20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

کد کانفرمیشن نامبر چیست؟ Confirmation Number

کد کانفرمیشن نامبر چیست؟

کد کانفرمیشن نامبر یا Confirmation Number یک کد 16 رقمی و ترکیبی از حرف و عدد است که بعد از اتمام مراحل ثبت نام لاتاری برای متقاضی اصلی صادر می شود و متقاضی می تواند با داشتن این کد رهگیری، در زمان اعلام نتایج لاتاری از نتیجه لاتاری خود اطلاع پیدا کند. در واقع فهمیدن اینکه شما در لاتاری برنده شده اید یا خیر تنها با داشتن این کد امکان پذیر است و به همین خاطر است که باید بعد از ثبت نام لاتاری در حفظ و نگهداری این کد 16 رقمی کوشا باشید. البته توجه کنید که اگر کد کانفرمیشن نامبر ثبت نامی خود را گم کرده اید اصلا جایی برای نگرانی نیست چرا که در ادامه نحوه بازیابی کانفرمیشن نامبر را به صورت خیلی ساده و با یک راه حل آسان توضیح داده ایم.

کد کانفرمیشن نامبر را از کجا پیدا کنیم؟

بعد از ثبت نام در لاتاری و انجام تمام مراحل ثبت نام مثل ارسال عکس مناسب و پرکردن کامل فرم ثبت نام لاتاری صفحه ای مشابه صفحه زیر به شما نمایش داده می شود که به این صفحه تاییدیه ثبت نام لاتاری گفته می شود.

 

صفحه ی تاییدیه ثبت نام لاتاری

 

همان طور که مشاهده می کنید در این صفحه کانفرمیشن نامبر ( confirmation number )، نام و نام خانوادگی و سال تولد شرکت کننده یا متقاضی قرار گرفته است.اگر از طریق کافی نت ثبت نام خود را انجام داده اید در برگه پرینت شده ای که کافی نت به شما ارائه میدهد (همان تاییده ثبت نام لاتاری) کانفرمیشن نامبر ثبت نامی شماست. در صورتی که این برگه را گم کرده اید بهترین و سریع ترین راه برای دسترسی به کانفرمیشن نامبر ثبت نامی مراجعه به کافی نتی است که در آن ثبت نام خود را انجام داده اید به این خاطر که شاید کافی نت از فایل شما نسخه پشتیبان داشته باشد. در غیر این صورت تنها راه بازیابی کانفرمیشن نامبر استفاده از ایمیلی است که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید.

توجه کنید که سالانه افراد بسیاری به خاطر فراموش کردن کانفرمیشن نامبر ثبت نامی خود و همین طور ایمیل ثبت نامی موفق به دیدن نتیجه لاتاری خود نمی شوند و حتی اگر برنده لاتاری باشند هیچ وقت متوجه این موضوع نمی شوند و و شانس لاتاری آن دوره را از دست میدهند پس خواهشمندیم به شدت مراقب کانفرمیشن نامبر خود باشید.در صورتی که از طریق برتر مهاجر در لاتاری شرکت کرده باشید میتوانید با تماس با دفتر مجموعه کانفرمیشن ثبت نام خود را دریافت بکنید. کانفرمیشن های ثبت نامی و ارشیو کل ثبت نام در برتر مهاجر محفوظ است.

مدارک مورد نیاز جهت بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری

جهت بازیابی کانفرمیشن نامبر شما به :

1-تاریخ دقیق تولد(روز و ماه و سال)

2-نام و نام خانوادگی (با املای درست و مشابه با چیزی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید)

3-ایمیل (ایمیلی که در هنگام ثبت نام لاتاری وارد کرده اید

نیازدارید.برای پیدا کردن املای درست اسم و فامیل و تاریخ دقیق تولد به میلادی می توانید به پاسپورت خود مراجعه کنید.

آموزش پیدا کردن کانفرمیشن نامبر گم شده یا بازیابی کد رهگیری ثبت نام لاتاری
برای پیدا کردن کانفرمیشن نامبری که گم کرده اید . ابتدا وارد صفحه استعلام نتیجه لاتاری به نشانی زیر شوید.

https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register/see-result.php

بعد از ورود به این صفحه در ابتدا دوره لاتاری که ثبت نام کرده اید را انتخاب کنید. سپس نام، نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد کنید.

 

فرم استعلام نتیجه لاتاری برتر مهاجر

 

در بخش بعدی روی گزینه Confirmation Number را فراموش کرده ام کلیک کنید. در این بخش آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

در کادر بعدی تاریخ تولد خود را به ترتیب روز و ماه و سال وارد نمایید.

در انتها شماره موبایل خود را وارد نمایید و روی دکمه بعدی کلیک کنید.

در مرحله بعدی روی هزینه استعلام نتیجه لاتاری برای شما ارسال میگردد. به روی گزینه پرداخت هزینه استعلام و تکمیل درخواست کلیک کنیدتا وارد صفحه درگاه پرداخت بانکی شوید پس از پرداخت وجه استعلام نتیجه لاتاری کانفرمیشن نامبر شما بازیابی شده و جواب لاتاری شما ظرف مدت کمتر از 7 روز برای شما ارسال می گردد.

امکان برنده شدن دوباره درچند دوره متوالی در لاتاری

یکی از اتفاقات بسیار جالبی که گاهی در دوره های مختلف لاتاری پیش می اید برنده شدن یک فرد در چند دوره از لاتاری است . اگر شما برنده لاتاری باشید و هیچ اقدامی برای انجام امور بعد از برنده شدن در لاتاری، نکنید یا حتی برنده لاتاری باشید و تمام امور را حتی تا مرحله دریافت ویزا انجام دهید بازهم این امکان وجود دارد که در دوره بعدی لاتاری برنده شوید. یک بار برنده شدن در لاتاری خود نشان از خوش شانسی دارد اما با این حال برخی از افراد در زندگی خود چندین بار در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده می شوند.پس اگر موفق به دیدن نتیجه لاتاری خود نشدید نگران نباشید و امید وارد باشید که در دوره های بعدی باز امکان برنده شدن در لاتاری را دارید.

ایمیل به کی سی سی برای دریافت کانفرمیشن نامبر ثبت نام لاتاری

تنها راه بازیابی کانفرمیشن نامبر استفاده از ایمیلی است که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید و اگر فراموش کرده اید چه ایمیلی در هنگام ثبت نام وارد کرده اید به هیچ عنوان امکان بازیابی کانفرمیشن نامبروجود ندارد . بسیاری از افراد فکر میکنند که با ایمیل زدن به کی سی سی یا تماس تلفنی با کی سی سی میتوانند کانفرمیشن نامبر ثبت نامی خود را دریافت بکنند . درحالی که کی سی سی به طور رسمی در اطلاعیه های مختلف اعلام کرده است که به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال بازیابی کانفرمیشن نامبر شما نداشته و پاسخگوی چنین پیام هایی نخواهد بود. پس اگر ایمیل ثبت نامی را فراموش کرده اید و کانفرمیشن نامبر را نیز فراموش کرده اید هیچ راهی برای چک کردن نتیجه لاتاری خود ندارید و تنها راه حل شما ثبت نام در دوره بعدی لاتاری است. با ایمیل زدن های متعدn و بی جا یا تماس های تلفنی از این قبیل تنها وقت خود را هدر می دهید و وحتی این امکان وجود دارد که ایمیل شما برای همیشه در لیست اسپمی های کی سی سی قرار بگیرد و هیچ گاه امکان مذاکره با کی سی سی از طریق آن آدرس ایمیل را نداشته باشید.

آیا کانفرمیشن نامبر همان کیس نامبر است؟
هر سال در ماه می میلادی یا اردیبهشت ماه که نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا اعلام میگردد. برنده های لاتاری با مفاهیم جدیدی مثل کیس نامبر ، سال مالی ، پتیشنر و … مواجه می گردند و برخی به اشتباه فکر میکنند که کیس نامبر همان کانفرمیشن نامبر است. در حالی که این دو کد کاملا متفاوت هستند.

کیس نامبر یک کد 14 کارکتری است که بعد از برنده شدن در لاتاری به فرد برنده لاتاری تعلق میگرد در حالی که کانفرمیشن نامبر یک کد 16 رقمی است که به تمام افرادی که در لاتاری شرکت میکنند تعلق میگیرد چه برنده لاتاری باشند و چه خیر.

نمونه کیس نامبر 2023as00004200

نمونه کیس نامبر لاتاری گرین کارت

 

کیس نامبر نشان دهنده شماره پرونده برنده لاتاری است که چهار رقم اول آن سالی است که برنده لاتاری در آن شرکت کرده است مثلا در نمونه کیس نامبر بالا 2023 نشان دهنده این است که این برنده در لاتاری 2023 انتخاب شده است بعد از چهار رقم سال میلادی، دو حرف اول نشان دهنده قاره ای است که شرکت کننده لاتاری از سهمیه آن قاره برای شرکت در لاتاری استفاده کرده است و در آن برنده شده است. برای مثال اگر شما با پاسپورت ایران در لاتاری شرکت کنید و برنده شده باشید در کیس نامبر شما بعد از ذکر سال میلادی دو حرف as نشان داده میشود که نمایانگر قاره آسیا است. بعد از حروف نشان دهنده قاره هر آنچیزی که مشاهده میکنید مخفف کیس نامبر اختصاصی شما است . برای مثال در نمونه کیس نامبر ما 4200 مخفف کل کیس نامبر است و در زبان عامیانه مورد استفاده قرار میگیرد.

بازیابی کد کانفرمیشن نامبر کسانی که از طریق برتر مهاجر در لاتاری شرکت کرده اند
اگر ثبت نام لاتاری شما توسط مجموعه ما انجام شده باشد برای بازیابی کدکانفرمیشن نامبر ثبت نامی کافی است در تلگرام مجموعه به شماره 09123458035 پیام ارسال نمایید. همکاران ما در این زمینه راهنمایتون می کنند.

نمونه کد کانفرمیشن بعد از ثبت نام لاتاری(تحلیل تاییدیه ثبت نام لاتاری)

 

کانفرمیشن نامبر متقاضی لاتاری

 

آیا دریافت کانفرمیشن نامبر به معنی ثبت نام صحیح است؟

خیر به هیچ عنوان، دریافت کردن این کد اختصاصی نشان دهنده این است که اطلاعات شما در سامانه وزارت امور خارجه آمریکا با موفقیت ثبت شده است. صدور کانفرمیشن نامبر تنها نشان دهنده ثبت اطلاعات با موفقیت است اما به هیچ عنوان نشاندهنده این نیست که ثبت نام شما صحیح است. در هنگام ثبت نام لاتاری شما باید با توجه به قوانین ثبت نام اقدام به ثبت نام در لاتاری نمایید تا از صحت ثبت نام خود اطمینان حاصل کنید به همین خاطر کلیه ثبت نام هایی که در مجموعه برتر مهاجر صورت میگیرد زیر نظر کارشاناسان مربوطه بوده تا ثبت نام شما صحیح انجام گیرد.

اگر پس از ثبت نام لاتاری کانفرمیشن نامبر دریافت نکردیم چه کنیم؟

اگر پس از ثبت نام این کد برای شما صادر نشد به این معنی است که اطلاعات شما ثبت نشده و دوباره باید ثبت نام خود انجام دهید.(توجه کنید که اگر در مجموعه برتر مهاجر ثبت نام کرده اید قبل از ثبت نام مجدد با برتر مهاجر تماس حاصل فرمایید)

این اگر از طریق برترمهاجر ثبت نام لاتاری خود را انجام داده اید هیچ جایی برای نگرانی نیست با خیال راحت می توانید کانفرمیشن نامبر ثبت نامی خود را با تماس با دفتر مجموعه یا پیام در تلگرام به شماره 09123458035 دریافت بکنید. هرچند که نتایج لاتاری برای ثبت نامی های برتر مهاجر به صورت رایگان ارسال می گردد و دوستانی که از طریق مجموعه ما ثبت نام انجام داده اند نگران اطلاع رسانی نتایج لاتاری خود نباشند.

مشاوره و خدمات برتر مهاجر برای برندگان لاتاری

چه در لاتاری برنده شده باشید و چه خیر میتوانید از خدمات برتر مهاجر بهره مند شوید. مجموعه برتر مهاجر با داشتن سابقه چندین ساله در حوزه ثبت نام لاتاری، مشاوره برندگان لاتاری و همین طور تهیه پکیج های آموزشی همچون پکیج اموزش جامع تکمیل فرم ds260 و راهنمای کامل دریافت ویزای دی وی یا لاتاری حسن نیت خود در راهنمایی و کمک به برندگان لاتاری را نشان داده است. برندگان لاتاری علاوه بر استفاده از پکیج های ویدیویی مجموعه ما میتوانند به صورت تلفنی و حضوری برای انجام امور بعد از برنده شدن در لاتاری با مشاوران مجموعه ما در ارتباط باشند.

سوالات متداول

1-کد کانفرمیشن نامبر چیست ؟

کد 16 رقمی که در تاییده ثبت نام لاتاری قرار گرفته است و تنها با داشتن آن م یتوانید نتیجه لاتاری را چک کنید.

2- کد کانفرمیشن نامبر لاتاری را فراموش کرده ام چکار کنم؟

در این مقاله راه حل و مراحل بازیابی کد کانفرمیشن نامبر را به طور کامل توضیح داده ایم لطفا ابتدای مقاله را مشاهده کنید.

3-بدون کد کانفرمیشن نامبر راهی برای فهمیدن برنده شدن در لاتاری هست؟

خیر تنها راه حل داشتن confirmation number کانفرمیشن نامبر می باشد.

4-آیا قبل از اعلام نتایج لاتاری راه حلی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر وجود دارد ؟

خیر، قبل از اعلام نتایج لاتاری نمی توانید کانفرمیشن نامبر خود را بازیابی کنید همچنین برای دیدن نتیجه باید تا اعلام نتایج لاتاری منتظر بمانید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: باسط
  2022-05-08

  اگر برعلاوه کانفرمیشن نمبر ایمیل خود را فراموش کرده باشیم چطور نتیجه را دریافت کنیم ؟
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2022-05-08

   متاسفانه در این صورت امکان پیگیری نیست
 2. نویسنده دیدگاه: Donia sadiqy
  2022-06-29

  کد حساب جی میل خود رهمیخواستم
  • نویسنده دیدگاه: poshtiban
   2022-07-11

   سلام روز بخیر متاسفانه ما دسترسی به Gmail شما نداریم . اگر ثبت نام لاتاری شما توسط برتر مهاجر انجام شده داخل پنل کاربری می توانید آدرس ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردید مشاهده کنید در غیر این صورت مجموعه ما اطلاعی در خصوص آدرس ایمیل ثبت نام شما ندارد.

نظر خودتان را ارسال کنید