درخواست استعلام جواب لاتاری 2023و 2024 از برتر مهاجر


تاریخ اعلام نتایج لاتاری 2024

نتایج لاتاری 2024 ساعت 19:30 شب 16 اردیبهشت ماه ( 6 may2023 ) اعلام می شود.

برای مشاهده نتیجه لاتاری 2023 یا 2024 اطلاعات ثبت نامی خود را در فرم زیر تکمیل نمایید . نتیجه لاتاری بعد از اعلام نتایج در اردیبهشت ماه یعنی تاریخ 06/05/2023 در کمتر از 48 ساعت برای شما پیامک می گردد.

شماره تلگرام جهت پیگیری: 09123458035

مهلت باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری

نتایج لاتاری چجوری برای من ارسال خواهد شد؟

بعد از اینکه فرم استعلام توسط شما تکمیل می شود،این اطلاعات در نرم افزار ثبت و درخواست جواب لاتاری شما از وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا انجام میگیرد.در صورتی که اطلاعات شما درست وارد شده باشد،برای شما لینک اختصاصی پاسخ استعلام لاتاری ارسال خواهد شد.که در این لینک جزئیات کامل این استعلام قرار گرفته است و نتیجه ی لاتاری شما(برنده شدن و یا نشدنتان) مشخص شده است.همچنین در صورتی که کد کانفرمیشن نامبر خود را گم کرده باشید، کانفرمیشن بازیابی شده برای شما در پاسخ استعلام قرار گرفته است.

اگر اطلاعات استعلامی را اشتباه وارد کنم چه میشود؟

زمانی که شما فرم استعلام نتایج لاتاری را در سایت برترمهاجر پر میکنید،برای شما حساب کاربری ساخته می شود.و اطلاعات این حساب(نام کاربری و رمز عبور) از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.در صورتی که اطلاعات شما اشتباه وارد شده باشد،از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود.و شما میتوانید بعد از وارد شدن به پنل کاربری، اطلاعات خود را اصلاح کنید.و بعد از چک کردن دوباره اطلاعات شما توسط نرم افزار نتیجه ی لاتاری شما برایتان پیامک می شود.

چه قدر زمان میبرد تا جواب لاتاری برایم پیامک شود؟

بسته به شلوغی سیستم و تعداد استعلام ها این زمان متفاوت است.اما به طور معمول از چند دقیقه تا چند روز ممکن است این استعلام طول بکشد.

لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟ بهتر است ابتدا به معنی کلمه ی لاتاری بپردازیم.واژه ی لاتاری در واقع به معنای قرعه کشی یا بخت آزمایی می باشد.

گرین کارت آمریکا نیز سند و مدرکی است که به فرد دارنده آن اجازه ی اقامت دائم و قانونی در کشور آمریکا را می دهد.همچنین شخص دارنده ی این مدرک اجازه ی زندگی آزاد در آمریکا و همچنین اجازه ی کار، تحصیل، مسافرت و ... را در این کشور خواهد داشت.

حال میپردازیم به لاتاری گرین کارت آمریکا.لاتاری آمریکا قرعه کشی است که هر ساله توسط وزارت امور خارجه آمریکا برگزار می‌شود.

هدف دولت آمریکا از انجام این قرعه کشی وجود نژاد های مختلف و تنوع نژادی در این کشور است.کشور آمریکا از ابتدای کشف شدن و به وجود آمدنش از مردم بسیار زیادی از نژادهای گوناگون به جهت توسعه و به عنوان نیروی کار استفاده کرده است.و نتیجه های خوبی هم از این امر گرفته است.
از همین رو تعادل نژادی برای دولت آمریکا اهمیت بسیار بالایی دارد.و همواره برنامه های ویژه ای برای مهاجران با نژاد های مختلف در نظر گرفته است.یکی از مهم ترین این برنامه ها لاتاری گرین کارت آمریکا است.

افراد خوش شانسی که برنده ی این لاتاری می شوند،میتوانند با کمترین دردسر و هزینه (به نسبت دیگر روش های مهاجرت) به آمریکا مهاجرت کنند.

در واقع میتوانیم از این روش مهاجرت به آمریکا به عنوان بهترین،سریع ترین و مطمئن ترین روش مهاجرت نام ببریم.

مزایای لاتاری آمریکا

مزایای لاتاری آمریکا مزایای فوق العاده ی لاتاری آمریکا است که این روش مهاجرت را از دیگر روش ها متمایز کرده و تبدیل به بهترین راه برای اخذ گرین کارت آمریکا شده است. بی دلیل نیست که برنده شدن در لاتاری آمریکا آرزوی بسیاری از افراد در ایران و جهان می باشد. از جمله مزایای برنده شدن در لاتاری آمریکا میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

اقامت دائم به همراه خانواده

شخص برنده لاتاری علاوه بر اینکه کارت اقامت دائم آمریکا را با برنده شدن در این لاتاری بدست می آورد،میتواند خانواده ی خود را نیز با خود همراه کند اجازه ی زندگی خانواده اش را در کشور آمریکا برای همیشه بدست آورد.

بهره مندی از امتیازات شهروندی

برندگان لاتاری و همچنین خانواده ی این برندگان،می توانند از اکثر امتیازات شهروندی در آمریکا بهره مند شوند.به عنوان مثال در مدارس و دانشگاه‌های دولتی آمریکا مشغول تحصیل شوند.و حساب بانکی باز کنند.

انتخاب آزادانه ایالت و شغل و کسب کار

برندگان لاتاری میتوانند به صورت آزادانه ایالت مدنظر خود و همچنین شغلی و یا کسب و کاری که دوست دارند(به جز مشاغل فدرال آمریکا) را انتخاب کنند.و مشغول به کار و زندگی شوند.

خرید و فروش نامحدود زمین و ملک

شما با برنده شدن در لاتاری آمریکا،میتوانید به صورت نامحدود ملک و زمین خریداری کنید.و همچنین میتوانید از این کار کسب درآمد کنید.

اجازه اخذ گواهینامه رانندگی استفاده از تمامی خدمات بیمه

علاوه بر اجازه ی اخذ گواهینامه و اجازه ی رانندگی در آمریکا،برندگان لاتاری می توانند از خدمات بیمه های مختلف از جمله بیمه بیکاری، تأمین اجتماعی و بیمه درمانی بهره مند شوند.

نامحدودبودن ورود و خروج از خاک آمریکا

یکی از مزایای مهم دیگر لاتاری آمریکا امکان ورود خروج به این کشور بدون محدودیت می باشد.که این مورد هم این روش مهاجرتی را از دیگر ویزا ها متمایز کرده است. مهم ترین این مزایا هم همانطور که گفتیم ارزان‌ بودن و آسان‌ بودن این روش مهاجرتی است.

شرایط  ثبت نام در لاتاری آمریکا

بر خلاف باور عموم ثبت نام در لاتاری اصلا شرایط سخت و پیچیده ای ندارد.به طور کلی 3 شرط اصلی دارد که در ادامه به آنها میپردازیم:

1-مدرک تحصیلی یا سابقه کار:

حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام در لاتاری آمریکا،دیپلم دوازده ساله است. توجه کنید که شخص متقاضی حتما باید 12 سال درس خوانده باشد و در صورتی که دیپلم خود را کمتر از 12 سال گرفته است امکان ثبت نام در لاتاری را ندارد. اما در صورتی که این مدرک را ندارید،باید از شرط سابقه کار برای ثبت نام در لاتاری استفاده کنید.
فرد متقاضی در صورتی که 2 سال سابقه ی کار داشته باشد میتواند در لاتاری ثبت نام کند.اما نکته ی مهم این است که این شغل باید در لیست مورد قبول وزارت خارجه آمریکا باشد تا به عنوان سابقه ی کار برای شما درنظر گرفته شود.

2-محل تولد:

فردی که قصد دارد در لاتاری ثبت نام کند،باید در یکی از کشور های مجاز(کشور هایی که برای لاتاری سهمیه دارند) متولد شده باشد. خوشبختانه ایران جزو این کشور ها می باشد و افراد متولد ایران میتوانند در لاتاری ثبت نام کنند. برای مشاهده ی سهمیه ایران در لاتاری 2024 و همچنین آمار برندگان ایران در لاتاری های سالهای اخیر به لینک زیر مراجعه کنید.

3-شرایط سنی:

در واقع ثبت نام در لاتاری محدودیت سنی ندارد اما از آنجا که داشتن دیپلم از شروط اصلی این امر است،تنها افراد بالای 18 سال میتوانند در لاتاری ثبت نام کنند.

راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا

یک باور بسیار اشتباه که بین بعضی افراد می باشد این است که میتوانند از روش های مختلف چند بار در لاتاری ثبت نام کنند.و به نوعی در قرعه کشی تقلب کنند. در اینجا اعلام میکنیم که احتمال تقلب در لاتاری آمریکا صفر می باشد.چرا که تمامی اطلاعات و پرونده ها توسط ربات ها و سیستم ها بررسی می شود.
و موارد تکراری به طور کامل حذف می شوند. توجه کنید که اینطور نیست که در صورت ملاحظه ی مورد تکراری فقط یکی از آنها حذف شود.
و این سیستم به طور کامل پرونده های مشابه را از این قرعه کشی خذف خواهد کرد. اما راه های وجود دارد که بدون تقلب و اشتباه شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا را افزایش دهید.از جمله این راه ها موارد زیر می باشند:

ثبت نام اصولی و بدون اشتباه

موارد زیادی پیش آمده است که افراد شرایط مناسبی برای ثبت نام در لاتاری و برنده شدن در آن داشتن اما به دلیل اشتباهاتی که در پر کردن فرم ها و یا آپلود کردن عکس نامناسب داشته اند از این شانس و فرصت فوق العاده بازماندند. و از آنجایی که سایت ثبت نام لاتاری به افراد اطلاع نمی دهد که اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده اند،متقاضیان هرگز متوجه این موضوع نمی شوند.
از این رو پیشنهاد میکنیم ثبت نام لاتاری خود را به دست متخصصین و کارشناسان بسپارید تا پروسه ی ثبت نام شما اصولی و درست انجام شود. ثبت نام دو شانسه و سه شانسه لاتاری هم از دیگر مواردی است که شانس شما برای برنده شدن در لاتاری را افزایش می دهد.که در ادامه به آن میپردازیم:

ثبت نام دو شانسه لاتاری

این فرصت فقط برای متاهلین امکان پذیر است.

از آنجایی که شخصی که برنده ی لاتاری می شود میتواند خانواده ی خود را نیز به آمریکا ببرد، این امکان برای افراد متاهل فراهم شده است.که هم فرد متقاضی ثبت نام لاتاری و هم همسر او،در این قرعه کشی شرکت کنند.

در صورتی که هر کدام از این افراد شانس برنده شدن در لاتاری را داشته باشد،میتواند همسر و فرزندان خود را نیز به آمریکا ببرد.

به این امر ثبت نام لاتاری به صورت دو شانسه می گویند.

ثبت نام سه شانسه لاتاری

این فرصت فقط برای افراد مجرد زیر 21 سال  امکان پذیر است.

این افراد میتوانند به گونه ای ثبت نام کنند که سه شانس برای برنده شدن در لاتاری داشته باشند.

به این صورت که یک بار به عنوان زیر مجموعه پدر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

یک بار به عنوان زیر مجموعه مادر خود در لاتاری ثبت نام کنید.

و یک بار هم به عنوان متقاضی اصلی فرم ثبت نام را پر کنند.

این روش ها کاملا قانونی هستند و هیچ مشکلی برای ثبت نام و مهاجرت شما به وجود نمی آورند.

تاریخ اعلام نتایج لاتاری

تاریخ اعلام نتایج لاتاری تاریخ اعلام نتایج لاتاری هر ساله در یک بازه ی تقریبا مشخص می باشد و ممکن است هر سال کمی(در حد یک یا دو روز) تغییر کند. معمولا نتایج لاتاری در اردیبهشت ماه سال بعد از ثبت نام لاتاری اعلام می شود.(مثلا اگر در لاتاری 1401 ثبت نام کرده باشید نتیجه ی لاتاری شما در اردیبهشت 1402 اعلام می شود) ساعت و زمان دقیق اعلام نتایج لاتاری هم مانند تاریخ اعلام نتایج متغیر است.اما در مورد این مورد هم میتوانیم بگوییم معمولا اطراف ساعت 20 روز 16 یا 17 اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد. تاریخ و زمان اعلام نتایج لاتاری 2024 آمریکا  16 اردیبهشت 1402 اعلام می گردد.

استعلام نتایج لاتاری-از کجا بفهمیم در لاتاری برنده شده ایم یا نه؟

برای استعلام نتایج لاتاری،باید به سایت اصلی لاتاری مراجعه کنید.و با وارد کردن اطلاعات خود و همچنین کد کانفرمیشن نامبرتان نتیجه لاتاری خود را مشاهده کنید. یکی از خدمات تیم برترمهاجر برای شرکت کنندگان لاتاری استعلام نتیجه ی افراد و اطلاع به آنها می باشد.
شما میتوانید با پر کردن فرم زیر درخواست استعلام نتیجه لاتاری خود را ثبت کنید.ما در سریع ترین زمان ممکن نتیجه ی استعلام لاتاری شما را برایتان پیامک میکنیم. و در صورت اشتباه در اطلاعات شما برای شما لینک ویرایش اطلاعات تان ارسال می شود.تا نتیجه استعلام شما دوباره بررسی شود.

بعد از برنده شدن در لاتاری چه اتفاقی می‌افتد؟اقدامات بعد از برنده شدن در لاتاری

توجه کنید که برنده شدن در لاتاری به معنای مهاجرت شما به آمریکا نیست.شما بعد از برنده شدن باید اقدامات برندگان لاتاری را با دقت و به درستی انجام دهید. همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم موارد زیادی پیش آمده که برندگان لاتاری به دلیل اشتباه در پروسه ی بعد از برنده شدنشان موفق به اخذ ویزا نشدند.
و از مهاجرت به آمریکا باز ماندند. تیم مجرب برترمهاجر خدمات ویژه و به خصوصی را برای برندگان خوش شانس لاتاری در نظر گرفته است.
خدماتی که از لحظه ی اعلام نتایج لاتاری تا پایان مسیر مهاجرت تان با شما همراه خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات برترمهاجر برای برندگان لاتاری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
نتایج لاتاری
قبل از ورود اطلاعات نسبت به صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید. چرا که در صورت ورود اطلاعات غلط جواب لاتاری برای شما پیامک نخواهد شد
1مشخصات شما