20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

ثبت نام دو شانسه، سه شانس لاتاری چگونه است؟

شانس بیشتر برای لاتاری

برای اینکه شانس ضریب دار برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت داشته باشید هیچ راهی جز اینکه متاهل باشید ندارید. اشخاصی که متاهل باشند می توانند دو، سه و …. شانس داشته باشند. هنگام نام نویسی لاتاری بعد از این خود را به عنوان درخواست کننده اصلی ثبت نام نمودید و همسر و فرزندانتان را به عنوان همراه ثبت نمایید. گفتنی است که فرزندانتان باید حداکثر 21 سال داشته باشند. برای شانس دوم می توانید همسر خود را به عنوان متقاضی اصلی معرفی نمایید و خود و فرزندانتان را به عنوان همراه ثبت نام نمایید. برای دریافت شانس بیشتر باید فرزندان بین 18 تا 21 سال خود را به صورت جداگانه ثبت نام نمایید. داشتن پاسپورت برای تمامی افراد خانواده به جز فرزندانی که کوچک تر 18 سال دارند الزامی می باشد.

ثبت نام لاتاری گرین کارت ایالات متحده آمریکا توسط مجموعه برتر ارائه می شود. این خدمات به همراه خدمات عکاسی مخصوص لاتاری انجام می شود.توجه نمایید برای ثبت نام لاتاری حتما باید پاسپورت ( گذرنامه ) داشته باشید در غیر این صورت نام نویسی شما انجام نمی شود. برای دیافت پاسپورت می توانید به دفاتر خدمات الکترونیکی پلیس+10 مراجه کنید.

 

 

در قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا دو دسته از افراد شانس بیشتری نسبت به سایر افراد برای پذیرفته شدن و یا برنده شدن رو دارند دسته اول افراد متاهل هستند که ثبت نام آنها یک بار با پاسپورت خودشان انجام میشود و بار دیگر ثبت نامشان به عنوان همراه و زیر مجموعه همسر انجام میشود.به این نوع ثبت نام اصطلاحا دو شانسه یا دو فرمه گفته میشود و اگر خانم برنده شود آقا و فرزندان زیر مجموعه هم امکان دریافت ویزا و مهاجرت داشته و برعکس اگر آقا برنده شود خانم و فرزندان نیز میتوانند گرین کارت آمریکا دریافت کنند به این ترتیب فرزندان و زن و شوهر دو شانس برای برنده شدن در لاتاری دارند.

دسته دوم  افراد بین 18 تا 21 سالی هستند که پدر و مادر آنها نیز علاوه بر خودشان در لاتاری ثبت نام میکنند. این افراد علاوه بر اینکه میتوانند به عنوان زیر مجموعه مادر و پدر ثبت نام کنند چون سن بالای 18 دارند میتوانند به صورت تکی و با اطلاعات پاسپورت خودشان نیز ثبت نام انجام دهند که همین موضوع باعث میشود سه بار فرصت برنده شدن داشته باشند به همین خاطر به اینگونه ثبت نام ها ثبت نام سه شانسه یا سه فرمه هم گفته میشود.

 

سوالات متداول ثبت نام دو شانسه، سه شانس لاتاری چگونه است؟صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391