تنها و کامل ترین پکیج مخصوص برندگان لاتارینمونه ویزای لاتاری که مشتریان پکیج ما دریافت کرده اند


پادکست مخصوص برندگان لاتاری


صوت راهنمای برندگان لاتاری


نمونه آموزش پکیج برندگان لاتاری


نمونه آموزش فرم ds-260


راهنمای برندگان لاتاری


اگر شما در لاتاری گرین کارت آمریکا شرکت کرده اید و برنده شده اید، قبل از هر چیزی به شما تبریک می گوییم.شما قطعا شخص خوش شانسی بوده اید که این فرصت بزرگ را بدست آوردید.

افراد بسیاری در سراسر دنیا آرزوی برنده شدن در لاتاری،مهاجرت و دریافت گرین کارت آمریکا را دارند.از همین رو هر ساله نفرات زیادی در این بخت آزمایی شرکت میکنند تا شانس خود را امتحان کنند.

علت این امر این است که کشور آمریکا به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته و قوی،پایین بودن آماری بیکاری،برخورداری از تکنولوژی های به روز و پیشرفته،سطح بالای علمی و دانشگاه هایی با رنکیگ جهانی و همچنین مدرن و لاکچری بودنش همواره جزو اصلی ترین مقاصد مهاجران بوده است.

اما توجه کنید که برنده شدن در لاتاری تمام مسیر مهاجرت به آمریکا نیست.در واقع بعد از برنده شدن،نیمی از مسیر و فرآیند مهاجرت پیش روی شماست.که این پروسه باید با دقت و به درستی طی شود.

لذا در صورتی که در طول طی کردن فرآیند مهاجرت،سهل انگاری انجام شود و یا با راهنمایی های غلط دچار اشتباه در مراحل بعد از برنده شدن لاتاری شوید،موفق به اخذ ویزا نمی شوید.و این فرصت بزرگ را از دست می دهید.

پس بهتر است تا مسیری که تا به حال طی نکردین را با راهنما و راهنمایی های افراد کارشناس و متخصص بگذرانید.تا از مواجهه با خطا های احتمالی در امان باشید و با خیالی آسوده پروسه ی مهاجرت خود به آمریکا را پیش ببرید.

مجموعه برترمهاجر خدمات ویژه ای را برای برندگان لاتاری در نظر گرفته است.خدماتی که به صورت تمام و کمال راهنما و چراغ راه برندگان خوش شانس لاتاری می باشد.ما سعی کرده ایم تا از زمان ثبت نام در لاتاری آمریکا تا لحظه ی خرید بلیط و سفر به آمریکا در کنار شما باشیم.تا بدون نگرانی و سردرگمی به رویای خود دست یابید.

در ادامه به خدمات برترمهاجر برای برندگان لاتاری میپردازیم.

چرا تعداد ویزا ها از تعداد برنده های لاتاری کمتر است؟

یکی از سوالاتی که در ذهن اکثر برندگان لاتاری می باشد،این است که چرا تعداد برندگان لاتاری همیشه بیشتر از تعداد ویزا های صادر شده می باشد؟

به طور معمول هر ساله 3000 تا 3800 نفر ایرانی موفق به اخذ ویزای آمریکا می شوند.این در حالی است که هر سال بین 5000 تا 5500 نفر برنده ی لاتاری از ایران خواهند بود.

دلیل این امر این است که بعضی از برندگان لاتاری به علت نداشتن اطلاعات کافی، یا انجام دیرهنگام امور بعد از برنده شدن و یا حتی اشتباهاتی که در هنگام ثبت نام لاتاری انجام میدهند موفق به گرفتن ویزا و گرین کارت نمی شوند.و از این فرصت طلایی باز می مانند.در نتیجه اداره مهاجرت آمریکا تعداد برنده های هر کشور از سهمیه آن کشور را بیشتر اعلام میکند. تا تمام ویزا های لاتاری آن سال به افرادی که لایق دریافت ویزا هستند و امور بعد از برنده شدن در لاتاری را به طور کامل و به موقع انجام داده اند،اهدا شود.

به عنوان مثال بسیاری از ایرانیان به خاطر نداشتن اطلاعات کافی، عکس 3 در 4 را برای عکس لاتاری خود انتخاب می کنند.یا حتی به اشتباه عکس روتوش شده 5 در 5 را برای ثبت نام در لاتاری استفاده می کنند.

سیستم های کامپیوتری dvprogram که وظیفه ی بررسی پرونده ها و اطلاعات شرکت کنندگان لاتاری را بر عهده دارند،به طور دقیق تمام این موارد را بررسی میکنند.و در صورت مواجهه با خطا و وجود مغایرت افراد خطا کار را تشخیص داده و پرونده ی آنها را از روند ثبت نام لاتاری حذف می کنند.

در برخی مواقع،مواردی پیش می آید که این افراد خطاکار حتی برنده ی لاتاری هم می شوند. اما بعد از برنده شدن،و در مصاحبه به خاطر همین اشتباهات کوچک refuse می شوند و ویزا به این افراد تعلق نمی گیرد.صرفا به خاطر بی توجهی به قانون های ساده ثبت نام در لاتاری و یا عدم صداقت در تکمیل فرم ds-260.

برای مشاهده ی ویزا های صادر شده ی آمریکا در سال 2021،2022 و 2023 به لینک های زیر مراجعه کنید.

ویزا های صادر شده سال مالی 2023  ویزا های صادر شده سال مالی 2022  ویزا های صادر شده سال مالی 2021

عوامل موثر در برنده شدن لاتاری-افزایش شانس برنده شدن در لاتاری

به طور کلی فرآیند مهاجرت از طریق لاتاری و اخذ اقامت گرین کارت آمریکا را میتوان به دو بخش تقسیم کرد.در صورتی که این دو بخش را اصولی و به درستی طی کنید،شانس برنده شدن و اخذ اقامت آمریکا برای شما افزایش می باشد.

بخش اول:ثبت نام در لاتاری و برنده شدن در آن

همانطور که اشاره کردیم،ثبت نام شما در لاتاری باید صحیح و بدون اشتباه باشد.در غیر این صورت یا در لاتاری برنده نمی شوید یا در آینده در پروسه ی اخذ ویزا به مشکل خواهید خورد.

شما می توانید ثبت نام خود در لاتاری را به مجموعه ی برترمهاجر بسپارید.تا از ثبت نام درست و اصولی خود اطمینان داشته باشید.

با رعایت این موضوع همه چیز دیگر به شانس شما برمیگردد.و در این بخش شما تا جایی که امکان داشته شانس خود را بالا برده اید.

بخش دوم:طی کردن صحیح فرآیند اخذ ویزا

برندگان لاتاری بعد از اعلام نتایج لاتاری و برنده شدن در آن، باید اقدامات لازم برای بعد از برنده شدن و مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را انجام دهند.

این اقدامات نیز باید با حساسیت و دقت بالا انجام شود.چرا که درست طی کردن قدم به قدم این مراحل میتواند در ویزا شدن و یا نشدن شما تاثیرگذار باشد.

پس با رعایت نکات مربوط به این بخش و پیش بردن آگاهانه ی این فرآیند(به کمک کارشناسان و متخصصان) شانس خود را در این بخش هم برای اخذ ویزا و در نهایت مهاجرت به آمریکا بالا خواهید برد.

در ادامه به طور کامل به مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری خواهیم پرداخت.

پیشنهادات برترمهاجر برای برندگان لاتاری


اقدامات بعد از برنده شدن در لاتاری

 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 1 : دریافت کیس نامبر از نامه نتیجه ی لاتاری

کیس نامبر یکی از موارد بسیار مهمی است که تا پایان فرآیند ویزا شدنتان با آن سر و کار خواهید داشت.

این کد را در زمان مشاهده ی نتیجه ی لاتاری خود(در صورت برنده شدن) دریافت میکنید

توجه کنید که نتیجه ی لاتاری از طرف مرجع برگزار کننده ی لاتاری برای شما ارسال نمی شود.و هر ایمیل و پیامکی با این موضوع جعلی می باشد.

لذا شما باید برای مشاهده ی نتیجه ی لاتاری به سایت dvprogram مراجعه کنید و با کد کانفرمیشن خود نتیجه ی لاتاری را بررسی کنید.

همچنین شما میتوانید با ثبت نام در سایت برترمهاجر و تکمیل فرم استعلام نتایج لاتاری،بررسی نتیجه ی لاتاری خود را به ما بسپارید.تا در سریع ترین زمان ممکن نتیجه لاتاری شما برایتان از طریق پیامک ارسال شود.

کیس نامبر (case number) یا شماره پرونده لاتاری چیست ؟

کیس نامبر در واقع کدی 14 کاراکتری است که که نشان دهنده شماره پرونده برنده لاتاری می باشد.کیس به معنی پرونده و نامبر هم به معنی شماره است.
این کد 14 کارکتری از حروف و اعداد تشکیل شده که مبنای تمام نامه نگاری ها با KCC و همین طور تعیین وقت مصاحبه است.

   کیس نامبر (case number) یا شماره پرونده لاتاری چیست ؟

کیس نامبر برنده های لاتاری از چه اجزایی تشکیل شده است؟


-4 رقم اول کیس نامبر نشان دهنده دوره ای است که در آن در لاتاری ثبت نام کرده اید. مثلا اگر کیس نامبر شما با 2024 شروع می شود یعنی شما برنده لاتاری 2024 هستید.
-دو حرف بعدی کیس نامبر نشان دهنده قاره ثبت نامی شماست. برای مثال ak و as نشان دهنده قراره اسیاست. و شما در ویزا بولتن باید در بخش اسیا دنبال کیس نامبر خودتان باشید.
-8 کارکتر دیگر از کیس نامبر باقی مانده است.این هشت شماره آخر مهم ترین بخش کیس نامبر شما هستند.این ارقام به صورت رندوم و تصادفی توسط کامپیوتر انتخاب شده اند.این هشت رقم مبنای اصلی کیس نامبر شماست و بر اساس این هشت کارکتر برای شما وقت مصاحبه در نظر گرفته می شود.
هرچه اعداد این کیس نامبر پایین تر باشند به این معنی است که شما زودتر وقت مصاحبه دریافت میکنید.

همان طور که گفتیم وقت مصاحبه سفارت برا اساس همین کیس نامبر صادر میشود و تمام کیس ها به نوبت و پشت سر هم از شماره 0 ا انتها میتوانند بعد از تکمیل فرم ds-260 وقت مصاحبه دریافت بکنند.
پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان کیس نامبر و سایر اطلاعات ثبت نامی خودتان را به کسی ندهید.هرچند امکان اینکه فرد به جای شما برای مصاحبه برود و گرین کارت دریافت کند وجود ندارد اما احتمال سواستفاده برای آسیب وارد کردن به پرونده شما وجود دارد.

ویزا بولتن چیست؟

ویزای بولتن آمریکا،بیانیه ای است که به صورت ماهانه توسط آمریکا منتشر می شود.

همه کسانی که درخواست ویزای آمریکا رو دارند،چه ویزای خانوادگی و چه ویزای لاتاری برای فهمیدن زمان مصاحبه و انجام امورشان باید ویزا بولتن را چک کنند.
ویزای بولتن آمریکا دارای بخش های مختلف هست که تاریخ انجام امور ویزاهای مختلف رو در بر میگیرد.
آموزش چک کردن ویزا بولتن را همراه با تمام نکاتی که باید در خصوص ویزا بولتن بدانید، به طور کامل در راهنمای اخذ ویزای لاتاری مطرح شده است.
پیشنهاد میکنیم حتما ویدیو ویزا بولتن را در این دوره ببینید. و اگر قصد دارید از اخبار جدید ویزا بولتن مطلع بشید، عضو کانال تلگرام برتر مهاجر به ایدی bartarmohajer@ شوید.
پیشنهاد میکنیم حتما ویدیو ویزا بولتن را در این دوره ببینید. و اگر قصد دارید از اخبار جدید ویزا بولتن مطلع بشید، عضو کانال تلگرام برتر مهاجر به ایدی bartarmohajer@ شوید.
مثلا اگر هشت رقم آخر کیس نامبر شما 2236 هست و در ویزا بولتن کیس نامبر های بین 1000 تا 3000 از ایران درماه می اعلام شدند.پس کیس شما جزو کیس هایی هست که باید منتظر نامه دوم و اعلام زمان انجام مصاحبه در سفارت باشد.

 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 2 : تکمیل فرم ds-260

مهم ترین فرم بعد از برنده شدن

پرکردن فرم DS-260

اگه فکر میکنید که پر کردن فرم وام بانک ها یا فرم پذیرش دانشگاه های ایران فرمهای طولانی و حساسی هستند، باید بگوییم سخت در اشتباه هستید.با پر کردن فرم DS-260 کاملا نظرتان عوض می شود.
فرم DS-260 فرم بسیار مهم و حساسی می باشد که پر کردن آن، مهم ترین و اولین اقدامی است که بعد از دریافت کیس نامبر باید انجام دهید.در واقع نحوه پر کردن این فرم بیشترین تاثیر را در ویزا شدن و یا ریجکت شدن شما دارد.توجه کنید که پر کردن این فرم علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی نیاز به تجربه و نکات وکالتی دارد.کوچک ترین اشتباه در تکمیل این فرم میتواند روند ویزا شدن شما را با مشکل مواجه کند و شانس اخذ ویزای آمریکا را کاهش دهد.
فرم DS-260 حاوی بخش های مختلفی است که در این بخش ها از شما اطلاعات هویتی،سوابق کاری و تحصیلی،محل زندگی و … را درخواست میکند.علاوه بر این در این فرم از شما سوالاتی امنیتی هم پرسیده خواهد شد که درست پاسخ دادن به آنها بسیار پراهمیت و حساس است.
این فرم باید به صورت آنلاین تکمیل شود.و پر کردن این فرم به صورت آفلاین امکان پذیر نیست.چرا که ممکن است بسته به پاسخ های شما،سوالات دیگری از شما پرسیده شود.بخشی از سوالات این فرم اجباری و برخی اختیاری می باشند.اما به شما پیشنهاد میکنیم که سوالات اختیاری را نیز به طور کامل پاسخ دهید.چرا که این موضوع به ویزا شدن شما کمک میکند و برای پرونده ی شما مفید است.

تمامی فرم های مربوط به مهاجرت به شکل حقوقی طراحی شده‌اند و پاسخ به سوالات این فرم ها مسئولیت حقوقی خواهد داشت.

همچنین نکته ی دیگری که حتما باید رعایت کنید این است که به تمامی سوالات به صورت صادقانه و کامل پاسخ دهید.اما توجه کنید که پاسخ های شما به اندازه باشد.در برخی موضوعات پاسخ های طولانی و دادن اطلاعات بیش از حد و اضافی میتواند مشکل ساز شود و در آینده برای شما دردسرساز باشد.

توجه کنید که حتی در صورتی که به سوالات فرم DS-260 اشتباه پاسخ داده باشید و با این وجود موفق به دریافت گرین کارت شوید،هر لحظه احتمال باطل شدن ویزای شما و دیپورت شدنتان وجود دارد.

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

راهنمای تکمیل فرم DS-260 برندگان لاتاری

همانطور که اشاره کردیم،در طول تکمیل این فرم ممکن است بسته به نوع پاسخ هایتان از شما سوالات دیگر و جدیدی پرسیده شود.پس چک کردن و مرور قالب کلی این فرم و بررسی فرم های DS-260 سالهای اخیر کافی نیست.در ادامه به مدارک لازم برای پر کردن این فرم و همچنین بخش های مختلف این فرم میپردازیم.

مدارک لازم برای تکمیل فرم ds260


بخش های فرم DS-260

بسته به کیس شما که ممکن است مجرد، متاهل یا حتی مطلقه باشید، بخش های فرم متفاوت هست. اما به طور کلی فرم ds260 از این بخش ها تشکیل شده است:

1-تعیین محل سفارت برای مصاحبه

بعد از خواندن قوانین مربوط به تکمیل فرم و زدن تیک قبول کردن این قوانین،شما باید کشور و محل سفارتی که قصد دارید برای مصاحبه از آن اقدام کنید را مشخص کنید. v در این بخش برای ایرانیان به صورت پیش فرض آنکارا در ترکیه انتخاب شده است.که شما میتوانید آن را تغییر دهید.

2-اطلاعات هویتی برنده لاتاری

در این بخش باید اطلاعات هویتی خود را به زبان انگلیسی و کاملا یکسان با پاسپورت و شناسنامه ی خود وارد کنید.
در این قسمت با یکسری واژه های حقوقی مواجه می شوید که ممکن است برای شما ابهام باشد و یا در تشخیص پاسخ درست دچار مشکل شوید.
از همین رو توصیه میکنیم از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرید تا با خیالی آسوده تر فرمتان را تکمیل کنید.

3-آدرس، اطلاعات تماس و اطلاعات شبکه های اجتماعی برنده لاتاری

بیشترین زمان را تکمیل این بخش از شما میگیرد.
در این قسمت فرم ds260 شما باید آدرس محل زندگی خود را با دقت وارد کنید.و دلیل زمانبر بودن آن این است که شما باید آدرس تمام محل های زندگی خود از 16 سالگی را وارد کنید.همچنین باید ذکر کنید که در هر کدام از این مکان ها چه مدت زندگی کرده اید.دقت کنید که حتی اگر یک ماه در جایی اقامت داشته اید باید ذکر شود.اما وارد کردن اقامت های کوتاه مدت به عنوان مثال اقامت در هتل،خوابگاه های دانشجویی و یا محل خدمت سربازی لازم نیست.
اطلاعات دیگری مثل شماره ی تماس،تلفن محل کار و ایمیل هم در این قسمت از شما خواسته می شود.
همچنین قسمت مهم این بخش آدرسی است که شما باید در آمریکا مشخص کنید.این آدرس محلی است شما مشخص میکنید که در صورت ویزا شدن شما،گرین کارت به آنجا ارسال می شود.(این آدرس قابل تغییر خواهد بود.)
قسمت دیگر این بخش وارد کردن اطلاعات کاربری تان در شبکه های اجتماعی می باشد.شما باید پیج ها و اکانت هایی که در آنها در 5 سال گذشته فعالیت داشته اید را وارد کنید.نیازی به وارد کردن رمز عبور این اکانت ها نیست و تنها باید نام کاربری(Username) و یا آی دی اکانت ها را ذکر کنید.

4- اطلاعات هویتی و آدرس اعضای خانواده برنده لاتاری

اطلاعات هویتی تمام اعضای خانواده از جمله پدر، مادر، همسر فعلی، همسر سابق، فرزندان بیولوژیکی، فرزند خوانده ها، … باید در این بخش وارد شود.
توجه کنید که این اطلاعات هم باید به صورت کاملا دقیق و صحیح وارد شود و کوتاهی در این قسمت میتواند حتی مجازات در خاک امریکا را در پی داشته باشد.
در صورتی که پدر و یا مادر شما فوت کرده است باید تاریخ فوت به طور دقیق ذکر شود.
باید مشخص کنید که کدام اعضای خانواده ی خود را قصد دارید به آمریکا ببرید.که پاسخ این سوال باز سوالات مرتبط دیگری پرسیده می شود.
تکمیل این بخش هم نیازمند تجربه و مشورت با متخصصین و کارشناسان است.

5- اطلاعات سفرهای قبلی به آمریکا

شما باید تمامی سفر های سابق خود (مخصوصا 5 سال گذشته) را به طور دقیق و کامل وارد کنید.شما باید مشخص کنید که با چه نوع ویزا هایی سفر کرده اید و اگر ویزا ی شما رد(ریجکت) شده است دلیل آن چه بوده.مدت زمان سفر شما و همچنین دلیل این سفر ها مواردی است که نباید انکار کنید.

6- اطلاعات شغلی و تحصیلی برنده لاتاری

در این بخش هم باید اطلاعات شغلی خود را با جزئیات وارد کنید.هم شغل فعلی تان و هم لیست شغل های سابق.اینکه چه مدت به این شغل ها مشغول بوده اید هم باید ذکر شود.
شما باید یکسری معیار ها را در نظر بگیرید مثل امتیاز SVP و امتیاز JobZone.در صورتی که شغل شما امتیاز SVP بالاتر از 7 و یا امتیازJobZone بالاتر از 4 دارد،باید توضیحات کاملی در رابطه به این شغل ها ارائه کنید.
همچنین در این بخش اطلاعات تحصیلی باید وارد شود.تمامی مدارم تحصیلی که تاکنون گرفته اید و یا برای آن اقدام کرده اید باید ذکر شود.(حتی مدارکی که موفق به اخذ آن نشدید)
به موسسه و یا دانشگاهی که در آن تحصیل شده است و مدت زمان تحصیل نیز باید اشاره کرد.
در این بخش سوالاتی در رابطه با خدمت شما پرسیده می شود.چگونگی پاسخ به این سوالات هم بسیار مهم می باشد.که باز پیشنهاد میکنیم با مشورت کارشناسان اقدام به تکمیل این بخش کنید.

7- سوالات امنیتی و حفاظتی

رسیدیم به حساس ترین و مهم ترین بخش فرم ds-260.درست پر کردن این بخش میتواند به شدت تاثیرگذار باشد.این بخش فرم دو گزینه ای است و شما باید با بله و خیر پاسخ سوالات را بدهید.
این سوالات مستقیم به امنیت ملی آمریکا مرتبط است.پس طبیعی است که اداره مهاجرت آمریکا حساسیت های بسیاری برای این بخش در نظر بگیرد.
باز هم تاکید میکنیم که کوچک ترین اشتباه در این بخش میتواند به طور کامل روند پرونده ی شما را تغییر دهد و شانس ویزا شدن شما را از بین ببرد.
این سوالات به دسته های مختلفی دسته بندی می شود.دسته های مربوط به وضعیت پزشکی شما، اطلاعات جنایی، اطلاعات امنیتی، جرایم مهاجرتی و سوالات از این شکل.مسائلی چون آدم ربایی، پول شویی و انگیزه های تروریستی در این بخش بررسی می شود.

8- اطلاعات (Social Security Number)و صدور آن

در این بخش فرم ds260 که بخش آخر آن هست، سه سوال از شما پرسیده می شود.
دو سوال مربوط به Social Security Number که اول از شما پرسیده می شود و یک سوال مربوط به ارسال اطلاعات شما به دیگر سازمان های آمریکا می باشد.

اشتباه در تکمیل فرم DS-260-چگونه اشتباهات خود در فرم ds260 را اصلاح کنیم؟


در موارد زیادی پیش می آید که برندگان لاتاری در تکمیل فرم ds260 خود دچار اشتباه می شوند.بعضی از این اشتباهات امکان اصلاح دارند اما بعضی از آنها را هیچ کاری نمیتوان کرد.
این نکته را بدانید که فرم ds-260 بعد از پر شدم و ارسال قابلیت آنلاک کردن ندارد.و شما نمیتوانید چیزی را در این فرم تغییر دهید.تنها بعد از کارنت شدن امکان آنلاک کردن این فرم وجود دارد که این ریسک را به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنیم.(به خصوص اگر کیس نامبر شما بالا باشد.)این موضوع سبب می شود که بررسی پرونده ی شما به تعویق بیافتد.و از آنجا که محدودیت زمانی وجود دارد و تعداد ویزا هایی که صادر می شود کم و محدود است،این امر شانس شما برای دریافت ویزا را بسیار کاهش می دهد.
به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که با این مشکلات رو به رو شدید و قصد تغییر در فرم ds260 خود را داشتید،حتما از طریق مشاورین و افراد مجرب این حوزه اقدام کنید.
تیم برترمهاجر میتواند در این امر به شما کمک کند و در ادامه ی مسیر مهاجرت شما نیز در کنارتان باشد.

 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 3 : جمع آوری و ترجمه مدارک

در این مرحله شما باید مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت را به طور کامل جمع آوری و ترجمه کنید.
مدارک مورد نیاز میتواند برای هر شخصی بسته به شرایط او متفاوت باشد.اما یکسری از مدارک برای تمامی برندگان لاتاری یکسان و اجباری است.این مدارک شامل مدارک تحصیلی،مالی و هویتی برندگان لاتاری می باشد.
در صورتی آگاهی از جزئیات مدارک لازم برای سفارت بسته به شرایط شخصی تان با مشاورین برترمهاجر در ارتباط باشید.

  جمع آوری و ترجمه مدارک برندگان لاتاری
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 4 : واکسیناسیون و انجام امور مدیکال

واکسیناسون و انجام امور مربوط به مدیکال شما در این مرحله انجام می شود.
این امور باید در مراکز معتبر و مورد تایید سفارت انجام شود.در صورتی که از مراکز نامعتبر اقدام کنید،انجام این امور و هرینه هایی که متحمل شدید بیهوده خواهد بود و مدیکال شما قابل قبول نیست.
هزینه های مربوط به مدیکال بستگی به مراکز و کشور هایی دارد که از آنها برای این امور اقدام میکنید..اما به طور میانگین این هزینه برای هر شخص نزدیک به 200 دلارخواهد بود.
نکته ی دیگری که باید به آن توجه کنید این است که به عنوان مثال اگر برای مصاحبه ابوظبی را انتخاب کرده اید،باید امور مدیکال خود را نیز در مراکز معتبر و مورد تایید ابوظبی انجام دهید.و انجام این امور در شهر ها و کشور های دیگر امکان پذیر نیست.
هدف اصلی از انجام معاینات پزشکی و واکسیناسون این است که آمریکا مطمئن شود که شما بیماری های خطرناک و مسری وارد خاک آمریکا نمی کنید.(مشکلات روانی و معلولیت مشکلی در ویزای شما ایجاد نمی کند.)

  انجام واکسیناسیون و دریافت کارت زرد واکسن ملی
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 5 : چک کردن ویزا بولتن و ایمیل ارسالی از سوی سفارت

ویزا بولتن،اعلامیه ای است که به صورت ماهانه توسط اداره ی مهاجرت آمریکا منتشر می شود.
برندگان لاتاری باید با چک کردن و بررسی این بیانیه و در نظر گرفتن کیس نامبر خود از زمان کارنت شدن ویزایشان مطلع شوند.
پیش تر در مقاله ی ویزای بولتن آمریکا به طور کامل در مورد ویزای بولتن و چگونگی چک کردن و خواندن آن صحبت کرده ایم.همچنین در مقاله ی ویزای بولتن آمریکا 2023میتوانید آخرین ویزا های بولتن منتشر شده را مشاهده کنید.

 چک کردن ویزا بولتن و ایمیل ارسالی از سوی سفارت آمریکا
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 6:گرفتن وقت مصاحبه و آمادگی برای آن

شما باید قبل از حضور در سفارت برای انجام مصاحبه،به طور کامل آمادگی داشته باشید.این آمادگی را میتوانید از طریق تقویت زبان انگلیسی خود و انجام ماک های مصاحبه بدست آورید.

توجه کنید که قرار نیست در مصاحبه از شما سوالات سخت و پیچیده ای پرسیده شود.و تنها سوالات شخصی و برنامه هایتان از شما پرسیده می شود.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که به صورت کاملا صادقانه به این سوالات پاسخ دهید.دقت کنید که پاسخ های شما با مدارکی که ارائه داده اید،مطابقت کامل داشته باشد.چرا که تمامی این پاسخ ها با مدارک شما تطبیق داده می شود و در صورت مشاهده ی مغایرت امکان ریجکت شدن ویزای شما بالا خواهد رفت.

یکی دیگر از خدمات برترمهاجر انجام ماک مصاحبه است.در صورتی که قصد دارید با برترمهاجر برای مصاحبه آمادگی کامل داشته باشید،با مشاورین ما در ارتباط باشید.

   مرحله 6 : مدیکال و گرفتن وقت مصاحبه
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 7 : انجام مصاحبه

شما باید طبق تاریخ و ساعتی که به شما اعلام شده است در سفارت حضور پیدا کنید و مصاحبه ی خود را انجام دهید.
به یاد داشته باشید که مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت را به طور کامل و ترجمه شده همراه داشته باشید و با خود به سفارت ببرید.

   مرحله 7 : انجام مصاحبه
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 8 : اخذ گرین کارت آمریکا

گر توانستید تمامی مراحل ذکر شده را به درستی و به صورت اصولی طی کنید،به شما تبریک میگوییم.
حال زمان این رسیده است تا منتظر پاسخ سفارت و خبر ویزا شدن تان باشید.
برندگان لاتاری قطعا افراد خوش شانسی هستند که توانسته اند این شانس بزرگ را بدست آورند.در صورتی که تمامی مراحل بالا را هم به درستی پیش ببرند،میتوانند بدون هیچ نگرانی منتظر خبر اکسپت شدن ویزای خود باشند.و خود را برای یک زندگی جدید و هیجان انگیز آماده کنند.
یکی از افتخارات برترمهاجر این است که توانسته زمینه ای را فراهم کند تا با متقاضیان عزیز از زمان ثبت نام در لاتاری تا برنده شدن و اخذ گرین کارت و سفر به آمریکا همراه باشد.
جهت همکاری با برترمهاجر در تمامی امور مربوط به لاتاری با شماره های زیر در تماس باشید.

021-88828391
 مرحله 8 : اخذ گرین کارت آمریکا

اهمیت تک تک مراحل


اگر در پر کردن فرم ها و امور مربوط به لاتاری اشتباه کنم چه میشود؟
  • شانس شما کامل از بین میرود
  • هزینه ای که انجام میدین تبدیل به ضرر میشود
  • ممکن است افیسر اطلاعات غلط شما را به عنوان فریب دهی برداشت کند و شما را از گرفتن ویزا در آینده نیز محروم کند