30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری

در مقاله نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری از برتر مهاجر به موضوع بررسی آنلاین نامه دوم موقت مصاحبه و زمان بررسی نامه دوم سفارت خواهیم پرداخت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد مقاله نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری می توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید .

 

نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری

نامه دوم برندگان لاتاری ( تعیین وقت مصاحبه )

 

افرادی که جزء برندگان بخت آزمایی لاتاری می شوند باید وقت سفارت دریافت نمایند . وقت سفارت در اصطلاح جانشین ، نامه دوم اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا نامیده می شود . نامه ای که باید جایگزین نمایید در همان صفحه ای است که برنده شدن شما را در آن اعلام می کنند .

توجه: در خصوص اعلام نتایج هیچ گونه پیامک یا ایمیل و … برای ارتباط با شما استفاده نمی شود . متقاضیان برای مطلع شدن از نتایج باید خودشان به صفحه اعلام نتایج مراجعه نمایند !

چگونه نامه دوم موقت مصاحبه را بررسی کنیم؟

برای اینکه بررسی نامه دوم موقت مصاحبه را انجام دهید باید به آدرس اینترنتی https://dvprogram.state.gov/ESC/ مراجعه کنید ، پس از ورود به صفحه ذکر شده بر روی گزینه Continue کلیک کنید .

در صفحه ای که باز می شود با چهار بخش رو به رو می شوید :

 • بخش اول : شماره تاییدیه  (Confirmation Number). در این بخش یک سریال شانزده رقمی نیاز دارید. این سریال ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی است و در انتهای نام نویسی لاتاری به شما ارائه می شود  . مثالی برای کانفرمیشن نامبر : 20221O0DZWY3DOV9
 • بخش دوم : نام و نام خانوادگی (Last/Family Name). در این بخش نام و نام خانوادگی خود را که هنگام نام نویسی ثبت کردید وارد نمایید .
 • بخش سوم : سال تولد (Year of Birth). در این بخش سال تولد فردی که نام نویسی انجام داده را به میلادی وارد نمایید .
 • بخش چهارم : احراز هویت (Authentication). در این بخش برای تشخیص ربات از انسان یک سری حروف و عدد انگلیسی در عکس آورده شده که شما باید آن ها را در کادر مشخص وارد نمایید .

پس از تکمیل تمامی بخش‌های خواسته شده بر روی دکمه Submit کلیک کنید .

در صورت فراموش کردن سریال تأییدیه چه کنیم؟

گاهی اوقات افراد به هر دلیل سریال تأییدیه خود را فراموش یا گم می‌کنند . در صورتی که سریال تأییدیه نام نویسی لاتاری خود را فراموش کرده اید ، می‌توانید در انتهای بخش اول یا همان شماره تأییدیه  (Confirmation Number) بر روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید .

صفحه‌ای که وارد آن می شوید ، صفحه بررسی افراد شرکت کننده (Verify Entrant)  می‌باشد که  خود شامل 5 بخش می‌ شود . در ادامه مقاله ” نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری ” به طور خلاصه به این پنج بخش خواهیم پرداخت :

بخش اول

سال برگزاری لاتاری (Diversity Visa Lottery Program Year) نام دارد . معمولاً این بخش به طور پیش فرض انتخاب شده که نیاز به تغییر ندارد .

بخش دوم

نام (Name) نام دارد . این بخش به سه قسمت نام خانوادگی (Last/Family Name) ، نام کوچک (First Name) و نام میانه (Middle Name) تقسیم می شود . از این سه قسمت می توانید فقط قسمت اول را وارد نمایید . در صورتی که هنگام نام نویسی لاتاری ، دو قسمت پایانی را ثبت نکرده اید می توانید دو قسمت بعدی از این بخش را وارد نکنید . فقط توجه داشته باشید که حتما تیک های زیر کادر های موجود را در صورت وارد نکردن اطلاعات باید پر نمایید .

بخش سوم

تاریخ تولد (Date of Birth) نام دارد. در این بخش به ترتیب سه قسمت ماه (Month) ، روز (Day) و سال (Year) قرار گرفته است . توجه داشته باشید که تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.

بخش چهارم

آدرس ایمیل (Email Address) نام دارد . در این بخش آدرس ایمیلی که هنگام نام نویسی وارد نموده اید را باید وارد کنید .

بخش پنجم

احراز هویت (Authentication) نام دارد . در این بخش جهت تشخیص و اطمینان از اینکه شما ربات نیستید ، یک سری حروف و اعداد انگلیسی در عکسی آورده شده که شما باید آنها را در کادر مشخص وارد کنید .

پس از تکمیل تمامی بخش‌های خواسته شده بر روی دکمه Submit کلیک کنید .

تذکر: تمامی بخش‌های ذکر شده در بالا باید دقیقاً مطابق اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام لاتاری باشد . در غیر این صورت نمی‌توانید سریال 16 رقمی خود را بازگردانی کنید!

پس از گذشت مراحل ذکر شده برای شما صفحه‌ای بارگذاری می‌شود . در انتهای این صفحه ، روز ، ساعت و محل سفارت شما نشان داده می‌شود . صفحه ذکر شده را چاپ نموده و به همراه اسناد مربوطه برای مصاحبه در زمان تعیین شده با خود ببرید .

نامه دوم سفارت چه زمانی بررسی میشود؟

برندگان لاتاری باید صبر پیشه کنند تا پرونده آن ها در جریان کار اداری سفارت خانه ایالات متحده قرار گیرد . این فرایند حداقل یک ماه زمان می برد . این زمان تا یک سال نیز ممکن است به طول بیانجامد . شما می توانید اخبار و مقالات برتر مهاجر را دنبال نموده تا از زمان این مورد اطلاعات کسب نمایید .

از اینکه تا انتهای مقاله با برتر مهاجر همراه بودید ؛ سپاس گزاریم . همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری دارید می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید .

مطالب پیشنهادی توسط برتر مهاجر

کرونا مصاحبات برندگان لاتاری 2020 را لغو کرد

جریان تمکن مالی و اسپانسر برای برندگان لاتاری چیه

تاریخ اعلام نتایج لاتاری چه زمانی می باشد؟!!

لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:26405975 021

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: پوریا
  2020-02-23

  سلام وقتتون‌‌بخیر من کیس نامبرم‌ هزارو سیصد هستش ینی دوره اول باید‌ میرفتم‌ولی دیر‌متومه شدم و تازه فرم ۲۶۰‌رو پر کردم ویزا بولتن ماه قبل تا ۶۵۰۰‌بود این ماه ک من فرممو پر کردم تا ۷۶۰۰ هستش ینی این ماه احومال داره نامه دومم بیاد یا کلا لغو شدم رفت؟
 2. نویسنده دیدگاه: Sohaila
  2022-06-21

  با سلام و درود ببخشید تاریخ برای انترویو کیس نمبر 2700چی وقت است؟

نظر خودتان را ارسال کنید