پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
ثبت نام لاتاری با 80 درصد تخفیف کد : blackfriday

زمان باقی مانده تا لحظه اعلام نتایج لاتاری 2022

  زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

  زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

   

  زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

  تاریخ و ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری 2022

  “جواب لاتاری 2022 کی میاد ؟؟” این سوال خیلی از کسایی که بعد از ثبت نام توی لاتاری میپرسند ، مهلت ثبت نام لاتاری 2022 در تاریخ 20 آبان ماه 1399 تمام شد! افرادی که موفق به ثبت نام در این دوره شدند می توانند نتیجه لاتاری خود را در تاریخ 18 اردیبهشت سال 1400 ساعت 20:30 مشاهده کنند. نتایج لاتاری 2022 تا اعلام نتایج دوره بعد (یعنی لاتاری 2023-حدودا اوایل اردیبهشت ماه 1401 ) قابل مشاهده است.

   

  ثبت نامی های برترمهاجر

  کسانی که از طریق برتر مهاجر درخواست ثبت نام کرده اند وثبت نامشان ازطریق برتر مهاجر انجام شده لازم نیست استعلام بگیرند و برایشان نتیجه پیامک خواهد شد ، درضمن کسانی که برنده شوند به آنها تماس تلفنی نیز گرفته میشود

  برنده های برتر مهاجر تماس میگیریم و ثبت نامی های برتر مهاجر منتظر بمانند

  نحوه استعلام نتیجه لاتاری

  کسانی که از طریق برتر مهاجر اقدام نکرده اند میتوانند برای استعلام نتیجه لاتاری از طریق وب سایت ما اقدام کنند

  کافیست وارد لینک زیر بشین و اطلاعات ثبت نامی خودتونو وارد کنین تا نتیجه لاتاری براتون پیامک بشه

  https://bartarmohajer.com/checkdv

  آدرس استعلام نتیجه لاتاری

   

  اگر از ثبت نام لاتاری 2022 عقب ماندید می توانید همین الان برای لاتاری 2023 پیش ثبت نام کنید. برای پیش ثبت نام می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

   

   

  ثبت نام لاتاری 2023

  زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

  زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

  تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری 2022

  در دوره قبل به دلیل شیوع بیماری کووید 19 تاریخ اعلام نتایج به تعویق افتاد. مطابق اعلامیه وزارت امور خارجه زمان اعلام نتایج 2022، 18 اردیبهشت است که الیته این تاریخ به احتمال زیاد به تعویق می افتد.البته جای هیچ نگرانی نیست و اگر تغییری در تاریخ اعلام نتایج لاتاری رخ دهد حتما در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامی مجموعه برتر مهاجر اعلام خواهد شد. اگر قصد دارید از تاریخ دقیق و اطلاعیه های مربوط به لاتاری و مهاجرت به آمریکا مطلع شوید حتما در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

  آدرس کانال تلگرام برتر مهاجر:

  https://telegram.me/bartarmohajer

  آدرس صفحه اینستاگرام:

  این مطلب را هم بخوانید  افزوده شدن فرم public charge به اسناد مرتبط با لاتاری

  https://www.instagram.com/bartarmohajer/

   

  توجه داشته باشید که افرادی که از طریق مجموعه برتر مهاجر ثبت نام خود را انجام دادند نتایج لاتاری به صورت رایگان برای آن ها ارسال خواهد شد و کسانی که از طریق این مجموعه ثبت نام نکردند می توانند درخواست شان را در لینک زیر ثبت کنند تا نتایج برای آنها ارسال شود.

  اعلام نتایج لاتاری

  اگر دنبال اسامی برندگان لاتاری در ایران هستید باید خدمتتون عرض کنم که اسامی برندگان لاتاری در لیستی ارائه نمیشه و هر فرد با داشتن اطلاعات ثبت نام خودش فقط می تواند نتیجه لاتاری خودش رو مشاهده بکنه. برای مشاهده نتیجه لاتاری خود به اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، کد کانفرمیشن نامبر و سال تولد نیاز دارید. توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مطابق آن چیزی که هنگام ثبت نام وارد کردید ارسال کنید.

  در ضمن افرادی که برای لاتاری 2022 ثبت نام کرده بودند می توانند از طریق لینک بالا نتایج خود را مشاهده کنند.

   

  میتوانید سوالات خود را در خصوص ثبت نام لاتاری و مشاهده نتایج از طریق بخش نظرات یا تماس تلفنی از کارشناسان مجموعه برتر مهاجر بپرسید. همچنین اگر جزو برندگان لاتاری هستید تجربیات خود را در خصوص انجام مصاحبه ،وقت سفارت و تمام مراحل بعد از برنده شدن با ما در میان بگذارید تا افراد برنده بتوانند از این تجربیات استفاده کنند و راحت تر مسیر دریافت ویزا و گرین کارت را طی کنند.

   

  راهنمای فرم مخصوص برندگان لاتاری
   راهنمای جامع تکمیل فرم DS-260 همراه با ویدیو و تصویر

  خرید پکیج
  سوالات متداول در خصوص اعلام نتایج لاتاری:

  کد کانفرمیشن نامبر چیست؟ Confirmation Number در برگه ثبت نام لاتاری به چه معناست.

  بعد از اتمام ثبت نام لاتاری تاییدیه ای مبنی بر ثبت نام موفق یا غیر موفق لاتاری صادر می شود. در صورت موفق بودن فرآیند ثبت نام لاتاری شما کد کانفرمیشن نامبر یا کد رهگیری ثبت نام لاتاری منحصر به فردی برای شما صادر می شود.این کد 16 رقمی بوده و بهاین معنی است که ثبت نام لاتاری شما با موفقیت ثبت شد. ( توجه داشته باشید که داشتن کد کانفرمیشن نامبر به معنی ثبت نام درست و اصولی شما نیست ، حتی اگر عکس مخصوص لاتاری شما یا سایر اطلاعات موقع ثبت نام دقیق و اصولی ثبت نشودند و شما به خاطر اشباهات رایج هنگام ثبت نام از روند قرعه کشی حذف شوید  بازهم در انتها فرآیند در صورت ثبت شدن اطلاعات کد رهگیری ثبت نام یا کانفرمیشن نامبر به شما تعلق میگیرد.)

  این مطلب را هم بخوانید  فرمان اجرایی برای ممنوعیت برای مهاجرت به آمریکا

  4 رقم اول کانفرمیشن نامبر نشان دهنده دوره ای است که در آن دوره در لاتاری ثبت نام کرده اید. برای مثال اگر کانفرمیشن نامبر شما 20226T5WNXTRUCQB  باشد به این معنی هست که در لاتاری 2022 شرکت کرده اید یا اگر کانفرمیشن نامبر شما با 2022 شروع شده نشان دهنده این است که شما در لاتاری 2022 شرکت کرده اید. شاید براتون جالب باشه که بدونید چون فرایند لاتاری یک فرآیند حدودا 2 ساله است در واقهع شما هر سال میلادی که در لاتاری شرکت بکنید دوره لاتاری شما دقیقا با عنوان لاتاری 2 سال بعد شناخته میشه . برای فهم بهتر موضوع مثلا اگر شما در سال 2020 میلادی در لاتاری شرکت کرده اید پس در واقع شما متقاضی برای ویزای مهاجرتی سال 2022 هستید.(2020+2=2022) و به همین ترتیب اگر همین امروز و در سال 2022 در لاتاری شرکت کنید در واقع شما متقاضی لاتاری 2023 شناخته میشوید.

  با داشتن کد کانفرمیشن نامبر و نام و نام خانوادگی و سال تولد به میلادی شما می توانید نتیجه لاتاری خود را چک کنید. به همین خاطر لطفا بعد از اتمام ثبت نام کد کانفرمیشن نامبر خود را تا پایان زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارد.

  اگر فایل ثبت نامی خود را گم کرده باشیم چطور می توانیم نتایج لاتاری خود را چک بکنیم؟

  خوشبختانه سایت اداره مهاجرت امکان بازیابی کانفرمیشن نامبر را برای تمامی افراد ثبت نامی فراهم کرده است. در صورتی که کانفرمیشن نامبر خود را گم کرده اید برای چک کردن نتیجه لاتاری خود نیاز به بازیابی کانفرمیشن نامبر و اطلاعات ثبت نام خود دارید. برای بازیابی کد رهگیری ثبت نامی باید دوره ثبت نام لاتاری، نام، نام خانوادگی، تاریخ دقیق تولد و آدرس ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کرده اید را به طور صحیح در این صفحه وارد بکنید.

  این مطلب را هم بخوانید  هزینه زندگی در امریکا چقدر است؟

  https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register/see-result.php

  فقط توجه داشته باشید که حتما تیک گزینه ” Confirmation Number را فراموش کرده ام” را بزنید. در صورتی که در سایت برتر مهاجر اقدام به ثبت نام کرده اید نیازی به بازیابی نبوده و میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود کانفرمیشن نامبر و تمامی اطلاعات ثبت نامی خود را مشاهده بکنید.

  از زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 تا چه زمانی امکان تکمیل فرم DS-260 هست؟

  اولین کاری که برندگان لاتاری باید بعد از برنده شدن انجام دهند تکمیل فرم DS-260 هست. تکمیل این فرم به شدت مهم و حیاتی است چرا که تاثیر بسیار زیادی در چگونگی انجام مصاحبه در سفارت و پذیرش یا ریجکت شدن شما دارد بنابر این پیشنهاد میکنم برای تکمیل این فرم اصلا عجله نکنید و با مشاوران و کارشناسان مهاجرتی در خصوص تکمیل فرم ds 260 صحبت بکنید.

   

  برنده شدن در لاتاری گرین کارت

  برنده های لاتاری یک سری امور و مشاوره ها و هماهنگی ها نیاز دارند که میتونن تمامی این امور رو به برترمهاجر بسپارند

  مثلا فرم DS-260  رو میتونین بدین ما براتون پر کنیم یا از پکیج راهنمای فرم DS-260 ما استفاده کنین

  راهنمای برندگان لاتاری 2022

  نکته :هنگام اعلام برنده شدن به شما صدای مکالمه تلفنی ضبط میشود تا با آن ویدئو ساخته شود.

  برنده نشدن در لاتاری

  برنده نشدن در لاتاری پایان دنیا نیست! و بلکه باید بدونین که این برنامه هر سال هست و ناامید نشین ما کسانی رو میشناسیم که ده سال ثبت نام کردن و بعد برنده شدن و الان هم مقیم آمریکا هستند ، لاتاری یک قرعه کشی شانس دریافت اقامت آمریکاست نه چیز دیگر ، البته همین هم چیزی کمی نیست

  پس نا امید نشو و دوباره ثبت نام کن

  لینک ثبت نام مجدد 

   


  صفحه اینستاگرام کانال تلگرام

  دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: رضا رسولی
   2021-01-02

   سلام وقت بخیر ممکنه تاریخ نتایج لاتاری امسال هم به خاطر کرونا دیرتر باشه؟
   • نویسنده دیدگاه: نویسنده
    2021-03-06

    سلام بله احتمال تغییر تاریخ هست اما با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در این خصوص صادر نشده نمیشه به طور قطعی و دقیق تاریخ اعلام نتایج رو اعلام کرد. ما امیدواریم نتایج هر چه زودتر اعلام بشه و برنده های عزیز بتوانند اقدامات بعدی را در زمان مقرر انجام بدهند. اگر از طریق مجموعه ما اقدام به ثبت نام کردید نگران نباشید ما بعد از اعلام نتایج اطلاع رسانی های لازم را انجام می دهیم.
  2. نویسنده دیدگاه: فاطمه
   2021-03-06

   وای من دل تو دلم نیست ببینم برنده میشم یا نه، تو رو خدا نتایج اعلام شد بهمون بگید ممنونم
   • نویسنده دیدگاه: نویسنده
    2021-03-06

    دوست عزیز برای اطلاع از نتایج لطفا این فرم رو تکمیل بفرمایید. https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register/see-result.php
  3. نویسنده دیدگاه: ایرج اسدی
   2021-03-09

   من توی سایت شما درخواست دادم کی نتیجه ارسال میشه؟ لطفا بهم ایمیل نزید پیامک بدید که بتونم چک کنم.سپاس از شما
   • نویسنده دیدگاه: نویسنده
    2021-04-15

    اگر ثبت نامی 2022 باشین به محض اعلام نتایج ما با اولویت فرم نتایج رو ارسال میکنیم
  4. نویسنده دیدگاه: Me
   2021-04-07

   ما ۱۵ ساله ثبت نام میکنیم...همه امیدم به امساله💔😑

  نظر خودتان را ارسال کنید