20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

هزینه های پزشکی درمانی و مراقبت در آمریکا ؟

آنچه در مورد هزینه های پزشکی و درمان در ایالات متحده باید بدانید

مهاجران و مسافران به آمریکا اغلب نسبت به داشتن بیمه درمانی قبل از سفر احتیاط می کنند .  حتی داستانهای ترسناک درباره هزینه های پزشکی و مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است . مردم در مورد هزینه های ظالمانه برای طرف بیمه نشده صحبت می کنند که دچار مشکل میشوند.

هزینه های درمانی و مراقبت پزشکی در آمریکا

در برترمهاجر آنچه شما باید در مورد هزینه های مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده بدانید آورده شده است تا بتوانید بهترین گزینه را برای نیازهای سفر خود انتخاب کنید .

علیرغم این حرف ها اما، خدمات بهداشتی و درمانی در ایالات متحده از  بسیار خوب عمل می کند. به عنوان مثال ، بهترین نتایج در جهان برای زنده ماندن از حمله قلبی یا سکته مغزی است – اگرچه در مورد دیابت و آسم خوب اتفاق نمی افتد. زمان انتظار ، نگرانی در بسیاری از کشورها با سیستم مراقبت های بهداشتی پیشرفته ، کمتر مشکلی در ایالات متحده آمریکا است.

و هزینه های مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه تنها با هزینه کمتری نسبت به سایر کشورهای صنعتی کمتر است.

به طور کلی ، استاندارد مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده بسیار بالا است – اما ممکن است در شرایطی که یک مسافر با یک صورت حساب حیرت آور روبرو شود ، رضایت کمی داشته باشد.

 

هزینه های معمولی پزشکی در ایالات متحده بدون بیمه پزشکی چقدر است؟

 

هزینه های مشترک خدمات درمانی در ایالات متحده است

هزینه مراجعه به اورژانس چقدر است؟

اگر بیمار شوید و به مراقبت های اضطراری نیاز داشته باشید ، هزینه ها بلافاصله اضافه می شوند. یک آمبولانس برای بردن شما به بیمارستان از 500 دلار شروع می شود. در صورت نیاز به آزمایشات ، هزینه های اضافی 100 – 500 دلار معمولی است.

اگر مجبور باشید شب را سپری کنید ، هزینه 5000 دلار ممکن است به صورتحساب شما اضافه شود. با داروهایی برای درمان بیماری شما ، هزینه اورژانس یا ویزیت ER ، در کل ، ممکن است بیش از 6000 دلار یا بیشتر باشد!

ویزیت پزشکان در ایالات متحده چقدر است؟

مراجعه به مطب پزشک نسبتاً مقرون به صرفه است. با این حال ، اگر بیمار هستید ، هزینه های اضافی به سرعت گران می شوند. مشاوره اولیه با پزشک در محدوده 100 تا 200 دلار هزینه خواهد داشت.

ویزیت از مراقبت های ویژه (متخصصان) بسته به تخصص و ماهیت ویزیت شما معمولاً گران تر است. متخصصان 250 دلار یا بیشتر برای مشاوره هزینه دریافت می کنند.

پشت هزینه های بهداشت و درمان در ایالات متحده چیست؟ چرا قیمت پزشکی بسیار گران است؟
مسافر یا محلی – مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده گران است. طبق USA Today آمریكا  : ” كل هزینه های مربوط به خانواده معمولی چهار بیمه شده توسط معمولترین برنامه بهداشتی ارائه شده توسط كارفرمایان ، به طور متوسط ​​28166 دلار خواهد بود.

” از نظر دلار واقعی و درآمد ، این قیمت ها به شدت توسط یک فرد متوسط ​​احساس می شود. هزینه کسر و حق بیمه با سرعتی بیشتر از درآمد افزایش یافته است. کسری از سال 2011 تا 2016 با 63٪ رشد ، در حالی که حق بیمه 10٪ افزایش یافت – 20٪ در حالی که درآمد کارگران 11٪ رشد داشت.

این هزینه های بالا نتیجه یک چالش خاص نیست بلکه ترکیبی از عواملی است که همگی در فشار به خط پایین نقش دارند. مطابق CNBC ، این عوامل عبارتند از: ”… داروها گرانتر هستند. پزشکان مبلغ بیشتری دریافت می کنند. خدمات بیمارستان و آزمایش های تشخیصی هزینه بیشتری دارند. و پول بیشتری به برنامه ریزی ، تنظیم و مدیریت خدمات پزشکی در سطح اداری می رود. ”

هزینه های درمانی و مراقبت پزشکی آمریکا

هزینه مراقبت های پزشکی در ایالات متحده با بیمه

اگر هرگز به پزشک مراجعه نکنید ، پس این هزینه های زیاد را تجربه نخواهید کرد که بسیاری از افراد با ریسک کردن آن احساس راحتی می کنند. برای اکثر ما ، خطرات خیلی زیاد است. برای جبران این خطر ، شما یک برنامه بین المللی بیمه درمانی خریداری می کنید.

اگرچه این برنامه ها نیاز به پرداخت مبلغ ثابت را دارند حتی اگر هرگز به پزشک مراجعه نکنید ، هزینه های شما برای خدمات پوشیده خواهد شد یک طرح بیمه درمانی با کیفیت بالا ، تمام هزینه های شما را مشمول می شود .

بسته به طرحی که شما انتخاب می کنید ، تمام هزینه های شما بدون محدودیت پوشش داده خواهد شد.طرح های مشخصی مبلغی را برای پرداخت آنها (حداکثر پزشکی) در نظر می گیرند. انتخاب یک طرح بیمه با حداکثر پزشکی بیشتر حق بیمه ماهانه شما را کاهش می دهد.

اما شما خطر بیشتری را به همراه خواهید داشت ، بدانید که اگر صورتحسابهای پزشکی شما از حداکثر استفاده کند ، هزینه های اضافی بر عهده شما خواهد بود.

بنابراین هزینه بیمه درمانی در ایالات متحده متفاوت خواهد بود. هزینه یک طرح بیمه سلامت خارج از کشور خواهد بود که بسیار بیشتر از هزینه یک برنامه سفر بیمه خدمات درمانی.

به طور معمول ، مصرف کنندگان به طور متوسط ​​300 دلار در هر ماه برای بیمه خدمات درمانی جامع جهانی و 30 دلار در ماه برای یک برنامه بیمه سفر پرداخت می کنند. در مقایسه با پرداخت قبض پزشکی 10،000 دلاری از جیب خود ، این حق بیمه معقول است.

هزینه های مشترک در ایالات متحده در مقابل سایر کشورها

این هزینه های بالا چه تاثیری بر قیمت رویه ها و روشهای درمانی متداول دارد؟ بیایید به بررسی هزینه MRI ، یک ابزار تشخیصی که اغلب استفاده می شود ، بپردازیم. متوسط ​​هزینه MRI در ایالات متحده 11119 دلار است.

در استرالیا 215 دلار است در حالی که هزینه پادشاهی بریتانیا در 788 دلار در وسط قرار دارد. متوسط ​​هزینه اقامت یک روز در بیمارستان 52020 دلار در آمریکا هزینه دارد.

این در حالی است که در اسپانیا فقط 424 دلار است. حتی سوئیس که به دلیل هزینه بالای زندگی مشهور است . و استانداردهای درمانی تقریباً کاملی دارد ، با قیمت 4،781 دلار ارزان تر است. ناگهان ، یک بیماری شایع مسافرتی ، مانند درد شکمی که نیاز به تصویربرداری تشخیصی و 24 ساعت مشاهده دارد ، از نوع نجومی گران است .

اگر این درد شکم ناشی از یک آپاندیس ملتهب شود که نیاز به عمل جراحی فوری دارد ، متوسط ​​هزینه در ایالات متحده 15930 دلار است ، در حالی که در اسپانیا با هزینه بسیار مناسب ، 2،003 دلار کم است. اوضاع کمی گران تر در استرالیا با قیمت 81414 دلار است. این هنوز هم حدود 12000 دلار ارزان تر از ایالات متحده است!

چگونه می توانید هزینه های پزشکی خود را در ایالات متحده بیمه کنید ؟

بنابراین یک مهاحر مسافرتی چه کاری را باید انجام دهد؟ اولین قدم این است که به خود اطمینان دهید که داروهای بدون نسخه و تجهیزات کمکهای اولیه در ایالات متحده بسیار گسترده و مقرون به صرفه است.

داروهای سردرد ، داروهای خفیف سوزش سر دل ، کرم عضلات ، قرص های تقویت کننده سینوس و پمادهای پوستی همه با قیمت کمتر از 25 دلار در دسترس هستند. بعضی اوقات آنها به اندازه 5 دلار ارزان هستند.

گپ و گفتگو با داروساز همیشه رایگان است و آنها می توانند توصیه های صحیحی برای معالجه شرایط غیر فوری و جزئی ارائه دهند. سرماخوردگی در ایالات متحده بیش از سایر کشورها هزینه ندارد.

دوم ، کاملاً از بیمه بودن آن اطمینان حاصل کنید. همانطور که دیدیم ، یک مشکل نسبتاً بدون عارضه مانند یک پیوست ملتهب می تواند چندین برابر بیشتر از خود سفر باشد.

برای مقابله با هزینه های تهدیدکننده سلامت ، نیازی نیست که با یک تهدیدکننده زندگی روبرو شوید. طیف گسترده ای از محصولات بیمه ای و بسته های طراحی شده برای مسافران وجود دارد.

این دامنه ها از جامع ترین و فراگیرتر تا روان تر و با تمرکز بر پوشش برای جدی ترین و گرانترین موارد اضطراری برخوردار هستند. در هنگام مسافرت ، فوریت های پزشکی به اندازه کافی استرس زا هستند – و قطعا شما نمی خواهید زندگی و همچنین سفر خود را خراب کنید .

 

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391