20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

زمان اعلام نتایج قرعه کشی گرین کارت لاتاری آمریکا

در مقاله زمان اعلام نتایج قرعه کشی گرین کارت لاتاری از برتر مهاجر در مورد تاریخ اعلام نتایج و اینکه چگونه نتیجه لاتاری خود را مطلع شویم خواهیم پرداخت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد زمان اعلام نتایج قرعه کشی گرین کارت لاتاری می‌توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

زمان اعلام نتایج لاتاری آمریکا

اخبار نتایج لاتاری 2020

اعلام نتیجه هر سال در ماه may می باشد. این زمان تقربیا حدود 180 روز بعد از نام نویسی لاتاری گرین کارت می باشد. این قرعه کشی کاملا به صورت سیستمی و با رایانه انجام می گیرد. سیستمی بودن این قرعه کشی باعث می شود که صد در صد شانسی باشد. تاریخ دقیق اعـلام نتایج لاتاری گرین کارت 2020 روز هفتم می سال 2019 می باشد.

افرادی که در سال جاری نام نویسی لاتاری گرین کارت داشته اند شانس بیشتری برای برنده شدن دارند. زیرا در سال جاری این تعداد افرادی کمی ثبت نام نمودند. از بین 100 نام نویسی 3  نفر برنده اعلام می شود. این امر باعث شده تا شانس برند شدن در سال جاری به ده برابر افزایش یابد.

از دلایلی که باعث شد تا در سال جاری اشخاص کمتری ثبت نام نمایند ایجاد شایعه بین آن ها بود. در سال جاری شایعه شد که سفارت آمریکا ویزا برای لاتاری صادر نمی کند.

چگونه از نتایج لاتاری خود با خبر بشویم؟

در ادامه مقاله زمان اعلام نتایج قـرعه کشی گرین کارت لاتاری به چگونگی با خبر شدن از نتایج اعلام شده خواهیم پرداخت. با ما همراه باشد.

در اولین مرحله باید به آدرس اینترنتی https://www.dvlottery.state.gov/ESC رفته و بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

پس از ورود به این صفحه با فرمی رو به رو می‌شود. نحوه تکمیل این فرم را به طور جز به جز در مقاله نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری توضیح داده شده.

در صورتی که مراحل ذکرشده پشت سر گذاشتید و با خطای Session time out مواجه شدید، می‌توانید دوباره تلاش نمایید.

از پیام‌های دیگر که امکان رو به رو شدن با آن را دارید پیام Based on provided information the entry has not been selected for further process می‌باشد. این پیام در صورتی برای افراد می‌آید که موفق به برنده شدن در لاتاری نشده باشند.

برندگان لاتاری

همچنین در صورتی که برنده شده باشید پیامی حاوی یک کد برای شما ظاهر می‌شود. دو کاراکتر اول این کد مخفف قاره‌ای می‌باشد که در آن زندگی می‌کنید. شش کاراکتر بعدی به صورت عدد می‌باشد که نشان دهنده این است که شما چندمین نفر هستید که موفق به برنده شدن در لاتاری شدید. چهار کاراکتر آخر نیز شامل سال برنده شدنتان می‌باشد. نمونه‌ای از این کد، کد AS00107952018 می‌باشد.

پیام دیگر که علت اشتباه وارد کردن اطلاعات در فرم پیش رو می‌باشد، The information entered is not valid نام دارد. که شما باید با تلاش مجدد فرم مربوطه را تکمیل نمایید. اطلاعات وارد شد در این فرم باید دقیقاً با اطلاعات قبلی که نام نویسی وارد کردید برابر باشد. از اینکه تا انتهای مقاله زمان اعلام نتایج قرعه کشی گرین کارت لاتاری با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم. همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد مقاله زمان اعـلام نتایج قرعه کشی گرین کارت لاتاری دارید می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391