20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

شرایط شغلی برای شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

هیچ شرایط شغلی برای ثبت نام قرعه کشی گرین کارت وجود ندارد. با این حال ، شما باید الزامات تحصیلات خود را مطابق با استانداردهای ثبت نام قرعه کشی را برآورده کنید.

اگر حداقل دیپلم ندارید ، اما در 5 سال گذشته دو سال سابقه کار دارید ( یکی از چهار حوزه کاری برتر ) ، فقط در لاتاری می توانید ویزای قبولی دریافت کنید. این بدان معناست که اگر مدرک دیپلم ندارید ، باید حداقل یک شغل مجاز برای ثبت نام در قرعه کشی داشته باشید. بنابراین ، شما باید به https://www.onetonline.org بروید و نام شغل خود را جستجو کنید ، و سپس بررسی کنید که آیا نام شغل شما در آن است یا خیر!

به عنوان مثال ، ما برای طراحان گرافیک سرچ کردیم و سپس بر روی گزینه اول “Designer Graphic” کلیک کردیم. در این صفحه توضیحات کاملی از تکالیف ارائه شده است. در این صفحه وظایف ، ابزار و تکنیک ها ، علم مورد نیاز شغل ، مهارت های مورد نیاز شغل ، توانایی های کارکنان و فعالیت های کاری روزانه و سایر اطلاعات مربوط به شغل را پیدا خواهید کرد. سرانجام ، بخش با عنوان “فضای کاری” در این بخش گزینه عنوان باید در بالای منطقه کار 4 یا خود منطقه 4 کار قرار داشته باشد و البته دامنه SVP بین 7 تا 10 باشد. در این حالت ، وجود این تکلیف در مشکل یادگیری شما برطرف خواهد شد. لیست چک می توانید برای قرعه کشی ثبت نام کنید.

سوالات متداول شرایط شغلی برای شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: ٔنعمت الله
    2021-10-28

    سلام شغل من صنعت فلز است. ساخت دروازه های زره و فلزی و هنگر های فلزی ایا واجد شرایط شغلی دارم؟

نظر خودتان را ارسال کنید