورت معتبر برای ثبت نام ضروری می باشد.

دولت آمریکا دو جور لاتاری برگزار می کند یکی لاتاری ایالتی که در آن مبلغی به برنده پرداخته می شود البته شرکت در این لاتاری به خاطر ماهیت قمار آن حرام است و در ایران و کشور های مسلمان غیر قانونی هست.

نوع دیگر لاتاری برای پذیرش مهاجران به آمریکا هست که طبق قانون مهاجرت 1990 آمریکا شهروندان کشور هایی که مهاجرت کمی به آمریکا دارند می توانند از طریق قرعه کشی اقامت دائم آمریکا دریافت کنند و دولت آمریکا به برندگان لاتاری گرین کارت هیچ پولی ، کمکی ، خانه و….. به هیچ وجه نمی دهد و فقط شانس دریافت گرین کارت شامل این لاتاری می شود.

مجموعه برتر مهاجر فقط به شما کمک می کند تا از این طریق بتوانید به آمریکا مهاجرت کنید و به هیچ عنوان در لاتاری که ماهیت قمار دارد فعالیت نمی کند!

شما با برنده شدن در لاتاری و دریافت ویزای گوناگونی و پس از آن هم گرین کارت،دارای حقوق شهروندی خواهید شد و مثل دیگر شهروندان آمریکا از حق تحصیل،زندگی،کار،حساب بانکی و… برخودار میشوید.

اگر بعد از ثبت نام قبل از پر کردن فرم برندگان دارای فرزند شوید می توانید مشخصات فرزند جدید را در فرم برندگان قرار دهید تا برای آنها نیز گرین کارت صادر شود در ضمن هنگام مصاحبه در سفارت همراه داشتن  گواهی تولد و اثبات رابطه خویشاوندی و اصل مدارک فرزند جدید ضروری می باشد.

اگر در زمان ثبت نام مجرد هستید و تا قبل از اعلام برنده شدن و پر کردن فرم برندگان متاهل شدید می توانید مشخصات همسر را نیز در فرم قرار دهید تا برای همسرتان نیز گرین کارت صادر شود.

در ضمن در صورت طلاق و جدایی می توانید به صورت جداگانه برای خودتان فرم پر کنید و گرین کارت فقط برای خودتان صادر می شود ، همراه داشتن گواهی ازدواج و طلاق به صورت ترجمه شده ضروری می باشد و اگر در هنگام پر کردن فرم عقد نکرده باشید و گواهی ازدواج نداشته باشید مجرد محسوب می شوید و باید به صورت مجردی ثبت نام کنید ، در صورتی که ثبت نام از طریق مجموعه برتر مهاجر انجام شده باشید به شما مشاوره بعد از لاتاری داده خواهد شد تا مراحل بهتر طی شود.

بله می توانند ثبت نام کنند ، فقط داشتن پاسپورت ضروری هست و اگر برنده شدند و هنوز در حین تحصیل بودند برای ادامه تحصیل امکان به تعویق انداختن سفر به آمریکا وجود ندارد باید واحد های درسی را معادل سازی کنند و  در یک دانشگاه داخل آمریکا ثبت نام کنند .

در هنگام پر کردن فرم در سایت برتر مهاجر لطفا وضعیت تحصیلی کنونی خود را انتخاب کنید مثلا اگر دانشجوی ترم آخر لیسانس هستید بازهم گزینه دانشجوی لیسانس را وارد کنید چرا که در هنگام مصاحبه تاریخ دریافت مدرک فوق لیسانس و تمام مواردی که در فرم وارد کرده اید به دقت بررسی میشود.
در ضمن در صورت طلاق و جدایی می توانید به صورت جداگانه برای خودتان فرم پر کنید و گرین کارت فقط برای خودتان صادر می شود ، همراه داشتن گواهی ازدواج و طلاق به صورت ترجمه شده ضروری می باشد و اگر در هنگام پر کردن فرم عقد نکرده باشید و گواهی ازدواج نداشته باشید مجرد محسوب می شوید و باید به صورت مجردی ثبت نام کنید ، در صورتی که ثبت نام از طریق مجموعه برتر مهاجر انجام شده باشید به شما مشاوره بعد از لاتاری داده خواهد شد تا مراحل بهتر طی شود.

اگر دارای پاسپورت هستید  ،می توانید در لاتاری ثبت نام کنید، در غیر اینصورت جهت ثبت نام می بایست بعد از دریافت کارت پایان درخواست  پاسپورت دهید و اگرتا قبل از اتمام مهلت لاتاری پاسپورت به دستتان رسید میتوانید شرکت کنید ولی در غیر این صورت باید  در لاتاری دوره بعد ثبت نام نمایید.

ممکن است شما پاسپورت داشته باشید و سرباز هم باشید در این صورت در نظر بگیرید بعد از برنده شدن در لاتاری 9 ماه حداکثر فرصت دارید تا از کشور خارج شوید و در وصورتی که خدمت سربازی شما تا آن موقع تمام نشده باشد ممکن است نتوانید از کشور خارج شوید و فرصت شما از بین برود

پاسپورت برای خروج کشور اجباریست، همچنین طبق قوانین جدید از لاتاری 2021 داشتن پاسپورت معتبر برای ثبت نام در  لاتاری  الزامیست.

همچنین افرادی که در بازه سنی 18 تا 21 سال هستند می توانند زیر مجموعه پدر یا مادر ثبت نام نمایند و در زمان ثبت نام نیازی به پاسپورت ندارند .

برای شرکت در لاتاری کافی است از طریق صفحه ثبت نام لاتاری فرم مخصوص ثبت نام را پرکنید. چنانچه سوالی در خصوص ثبت نام در لاتاری داری میتوانید با مشاوران مجموعه برتر مهاجر تماس حاصل فرمایید.

بعد از برنده شدن در لاتاری گرین کارت ، به سرعت باید پیگیر مراحل باشید تا وقت سفارت برای خودتان رزرو کنید ، حدود 3 ماه تا 9 ماه معمولا وقت مصاحبه برای شما در سفارت می باشد (زمان مصاحبه بستگی به شماره پرونده شما یا همان کیس نامبر دارد)، پس از بررسی های اولیه و تایید شما توسط سفارت، ویزای شما صادر می شود.

در ضمن در صورت عدم ورود شما به خاک آمریکا حداکثر 6 ماه پس از صدور ویزای سفید، ویزای شما باطل می شود و شانس شما از بین میرود.چنانچه سوالات بیشتری در این خصوص دارید از طریق بخش مشاوره سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهند.

شرایط زیر شانس شما را در اخذ گرین کارت بالا میبرد.

آماده بودن مدارک
ورود اطلاعات به صورت درست
عکس مخصوص لاتاری
فقط یک بار ثبت نام کردن
دریافت مشاوره و افزایش اطلاعات در خصوص لاتاری
ثبت نام دو فرمه یا سه فرمه با توجه به شرایط شما

بله در صورتی که در هنگام ثبت نام اطلاعات همسر و فرزند غید شده باشد طبق قانون مهاجرت 1990 آمریکا، برای  فرزندان زیر 21 سال و همسر برنده لاتاری ویزای دائمی صادر می شود . البته کسانی که چند همسر دارند باید همه همسران به جز یکی را طلاق دهند چرا که در آمریکا داشتن چند همسر غیر قانونی می باشد و فقط برای یک همسر ویزای دائمی صادر می شود.

بعد از پر کردن فرم ثبت نام در وب سایت برتر مهاجر اطلاعات شما به دست ما میرسه و بعد از ترجمه و ادیت و انجام امور ثبت نامی به شما پیامک میشه که کارتون انجام شده و میتونید درخواست بدین تا فایلتون رو با فرمت pdf در تلگرام دریافت کنید