پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
کد تخفیف فقط تا پایان امشب : bmcbo

نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری

در مقاله نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری از برتر مهاجر به موضوع بررسی آنلاین نامه دوم موقت مصاحبه و زمان بررسی نامه دوم سفارت خواهیم پرداخت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد مقاله نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری می توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری

افرادی که جزء برندگان بخت آزمایی لاتاری می شوند باید وقت سفارت دریافت نمایند. وقت سفارت در اصطلاح جانشین نامه دوم اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا گفته می شود. نامه ای که باید جایگزین نمایید در همان صفحه ای می باشد که برند شدن شما را در آن اعلام می کنند.

توجه: در خصوص اعلام نتایج هیچ گونه پیامک یا ایمیل و … برای ارتباط با شما استفاده نمی شود. افراد برای مطلع شدن از نتایج باید خود به صفحه اعلام نتایج مراجعه نمایید.

چگونه نامه دوم موقت مصاحبه را بررسی کنیم؟

برای اینکه بررسی نامه دوم موقت مصاحبه را انجام دهید باید به آدرس اینترنتی https://www.dvlottery.state.gov/ESC بروید

پس از ورود به صفحه ذکر شده بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

در صفحه ای که وارد می شوید با چهار بخش رو به رو می شوید.

بخش اول شماره تاییدیه  (Confirmation Number) نام دارد. در این بخش یک سریال شانزده رقمی نیاز دارد. این سریال در انتهای نام نویسی لاتاری به شما ارائه می شود.

بخش دوم نام و نام خانوادگی (Last/Family Name) نام دارد. در این بخش نام خانوادگی خود را که هنگام نام نویسی ثبت کردید وارد نمایید.

بخش سوم سال تولد (Year of Birth) نام دارد. در این بخش سال تولد فردی که نام نویسی انجام داده وارد نمایید.

بخش چهارم احراز هویت (Authentication) نام دارد. در این بخش برای تشخص ربات از انسان یک سری حروف و عدد انگلیسی در عکس آورده شده که شما باید آن در کادر مشخص وارد نمایید.

پس از تکمیل تمامی بخش‌های خواسته شده بر روی دکمه Submit کلیک نمایید.

در صورتی فراموش کردن سریال تأییدیه چه کنیم؟

گاهی اوقات افراد به هر دلیل سریال تأییدیه خود را فراموش یا گم می‌کنند. در صورتی که سریال تأییدیه نام نویسی لاتاری خود را فراموش نموده‌اید می‌توانید در انتهای بخش اول یا همان شماره تأییدیه  (Confirmation Number) بر روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید.

صفحه‌ای که وارد آن شده‌اید صفحه بررسی افراد شرکت کننده (Verify Entrant) می‌باشد که شامل 5 بخش می‌باشد. در ادامه مقاله نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری به طور خلاصه به این پنج بخش خواهیم پرداخت:

بخش اول

سال برگزاری لاتاری (Diversity Visa Lottery Program Year) نام دارد. معمولاً این بخش به طور پیش فرض انتخاب شده که نیاز به تغییر ندارد.

بخش دوم

نام (Name) نام دارد. این بخش به سه قسمت نام خانوادگی (Last/Family Name)، نام کوچک (First Name)، نام میانه (Middle Name) تقسیم می شود. این سه قسمت می توانید فقط قسمت اول را وارد نمایید. در صورتی که هنگام نام نویسی لاتاری دو قسمت پایانی را ثبت نکرده اید می توانید دو قسمت بعدی از این بخش را وارد نکنید. فقط توجه داشته باشید که حتما تیک های زیر کارد های موجود را در صورت وارد نکردن اطلاعات باید پر نمایید.

بخش سوم

تاریخ تولد (Date of Birth) نام دارد. در این بخش به ترتیب سه قسمت ماه (Month)، روز (Day)، سال (Year) می باشد. توجه داشته باشید که تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.

بخش چهارم

آدرس ایمیل (Email Address) نام دارد. در این بخش آدرس ایمیلی که هنگام نام نویسی وارد نموده اید باید وارد کنید.

بخش پنجم

احراز هویت (Authentication) نام دارد. در این بخش برای تشخص ربات از انسان یک سری حروف و عدد انگلیسی در عکس آورده شده که شما باید آن در کادر مشخص وارد نمایید.

پس از تکمیل تمامی بخش‌های خواسته شده بر روی دکمه Submit کلیک نمایید.

تذکر: تمامی بخش‌های ذکر شده در بالا باید دقیقاً مطابق اطلاعات وارد شده در هنگام نام نویسی لاتاری باشد. در غیر این صورت نمی‌توانید سریال 16 رقمی خود را بازگردانی کنید

پس گذشت مراحل ذکر شده برای شما صفحه‌ای بارگذاری می‌شود. در انتهای این صفحه روز، ساعت و محل سفارت شما نشان داده می‌شود. صفحه ذکر شده را چاپ نموده و به همراه اسناد مربوطه برای مصاحبه در زمان تعیین شده بروید.

نامه دوم سفارت چه موقع بررسی میشود؟

برندگان لاتاری باید صبر نمایید تا پرونده آن ها در جریان کار اداری سفارت خانه ایالت متحده قرار بگیرد. این فرایند در حداقل زمان یک ماه طول خواهید کشید. این زمان تا یک سال نیز شاید به طول انجامد. شما می توانید اخبار این برتر مهاجر را دنبال نموده تا از زمان این مورد اطلاعات کسب نمایید.

از اینکه تا انتهای مقاله نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری دارید می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: پوریا
    2020-02-23

    سلام وقتتون‌‌بخیر من کیس نامبرم‌ هزارو سیصد هستش ینی دوره اول باید‌ میرفتم‌ولی دیر‌متومه شدم و تازه فرم ۲۶۰‌رو پر کردم ویزا بولتن ماه قبل تا ۶۵۰۰‌بود این ماه ک من فرممو پر کردم تا ۷۶۰۰ هستش ینی این ماه احومال داره نامه دومم بیاد یا کلا لغو شدم رفت؟

نظر خودتان را ارسال کنید