پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
ثبت نام لاتاری امسال رو از دست ندین .. کد تخفیف : dv2023

آیا عکس مخصوص لاتاری را می توان در خانه انداخت؟

در مقاله آیا عکس مخصوص لاتاری را می توان در خانه  انداخت؟ از برتر مهاجر در مورد نحوه عکاسی مخصوص لاتاری در منزل بررسی کوتاهی خواهیم داشت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله آیا عکس مخصوص لاتاری را می توان در خانه  انداخت؟ می‌توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

آیا عکس مخصوص لاتاری را می توان در خانه انداخت؟

بعضی از افراد نسبت به عکس مخصوص لاتاری خیلی حساس هستن و بر این باورند که باید این عکس حتما در عکاسی گرفته شود. اگر چه عکاسی توسط اشخاص مربوطه گرفته شود بهتر است اما شما می توانید با رعایت یک سری از نکات این عکس را در خانه، محل کار یا هر جایی بگیرید.

عکس مخصوص لاتاری

اولین نکته برای عکاسی در خانه داشتن پس زمینه سفید می باشد. در صورتی که دیوار سفید ندارید می توانید از پارچه سفید استفاده نمایید. سر و شانه سوژه مورد نظر باید در عکس معلوم باشد.صورت باید به طور واضح و بدون داشتن زاویه باشد. دوربین عکاسی مورد نظر باید حدود 120 سانتی متر با سوژه مورد نظر فاصله داشته باشد. داشتن سیبیل و ریش در آقایان مانعی ندارد. عکس مورد نظر باید حداکثر 6 ماه قبل گرفته شده باشد. عکس باید به صورت مربعی به اندازه 600 در 600  پیکسل باشد. تصویری که می خواهید ارسال کنید باید حداکثر 240 کیلوبایت داشته باشد. در صورتی که بخواهید عکس برای لاتاری ارسال نمایید بهتر است در خانه خود عکاسی نکنید تا از بروز هرگونه مشکل در آینده جلوگیری کنید.

پیشنهاد ما برای عکس مخصوص لاتاری استفاده از عکاسی های معتبر در سطح شهر خود می باشد. یادآور می شویم که گروه برتر مهاجر به همراه ثبت نام لاتاری خدمات عکاسی مخصوص لاتاری ارائه می دهد.

از اینکه تا انتهای مقاله آیا عکس مخصـوص لاتاری را می توان در خانه  انداخت؟ با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد مقاله این می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام