30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

شرایط زندگی در امریکا پس از مهاجرت از طریق لاتاری گرین کارت به چه صورت می باشد؟

بیشتر افرادی که در لاتاری شرکت می کنند هیچ تصوری از شرایط زندگی در آمریکا پس از برنده شدن در لاتاری ندارند و حتی شاید به قوانین مهاجرت و شهروندی در آمریکا آشنایی ندارند. به طور کلی شرایط زندگی برندگان لاتاری در امریکا تفاوت چندانی با سایر کسانی که از طریق ویزاهای دیگر به آمریکا مهاجرت کرده اند ندارد اما برنده های لاتاری مزیت داشتن گرین کارت آمریکا را داشته و بر خلاف بیشتر ویزا های آمریکا محدودیت مدت اقامت و … را ندارد.

قبل از هر چیزی بهتر است کمی با ایالت متحده آمریکا آشنا شوید تا شرایط کلی زندگی در آن را راحت تر درک کنید.

زندگی در ایالات متحده آمریکا

زندگی در ایالات متحده آمریکا دست شما را برای انتخاب گوناگون باز می گذارد. ایالات متحده با مساحت نزدیک به 10 میلیون کیلومتر مربع ، سومین کشور بزرگ در جهان است.  آمریکا را می توانید خانه جدید خود  فرض کنید و شغل رویایی خود را در ایالت مورد علاقه خود پیدا کنید. چه عاشق کلانشهر شلوغ مثل نیویورک باشید و چه یک شهر آرام را ترجیح دهید ، در آمریکا  می توانید به راحتی مکان مناسب خود را پیدا بکنید .قبل از هر اقدامی توصیه می کنیم فایل صوتی زیر را گوش بدهید.

 

شرایط زندگی در آمریکا

شرایط زندگی در آمریکا

 

فایل صوتی زیر توضیح دادیم که شرایط زندگی برای برندگان لاتاری به چه صورت می باشد

 

محل زندگی برندگان لاتاری

محدودیتی برای شهر یا ایالت خاص برای محل زندگی  برای برندگان لاتاری وجود ندارد ، شما بسته به بودجه و شغلی که میخواید داشته باشید میتونید محل زندگیتان را انتخاب کنید و قانون کلی هم به این صورت است که در شهر های بزرگ هزینه زندگی بالاتر هست در عوض فرصت شغلی در کلان شهر ها بیشتر است و در شهر های کوچک هزینه زندگی کمتر بوده ولی فرصت شغلی هم کمتر هست اگر میخواهید با ایالت های آمریکا یشتر آشنا بشید حتما این مقاله رو مطالعه کنید. ایالت های آمریکا

 

درکدام شهر آمریکا زندگی کنم؟

درکدام شهر آمریکا زندگی کنم؟

در کدام ایالت آمریکا زندگی کنم؟

اولین سوال در خصوص مهاجرت به  آمریکا این استکدام شهر را برای زندگی انتخاب بکنیم ؛ آمریکا به شهرهای متنوع مشهور است و اگر قبلاً در آنجا بوده اید  چه به عنوان یک جهانگرد چه دانشجو  میدانید در مورد چه چیزی های صحبت می کنیم.حتی شهرهای گوشه و کنار ایالات متحده آمریکا زیبا و متفاوت اند. با رفتن از ساحل شرقی به ساحل غربی، آب و هوا و حتی اهالی و مردم تغییر می کنند. هر کجا در ایالات متحده آمریکا بروید ، مطمئناً با آمریکایی هایی ملاقات خواهید کرد که با افتخار داستان مهاجرت خانواده خود را برای شما بازگو می کنند. طبق اداره سرشماری ایالات متحده حدود 43.1 میلیون نفر از نسل اول (متولدین خارجی) در سال 2015 در ایالات متحده زندگی می کردند و حدود 13.5٪ از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند.

جمعیت آمریکا به همان اندازه آب و هوا ، چشم اندازها، گیاهان و جانوران آن چند وجهی است! اگر کوه های ناهموار، انزوا و آب و هوای هنری را ترجیح می دهید، ممکن است آلاسکا را در ذهن داشته باشید. کسانی که آفتاب ، سواحل و آب و هوای گرمسیری را ترجیح می دهند، هر آنچه را که می خواهند و بیشتر در فلوریدا پیدا می کنند. با داشتن کارت سبز، گزینه های شما برای انتخاب بسیار است!

آب و هوا در آیالات متحده آمریکا

آب و هوای ایالات متحده آمریکا یکی از محبوب ترین دلایلی است که باعث می شود بسیاری از مردم رویای زندگی در آمریکا را داشته باشند.به طور کلی آب و هوای آمریکا به این شکل می باشد:

جنوب

در جنوب ، آب و هوا با تابستان‌های گرم و مرطوب و دمای مطبوع در زمستان گرمسیر است. اگر می خواهید تمام روز و بدون رطوبت در آفتاب استحمام کنید، ممکن است آریزونا، جنوب کالیفرنیا، نیومکزیکو و نوادا در جنوب غربی بهترین مکان برای شما باشد.

شمال شرقی

ساکنان شمال شرقی هر چهار فصل را تجربه می کنند و ایالت های ماین ، ورمونت و نیوهمپشایر آمریکا به دلیل شاخ و برگ های رنگارنگ پاییزی معروف هستند. زمستان در شمال شرقی اغلب با طوفان های برف و یخ سخت است.

غرب

اگر کوه های مرتفع و آب و هوای آلپی غرب را ترجیح می دهید، در Rocky Mountains احساس می کنید در خانه خود هستید. در Rockies هوا نسبتاً خشک است و در زمستان باید انتظار بارش شدید برف و دمای زیر صفر را داشته باشید.

شمال غربی

واشنگتن و اورگان، واقع در گوشه شمال غربی ایالات متحده آمریکا، به دلیل بارندگی مشهور هستند. با این وجود سواحل جذاب اقیانوس آرام و پر جزیره و کوه‌های Cascade تمام باران را جبران می کند.

محبوب ترین مناطق ایالات متحده آمریکا( بیشتر مهاجران در کجا زندگی می کنند؟)

کالیفرنیا

کالیفرنیا یکی از محبوب ترین شهرها برای مهاجران است. در سال 2014، در کالیفرنیا 10.5 میلیون نفر متولد خارجی زندگی می کردند که 27٪ از جمعیت آن را مهاجران تشکیل می دادند. مشهورترین شهرهای کالیفرنیا سانفرانسیسکو ، سان دیگو و البته لس آنجلس هستند. چه کسی وقتی به شهر فرشتگان فکر می کند فوراً به فکر جذابیت هالیوود نمی افتد؟ در سالهای اخیر، کالیفرنیا نیز بلافاصله با صنعت IT و فناوری پیشرفته در دره سیلیکون مرتبط شده است.

California

California

نکته: با وجود بزرگراه 8 لاین، مقابله با ترافیک بخشی از زندگی در لس آنجلس است. زندگی نزدیک به کار شما دارای مزایای واضحی است و در رفت و آمد صبحگاهی موجب صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. با کمال تعجب کالیفرنیا دارای مراکز اسکی بسیار زیادی نیز هست.

نیویورک

شهر نیویورک بزرگترین کلانشهر ایالات متحده است.خیابان های شلوغ، منفجر شدن قیمت مسکن و رستوران های گران قیمت جزو جدا نشدنی نیویورک است . اگر به دنبال کمی آرامش بیشتر و مسکن ارزان قیمت هستید ، ممکن است در هارلم، بروکلین یا آن طرف رودخانه هادسون در نیوجرسی موفق تر باشید.در نیویورک پول بیشتری در می آورید اما هزینه های زیادی هم باید پرداخت کنید.

New York

New York

تگزاس

تگزاس همچنین میزبان حدود 4.5 میلیون مهاجر است. ایالت کابوی و کباب دوست تگزاس دومین ایالت بزرگ و دومین ایالت پرجمعیت آمریکا است. ایالت لون استار به این دلیل مشهور است که علاوه بر ورمونت تنها ایالتی است که قبل از تبدیل شدن به ایالت آمریکا در سال 1846 جمهوری مستقلی بود. پایتخت این کشور آستین است گرچه بیشتر مردم با هوستون آشنایی بیشتری دارند. این کشور دومین اقتصاد در ایالات متحده است که به دلیل اقتصاد متنوع آن – که برای مهاجران خوب است – جای تعجب ندارد. بخش عمده ای از اقتصاد آن توسط شرکت های نفتی و همچنین صنعت فناوری در حال توسعه تقویت می شود.

Texas

Texas

فلوریدا

سواحل آفتابی فلوریدا میزبان 4 میلیون مهاجر است که رویای آمریکایی خود را به بهترین شکل انجام می دهند! بیهوده لقب ایالت Sunshine ندارد؛ در هیچ جای ایالات متحده آمریکا به اندازه فلوریدا روزهای آفتابی ندارد. آب و هوای زیبا و سواحل آن و همچنین پارک ملی Everglades سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند – و همه آنها می خواهند بمانند! مشهورترین شهرها ساحل میامی، فورت لودردیل، ساحل جنوبی، تامپا و نواحی اطراف ناپل در ساحل غربی هستند. گردشگری و کشاورزی از عوامل مهم اقتصاد فلوریدا هستند. آیا می دانید 50٪ میوه مرکبات از ایالت Sunshine حاصل می شود؟

Florida

Florida

چگونه می توانم جایی برای زندگی در ایالات متحده آمریکا پیدا کنم؟

مرحله اول مهاجرت به ایالات متحده آمریکا و مرحله دوم تصمیم گیری در مورد محل زندگی خود است. چند نکته وجود دارد که باید قبل از شروع جستجوی خانه یا آپارتمان در ایالات متحده آمریکا بدانید در مرحله اول، اگر قبلاً شغل داشته باشید به شما کمک می کند زیرا درصد قابل توجهی از حقوق شما برای مسکن در ایالات متحده آمریکا استفاده می شود. بسیاری از دارندگان گرین کارت هنگام مهاجرت به ایالات متحده با خانواده یا دوستانشان زندگی می کنند. حتی اگر جستجوی خانه یا آپارتمان بصورت آنلاین امکان پذیر باشد (یعنی قبل از عزیمت به ایالت ها)، اما در شرایطی که قبلاً در ایالات متحده آمریکا هستید، تهیه مسکن بسیار آسان تر است. علاوه بر این، بیشتر صاحبخانه ها می خواهند شخصاً با مستاجر بالقوه خود ملاقات کنند و شما می خواهید مکانی را که ممکن است در آن زندگی کنید ببینید. به عنوان یک مقیم تازه آمریکایی که در جستجوی خانه یا آپارتمان است، ممکن است با برخی از کلمات ناآشنا روبرو شوید. بنابراین شما می توانید بیشتر به جستجوی خانه در جستجوی یک کلمه در فرهنگ لغت بپردازید ، ما می خواهیم چند کلمه انگلیسی را به شما معرفی کنیم. در زیر لیستی از شرایط مهم مسکن و همچنین نکاتی برای یافتن خانه خود آورده شده است:

 1. مراقب علائم آپارتمان موجود یا اجاره ای در ساختمان ها و تابلوهای انجمن واقع در کتابخانه های محلی، فروشگاه های مواد غذایی، مراکز اجتماعی و غیره باشید.
 2. در روزنامه های محلی بخشی را به نام آگهی های طبقه بندی شده جستجو کنید. در اینجا می توانید لیستی از خانه ها و آپارتمان ها را برای خرید یا اجاره در منطقه خود پیدا کنید.
 3. اگر می خواهید کسی شما را جستجو کند، در صفحه های زرد (دفترچه تلفن) برای مدیریت املاک یا مسکن جستجو کنید. با توجه به قیمت آنها با توجه به بودجه شما خانه ای پیدا می کنند.
 4. از دوست، خانواده یا همکار خود در صورت داشتن آپارتمان یا خانه در دسترس سوال کنید.
 5. سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که لیست مسکن را در اختیار شما قرار می دهند، اما مراقب باشید که فقط به وب سایت های معروف سر بزنید.

به عنوان دارنده گرین کارت، شما حق خرید یا اجاره ملک در ایالات متحده آمریکا را دارید. چند نکته وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. بسیاری از مالکان ملزم هستند قبل از امضای قرارداد کارت تأمین اجتماعی خود را به آنها نشان دهید. همچنین، شما باید اثبات حقوق خود را نشان دهید. معمولاً فیش حقوقی کفایت می کند. اما لازم است بدانید صدور ssn حدودا سه ماه زمان نیاز دارد و در برنامه ریزی های خود این موضوع را در نشر بگیرید.

 

قبل از امضای قرارداد، باید اطمینان حاصل کنید که تمام شرایط و ضوابط را کاملاً درک کرده اید. مدت قرارداد چقدر است؟ اگر من از خانه خارج شوم، صاحبخانه چقدر زودتر باید این موضوع را بداند(معمولاً 30 روز)؟ چه کسی مسئول تعمیرات است؟ آیا خدمات کمکی در قیمت اجاره گنجانده شده است؟ آیا هزینه های اضافی (آب ، گاز ، برق ، دفع زباله و غیره) وجود خواهد داشت؟ وقت بگذارید و هر کلمه از قرارداد را مرور کنید.

خرید خانه در ایالات متحده آمریکا

برای بسیاری از مردم، خرید خانه در ایالات متحده آمریکا گامی بزرگ در جهت تحقق رویای آمریکایی خود میداند. خرید خانه مسئولیت عظیمی است اما دارای مزایای زیادی است. اگر به خرید خانه علاقه دارید، باید با یک مشاور املاک تماس بگیرید تا به شما کمک کند. بسیاری از آمریکایی ها که خانه ای می خرند وام می گیرند که رهن نامیده می شود. اطمینان حاصل کنید که قبل از خریدهای کلان، از یک راهنما مشاوره مالی کمک بگیرید. در صورت خرید خانه، اولین کاری که باید انجام دهید خرید بیمه مناسب است. انواع مختلفی از بیمه های مسکن وجود دارد ، به عنوان مثال برای خسارت هوا، آتش سوزی یا سرقت، بنابراین حتما با یک فروشنده معتبر بیمه تماس بگیرید.

Buy a house in the USA

Buy a house in the USA

نکته: فراموش نکنید که USCIS خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده را از آدرس جدید خود مطلع کنید.

 

برندگان لاتاری گرین کارت

برندگان لاتاری حق زندگی ، کار ،  داشتن حساب بانکی ، تحصیل و… در آمریکا را دارند و شرایط زندگی برنده لاتاری با دیگر شهروندان آمریکا فرقی نخواهد کرد و به عنوان برنده لاتاری همه چیز به خود شما بستگی دارد که چطور در این کشور وضعیت مالی و زندگی خودتان را بهبود ببخشید و به واسطه برنده شدن لاتاری ، هیچگونه کمکی از طریق دولت آمریکا دریافت نخواهید کرد.

 

چگونه شهروند آمریکا می شوم؟

شرکت در قرعه کشی گرین کارت اولین قدم برای مهاجرت به ایالات متحده آمریکا است. هر روز که می گذرد، درخواست تابعیت ایالات متحده را می دهید! شهروند شدن در آمریکا تحقق نهایی رویای آمریکایی برای بسیاری از مردم جهان است. دریافت تابعیت ایالات متحده راهی برای نشان دادن وفاداری و تعهد خود به ایالات متحده آمریکا است. با پذیرش، شما با مسئولیت های شهروندی ایالات متحده موافقت می کنید و با احترام به قوانین کشور و مردم آن موافقت می کنید. تابعیت آمریکا همان حقوق و امتیازاتی را به شما می دهد که همه آمریکایی ها دارند. یک شهروند آمریکایی مسئولیت بیشتری نسبت به دارنده گرین کارت دارد، اما امتیازات ارزش آن را دارد. به عنوان مثال، همه شهروندان ایالات متحده حق رأی دادن در همه انتخابات را دارند و به تصمیم گیری در مورد انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده كمك می كنند. علاوه بر این، شهروندان می توانند در هیئت منصفه دادگاه خدمت كرده و برای مشاغل ایالتی و فدرال كه فقط مختص شهروندان آمریكایی است درخواست دهند. در صورت تابعیت ایالات متحده محدودیتی در مدت زمانی که در خارج از ایالات متحده می گذرانید وجود ندارد. علاوه بر این، شهروندان می توانند برای آمدن اعضای خانواده به ایالات متحده و گرفتن گرین کارت، دادخواست صادر کنند. روند درخواست تابعیت ایالات متحده را تابعیت می نامند. دارندگان گرین کارت یا فرزندان شهروندان ایالات متحده می توانند درخواست تابعیت آمریکا را بگیریند. به طور کلی، شرایط زیر باید جز واجد شرایط  داشتن است:

 • در زمان درخواست خود باید حداقل 18 سال داشته باشید (درخواست تابعیت)
 • شما باید حداقل پنج سال به عنوان اقامت دائم (دارنده گرین کارت) در ایالات متحده آمریکا زندگی کرده باشید یا در صورت ازدواج و یا زندگی با یک شهروند آمریکایی به مدت 3 سال.
 • شما باید حداقل 30 ماه از پنج سال گذشته در ایالات متحده زندگی کرده باشید و در صورت ازدواج و یا زندگی با یک شهروند ایالات متحده 18 ماه از سه سال گذشته.
 • شما حداقل سه ماه در همان ایالت ایالات متحده یا منطقه USCIS زندگی کرده اید، قبل از این که درخواست دریافت تابعیت کنید.
 • شما باید یک آزمون انگلیسی و Civils را پشت سر بگذارید و همچنین درک خود را از قانون اساسی ایالات متحده اثبات کنید.
 • شما باید قوانین ایالات متحده آمریكا را رعایت و احترام بگذارید و آنچه را كه اخلاق نیكو گفته می شود، نشان دهید.

اگر هر یک از نکات زیر مربوط به شما باشد، ممکن است روند درخواست شما متفاوت باشد:

 • شما شریک زندگی، فرزند یا والدین متوفی خود در ارتش ایالات متحده خدمت کرده اید.
 • شما اصطلاحاً ملی پوش ایالات متحده هستید. شما یا یکی از والدینتان در قلمرو آمریکا متولد شده اید.
 • شما طبق قانون عفو ​​عمومی سال 1986 درخواست حق اقامت می کنید.
 • شما پناهنده یا پناهجو هستید.
 • شما با یک شهروند آمریکایی ازدواج کرده اید که اغلب در خارج از کشور مستقر می شود.
 • هنگامی که با یک شهروند غیرآمریکایی ازدواج کردید تابعیت ایالات متحده خود را طبق قانون قبلی از دست دادید.
 • شما در یک موسسه معتبر آمریکایی یا یک سازمان بین المللی استخدام می شوید.

کسانی که با تمامی مراحل را با موفقیت برای یک شهروند ایالات متحده اقدام می کنند، می توانند که پاسپورت آمریکایی را شخصی خود دارد.

شرایط پزشکان برنده لاتاری

در کل مدرک پزشکی که در ایران دریافت میشه حتی از معتبر ترین دانشگاه اجازه طبابت در North America (کشور آمریکا و کاندا ) رو ندارد و برای اخذ مجوز طبابت باید معادل سازی مدرک انجام داد سپس واحد ها و آزمون هایی که لازم هست رو گذراند (ممکن است مسیر تحصیلی چندین ساله که طی کرده اید را مجبور شوید دوباره طی کنید) البته بسته به دانشگاه و تخصصی که درس خوانده اید و شرایط زمانی ممکن است متفاوت باشد که مهم ترین آزمون USMLE میباشد ، اگر از طریق ما ثبت نام کرده باشید این مراحل را به شمام کمک خواهیم کرد.

 

مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری برای ورود به آمریکا

لیست مدارک مورد نیاز سفارت آمریکا

 • کارت ملی همراه با کپی و نسخه ترجمه شده
 • کپی شناسنامه و اصل ترجمه شناسنامه
 • اصل و ی کپی از ترجمه سند ازدواج
 • گواهی فوت همسر یا سند طلاق
 • DS-260 Confirmation Page Print
 • Courier receipt
 • نامه تمکن مالی
 • کپی ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت از خدمت
 • مدارک تحصیلی از مقطع دوم تحصیلی به بالا
 • تمام مدارک تحصیلی در مقطع دوم تحصیل و بالاتر باید ترجمه و به همراه اصل آنها برای روز مصاحبه به همراه ببرید. دیپلم فنی حرفه ای، مدارک دانشگاهی، پیش دانشگاهی و در مجموع هر مدرکی بالاتر از سیکل باید ترجمه و همراه برده شود.
 • کپی از پاسپورت. پاسپورت باید بیش از هشت ماه از زمان مصاحبه اعتبار داشته باشد.
 • کپی اصل و کپی ترجمه سایر گواهی هایی مانند گواهی فرزند خواندگی، گواهی تغییر نام، گواهی تغییر سن.
 • دو قطعه عکس پرسنلی5در 5 مشابه عکس مخصوص لاتاری
 • گزارش مدیکال
 • مدارک شغلی برای متقاضیانی که شغل آنها مطابق وزارت کار ایالات متحده آمریکا دارای Job Zone بالای 4 و SVP بالای 7 می باشد.
 • جواز کسب، شرکت نامه، سرتیفیکیت تجاری و کارگاهی و…

 

 سوالات متداول شما در خصوص شرایط زندگی برندگان لاتاری در امریکا

بعد از قبولی در لاتاری آیا دولت آمریکا برای ما کار فراهم می کند؟

خیر، وظیفه یافتن کار به عهده خود شماست ، شما به عنوان برنده لاتاری اجازه کار و زندگی در آمریکا را دارید اما دولت آمریکا هیچ تعهدی برای اینکه به شما کار با مزایای ویژه بدهد نداشته و شما با داشتن ویزا و گرین کارت تنها مجوز کار کردن در ادارات و حتی کارهای خصوص را دارید. اما نگران نباشید یافتن کار در ایالات متحده چندان کار سختی نیست و اگر مهارت های کامپیوتری دارید به راحتی میتوانید از طریق سایت های کاریابی قبل از ورود به آمریکا درخواست شغلی ارسال نمایید.

مزیت های برنده لاتاری چیست؟

برای فهمیدن مزیت های لاتاری حتما این مقاله را مطالعه کنید.

مزیت برنده شدن در لاتاری گرین کارت 

 

بعد از برنده شدن در لاتاری و ورود به آمریکا چه کاری باید انجام دهیم؟

ما در این مقاله به بررسی کلی شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا پرداخته ایم تا کمکی به برندگان لاتاری انجام دهیم شما بعد از برنده شدن در لاتاری و دریافت ویزا میتوانید به راحتی وارد خاک آمریکا شده و همانند کشور خود به خرید یا اجاره ملک و انجام کار بپردازید.

هزینه زندگی در آمریکا چقدر هست ؟ برای ورود به آمریکا و شروع زندگی در آمریکا باید چقدر پول داشته باشیم؟

همان طور که شما در ایران با توجه به میزان درآمدتان می توانید در شهر های گوناگون ایران زندگی کنید در آمریکا نیز شرایط مشابه ایران هست و انتخاب محل زندگی و میزان مخارج شما به خود شما وابستگی شدید دارد. اما از آنجایی که برای زندگی کردن در هر شهر و کشوری نیازمند حداقل میزان مشخصی پول هستید برای زندگی کردن در آمریکا نیز به طور میانگین برای هر ماه و هر فرد 1600 دلار پول نیاز دارید.البته این میزان بسته به ایالتی که برای زندگی انتخاب میکنید و نوع تغذیه شما کاملا متفاوت هست.توصیه می شود برای زندگی در آمریکا حداقل در آمد چند ماه خود را از ایران با خود ببرید چرا که پیدا کردن کار و منبع در آمد ممکن است کمی به زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری

بعد از انجام مراحل اداری و دریافت ویزا، برندگان لاتاری باید پاکتی را که همراه با ویزا دریافت کرده اند به صورت مهر و موم با خود به فرودگاه ببرند و به افسرهای گذرنامه تحویل دهند به روی این پاکت زرد رنگ نوشته شده است که به هیچ عنوان نباید پاکت قبل از تحویل به افسر گذرنامه در فرودگاه آمریکا بازگردد پس توجه بکنید که همراه داشتن این پاکت جزو اولین اقداماتی است که بعد از دریافت ویزای لاتاری باید انجام دهید.

اگر جزو برندگان لاتاری هستید توصیه میکنیم حتما به مقالات قبلی برتر مهاجر در خصوص مراحل اداری بعد از برنده شدن در لاتاری، نحوه و پگونگی مصاحبه برندگان لاتاری در سفارت های آمریکا مراجعه کنید چرا که بسیاری از نکات بعد از برنده شدن در لاتاری را به رایگان در این مقالات مطرح کرده ایم که کمک بزرگی به برندگان لاتاری برای اخذ ویزای آمریکا به حساب می آید.

اگر هم جزو برندگان این دوره لاتاری نبودید نگران نباشید بسیاری از برندگان لاتاری سال ها در دوره های مختلف لاتاری شرکت کرده اند تا بلاخره شانس برنده شدن در لاتاری را به دست آورده اند توصیه میکنیم  مجدد برای ثبت نام لاتاری اقدام بکنید چرا که ممکن است شما جزو برندگان خوش شانس دوره بعدی باشید.

 

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:26405975 021

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: محمود
  2020-12-05

  اگه یک نفر از اعضا خانواده ۴ نفری برنده بشه میتومه فعلا برای خودش گرین کارت بگیره...به دلیل عدم داشتن هزینه کافی
  • نویسنده دیدگاه: مهدی جورابچیان (mijn)
   2020-12-06

   سلام خدمت شما دوست گرامی باید این مسئله را با آفیسر سفارت آمریکا مطرح کرده و آن را قانع کنید به طور کلی این قضیه کاملا به نظر آفیسر بستگی دارد. موفق و پاینده باشید
 2. نویسنده دیدگاه: ماریه
  2020-12-18

  سلام بنده ۱۴ سالمه میخوام در لاتاری سال بعد شرکت کنم شانس برنده شدن من چقدره؟
 3. نویسنده دیدگاه: ماریه
  2020-12-18

  سلام بنده ۱۳سالمه میخوام در لاتاری سال بعد شرکت کنم شانس برنده شدن من چقدره؟ و زبان انگلیسی رو به خوبی یاد دارم
 4. نویسنده دیدگاه: ماریه
  2020-12-18

  سلام بنده ۱۳سالمه میخوام در لاتاری سال بعد شرکت کنم شانس برنده شدن من چقدره؟ و زبان انگلیسی رو به خوبی یاد دارم و کلا هزینه کل لاتاری چقدره؟
 5. نویسنده دیدگاه: منانه
  2021-04-26

  سلام لطفا از شرایط و جریان زندگی از امریکا برامون بگین. مثل ساعت کاری و مثل ساعات اداری در امریکا و مثل سبک زندگی در امریکا اینا خیلی مهم هستن لطفا از این ها مقاله بگذارید. ممنون
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-04-27

   سلام حتما به زودی برنامه ویژه ای برای کسایی که گرین کارت رو گرفتن و حالا در حال مهاجرت هستند داریم توی اینستاگرام همراهمون باشید حتما راجب همین موضوعات مفصل صحبت می کنیم. ممنون از پیشنهاد خوبتون
 6. نویسنده دیدگاه: مهدی
  2021-05-03

  سلام. پس از برنده شدن گرین کارت و سفر به امریکا آیا میشود که با کسی که در کشورهای دیگر مثلا ایران است ازدواج کرد و او را هم به امریکا در کنار خود آورد؟ ممنون
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-05-03

   همسرتونو میتونین با خودتون ببرین
 7. نویسنده دیدگاه: Helen
  2021-09-16

  سلام وقتتون بخیر. اگه از طریق لاتاری بریم آمریکا برای رفتن به دانشگاه برای مقطع لیسانس(شروع دانشگاه از پایه) با وجود داشتن گرین کارت بازهم باید آزمون Sat رو بدیم؟چون میخوام در رشته ی پزشکی تحصیل کنم برای خواندن علوم پایه بازهم باید آزمون Sat رو بدم؟
 8. نویسنده دیدگاه: مهدی آریا
  2021-10-02

  بعد از برنده شدن باید مدرک رسمی زبان انگلیسی داشته باشیم؟
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-10-06

   خیر مدرک زبان لازم نیست
 9. نویسنده دیدگاه: ی
  2022-05-03

  بعدازبرنده شدن درلاتاری حداقل وحداکثرزمانی که برای معرفی افراد به سفارت وگرفتن ویزا درنظرگرفته شده چقدره یعنی حدودا چقدربعداز اومدن نتایج لاتاری باید به سفارت بریم؟آیا اگرمدارک کامل ومراحل پرکردن فرم ها درست انجام شود به فرد ویزا میدهند یابستگی به مواردی مثل شغل وتوانایی ها ومهارت ها وزبان بلد بودن او دارد؟
  • نویسنده دیدگاه: fatemeh
   2022-05-03

   سلام وقتتون بخیر باشه، ازشروع سال مالی یعنی 1 اکتبر تا پایان سال مالی یعنی 30 سپپتامبر امکان مصاحبه وجود داره اما نکته ای که هست اینکه با توجه به کیس نامبر شما به شما وقت مصاحبه داده میشه و انتخابی نیست. اگر کلیه مراحل به درستی طی شود و فرم ها به موقع تکمیل گردد شما به مصاحبه دعوت می شوید و در نهایت افیسر تصمیم گیرنده این است که به شما ویزا ارائه شود یا خیر

نظر خودتان را ارسال کنید