تنها و کامل ترین پکیج مخصوص برندگان لاتاری


پادکست مخصوص برندگان لاتاری


صوت راهنمای برندگان لاتاری


نمونه آموزش پکیج برندگان لاتاری


نمونه آموزش فرم ds-260


راهنمای برندگان لاتاری


اگر شما در لاتاری گرین کارت آمریکا شرکت کرده اید و برنده شده اید قبل از هر چیزی به شما تبریک می گوییم.لازم هست که بدانید آمریکا به خاطر داشتن اقتصاد قوی وپایین بودن آمار بیکاری و همین طور داشتن دانشگاه هایی با رنکیگ جهانی به عنوان اولین کشور پیشرفته جهان ، مقصد رویایی بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت دارند. و شما به شدت خوش شانس بوده اید که فرصت مهاجرت به خاک آمریکا و زندگی و کار در ایلات متحده را دارید اما باید بدانید که هنوز نیمی از راه تا دریافت گرین کارت آمریکا باقی مانده است. ما یعنی تیم برتر مهاجر از ابتدای این راه مهاجرتی یعنی ثبت نام همراه شما بوده و تا انتها یعنی گرفتن گرین کارت می توانید روی ما حساب ویژه باز بکنید و در طول مسیر گرفتن ویزا هر جای کار چه انجام واکسیناسیون و چه تکمیل فرم ds-260 میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید.
اقدامات و مراحل بعد از برنده شدن لاتاری گرین کارت آمریکا تا مرحله ثبت نام لاتاری و مشاهده نتایج لاتاری کار خیلی هم سخت نیست اما بعد اعلامشدن نتایج لاتاری ، برنده های لاتاری واقعا نمی دانند که باید چه کاری انجام بدهند و به کجا مراجعه بکنند و به خاطر سردرگمی و نداشتن اطلاعات کافی بسیاری از اوقات دچار اشتباهاتی می شوند که شرایط گفتن ویزا و گرین کارت را از آنها سلب میکند.
درست است که هر ساله حدود 5000 از 55000 ویزای بنده لاتاری برای ایرانی بوده و و ایرانیان به خاطر داشتن تعداد بالای برنده در لاتاری جزو افراد خوش شانس در برنامه ویزای مهاجرتی dv به حساب می آیند اما باید بدانید با توجه به سهمیه 7 درصدی هر کشور از این 5000 برنده فقط 3500 برنده میتوانند ویزا دریافت بکنند نه بیشتر ...

چرا تعداد ویزا ها از تعداد برنده های لاتاری کمتر است؟

اینکه چرا تعداد ویزاهای لاتاری از تعداد برنده های لاتاری کمتر هست سوالی هست که تقریبا تمام برنده ها دارند.علت کمتر بودن ویزا به این خاطر هست که خیلی از برنده های لاتاری به خاطر نداشتن اطلاعات کافی یا انجام دیرهنگام امور بعد از برنده شدن و یا حتی اشتباهاتی که در هنگام ثبت نام لاتاری انجام میدهند موفق به گرفتن ویزا و گرین کارت نمی شوند.در نتیجه اداره مهاجرت آمریکا تعداد برنده های هر کشور از سهمیه آن کشور بیشتر اعلام میکند تا تمام ویزا های لاتاری آن سال به افرادی که لایق دریافت ویزا هستند و امور بعد از برنده شدن در لاتاری را به طور کامل و به موقع انجام داده اند ، اهدا شود.
برای مثال بسیاری از ایرانی ها به خاطر داشتن اطلاعات کافی ممکن است عکس 3در 4 را برای عکس لاتاری خود انتخاب بکنند یا حتی به اشتباه عکس روتوش شده 5 در 5 را از عکاسی تحویل بگیرند و برای ثبت نام لاتاری استفاده بکنند، سیستم های کامپیوتری dvprogram به طور پیش فرض بسیاری از این خطاهای هنگام ثبت نام را تشخیص داده و این افراد از روند ثبت نام حذف می شوند اما برخی از این افراد ممکن است برنده لاتاری هم بشوند اما بعد از برنده شدن در نهایت در مصاحبه به خاطر همین اشتبهات کوچک refuse شده و ویزا به این افراد تعلق نمیگرد صرفا به خاطر بی توجهی به قانون های ساده ثبت نام کردن .یا عدم صداقت در تکمیل فرم ds-260 یا فرم ثبت نام لاتاری در نتیجه هر ساله تعداد برنده های لاتاری بیشتر از تعداد ویزاها است.
پس اگر برنده لاتاری شده اید و قصد دریافت گرین کارت آمریکا و مهاجرت به ایالات متحده را دارید از همین شروع کار باید بدانید که به تحقق پیوستن رویای زندگی در آمریکا با شما تنها چند قدم فاصله دارد اما اگر هر یک از این قدم ها را به درستی طی نکنید به هیچ وجه گرین کارت و ویزای لاتاری به شما تعلق نمیگرد....
به طور کلی دریافت ویزا از طریق لاتاری به دو بخش تقسیم می شود اولین بخش ثبت نام در لاتاری و برنده شدن و دومین بخش هم اقدامات پس از برنده شدن برای دریافت گرین کارت آمریکا همون طور که توی بخش اول خیلی ها به خاطر اشتباهات رایج در ثبت نام لاتاری از روند قرعه کشی حذف می شوند در بخش دوم هم بسیاری از افراد به خاطر اشتباهات در مرحله مصاحبه و تکمیل فرم ds-260 نمی توانند ویزا دریافت کنند. به طور کلی در مرحله اول و ثبت نام که مهم ترین چیز ثبت نام اصولی شماست و به جز ثبت نام اصولی برنده شدن یا نشدن شما کاملا به شانس شما بر می گردد اما در مرحله دوم برعکس مرحله قبل شانس شما تاثیری در گرفتن ویزا برای شما ندارد و مهم ترین چیز دانش و آگاهی شماست. به طور کلی هرچه بیشتر در خصوص کارهای بعد از برنده شدن در لاتاری بدانید و طبق اصول کارهای خود را پیش ببرید شانس شما برای گرفتن ویزا بالاتر می رود و هرچه نا آگاهانه تر و با چشمان بسته تر به پروسه دریافت گرین کارت خود بپردازید احتمالا گرفتن ویزای شما پایین تر می آید.
برای جلوگیری از این اتفاق و آسان تر شدن مراحل دریافت ویزا حتما به توصیه های ما به عنوان یک پیشکسوت در امر مهاجرت از طریق لاتاری توجه ویژه داشته باشید تا هزینه و زمان شما به هدر نره و کمترین هزینه را برای دریافت ویزا بپردازید.

پیشنهادات برترمهاجر برای برندگان لاتاری


اقدامات بعد از برنده شدن در لاتاری

 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 1 : چک کردن نتیجه لاتاری و دریافت کیس نامبر

برای مشاهده نتایج به صفحه استعلام نتایج مراجعه کنید.

چه برنده لاتاری باشید چه خیر برای فهمیدن نتیجه لاتاری خودتون باید ابتدا از طریق سایت dvprogram جواب لاتاری خودتون رو چک بکنید. دقت کنید که برای هیچ برنده ای ایمیل برنده شدن ارسال نمیشه و تمام ایمیل های مبنی بر برنده شدن شما در لاتاری چه به زبان فارسی و چه انگلیسی و چه هر زبان دیگری جعلی و تقلبی هست.البته برنده های لاتاری در مرحله های بعدی و بعد از تکمیل فرم ds-260 از kcc ایمیل دریافت میکنند اما هیچ ایمیلی در ابتدای کار برای اطلاع دادن به شما در خصوص برنده شدن برای شما ارسال نمیشه و این شما هستید که باید درخواست استعلام نتیجه لاتاری ثبت بکنید. برای دیدن نتیجه لاتاری خودتون میتونید از دو جا این کار رو انجام بدید یکی مراجعه به سایت dvprogram و وارد کردن اطلاعاتتون هست و دیگری وارد کردن اطلاعات موجود در تاییده ثبت نام خودتون در سایت برتر مهاجر و صفحه استعلام نتایج لاتاری هست.
استعلام نتیجه لاتاری البته اگر توسط تیم برتر مهاجر ثبت نام انجام دادید نیازی به این کار نیست و می تونید توی پنل کاربریتون نتیجه لاتاری خودتون رو مشاهده بکنید و در صورتی که جزو برنده های خوش شانس لاتاری بودید برای مشاوره و انجام سایر امور ما در خدمتتون هستیم. اگر برنده لاتاری بودید که همه این مراحل رو باید طی بکنید تا بتونید ویزا دریافت بکنید و اگر هم برنده لاتاری نبودیداصلا نا امید نشید چون سهمیه لاتاری ممکنه از55000 نفر به 80000 نفر برسه و حتی اگر سهیمه لاتاری اضافه هم نشود بازهم فرصت برای برنده شدن هست وبدانید که خیلی از برنده های لاتاری امسال، سالهاست در لاتاری ثبت نام می کنند پس امیدوار باشید که شما برنده لاتاری سال بعد هستید و برای لاتاری سال بعدحتما مجدد ثبت نام کنید. برای ثبت نام هم کافیه وارد صفحه ثبت نام لاتاری بشید و اطلاعاتتون رو تکمیل بکنید اگر بعد از چک کردن نتیجه لاتاری خودتان متوجه شدید که جزو برنده های لاتاری هستید باید صفحه ای مثل این صفحه مشاهده بکنید. این صفحه مربوط به یکی از برنده های سال گذشته مجموعه ماست. در این صفحه که به نامه برنده شدن یا نامه اول شناخته می شود به دنبال کیس نامبر خودتان بگردید و این کیس نامبر را حتما در جایی یادداشت کنید یا از این صفحه پرینت تهیه بکنید.برنده های لاتاری با این کد بسیار کار دارند.

کیس نامبر (case number) یا شماره پرونده لاتاری چیست ؟

   کیس نامبر (case number) یا شماره پرونده لاتاری چیست ؟

در نامه اول یا نامه قبولی در لاتاری کدی 14 کارکتری قرار گرفته است که این کد نشان دهنده شماره پرونده برنده لاتاری است .کیس به معنی پرونده و نامبر هم به معنی شماره... این کد 14 کارکتری از حروف و اعداد تشکیل شده که مبنای تمام نامه نگاری ها با kcc و همین طور تعیین وقت مصاحبه است. کیس نامبر برنده های لاتاری از چه اجزایی تشکیل شده است؟(قسمت های مختلف کیس نامبر چه معنی دارند؟) همانند کانفرمیشن نامبر که از بخش های مختلف تشکیل شده بود و 4 رقم اول کانفرمیشن نامبر نشان دهنده سال یا دوره لاتاری بود در خصوص کیس نامبر هم همین طور است.4 رقم اول کیس نامبر نشان دهنده دوره ای است که در آن در لاتاری ثبت نام کرده اید مثلا اگر کیش نامبر شما با 2022 شروع می شود یعنی شما برنده لاتاری 2022 هستید و تنها تا زمان مقرر شده برای برنده های لاتاری مجاز به انجام امورتان هستید و بعد از آن زمان چون سال لاتاری شما گذشته است دیگر نمیتوانید برای درخواست ویزا اقدام بکنید. دو حرف بعدی کیس نامبر نشان دهنده قاره ثبت نامی شماست برای مثال ak ..
و as نشان دهنده قراره اسیاست و شمادر ویزا بولتن باید در بخش اسیا دنبال کیس نامبر خودتان باشید.در ادامه در خصوص ویزا بولتن صحبت خواهیم کرد نگران واژه های جدیدی که در این مقاله می خوانید نباشید. 6 حرف اول کیس نامبر را تا این جای کار شناختید و 8 کارکتر دیگر از کیس نامبر باقی مانده است این هشت شماره آخر مهم ترین بخش کیس نامبر شما هستند که به صورت رندوم و تصادفی توسط کامپیوتر انتخاب شده اند.این هشت رقم مبنای اصلی کیس نامبر شماست و بر اساس این هشت کارکتر برای شما وقت مصاحبه در نظر گرفته می شود هرچه اعداد این کیس نامبر پایین تر باشند به این معنی است که شما زودتر وقت مصاحبه دریافت میکنید و هرچه این اعداد بالاتر باشند یعنی شما دیرتر به مصاحبه دعوت می شوید. اگر براتون سوال ایجاد شده که چرا به جای 6 رقم 55000 ویزا ما هشت رقم در انتهای کیس نامبر داریم باید بگوییم که دلیل این موضوع همین بیشتر بودن تعداد برنده ها نسبت به تعداد ویزا ها است و در کل دنیا 55000 ویزا صادر میشود نه 55000 برنده پس چون تعداد برنده ها بیشتر هست پس شماره کیس نامبر ها هم بیش تر هست.
همان طور که گفتیم وقت مصاحبه سفارت برا اساس همین کیس نامبر صادر میشود و تمام کیس ها به نوبت و پشت سر هم از شماره 0 ا انتها میتوانند بعد از تکمیل فرم ds-260 وقت مصاحبه دریافت بکنند. پیشنهاد ما به شما این هست که قبل از انجام امورخودتان به هیچ عنوان کیس نامبر و سایر اطلاعات ثبت نامی خودتان را به کسی ندهید هرچند امکان اینکه فرد به جای شما برای مصاحبه برود و گرین کارت دریافت کند وجود ندارد اما احتال سواستفاده برای آسیب وارد کردن به پرونده شما وجود دارد پس به هیچ عنوان کیس نامبر و سایر اطلاعات خودتان را به کسی ندهید و از آن مهم تر قبل از اینکه ویزای خود را به صورت صد در صدی بگیرید خبر قبولی خودتان را به تمام دوستان، بستگان و آشنایان ندهید چرا که شما بعد از برنده شدن باید مراحلی را طی بکنید که چندین ماه زمان نیاز دارد و حتی اگر شما به موقع کارهای بعد از قبولی در لاتاری را انجام ندهید احتمال اینکه ویزاها تمام شود و شما نتوانید ویزا دریافت کنید با وجود اینکه برنده لاتاری هستید وجود دارد. و اگر دوستان و بستگان شما این موضوع را بدانند علاوه بر اینکه ممکن است به شما استرس دهند یا اطلاعات ضد و نقیضی به شما بدهند که پرونده شما را دچار مشکل کند بهتر هست فقط به اقوام درجه یک یا کسانی که می دانید می توانند راهنمای خوبی برای شما باشند، برنده شدنتان را اطلاع دهید.

ویزا بولتن چیست؟

همه کسایی که درخواست ویزای آمریکا رو دارند چه ویزای خانوادگی و چه ویزای لاتاری برای فهمیدن زمان مصاحبه و انجام امورشان باید ویزا بولتن را چک کنند. ویزا بولتن در واقع یک نشریه الکترونیکی هست که اواسط هر ماه میلادی منتشر می شود و دارای بخش های مختلف هست که تاریخ انجام امور ویزاهای مختلف رو در بر میگیرد. آموزش چک کردن ویزا بولتن را همراه با تمام نکاتی که باید در خصوص ویزا بولتن بدانید را ما به طور کامل در راهنمای اخذ ویزای لاتاری مطرح کرده ایم حتما ویدیو ویزا بولتن را در این دوره ببنید و اگر قصد دارید از اخبار جدید ویزا بولتن مطلع بشید عضو کانال تلگرام برتر مهاجر به ایدی @bartarmohajer بشید.
مهم ترین کاری که برنده های لاتاری در ویزا بولتن دارند چک کردن کیس نامبر های اعلام شده در هر ماه هست در واقع شما باید هر ماه ویزا بولتن را چک کنید تا زمانی که کیس نامبر شما در بازه کیس نامبر های اعلام شده در ویزا بولتن اون ماه قرار بگیره مثلا اگر هشت رقم آخر کیس نامبر شما 2236 هست و در ویزا بولتن کیس نامبر های بین 1000 تا 3000 از ایران درماه می اعلام شدند پس کیس شما جزو کیس هایی هست که باید منتظر نامه دوم و اعلام زمان انجام مصاحبه در سفارت باشد. اگر سوالی در خصوص کیس نامبر داشتید می توانید در بخش نظرات همین صفحه برای ما ارسال بفرمایید.

 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 2 : تکمیل فرم ds-260

مهم ترین فرم بعد از برنده شدن

پرکردن فرم DS-260

اگه فکر کردید که پر کردن فرم وام بانک ها یا فرم پذیرش دانشگاه های ایران فرمهای طولانی و حساسی هستند باید بگوییم سخت در اشتباه هستید و احتمالا این باور شما قبل از دیدن و تکمیل فرم ds-260 بوده است.(دنیا دیگه اون زیبایی قبلی رو بعد از پر کردن این فرم برایتان ندارد و شما دیگر اون آدم سابق نخواهید شد). فرم ds-260 به شدت فرم مهم و حساسی هست. بعد از دریافت کیس نامبرمهمترین کاری که باید انجام دهید پر کردن فرم ds-260 هست. میشه به جرات گفت تقریبا 70 تا 80 درصد گرفتن ویزای شما وابتگی مطلق به نحوه پر کردن فرم ds-260 دارد. این فرم را فقط دریکی از این دو حالت تاکید میکنیم فقط در یکی از این دو حالت، نه راه دیگری تکمیل بفرمایید 1- در جلسات مشاوره ویژه برندگان لاتاری تحت نظر کارشناس مهاجرتی باتجربه در زمینه لاتاری 2- بعد از مشاهده و مطالعه کامل یکی از این دو دوره 1- دوره راهنمای اخذ ویزای لاتاری همراه با آموزش کامل فرم ds-260 2- یا دوره آموزش کامل فرم ds-260 به صورت ویدیو و همراه با نمونه فرم پر شده ds260 در غیر این صورت به هیچ عنوان فرم ds-260 را پر نکنید حتی اگربه زبان انگلیسی مسلط هستید لازم هست که بدانید پر کردنفرم ds-260 علاوه بر دانش زبان نیاز به تجربه و نکات وکالتی دارد به همین خاطر هست که ما وظیفه خودمان دانسته ایم و پکیج و راهنمایی را فراهم کردیم که همه نکات تکمیل فرم Ds-260 را در بر گرفته و به قدری کامل و با جزئیات نحوه پر کردن فرم را بیان کرده که شما با کمترین میزان هزینه به جای پرداخت هزینه های سنگین مشاوره بعد از لاتاری بتوانید فرم دی اس 260 را به طور صحیح و کامل خودتان تکمیل بفرمایید.
شاید درست نباشه گفتن این موضوع و برخی ها فکر بکنند که تعریف از خود هست اما برای فهمیدن ارزش این دوره باید بدونید که خیلی از خریدار های پکیج ds260 با ما تماس گرفتند و اعلام کردند که توقع نداشتند که این پکیج تا این حد کامل باشه و به زبون ساده و راحت مسائل را بیان کرده باشه و معتقد بودند که حتی اگر قیمت این پکیج 10 برابر مبغ کنونی باشد بازهم ارزش نکات و راهنمایی های گفته شده در این پکیج بیشتر هست. همین موضوع باعث شد که ما علاوه بر پکیج ds-260 پکیج و دوره جامع تری به نام دوره راهنمای کامل اخذ ویزای لاتاری برای شما عزیزان فراهم بکنیم. در اصل این دوره یک دوره کامل تر نسبت به پکیج ds-260و در آن علاوه بر آموزش تکمیل فرم ds-260 تمام مراحلی که برنده های لاتاری باید طی بکنند به طور کامل و با فایل های ویدیویی بیان شده است. موضوعاتی مثل: باید ها و نباید های مصاحبه لاتاری و اصطلاحات و مفاهیمی که برنده های لاتاری با مواجه می شوند مثل کلیرنس، پتیشنر و .. ، واکسن هایی که داخل ایران برنده های لاتاری باید قبل از مدیکال بزنند، راهکارهایی برای اینکه پرونده شما بهap یا FBI چک برخورد نکند ،نکاتی که باعث کاهش هزینه های شما در روند دریافت ویزای لاتاری میشه و هرآن چیزی که برنده های لاتاری باید در این پروسه بدونند حتی اگه باهاش مواجه نشوند.
دوره راهنمای اخذ ویزای لاتاری رو در حال حاضر تنها می توانید از سایت برتر مهاجر خریداری بکنید و لازم هست که بدانید این دوره مکمل ها و به روز رسانی هایی دارد که ارزش آنها از خود دوره بیشتر هست و این به روز رسانی ها فقط در پروفایل خریدارهای قانونی قابل مشاهده هست و به هیچ عنوان امکان دانلود ندارند.
زبان فرم ds-260 انگلیسی هست و شما باید این فرم را به طور کامل به زبان انگلیسی تکمیل بفرمایید تنها یک بخش در فرم ds-260 قرار گرفته هست که باید به زبان فارسی تکمیل کنید آن هم نام و نام خانوادگی شما به زبان خودتان در بخش Full Name In Native Alphabet هست در غیر این صورت تمام بخش های فرم را چه پاسخ های یک کلمه ای و چه بخش های مورد نیاز برای توضیح را باید به طور کامل به انگلیسی تکمیل بفرمایید. بازهم تاکید میکنیم که تنها در یکی از این دو حالت فرم را پر بفرمایید اولی زیر نظر یک کارشناس امور مهاجرتی و دومی بعد از دیدن یکی از پکیج های ویژه برندگان لاتاری که اولی راهنمای تکمیل فرم ds-260 به زبان فارسی هست و دومی راهنمای اخذ ویزای لاتاری آمریکا . قطعا در روش اول و تکمیل فرم نزد یک کارشناس امور مهاجرتی هزینه بیشتری دارد و تکمیل فرم بر اساس آموزش های موجود در دوره هزینه کمتری دارد. اما با این حال انتخاب به عهده شماست و میتوانید برای گرفتن وقت مشاوره برای تکمیل فرم با مجموعه ما تماس حاصل بفرمایید یا در سایت برتر مهاجر وقت مشاوره رزور بفرمایید.
مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

مدارک لازم برای تکمیل فرم ds260


بخش های فرم DS-260

بسته به کیس شما که ممکنه مجرد، متاهل یا حتی مطلقه باشید بخش های فرم متفاوت هست اما به طور کلی فرم ds260 از این بخش ها تشکیل شده است:

1- information Summary

شما در این بخش خلاصه ای از اطلاعات خود را مشاهده میکنید و از شما درخواست می شود که فرم ds-260 رو برای تمام افراد زیر مجموعه خود هم پر بکنید .در پایین این بخش یک جدول قرار گرفته است که در واقع نشان دهنده متقاضیان متصل به پرونده شما یا همان زیر مجموعه های شما است.برای کامل کردن فرم برای هر متقاضی یا زیر مجموعه روی گزینه incomplete در بخش iv application کلیک کنید. اگر از زمان ثبت نام به بعد ازدواج کرده اید یا فرزند جدید به دنیا آورده اید در این بخش می توانید متقاضی جدید را به پرونده خودتون اضافه کنید.یک نکته بسیار مهم در هنگام اضافه کردن متقاضی به پرونده خودتان به خاطر داشته باشید که نام و اطلاعات دیگر متقاضی را درست و با املای صحیح وارد نمایید چرا که پس از اضافه شدن متقاضی امکان اصلاح و ویرایش و حذف وجود ندارد.
توجه داشته باشید اگر در زمان ثبت نام در لاتاری شما نام و اطلاعات فرزند زیر 21 سال یا همسر خود را عمدا یا سهوا وارد نکرده اید در حالی که شما در هنگام ثبت نام ازدواج کرده بوده و یا فرزند داشته اید و اکنون قصد وارد کردن اطلاعات آنها را دارید باید بگوییم که به خاطر عدم صداقت در پر کردن فرم لاتاری به احتمال بسیار قوی شما رد صلاحیت می شوید و موفق به اخذ گرین کارت نمی شوید. شما در این بخش تنها مجاز به اضافه کردن همسر جدیدی هستید که در زمان پر کردن فرم با شماازدواج نکرده بوده است نه کسانی که قبل از ثبت نام با شما نسبتی داشته اند. همچنین در این بخش میتوانید ایمیل خود را نیز ویرایش کنید.

 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 3 : جمع آوری و ترجمه مدارک

کلیه مدارکی که برای kcc ایمیل میگردد باید ترجمه شده باشند

  جمع آوری و ترجمه مدارک برندگان لاتاری
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 4 : واکسیناسیون

انجام واکسیناسیون و دریافت کارت زرد واکسن ملی

  انجام واکسیناسیون و دریافت کارت زرد واکسن ملی
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 5 : چک کردن ویزا بولتن و ایمیل ارسالی از سوی سفارت

ویزا بولتن در 15 هر ماه منتشر شده و باید منتظر مشاده کیس نامبر خود در ویزا بولتن باشید.

 چک کردن ویزا بولتن و ایمیل ارسالی از سوی سفارت آمریکا
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 6 : مدیکال و گرفتن وقت مصاحبه

قبل از مصاحبه باید توسط پزشک مورد اعتماد سفارت معاینه شوید

   مرحله 6 : مدیکال و گرفتن وقت مصاحبه
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 7 : انجام مصاحبه

اینترویو یا مصاحبه در یکی از سفارت های آمریکا

   مرحله 7 : انجام مصاحبه
 راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

مرحله 8 : اخذ گرین کارت آمریکا

دریافت گرین کارت و ssn

 مرحله 8 : اخذ گرین کارت آمریکا

اهمیت تک تک مراحل


اگر در پر کردن فرم ها و امور مربوط به لاتاری اشتباه کنم چه میشود؟
  • شانس شما کامل از بین میرود
  • هزینه ای که انجام میدین تبدیل به ضرر میشود
  • ممکن است افیسر اطلاعات غلط شما را به عنوان فریب دهی برداشت کند و شما را از گرفتن ویزا در آینده نیز محروم کند