30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

نتایج لاتاری 2022 اعلام شد

زمان باقی مانده تا ثبت نام لاتاری 2023

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 و مشخص شدن جواب لاتاری

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

“جواب لاتاری 2022 کی میاد ؟” این اولین سوال افرادی هست که در لاتاری  دوره 2022 ثبت نام کرده اند و پاس این سوال هم چیزی نیست جز اینکه  نتیجه لاتاری 2022 در تاریخ 18 اردیبهشت سال 1400 ساعت 20:30 اعلام شد و ثبت نامی های لاتاری 2022 تا سی سپتامبر 2022  می توانند نتیجه لاتاری خود را مشاهده نمایند. البته به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم مشاهده نتیجه لاتاری را به روزهای پایانی موکول مایید چرا که بعد از اعلم نتایج لاتاری و دریفات خبر قبولی یا برنده شدن در لاتاری لازم است اموری را انجام دهید که نیازمند زمان است و توصیه میشود در ماه اول اعلام نتایج حتما نتیجه لاتاری خود را چک بفرمایید تا در صورت قبولی در لاتاری زمان کافی برای انجام امور بعد از برنده شدن در لاتاری داشته باشید.

برای دیدن نتیجه لاتاری دوره 2023 و 2022 روی لینک زیر کلیک کنید.

نتیجه لاتاری دوره 2023

 

تاریخ و ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری 2022

ثبت نامی های برتر مهاجر چطور نتیجه لاتاری خود را دریافت بکنند.

عزیزانی که از طریق برتر مهاجر چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین و غیر حضوری از طریق فرم در لاتاری ثبت نام کرده اند ، می توانند از روز 19 اردیبهشت لغایت 30 اردیبهشت 1400 نتیجه لاتاری را در پنل کاربری خود مشاهده نمایند ، علاوه بر این  ثبت نامی های لاتاری 2022 برتر مهاجر چه در لاتاری برنده باشند چه خیر از طریق پیامک نیز نتیجه لاتاری برای آنها ارسال می گردد اما در صورت برنده شدن با برنده های لاتاری  تماس گرفته خواهد شد تا حتما از نتیجه لاتاری خود مطلع گرند و امور بعد از برنده شدن در سریعترین زمان ممکن طی نمایند.  ،ثبت نامی های برتر مهاجر در دوره 2022 چنانچه موفق به دیدن نتیجه لاتاری از طریق پنل کاربری یا پیامک نشدند میتوانند به تلگرام مجموعه با شماره موبایل : 09123458035 پیام ارسال نما یند همکاران ما در سریعترین زمان ممکن نتیجه را برای این دوستان ارسال می کنند.

برنده های برتر مهاجر تماس میگیریم و ثبت نامی های برتر مهاجر منتظر بمانند

لحظه اعلام نتیجه لاتاری

در این ویدیو لحظه اعلام نتیجه لاتاری به یکی از برندگان خوش شانس دوره 2021 را مشاهده می نماییند.

نکته :هنگام اعلام برنده شدن به شما صدای مکالمه تلفنی ضبط میشود تا با آن ویدئو ساخته شود.

نحوه استعلام نتیجه لاتاری

دوستان عزیزی که  از طریقی به جز مجموعه برتر مهاجر در لاتاری ثبت نام کرده اند برای برون سپاری فرآیند استعلام نتیجه لاتاری می توانند از طریق سامانه زیر فرم در خواست مشاهده نتیجه لاتاری را تکمیل نمایند تا نتیجه لاتاری برایشان ارسال شود

لازم به ذکر است ثبت نامی های برترمهاجر نیازی به تکمیل این فرم ندارند چرا که به صورت رایگان نتیجه لاتاری برای این دسته از دوستان ارسال می گردد.

https://bartarmohajer.com/checkdv

آدرس استعلام نتیجه لاتاری

پس از مشاهده نتیجه ، اگر جزو برندگان لاتاری بودید برای انجام امور بعد از برنده شدن مثل تکمیل فرم Ds260 و دریافت وقت مدیکال یا آزمایشات پزشکی و … با مشاورین مجموعه برتر مهاجر همراه باشید . علاوه بر این اگر جزو برندگان این دوره لاتاری نبودید می توانید  از طریق لینک زیر برای دوره بعدی لاتاری ثبت نام انجام دهید.

https://bartarmohajer.com/register

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری 2022

نتایج لاتاری 2021 که مربوط به دو سال گذشته بود به علت همه گیر شدن ویروس کوید  19 (کرونا) با تاخیر اعلام شد. اما خوشبختانه نتایج لاتاری دوره 2022 بدون تاخیر و درست طبق اطلاعیه ای که از سوی وزارت امور خارجه آمریکا صادر شد ، 18 اردیبهشت سال 1400اعلام گردید. مطابق تجربیات گذشته ممکن تاریخ اعلام نتایج در دوره های بعدی کمی با تاخیر همراه شود که در این صورت مجموعه برتر مهاجر از طریق صفحه اینستاگرام (https://www.instagram.com/bartarmohajer) و کانال تلگرام (https://telegram.me/bartarmohajer) تاریخ دقیق اعلام نتایج را به اطلاع شما همراهان عزیز می رساند. دوستانی که ثبت نام لاتاری خود را از طریق مجموعه برتر مهاجر انجام دادند، نتایج به صورت رایگان برای آن ها ارسال خواهد شد و دوستانی که در این سامانه ثبت نام نکردند می‌توانند اطلاعات ثبت نام خودشان را در فرم اعلام نتایج لاتاری ارائه دهند تا کارشناسان پس از بررسی اطلاعات، نتیجه را برایشان ارسال کنند. برای ثبت اطلاعات خود می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://bartarmohajer.com/checkdv

لیست برندگان لاتاری ایرانی

آمار برندگان ایرانی و ثبت نام کنندگان لاتاری را در این صفحه میتوانید مشاهده کنید.

سهمیه ایران در لاتاری 2023

هر سال از حدود 750.000 ثبت نام کننده به طور میانگین 5000 نفر برنده  از ایران اعلام می شوند. لیست برندگان لاتاری محرمانه است و در هیچ سایتی منتشر نمی شود.

افرادی که ثبت نام لاتاری انجام دادند هر کدام می‌توانند به صورت خصوصی از نتیجه لاتاری خود باخبر شوند. برای اینکه نتیجه لاتاری خود را مشاهده کنید نیاز به اطلاعات زیر دارید:

 • نام ( به انگلیسی مطابق پاسپورت و فایل تاییدیه ثبت نام)
 • نام خانوادگی ( به لاتین و مطابق پاسپورت یا تاییدیه ثبت نام)
 • کد کانفرمیشن نامبر (قرار گرفته در تاییدیه ثبت نام لاتاری)
 • سال تولد به میلادی ومطابق پاسپورت

افرادی که کد کانفرمیشن نامبر خود را گم کردند می‌توانند به جای کد کانفرمیشن نامبر ایمیلی که هنگام ثبت نام لاتاری وارد کردند را ارائه دهند. البته اگر ثبت نام خود را در سامانه برتر مهاجر انجام دادید، نگران نباشید؛ زیرا اطلاعات شما با رعایت پروتکل‌های امنیتی در دیتابیس‌های این مجموعه نگهداری می شود و هر زمان که نیاز داشتید می توانید فایل نهایی ثبت نام خود را درخواست کنید.

سؤالاتی در خصوص لاتاری دارم چه‌کار کنم؟

برای دریافت پاسخ سؤالات خود می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. در این لینک سؤالات پر تکراری که شما دوستان عزیز از کارشناسان ما سوال کردید ذکر شده است. در صورتی که پاسخ سوال خود را در لیست سوالات متداول نیافتید می توانید در بخش نظرات این صفحه سوال  خود را مطرح کنید تا پاسخگوی سؤالات شما باشیم.

https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register/faq.php

توجه کنید که کارشناسان برتر مهاجر آماده پاسخگویی به سؤالات و ابهامات شما در خصوص لاتاری هستند، شما می توانید از طریق تماس تلفنی، تلگرام یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

علاوه بر این اگر برنده لاتاری هستید و به آمریکا مهاجرت کردید می توانید تجربیات خودتان را در بخش نظرات با سایر کاربران به اشتراک بگذارید تا افراد بتوانند با استفاده از تجربیات شما به سادگی ویزا و گرین کارت خود را دریافت و یک مهاجرت لذت بخش به آمریکا را تجربه کنند.

راهنمای فرم مخصوص برندگان لاتاری راهنمای جامع تکمیل فرم DS-260 همراه با ویدیو و تصویر

خرید پکیج

سؤالات متداول در خصوص اعلام نتایج لاتاری

در این بخش برخی از سوالات پر تکرار شما را پاسخ خواهیم داد.

 کد کانفرمیشن نامبر چیست؟

کد کانفرمیشن نامبر یا Confirmation Number را می توانید در فایل نهایی ثبت نام خود مشاهده کنید. این کد نشان دهند این است که ثبت نام لاتاری شما با موفقیت انجام شده و اطلاعاتتان در سامانه وزارت امور خارجه آمریکا ثبت شده است. اگر پس از ثبت نام این کد برای شما صادر نشد به این معنی است که اطلاعات شما ثبت نشده و دوباره باید ثبت نام خود انجام دهید. این کد دارای 16 کاراکتر است که 4 کاراکتر ابتدایی آن نشان دهند سال لاتاری ثبت نام شده است.

به این نکته توجه کنید که صدور کانفرمیشن نامبر تنها نشان دهنده ثبت اطلاعات با موفقیت است اما اینکه اطلاعات وارد شده صحیح باشد یا نه به هیچ عنوان معلوم نیست. به طور کلی اطلاعاتی که برای ثبت نام لاتاری وارد می کنید باید یک سری استانداردها داشته باشد که کارشناسان مجموعه برتر مهاجر تمامی این موارد را چک کرده و ثبت نام شما را نهایی خواهند کرد. توجه داشته باشید که در صورتی که اطلاعات با استانداردهای مورد نظر وزارت امور خارجه آمریکا مطابقت نداشته باشد، بدون هیچ اطلاعی از دوره قرعه‌کشی حذف خواهید شد.

چرا عنوان لاتاری 2 سال با زمانی که می خواهیم ثبت نام کنیم تفاوت دارد؟

دلیل این تفاوت این است که شما در هر سالی ثبت نام کنید، 2 سال بعد برای شما ویزای مهاجرتی صادر می شود و شما می توانید به آمریکا مهاجرت کنید. به طور مثال در صورتی شما امسال یعنی سال 2022 ثبت نام خود را انجام دهید در واقع در لاتاری 2024 شرکت کرده اید.

در زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 اگر فایل ثبت نامی خود را گم کرده باشیم چطور می توانیم نتایج لاتاری خود را چک بکنیم؟

اگر فایل ثبت نامی خود را گم کردید به هیچ عنوان نگران نباشید چون سایت وزارت امور خارجه آمریکا این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند کد کانفرمیشن خود را بازیابی کرده و نتایجشان را مشاهده کنند. از آنجایی که پروسه بازیابی کانفرمیشن از حساسیت بالایی برخوردار است، کارشناسان برتر مهاجر این فرایند را برای شما همراهان عزیز انجام خواهند و شما نیازی به پرداخت هزینه اضافی نداشته و تنها هزینه استعلام نتایج لاتاری را پرداخت خواهید کرد.

برای بازیابی کانفرمیشن نامبر به لینک زیر مراجعه کنید و در بخش کانفرمیشن نامبر حتماً تیک گزینه « Confirmation Number را فراموش کرده‌ام» را بزنید.

https://bartarmohajer.com/checkdv

بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری

دوستانی که در مجموعه برتر مهاجر ثبت نام لاتاری خود را انجام دادند برای بازیابی کانفرمیشن نامبر نیازی به مراجعه لینک بالا ندارند. این افراد می‌توانند فایل ثبت نام نهایی خود را از طریق تلگرام یا واتساپ درخواست داده تا کارشناسان فایل نهایی ثبت نام لاتاری را برایشان ارسال کنند.

از زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 تا چه زمانی امکان تکمیل فرم DS-260 هست؟

سعی نکنید پرکردن این فرم را به دقیقه 90 بیندازید. پس از اینکه برنده شدید ابتدا خونسردی خود را حفظ کرده و سپس برای پر کردن فرم DS-260 با کارشناسان مجموعه برتر مهاجر در ارتباط باشید. این فرم از حساسیت بالایی برخوردار است و قبول یا رد شدن درخواست شما کاملاً به این فرم بستگی دارد. سالانه افراد زیادی به دلیل اهمیت ندادن به این فرم درخواستشان رد و شانس خود را برای مهاجرت به آمریکا از دست می‌دهند. سعس کنید تا قبل از اکتبر و شروع سال مالی جدید فرم DS260 را تکمیل نمایید.

امور برندگان لاتاری به چه صورت است؟

برندگان لاتاری 4 مرحله باید پشت سر بگذارند تا بتوانند ویزای خود را دریافت کنند. این مراحل به شرح زیر است:

1.  پرکردن فرم‌های مورد نظر

2.  انتظار و انجام اقدامات مربوطه قبل صدور وقت سفارت

3.   انجام معاینات لازم برای گرین کارت

4.  انجام مصاحبه در یکی از سفارت های  آمریکا

برای جلوگیر از سردرگمی در این مراحل می توانید از خدمات مجموعه برتر مهاجر یا دوره‌های آموزشی برای انجام امور برندگان لاتاری استفاده کنید و یک مهاجرت اصولی و حرفه‌ای را تجربه کنید.

راهنمای برندگان لاتاری 2022

امسال لاتاری برنده نشدم چه‌کار کنم؟

به هیچ عنوان نا امید نشوید و بلافاصله برای لاتاری سال بعد ثبت نام خود را انجام دهید تا زمان را بیش از این از دست ندهید. اکثر افرادی که برنده لاتاری امسال هستند در دوره‌های قبلی برنده نشده بودند، اما نا امید نشده و دوباره ثبت خود را انجام دادند. ما سال قبل افرادی را داشتیم که بعد از 3 یا 4 دوره ثبت نام کردن برنده شده بودند. خلاصه که این نکته را بدانید که تنها شما نیستید که برنده نشدید، چند صدهزار نفر دیگر مثل شما شانس برنده شدن را نداشتن، اما افرادی که برای هدف خود مصمم هستند دوباره ثبت نام خود را انجام می‌دهند.

لینک ثبت نام مجدد 

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: رضا رسولی
  2021-01-02

  سلام وقت بخیر ممکنه تاریخ نتایج لاتاری امسال هم به خاطر کرونا دیرتر باشه؟
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-03-06

   سلام بله احتمال تغییر تاریخ هست اما با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در این خصوص صادر نشده نمیشه به طور قطعی و دقیق تاریخ اعلام نتایج رو اعلام کرد. ما امیدواریم نتایج هر چه زودتر اعلام بشه و برنده های عزیز بتوانند اقدامات بعدی را در زمان مقرر انجام بدهند. اگر از طریق مجموعه ما اقدام به ثبت نام کردید نگران نباشید ما بعد از اعلام نتایج اطلاع رسانی های لازم را انجام می دهیم.
 2. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  2021-03-06

  وای من دل تو دلم نیست ببینم برنده میشم یا نه، تو رو خدا نتایج اعلام شد بهمون بگید ممنونم
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-03-06

   دوست عزیز برای اطلاع از نتایج لطفا این فرم رو تکمیل بفرمایید. https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register/see-result.php
 3. نویسنده دیدگاه: ایرج اسدی
  2021-03-09

  من توی سایت شما درخواست دادم کی نتیجه ارسال میشه؟ لطفا بهم ایمیل نزید پیامک بدید که بتونم چک کنم.سپاس از شما
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-04-15

   اگر ثبت نامی 2022 باشین به محض اعلام نتایج ما با اولویت فرم نتایج رو ارسال میکنیم
 4. نویسنده دیدگاه: Me
  2021-04-07

  ما ۱۵ ساله ثبت نام میکنیم...همه امیدم به امساله💔😑
 5. نویسنده دیدگاه: رضا
  2021-04-24

  درود به همه دوستان من برای اولین بار لاتاری ثبت نام کردم و احتمال خیلی زیاد برنده می شوم امیدوارم همسفرای ایرانی داشته باشم
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-04-25

   قطعا همین طوره
 6. نویسنده دیدگاه: sara
  2021-05-02

  سلام من سال 2012 لاتاری بردم الان ساکن هیوستن تگزاس هستم توصیه میکنم حواستون به اسپانسر مالی باشه اونموقع که من رفتم 800 هزار دلار باید در امریکا ساپورت میشدم که خداروشکر حل شد.موفق باشید
 7. نویسنده دیدگاه: امید
  2021-05-02

  سلام، بنده افغانستانی هستم و موقع ثبت نام‌هم افغانستان حضور داشتم و ادرسهای زندگیم رو اونجا‌زدم ولی الان ایران اقامت دارم، اگه لاتاری برنده بشم ازینجا هم‌میتونم بقیه کارهاشو انجام بدم یا حتما باید برگردم و ازونجا پیگیری کنم؟
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-05-03

   برای وقت سفارت میتونین برین کشور خودتون
 8. نویسنده دیدگاه: مهدی
  2021-05-06

  سلام من ۱۰ آذر ۹۹ ثبت نام کردم.الان این نتیجه که برای ۱۸ اردیبهشت میاد برای منم هست یا برای من اردیبهشت ۱۴۰۱؟
 9. نویسنده دیدگاه: Saba
  2021-05-07

  سلام من کد کانفرمیشن خودم رو گم کردم و یادم نیست با چه ایمیلی ثبت نام کردم . باید چیکار کنم ؟
 10. نویسنده دیدگاه: علی
  2021-05-08

  سلام میخواستم بدونم پیام has not be selected به معنی اینه که سایت شلوغه برات میاد و امکان داره بعد یک ماه به پیام قبولی تغییر پیدا کنه؟ با تشکر
 11. نویسنده دیدگاه: محمد
  2021-05-08

  سلام بر دوستان عزیز یه سوال مگه قانون لاتاری این نیس هر شخص فقط یکبار میتونه ثبت نام کنه ؟ یعنی یکبار ثبت نامش در قرعه کشی لاتاری شرکت داد میشه
 12. نویسنده دیدگاه: افشین
  2021-05-08

  سلام اگه ایمیلمو فراموش کرده باشم راه دیگه ای واسه اطلاع از نتیجه وجود داره؟؟؟
 13. نویسنده دیدگاه: ندا
  2021-05-08

  کیا اسمشون دراومده خوش بحالشون بگن ببینیم
 14. نویسنده دیدگاه: FATI
  2021-05-08

  سلام قسمت وارد کردن فامیلی برای من غیرفعاله نمیتونم چیزی تایپ کنم چرااا میشه کمکم کنید
 15. نویسنده دیدگاه: امیر
  2021-05-08

  نتایج هنوز اعلام نشده؟
 16. نویسنده دیدگاه: اسیه
  2021-05-08

  سلام توی اعلام نتایش فقط نوشته last /family name ما باید فقط فامیل رو بنویسیم یا هم اسم هم فامیل
 17. نویسنده دیدگاه: اسیه
  2021-05-08

  و اینکه اگر باید اسم فامیلمونو باهم بنویسیم با چه فرمتی اول فامیل بعد اسم بعد همه رو لا حروف بزرگ بنویسیم یا فرقی نداره
 18. نویسنده دیدگاه: ساره جهاندیده
  2021-05-09

  بعد از وارد کردن کد کانفرمیشن این پیام رو میده The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. این یعنی چی؟ رد شدم؟
 19. نویسنده دیدگاه: حسین
  2021-05-09

  با سلام بنده می خوام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ را چک کنم ولی باوجود اینکه همه مشخصات رو درست میزنم این پیام میادThe requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Your support ID is: 18357766255308362888 [Go Back] آیا بخاطر شلوغیه سایت هست یا مشکل دیگری وجود داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
 20. نویسنده دیدگاه: وطنم پاره تنم
  2021-05-10

  برای منم همین ارور رو میده لطفا کسی میدونه،بگه
 21. نویسنده دیدگاه: حمید
  2021-05-11

  برای منم این خطا را میده requested URL was rejected. Please consult with your administrator
 22. نویسنده دیدگاه: Alla
  2021-05-18

  کسی تونسته چک کنه ؟ برای منم requested url was rejected... میده؟ کسی میدونه چطور چک کنم؟
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-06-01

   سلام باید در زمان دیگری چک بفرمایید سرور جوابگوی این حجم از ورودی نیست به همین خاطر این مشکل ایجاد میشه یا در صفحه نتایج لاتاری فرم استعلام نتیجه توسط برتر مهاجر رو تکمیل بفرمایید تا ما بتونیم نتیجه رو برای شما sms بکنیم. https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register/see-result.php
 23. نویسنده دیدگاه: محمد
  2021-05-19

  با سلام می خوام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ را چک کنم ولی باوجود اینکه همه مشخصات رو درست میزنم این پیام میادThe requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Your support ID is: 18357766255308362888 [Go Back] آیا بخاطر شلوغیه سایت هست یا مشکل دیگری وجود داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
 24. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  2021-06-14

  سلام من کانفرمیشن کد رو دارم اما هرکاری میکنم میگه اطلاعات شما غلطه باید چکار کنم ، لطفا کمک کنید🥺
  • نویسنده دیدگاه: مهدی جورابچیان (mijn)
   2021-06-15

   سلام وقتتون بخیر دوست عزیز هنگام وارد کردن حروف کانفرمیشن دقت داشته باشید به عنوان مثال ممکن از به جای صفر حرف یا برعکس وارد کرده باشید در هر صورت اگر موفق به دریافت کانفرمیشن نشدید می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان اطلاعات شما را بررسی کنند. https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register/see-result.php

نظر خودتان را ارسال کنید