30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران کدام شهره

انتخاب بهترین شهر واسه برندگان لاتاری 2023 ایران شاید بزرگ‌ترین دغدغه‌ای باشه. بعد از انتخاب شدن تو لاتاری فکر شما رو به خودش مشغول می کنه. هزینه زندگی تو خیلی از شهرهای مهم و معروف آمریکا بالاست. به همین دلیل اگه یکی از برندگان لاتاری هستی بهتره اطلاعات مفیدی در این باره کسب کنی.

بهترین شهر برای برندگان لاتاری برتر مهاجر

واسه به دست آوردن این اطلاعات بهترین و مفیدترین کار استفاده از سایت رسمی مجموعه برتر مهاجر است. این سایت جهت راهنمایی و دادن اطلاعات مفید درباره اقامت و نحوه اخذ گرین کارت به شما راه اندازی شده.

نکته: قبل از معرفی بهترین شهر برای برندگان لاتاری 2023 ایران از لحاظ هزینه‌ها باید بدونین آمریکا هیچ امکاناتی رو واسه شما برنده عزیز در نظر نگرفته. زمانی که شما به عنوان برنده لاتاری معرفی می شید. تنها چیزی که از طرف دولت آمریکا به شما داده می شه اقامت دائم این کشور هستش. بعد از وارد شدن به خاک آمریکا خودتون مجبورید به فکر تهیه خوراک، پوشاک، مسکن و البته کار و درآمد باشید.

فاکتورهای انتخاب مناسب‌ترین شهر برای اقامت

برای انتخاب بهترین شهر برای برندگان لاتاری تهران لازمه از یک سری دستورالعمل‌ها و فاکتورهایی پیروی بشه. مهاجرت به یک کشور دیگه به معنی شروع یک زندگی تازه هست. به همین خاطر کاملاً طبیعیه یک برنده لاتاری از این بابت سردرگم و آشفته بشه. مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران شامل مواردی هست. در ادامه بیان می‌کنیم.

 • رفاه اجتماعی
 • کیفیت زندگی
 • سیستم آموزشی
 • سیستم بهداشت و درمان
 • سیستم حمل و نقل
 • اقتصاد شکوفا، امنیت
 • درآمد زایی، نرخ بیکاری
 • امنیت شغلی و کسب درآمد

همه اینا جزء مهم‌ترین فاکتورهایی هستن که باید واسه انتخاب مناسب‌ترین شهر در نظر گرفته بشن.

معرفی بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ هزینه‌ها

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ هزینه‌ها شهر ممفیس هست. ممفیس علاوه بر ارزان بودن هزینه‌های زندگی از استاندارد و کیفیت بالایی برخورداره.

این شهر جزء شش شهر ارزان ایالات متحده هستش. به جرات می تونیم بگیم بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران هستش. لازمه بدونید که درآمد زایی تو این شهر یه کم مشکله. اما مطمئن باشید تا حد زیادی متناسب با هزینه‌های زندگی شماست.

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ درآمد زایی

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ درآمد زایی شهر تالسا هست. شهر تالسا به عنوان پایتخت نفت جهان شناخته شده. وجود  16 چاه متعدد و بزرگ نفتی باعث شده تا این شهر به یکی از ثروتمندترین شهرهای آمریکا تبدیل بشه.

بعد از گرفتن گرین کارتتون می تونید با خیال راحت این شهر رو واسه اقامت خودتون و خانوادتون انتخاب کنید. داشتن شرایط مناسب کار و همچنین میزان بالای دستمزد در این شهر باعث شده تا اونو به عنوان بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران معرفی کنیم.

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ مناسب بودن هزینه مسکن

اوکلاهاما بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ پایین بودن هزینه مسکن هست. این شهر به خاطر اقتصاد مستقل و شکوفایی که داره به خوبی هزینه‌های خرید و اجاره مسکن رو کنترل کرده. شهروندان این شهر مثل سایر شهروندان آمریکایی از قدرت خرید بالایی برخوردارن و از استانداردهای یک زندگی مطلوب و نرمال روبه بالا بهره مند هستن.

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ توریستی

شهر سنت لوئیس رو می تونیم به عنوان فوق العاده ترین و بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران معرفی کرد. شهر سنت لوئیس یکی از بزرگ‌ترین و وسیع‌ترین شهرهای آمریکا است که دارای جمعیت اندکی هست. وجود اماکن و موزه‌های تاریخی متعدد با توجه به پیشینه تاریخی شکوهمندی که این شهر داره اونو به یک قطب گردشگری و توریستی تبدیل کرده.

توریستی بودن فضای جالبی رو تو شهر به وجود آورده به طوری که خیابون ها و کوچه‌های این شهرسرشار از حس زندگی هستن.

این شهر بدون شک بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران هست. اگه تو انتخاب شهر دچار تردید هستید تردید رو کنار بگذارید. در نتیجه این شهر رو به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنید.

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ سیستم آموزشی و درمانی

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ سیستم آموزشی و درمانی

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ کیفیت آموزش و درمان شهر سن آنتونیو توو ایالت تگزاس هست. شهر سن آنتونیو هفتمین شهر بزرگ ایالات متحده. این شهر از لحاظ آموزشی یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی جهان رو داره.

سیستم بهداشت و درمان شهر سن آنتونیو منحصر به فرد ترین سیستم بهداشتی تو سراسر آمریکا هست. پس به نظر میرسه این شهر گزینه ای ایده آل واسه یک برنده لاتاری ایرانی باشه.

بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران از لحاظ مالیات و زمینه کسب و کار

بی نظیرترین و در عین حال بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران شهر تمپا تو ایالات فلوریدا ست. از آب و هوای معتدل و دلچسب و توریستی بودن این شهر که بگذریم بهترین ویژگی اون معاف بودن شهروندان این شهر از پرداخت مالیات هستش. برنده خوش شانس موقع انتخاب شهر محل زندگیت تمپا رو فراموش نکن.

چون علاوه بر معافیت از مالیات میتونی از موقعیت‌های فراوان کاری این شهر واسه کسب درآمد استفاده کنی.

در کنار شهر فوق العاده تمپا شهر زیبای جکسون ویل تو همین ایالت فلوریدا هست که اون هم میتونه بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران باشه.

آمار بیکاری تو این شهر به شدت پایینه و هر کسی به راحتی میتونه واسه خودش کاری دست و پا کنه.

شرایط زندگی برندگان در آمریکا

شرایط زندگی برندگان در آمریکا برتر مهاجر

شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا چگونه خواهد بود؟

درباره شرایط زندگی برندگان لاتاری باید بدونید که برندگان لاتاری از زمان ورود به این کشور مشمول تمامی مزایای زندگی این کشور میشن. مزیت‌هایی که دارندگان گرین کارت از اون بهره مند میشن از این قرارن:

 • امکان استخدام در شغل‌های دولتی برای شما فراهم میشه.
 • با در دست داشتن گرین کارت شما به عنوان شهروند این کشور به شمار میاین.
 • میتونید تو دانشگاه‌های دولتی این کشور تحصیلات تونو ادامه بدین
 • داشتن حمایت همه‌جانبه دولت این کشور از شما
 • امکان تردد به بسیاری از کشورهای جهان با ویزا و پاسپورت این کشور واسه شما مهیا میشه
 • درصد بالایی از درمان رو در صورت بیماری دولت تقبل می کنه

هزینه زندگی برای برندگان ایرانی در آمریکا چقدره

جواب این سوال بسته به شهر و ایالتی که برنده لاتاری واسه زندگی انتخاب می کنه متفاوته. میخوایم جواب این سوال رو به صورت میانگین جواب بدیم. باید بگیم که هر یک نفر به حدود ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ دلار ماهیانه پول واسه زندگی نیاز داره.

بهترین توصیه ای که میتونیم واسه شما برندگان لاتاری داشته باشیم اینه که هزینه ۳ ماه زندگی رو به همراه خود ببرین. دلیل اصلی این کار اینه که تا زمان صادر شدن شماره تامین اجتماعی حق کار کردن و کسب درآمد به شما داده نمیشه.

لزوم مشورت با برندگان قبلی لاتاری

بهترین کاری که می تونید بعد از برنده شدن تو لاتاری انجام بدین مشورت با برندگان قبلی لاتاری هست. این افراد به دلیل گذراندن مراحل کار توصیه‌ها و تجربه‌های شگفت انگیزی واسه شما دارن. پس بهتره این از این تجربیات استفاده لازم رو ببرین.

توصیه‌ها و تجربه‌های این افراد بهترین کمک رو می کنه. از نحوه مصاحبه تو سفارت گرفته تا انتخاب شهر محل زندگی می‌توانند تا حد خیلی زیادی به شما کمک کنن.

تو این مقاله سعی کردیم با توجه به شرایط بهترین شهر برای برندگان لاتاری ایران رو معرفی کنیم. در کنار این معرفی به بعضی از فاکتورها و نکات مهم واسه زندگی کردن تو آمریکا پرداختیم. اگر واقعاً قصد استفاده از این فرصت استثنایی رو دارین باید کمی به خودتون زحمت بدین. تا جایی که امکان داره اطلاعات مفیدی به دست بیارید. مجموعه برتر مهاجر با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه امور مهاجرت و با بهره مندی از مشاوران حرفه ای آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما برنده خوش شانس لاتاری هست. با وجود موقعیت مناسبی که فراهم شده دیگه دست دست کردن جایز نیست و همین الان از طریق سایت رسمی مجموعه برتر مهاجر با مشاوران فوق العاده آن تماس بگیرید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام