30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

شرایط شغلی برای شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

هیچ شرایط شغلی برای ثبت نام قرعه کشی گرین کارت وجود ندارد. با این حال ، شما باید الزامات تحصیلات خود را مطابق با استانداردهای ثبت نام قرعه کشی را برآورده کنید.

اگر حداقل دیپلم ندارید ، اما در 5 سال گذشته دو سال سابقه کار دارید ( یکی از چهار حوزه کاری برتر ) ، فقط در لاتاری می توانید ویزای قبولی دریافت کنید. این بدان معناست که اگر مدرک دیپلم ندارید ، باید حداقل یک شغل مجاز برای ثبت نام در قرعه کشی داشته باشید. بنابراین ، شما باید به https://www.onetonline.org بروید و نام شغل خود را جستجو کنید ، و سپس بررسی کنید که آیا نام شغل شما در آن است یا خیر!

به عنوان مثال ، ما برای طراحان گرافیک سرچ کردیم و سپس بر روی گزینه اول “Designer Graphic” کلیک کردیم. در این صفحه توضیحات کاملی از تکالیف ارائه شده است. در این صفحه وظایف ، ابزار و تکنیک ها ، علم مورد نیاز شغل ، مهارت های مورد نیاز شغل ، توانایی های کارکنان و فعالیت های کاری روزانه و سایر اطلاعات مربوط به شغل را پیدا خواهید کرد. سرانجام ، بخش با عنوان “فضای کاری” در این بخش گزینه عنوان باید در بالای منطقه کار 4 یا خود منطقه 4 کار قرار داشته باشد و البته دامنه SVP بین 7 تا 10 باشد. در این حالت ، وجود این تکلیف در مشکل یادگیری شما برطرف خواهد شد. لیست چک می توانید برای قرعه کشی ثبت نام کنید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام