پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
ثبت نام لاتاری امسال رو از دست ندین .. کد تخفیف : dv2023

مشاوره و خدمات برای برندگان لاتاری

خدمات و مشاوره برندگان لاتاری

اگر از برندگان لاتاری هستید اول از همه تبریک عرض می کنیم. شما توانستید از بین حدود 800 هزار نفر ثبت نام کننده برنده شوید و اکنون باید خیلی دقت کنید که این فرصت کم یاب را از دست ندهید. به طور کلی مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول یک روند خیلی عادی دارد، شما می توانید در کمتر 5 دقیقه ثبت نام خود را انجام دهید و مابقی آن به شانس شما بستگی دارد. بخش دوم روند زمانبر و پیچیده ای دارد، شما باید بیش از 10 ساعت برای این روند وقت گذاشته و به هیچ عنوان به شانس بستگی ندارد. اگر شما در حال خواندن این مقاله از برتر مهاجر هستید، احتمالا بخش اول مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری را گذرانده‌اید و الان باید وارد بخش دوم شوید که مستلزم داشتن صبر و دقت زیادی است.

برای گذراندن بخش دوم حتماً حتماً به یک راهنما نیاز دارید. بعضی از افراد که زبان انگلیسی خوبی دارند و اتفاقاً ثبت نام لاتاری را خودشان انجام دادند بر این باورند که خودشان نیز این بخش را می توانند به راحتی بگذرانند؛ اما به این شکل نیست و هر چند که شما زبان انگلیسی را کامل بلد باشید مراحلی که باید در بخش دوم بگذرانید نکات ریزی دارد که اگر به آن توجه نشود و اشتباهی رخ دهد، باعث ریجکت شدنتان می شود. آفیسر سفارت اشتباهات رخ داده را این‌طور تلقی می کند که شما می‌خواستید او را فریب دهید به همین دلیل ریجکت می شوید.

حالا راهکار چیست؟

تنها راهکاری که برای تمامی افراد برنده لاتاری وجود دارد این است که یا از تجربیات برندگان سال های قبل که موفق به مهاجرت به آمریکا شدند استفاده کرده یا از مؤسسه ای که در این کار تجربه دارد استفاده کنند.

مجموعه برترمهاجر با کارشناسان مجرب و متخصص در بحث لاتاری می تواند کمک شایانی برای شما باشد. این مجموعه تمرکز خود را روی موضوع لاتاری گذاشته و به صورت تخصصی آن را دنبال می کند.

خدمات لاتاری برترمهاجر

قبل از اینکه خدمات لاتاری ارائه شده توسط مجموعه برتر مهاجر را مطالعه کنید، پیشنهاد می کنیم مطلب “راهنمای برندگان لاتاری گرین کارت آمریکا” را بررسی کنید. از مهم ترین و حساس ترین مراحل بخش دوم پر کردن فرم DS-260 است؛ پر کردن این فرم از اولین خدماتی است که ما به شما دوستان عزیز ارائه می دهیم. خدمات فرم DS-260 در چند مرحله انجام می شود چرا که از حساسیت بالایی برخوردار است و برای جلوگیری اشتباه باید چندین بار چک شود. برای اطلاع از قیمت خدمات می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

بعد از پرکردن فرم DS-260 نوبت به ارسال مدارک میرسد. در این مرحله باید تمامی مدارکی که اطلاعات آن را در فرم وارد کرده اید را ترجمه کرده و به همراه اصل آن برای kcc ارسال کنید. خدمات آماده سازی و ارسال مدارک که قالب به‌خصوصی دارد را می توانید از مجموعه برتر مهاجر دریافت کنید. توجه کنید که برتر مهاجر هیچ گونه خدماتی مبنی بر ترجمه مدارک ارائه نداده و برای ترجمه مدارک خود باید به یکی از مراکز رسمی دارالترجمه مراجعه کنید. از جمله دیگر خدمات ما هماهنگی وقت پستی و وقت مدیکال است.

مشاوره لاتاری برترمهاجر

خدمات مشاوره لاتاری

قبل از اینکه اقدامات لاتاری را انجام دهید باید یک مشاوره اولیه دریافت کنید. این مشاوره باعث می شود که از ضرر حدود 40 میلیون تومانی برای هر نفر و از دست داد زمان حدود یک سال جلوگیری کنید؛ موضوع اینجاست که یک سری از افراد شرایط رفتن به آمریکا را ندارند و اکثر مؤسسات تنها به خاطر منافع خود این موضوع را نادیده گرفته و آن را مطرح نمی کنند.

همچنین یک سری از عزیزان اقدامات لاتاری را خودشان انجام داده اند اما در بین راه دچار سردرگمی شده اند و الان نیاز به یک مشاوره برای نجات از این آشفتگی در روند لاتاری دارند. از آنجایی که مجموعه برتر مهاجر به صورت تخصصی موضوع لاتاری را دنبال می کند می توانید تمامی سؤالات و ابهاماتتان را از کارشناسان برتر مهاجر بپرسید. برای اطلاع از هزینه های مشاوره می توانید با پشتیبانان از طریق شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

پیشنهاد ویژه

دوستانی که علاقه‌مندند که صفر تا صد اقدامات لاتاری را خودشان انجام دهند می توانند دوره های آموزشی مجموعه برتر مهاجر را تهیه کنند. در این دوره تمامی خدمات مجموعه و تجربیات کارشناسان آموزش داده شده و شما با تهیه و مشاهده این دوره می توانید بدون کمک گرفتن اشخاص دیگر، اقدامات لاتاری خود را انجام دهید. لازم به ذکر است با تهیه این دوره ها می توانید از یک مشاوره رایگان استفاده کنید و تمامی ابهامات و سؤالات خود را از کارشناسان برتر مهاجر بپرسید. به این نکته حتماً توجه کنید که ابتدا تمامی ویدئو های دوره را به دقت نگاه کرده و جزوه آن را مطالعه کنید سپس سؤالات خود را یادداشت کرده و راهنمایی های لازم از مشاوره ما دریافت کنید.

پکیج آموزش ds-260

همان‌طور که اطلاع دارید مرحله پرکردن ds-260 از حساسیت بالایی برخوردار است. در این پکیج صفر تا صد پرکردن فرم را برای شما توضیح داده که شما می توانید با کمترین هزینه این فرم را پر کنید. اگر قبل از خرید علاقه‌مندید که اطلاعات بیشتری از این پکیج دریافت کنید حتماً به لینک زیر مراجعه کنید.

راهنمای جامع تکمیل فرم DS-260 برندگان لاتاری همراه با ویدئو و تصویر

پکیج آموزش 0 تا 100 مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

اگر هیچ اطلاعاتی در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری ندارید، پیشنهاد ما استفاده از این پکیج است. شما می توانید با پرداخت هزینه کم تمامی خدماتی که ما برای برندگان لاتاری انجام می دهیم را آموزش ببینید و تمامی مراحل تا رسیدن به خاک آمریکا را خودتان انجام دهید. برای مطالعه جزئیات بیشتر از این پکیج می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری 2022 + فرم DS-260

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام