ثبت نام لاتاری 2022 کلیک کنید

رفع ریجکتی ویزای آمریکا

در مقاله رفع ریجکتی ویزای آمریکا از برتر مهاجر در مورد علت ریجکتی و اینکه چه رفتاری در مقابل نامه ریجکتی ایالات متحده آمریکا باید انجام داد بحث خواهیم نمود. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله رفع ریجکتی ویزای آمریکا می توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

رفع ریجکت ایالات متحده آمریکا

رسیدگی  به مسئله رفع ریجکتی ایالات متحده آمریکا

فرایند رفع ریجکتی برای نامه در یافت شده از سفارت آمریکا معین نمی باشد. معمولا برای رفع ریجکتی باید نامه تهیه و تنظیم نمایید و اعتراض خود را با دلیل و منطق اعلام نمایید. پس از اینکه نامه مورد نظر خود را آماده نمودید باید آن را به ایمیلی که از سفارت دریافت کرده اید ارسال نمایید. تاریخ مشخصی برای اعلام اعتراض اعلام نشده ولی افراد باید سعی نمایید در اولین فرصت اعتراض خود را اعلام نمایند. در صورت داشتن نواقص در اسناد و مدارکتان آن ها را تکمیل نمود و نامه اعتراض خود را برای سفارت اعلام نمایید

افراد زیادی این عقیده را دارند که در صورت ریجکت شدنشان دیگر راهی برای دریافت ویزا نخواهند داشت. این باور اشتباه می باشد. افراد می توانند بعد از نامه ریجکتی آمریکا کاستی های مدارک خود را تکمیل و سپس نامه اعلام اعتراض خود را برای سفارت ارسال نمایند.گفتنی است در صورتی که مهر ریجکتی بر روی ویزا باشد فرایند دریافت ویزا برای افراد مشکل تر خواهد بود.

به این نکته توجه نمایید که نامه ریجکتی شما از هر سفارتی برای شما ارسال شده از همان سفارت باید پیگیری نماید. پیگیری شما از راه های دیگر باعث می شود به طور کل برای افراد ویزا صادر نگردد. بنابراین پس از دریافت نامه ریجکتی از سفارت مورد نظر ملاحضه نمود که چه کاستی هایی در مدارکتان وجود دارد. موارد نا موجود را رفع نموده و نامه اعتراض خود را تنظیم و تهیه نموده و برای سفارت مورد نظر ایمیل نمایید.

از اینکه تا انتهای مقاله رفع ریجکتی ویزای آمریکا با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد این مقاله می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

Click to rate this post!
0 رای

نظر خودتان را ارسال کنیدصفحه اینستاگرام کانال تلگرام

مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس

اپلای کردن

اپلای کردن