پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
ثبت نام لاتاری امسال رو از دست ندین .. کد تخفیف : dv2023

حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری

در مقاله حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری از برتر مهاجر در مورد اینکه ثبت نام لاتاری چه مدرک تحصیلی نیاز دارد و درصورت نداشتن مدرک تحصیلی چه کنیم بررسی کوتاه خواهیم داشت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری می‌توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

شرایط تحصیلی برای لاتاری

برای ثبت نام لاتاری حداقل مدرک تحصیلی دیپلم 12 ساله (به همراه پیش دانشگاهی)  میباشد ، و کسانی که دیپلم ندارند باید دو سال سابقه کار تخصصی داشته باشند.

به این نکته توجه داشته باشید که برای ثبت نام در لاتاری هیچ نیاز به ارائه مدرک تحصیلی ندارید. مدرک تحصیلی برای دریافت ویزا میباشد. یکی از شرایط که باید برای دریافت ویزا داشته باشید داشتن دیپلم می باشد. این دیپلم معادل 12 سال سابقه تحصیلی می باشد. رشته تحصیلی هیچ تاثیری در دریافت ویزا ندارد.

افرادی دیپلمشان از فنی حرفه ای یا کارو دانش می باشد مورد قبول نمی باشد. زیرا دیپلم ذکر شده 11 ساله می باشد.

راهکار چیست؟؟؟

شما توانید در برای کارشناسی ناپوسته ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام باید دو ترم تحصیلی یا یکسال را بگذرانید. پس از گذراندن دوره مذکور باید نمرات ریز و مدرک دیپلم خود را به سفارت ارائه دهید. که این کار نیر دارای پیچیدگی های اداری می باشد.

راحت ترین راه این است که شما  2 سال یا همام 4 ترم تحصیلی را گذرانده و مدرک فوق دیپلم خود را دریافت نمایید.

توصیه نویسنده این مقاله این است که قبل از ثبت نام لاتاری ابتدا مقالات مرتبط با ثبت نام لاتاری در برتر مهاجر را مطالعه نمود و سپس اقدام به ثبت نام لاتری انجام دهید. زیرا در صورت برنده شدن لاتاری و نداشتن یکی از شرایط دریافت ویزا شانس شما در این بخت آزمایی می سوزد.

اشخاصی که شرط حداقل مدرک تحصیلی را نداشته باشند با در 5 سال گذشته حداقل 2 سال سابقه حرفه ای داشته باشند و برای آن ها سابقه بیمه رد شده باشد.

همچنین میتواند در مورد داشتن تخصص برای ثبت نام لاتاری مطلب زیر را دنبال نمایید.

منظور از کار تخصصی در ثبت نام لاتاری چیست؟

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد مقاله حداقل مدرک تحصیـلی برای ثبت نام لاتاری می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: میثم تیموری
  2021-05-07

  سلام اگر در هنگام ثبت نام مدرک دیپلم نداشته باشم ولی تا قبل از مصاحبه بتونم مدرکمو بگیرم به نظرتون میتونم ثبت نام کنم و موقع ثبت نام بزنم دیپلم ۱۲ساله؟
 2. نویسنده دیدگاه: یاسین زمانی
  2021-10-25

  سلام اگر در هنگام ثبت نام مدرک دیپلم نداشته باشم ولی تا قبل از مصاحبه بتونم مدرکمو بگیرم به نظرتون میتونم ثبت نام کنم و موقع ثبت نام بزنم دیپلم ۱۲ساله؟
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-10-25

   بزنید محصل دبیرستان

نظر خودتان را ارسال کنید