پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
ثبت نام لاتاری امسال رو از دست ندین .. کد تخفیف : dv2023

نمونه عکس مورد نیاز برای شرکت در لاتاری

در مقاله نمونه عکس مورد نیاز برای شرکت در لاتاری از برتر مهاجر در مورد نحوه گرفتن عکس و استاندارد های آن بحث خواهیم نمود.همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله نمونه عکس مورد نیاز برای شرکت در لاتاری می‌توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

نمونه عکس برای لاتاری

اداره مهاجرتی آمریکا برای عکس لاتاری یک سری قوانین و شرایطی تعیین نمود که رعایت کردن این شرایط الزامی می باشد. در صورتی که افراد این شرایط را رعایت نکنند ثبت نام لاتاری آن ها مردود می شود. به همین جهت پیشنهاد می کنیم این مقاله را به طور دقیق همراهی کنید.

خواهشمندیم قبل از این که عکس خود را ارسال نمایید نحوه صحیح گرفتن عکس را در این مقاله مطالعه نمایید و سپس تصمیم به ارسال عکس بگیرید. سال قبل برخی افراد قبل از اینکه مقاله مطالعه نمایند عکس را تهیه نمودند که در طول ثبت نام به مشکلات زیادی برخوردند که این سبب باعث شد تا وقت بیشتری از آن ها گرفته شود. گفتنی از که بخش عکس لاتاری یکی از پارامتر های خیلی خیلی مهم می باشد.

از آن جایی که این بخش دارای اهمیت بالایی می‌باشد، مجموعه برتر مهاجر برای مشتریانی که حضوری برای ثبت نام لاتاری به دفتر ما تشریف بیاورند خدمات عکاسی مخصوص لاتاری ارائه می‌دهد. از آنجایی که مجموعه برتر مهاجر تمامی تلاش خود را می‌کند که ثبت نام لاتاری به صحیح‌ترین شکل ممکن اتفاق بیافتد؛ عکس‌های غیر اصولی را از مشتریان نخواهد پذیرفت. بنابراین در صورتی که عکس مخصوص لاتاری ندارید باید از قبل با مجموعه برتر مهاجر هماهنگ نمایید تا بتواند از خدمات عکاسی مخصوص لاتاری بهره‌مند شوید.

چه فردی نیاز به عکس لاتاری دارند؟

تمامی افراد درخواست کنند ثبت نام لاتاری نیاز به عکس لاتاری دارند حتی افرادی که به عنوان همراه نام نویسی را انجام می‌دهند. بنابراین همسر و فرزندان شما نیز باید عکس لاتاری داشته باشند. منظور از فرزندان یعنی از بچه یک روزه به بالا می‌باشد. گفتنی است که برای کودک زیر دو سال رعایت شرایط گرفتن عکس لاتاری الزامی نمی‌باشد و تنها داشتن عکس لازم می‌باشد. در انتهای مقاله به نحوه گرفتن عکس از کودکان به طور جزئی‌تر خواهیم پرداخت.

شروط عکس لاتاری برای بزرگ سالانه

 1. رنگی بودن عکس لاتاری
 2. روشن بودن پس زمینه عکس لاتاری
 3. خنثی بودن چهره برای عکس لاتاری
 4. یک بعدی بودن چهره افرادی، چهره اشخاص نباید داری زاویه باشد. تمامی عکس‌های پرسنلی که گرفته می‌شود دارای زاویه می‌باشد.
 5. سر اشخاص با باید کاملاً رو به روی دوربین قرار بگیرد.
 6. اندازه سر در عکس باید دارای اندازه معینی باشد.
 7. داشتن لباس معمولی، استفاده از لباس‌های فرم مختص به سازمانی مورد قبول نمی‌باشد.
 8. نکته خیلی مهم نداشتن عینک برای عکس لاتاری می‌باشد در صورت داشتن عینک عکس مور قبول قرار نمی‌گیرد.
 9. داشتن کلاه در عکس لاتاری اکیداً ممنوع
 10. استفاده از هدفون و هندزفری ممنوع می‌باشد اما داشتن سمک اشکالی ندارد.
 11. حجاب برای خانمان بلامانع می‌باشد در صورتی که قرص صورت کاملاً پیدا باشد.

خاصیت‌های فنی عکس لاتاری

 1. ابعاد عکس باید مربعی شکل باشد به اندازه 600 × 600
 2. عکس مخصوص لاتاری باید دارای رزلوشن 300 پیکسل باشد.
 3. فرمت عکس باید GPJ باشد.
 4. عکس‌هایی با حجم بیشتر از 240 کیلوبایت مورد قبول نمی‌باشد

عکس‌هایی استاندارد آن‌ها رعایت شده به شرح زیر می‌باشد:

بهترین حالت برای گرفتن عکس مخصوص لاتاری مراجعه به عکاسی‌ها و یا دریافت خدمات عکاسی مخصوص لاتاری از مجموعه برتر مهاجر می‌باشد. در صورتی که عکس لاتاری خود را از عکاسی‌های سطح شهر تهیه نمودید باید آن را به صورت CD در اختیار ما بگذارید.

توجه نمایید به عکاسی که از شما عکس گرفته بگویید مشخصات فنی گفته شده در بالا را در عکس مخصوص لاتاری تان رعایت نماید.

 انواع روش‌ها تهیه عکس

مراجعه به عکاسی‌های معتبر

گرفتن عکس در منزل با دوربین خود

اسکن عکس 5 در 5 به واسطه اسکنر

گفتنی است به هر روشی که برای تهیه عکس تلاش می‌کنید عکستان باید دارای خاصیت‌های فنی ذکر شده در مقاله باشد.

در صورتی که از خدمات عکاسی مجموعه برتر مهاجر استفاده نمایید دیگر نیاز نیست نگران موارد ذکر شده باشید.

از دیگر مثال‌هایی که اداره مهاجرتی آمریکا آن‌ها را قبول دارد به شرح زیر است

تصویر زیر یک قالب استاندارد و قابل قبول برای اداره مهاجرت آمریکا می‌باشد. تصاویری که دارای ویژگی‌های تصویر زیر می‌باشند بلامانع برای ثبت نام شناخته می‌شوند.

نمونه عکس لاتاری

 شروط عکاسی مخصوص لاتاری برای کودکان

اگر شما فرزند نوزاد دارید باید از فرزند خود نیز عکس تهیه نمایید. استانداردهایی که برای عکس‌های بزرگ‌سالان استفاده می‌کنید با برای کودکان بیش از دو سال نیز رعایت شود. این نکته را یاد آور می‌شویم که نوزاد حتی اگر یک روز هم داشته باشد باید عکاسی شود اما کودکان که کمتر از دو سال دارند نیاز رعایت شدید استانداردهای عکس مخصوص لاتاری نیستند.

در حالت عادی عکاسی از کودکان کاری بسیار سخت می‌باشد تا جایی که سخت‌ترین کار بعد از کار در معدن شناخته شده. شوخی 🙂

افراد می‌توانند در دو حالت از فرزندان خود عکاسی نمایند که ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت از اینکه همراه ما هستید سپاس گذاریم.

حالت اول

در این حالت باید نوزاد خوابیده باشد در این روش ابتدا باید پارچه‌ای سفید در جایی که نوزاد می‌خواهید از آن عکس بگیرد پهن کنید. سپس نوازد را در محل مورد نظر به حالت خوابیده قرار دهید. هنگام گرفتن عکس دقت نمایید که سایه خودتان روی صورت نوازد نیفتد. زمانی که می‌خواهید از بالا عکاسی کنید باید مواظب سایه باشید. اگر می‌خواهید کمترین سایه را داشته باشید بهتر است حوالی ظهر این کار را انجام دهید.

نحوه تهیه عکس از نوازاد

نوزاد برای عکس لاتاری

حالت دوم

در این حالت نوازاد به صورت نشتِ می‌باشد. در این روش باید از صندلی خودرو مخصوص کودک استفاده نمایید. پارچه سفید را قبل نشاندن فرزند عزیزتان را صندلی بکشید. از دلایلی که باید از صندلی مخصوص کودک باید استفاده نمایید، جلوگیر از تکان خورد سر فرزندانتان می‌باشد.

از نکاتی که باید در عکاسی مخصوص لاتاری برای کودکان رعایت نماید این است که هیچ شخصی نباید در تصویر باشد و چشم‌های کودک نباید بسته باشد.

از تصاویر مورد قبول اداره مهاجرتی ایالات متحده نمی‌باشد به شرح زیر می‌باشد:

عکس های نامناسب برای لاتاری

از تصاویر مورد قبول اداره مهاجرتی ایالات متحده می‌باشد به شرح زیر می‌باشد:

عکس های مناسب برای لاتاری

از اینکه تا انتهای مقاله نمونه عکس مورد نیاز برای شرکت در لاتاری با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد مقاله نمونه عکس مورد نیاز برای شرکت در لاتاری می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام