30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

برندگان لاتاری چه مراحل و کار هایی را باید انجام دهند؟ اپدیت لاتاری 2022

ابتدا از بابت برنده شدنتان در لاتاری آمریکا تبریک می گوییم و امیدواریم بتوانید با راهنمایی های این مقاله تمامی مراحل مهاجرت خود را به صورت اصولی انجام دهید. در این مقاله در مورد مراحل برندگان لاتاری که باید به آن توجه کنند صحبت می کنیم. همچنین شما می توانید در پایان این مقاله در صورت داشتن هر گونه سؤال یا ابهام آن در بخش نظرات مطرح کنید تا کارشناسان برتر مهاجر پاسخگوی آن‌ها باشند؛ تا پایان با دقت همراه ما باشید.

کارهای پس از برنده شدن در لاتاری

برنده شدن در لاتاری کار ساده‌ای نیست و این شانس از میان بیش از 750.000 هزار ایرانی که در لاتاری شرکت کردند نصیب شما شده پس معطل نکنید و با جدیت مراحل مورد نیاز را برای مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری انجام دهید. یک سری از افراد زمانی که برنده می شوند اهمیت به آن نمی دهند و در نهایت پرونده آن بسته می شود که در این صورت باید دوباره ثبت نام کنند که ممکن نیست دوباره این شانس فوق‌العاده نصیبشان شود.

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دوستانی که بی‌صبرانه منتظر دریافت گرین کارت آمریکا هستند، باید بدانند که مراحل ذکر شده در بخش بعدی مقاله را باید به درستی پشت سر بگذارند تا پس از ورودشان به خاک آمریکا برای آن‌ها گرین کارت صادر شود. مدت زمان تقریبی برای صدور گرین حدود بین 10 تا 15 روز پس از ورودشان به خاک آمریکا است.

مراحل امور برندگان لاتاری

بخش مراحل امور برندگان را با دقت مطالعه کنید تا یک تصویر کلی از امور برندگان لاتاری در ذهن شما نقش ببند. در انتهای این بخش برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. مطابق تجربیات دوستان عزیز که قبلاً از این راه مهاجرت کردند، مراحل زیر ترتیب بندی شده:

مرحله یک: مشاهده نتیجه لاتاری

در مرحله اول باید نتیجه خود را مشاهده کنید؛ در این مرحله در صورتی که برنده شده باشید برای شما کیس نامبر صادر می شود. عزیزانی که در سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر ثبت نام کردند، نتایج برایشان ارسال خواهد شد و نیازی به اقدامی ندارند. دوستانی که در این سامانه ثبت نام نکردند می توانند از طریق لینک زیر اطلاعات ثبت نام خود را وارد کنند تا نتیجه برایشان ارسال شود.

استعلام نتایج لاتاری

به این مورد توجه کنید که در این مرحله از سوی سفارت آمریکا برای شما هیچ ایمیلی ارسال نمی‌شود.

مرحله دو: اقدام برای فرم DS-260

یکی از مراحلی که باید تمرکز زیادی روی آن داشته باشید، پر کردن فرم ds-260  است. بهتر است در وارد کردن اطلاعات این فرم صادق باشید، زیرا در صورتی که آفیسر سفارت متوجه تناقصی در فرم و صحبت‌های شما شود، ریجکت خواهید شد و برای شما ویزا صادر نمی شود. اگر علاقه مند به دریافت راهنمایی کامل برای پر کردن این فرم هستید می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

راهنمای جامع تکمیل فرم DS-260 برندگان لاتاری

مرحله سه: آماده کردن مدارک به همراه ترجمه آن‌ها

در این مرحله مدارک مورد نیاز را باید جمع آوری کنید و آن‌ها را به صورت رسمی ترجمه کنید. سپس باید مدارک مربوطه را برای KCC ارسال کنید تا مدارک شما مورد بررسی قرار بگیرد؛ در اینجا باید منتظر پاسخ ایمیل باشید.

مرحله چهار: واکسیناسیون

زدن واکسن یکی از موارد ضروری برای سلامت شما است. در آمریکا یک سری بیماری ها است که برای جلوگیری از این بیماری ها باید واکسن های مورد نیاز را تزریق کنید. البته یکی از مدارکی که باید به آفیسر سفارت تحویل دهید مدارک واکسیناسیونتان است که به آن کارت زرد نیز گفته می شود. برای تزریق این واکسن ها باید به مرکز انستیتو پاستور واقع در تهران مراجعه کنید و درخواست واکسن های مورد نیاز برای مهاجرت به آمریکا را بدهید. واکسن های مورد نیاز طی چند مرحله تزریق می شود که چند ماهی طول می کشد.

برگ زرد سفارت آمریکا

مرحله پنج: انتظار برای کارنت شدن کیس نامبر

در این مرحله باید منتظر کارنت شدن کیس نامبر خود باشید. برای اینکه متوجه این موضوع شوید باید به سامانه الکترونیک ویزا بولتن که متعلق به وزارت امور خارجه آمریکا است مراجعه کنید. این سامانه به صورت ماهیانه بروز رسانی می شود که شما می توانید حدود 15هم هر ماه میلادی آن را بررسی کنید تا متوجه شوید که کیس نامبر شما کارنت شده یا خیر.

مرحله شش: مدیکال

مدیکال یکی دیگر از مراحل بسیار مهم است. در این مرحله شما توسط پزشک مورد اعتماد سفارت معاینه می شوید. این مرحله بهتر است چند روز قبل مصاحبه باشد.

مرحله هفت: مصاحبه سفارت

یکی از تأثیر گذراترین مراحل، انجام مصاحبه در سفارت آمریکا است. در این مرحله اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و خیلی راحت و با صداقت به سؤالات آفیسر پاسخ دهید.

مرحله هشت: دریافت کارت اقامت آمریکا

دریافت کارت اقامت آمریکا یا گرین کارت آمریکا نتیجه تمامی مراحل قبلی است. افرادی در مراحل قبلی اقدامات را درست انجام دادند و برای هدف خود مصمم بودند، در این مرحله بعد از ورود به آمریکا می توانند گرین کارت خود را دریافت کنید

توجه کنید

مواردی که به عنوان مراحل امور برندگان لاتاری در بخش قبل ذکر شد، خلاصه‌ای بود که شما بتوانید ذهنیتی درست از روند مهاجرت خود به آمریکا داشته باشید.

پیشنهاد ویژه

مجموعه برتر مهاجر با توجه به تجربیات و تخصص خود در امور لاتاری، دوره آموزشی را برای شما فراهم کرده تا شما بتوانید از مراحل امور برندگان لاتاری به صورت واضح و با جزئیات با خبر شوید و در نتیجه یک مهاجرت اصولی و بدون مشکل تجربه کنید. دلیل انتشار این آموزش این است که ما شاهد این واقع بودیم که تعداد زیادی از برندگان لاتاری به دلیل بی خبر بودن از روند مهاجرت به آمریکا، در سفارت آمریکا ریجکت می شدند و نمی توانستند ویزای خود را دریافت کنند. اگر شما هم جزء برندگان لاتاری هستی می توانید همین الان با کلیک روی لینک زیر یک مهاجرت اصولی و بی دردسری را تجربه کنید.

راهنمای اخذ ویزای لاتاری مخصوص برندگان لاتاری + آموزش تکمیل فرمDS-260

 

برون سپاری امور برندگان به برتر مهاجر با تهیه اشتراک برندگان

میتونید علاوه بر تهیه پکیج ها امور برندگان خودتونو به ما بسپارید و تمامی کار هارا به ما انجام دهید برای خرید اشتراک برندگان کلیک کنید

 

نکات پایانی:

بعد از انجام مراحل زمانی که برای شما ویزا صادر می شود شما تنها 180 روز یعنی 6 ماه مهلت دارید تا وارد خاک آمریکا شوید. در صورتی که به هر دلیلی نتوانید به در این مدت به خاک آمریکا مهاجرت کنید، ویزای شما باطل می‌شود و باید دوباره درخواست خود را اعلام کنید و اقدامات لازم را انجام دهید.

هزینه حدودی برای دریافت گرین کارت آمریکا برای هر نفر 170 دلار است که به محض پرداخت چند روزی طول می کشد تا برای شما گرین کارت صادر شود.

بعد از اینکه گرین کارت خود را دریافت کردید اگر دوست داشته باشید می توانید برای وایت پاس اقدام کنید؛ با دریافت وایت پاس می توانید به مدت 2 سال از ایالات متحده آمریکا دور باشید بدون اینکه در اقامت شما مشکلی پیش بیاید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:26405975 021

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: شفیع الله حیدری
  2021-01-24

  سلام بنده ازافغانستان هستم من خوشبختانه امسال توانستم که درلاتری ۲۰۱۹ وسفربه امریکا۲۰۲۱ برنده بشم سوال من اینکه من تمام مدارک خودم رابدون پولیس سرتفکیت به کنتاکی ارسال نمودم ازسه تاشش هفته ازام وقت خواستن که بعداز اتمام تاریخ معاینه کدام اییملی دریافت نکرم بعدن بعدازختم پولیس سرتفکیت خود دوباره انرابه کنتاکی ارسال نمودم بازهم ازمن سه تاشش هفته وقت خواستم موندم چکار کنم چی وقت بهم اییمل میاد...
 2. نویسنده دیدگاه: شفیع الله حیدری
  2021-01-24

  سلام بنده ازافغانستان هستم من خوشبختانه امسال توانستم که درلاتری ۲۰۱۹ وسفربه امریکا۲۰۲۱ برنده بشم سوال من اینکه من تمام مدارک خودم رابدون پولیس سرتفکیت به کنتاکی ارسال نمودم ازسه تاشش هفته ازام وقت خواستن که بعداز اتمام تاریخ معینه کدام اییملی دریافت نکرم بعدن بعدازختم پولیس سرتفکیت خود دوباره انرابه کنتاکی ارسال نمودم بازهم ازمن سه تاشش هفته وقت خواستم موندم چکار کنم چی وقت بهم اییمل میاد...
 3. نویسنده دیدگاه: فائزه دارابی
  2021-03-25

  سلام من برنده لاتاری هستم فرم ds260 را ارسال کردم و کد دریافت کردم مرحله فرستادن اینترنتی عکس ( که در صفحه بعدش میباشد) را چه زمانی باید انجام بدم؟ حداقل مدت زمانی که فرم ds بررسی و ایمیل داده میشود را میفرمایید؟
 4. نویسنده دیدگاه: فائزه دارابی
  2021-03-25

  سلام وقت بخیر فرم ds260 را ارسال کردم و کد دریافت کردم مرحله فرستادن اینترنتی عکس ( که در صفحه بعدش میباشد) را چه زمانی باید انجام بدم؟ حداقل مدت زمانی که فرم ds بررسی و ایمیل داده میشود را میفرمایید؟
 5. نویسنده دیدگاه: م پ
  2021-05-03

  سلام ممکنه در مورد اسپانسر توضیح دهید اگر اسپانسر نداشتید چه می شود
 6. نویسنده دیدگاه: سارا فریدونی
  2021-05-23

  سلام من لاتاری ٢٠٢٠قبول شدم فرم ds260 رو هم پر کو ارسال کردم و ایمیلی دریافت کردم مبتی بر دریافت فرم ds260 باز هم باید منتظر ایمیل باشم یا ترجمه ها رو شروع کنم؟ متشکرم
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-06-01

   سلام ، مطمئن هستید لاتاری 2020 رو قبول شدید؟ چون سال مالی 2020 در 30 سپتامبر 2020 بسته شده و برنده های 2020 امکان دریافت ویزا در حال حاضر رو ندارند بنده فکر میکنم شما برنده 2022 یا 2021 باشید بازهم برای اطمینان از نامه قبولی و کیس نامبرتون چک بفرمایید که برنده 2022 هستید یا 2020
 7. نویسنده دیدگاه: سمیه صفدری
  2021-06-07

  سلام من میخواهم در لاتری ثبت نام کنم حضوری ثبت نام شانس بیشتر دارد یا انلاین و دیگر اینکه کارت بانکی ندارم و پول نقد دارم میشه از کارت کس دیگری استفاده کنیم برای پرداخت هزینه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر خودتان را ارسال کنید