20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

روش مهاجرت به آمریکا چیست؟

در مقاله روش مهاجرت به آمریکا چیست از برتر مهاجر در مورد انواع راه‌ها مهاجرت به آمریکا بحث خواهیم نمود. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله روش مهاجرت به آمریکا چیست می‌توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

مهاجرت به آمریکا

یکی از کشورهایی که مهاجرت به آن کار ساده‌ای نمی‌باشد ایالات متحده آمریکا می‌باشد. دشواری این مهاجرت برای اتباع ایرانی بسیار بیشترمی باشد. دلیل بالا بود این سطح از دشواری تحریم‌های شدیدی است که به تازگی آقای دونالد ترامپ برای ایران وضع نموده. راه‌های مختلفی برای اهداف متفاوت وجود دارد که افراد با داشتن آگاهی از این روش‌های می‌توانند راحت‌تر به آمریکا مهاجرت داشته باشند. هفت روش مهاجرتی وجود دارد که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

انواع روش‌های مهاجرت

یاد آور می‌شویم که به دلیل تحریم‌های شدید آمریکا مهاجرت به آمریکا یکی از سخت‌ترین کارها به را شهروندانی ایرانی می‌باشد و اگر این روش‌ها در چارچوب قانون اجرا نشود، مهاجرت به آمریکا را به طور کلی منتفی می‌کند. پیشنهاد برتر مهاجر به افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند، اصلاً از روش‌های غیر اصولی استفاده نکنند زیرا در آینده امکان به مشکل خورد در خصوص مهاجرت به کشورهای دیگر هست. هر شخصی نسبت به وضعیت خود یک راه را می‌تواند برای مهاجرت انتخاب نماید.

در اینترنت به دنبال بهترین روش برای مهاجرت به آمریکا نگردید زیرا همان طور که ذکر شد هر کدام از روش‌ها برای هر فرد متفاوت است. برای انتخاب بهترین روش می‌توانید از دو راه استفاده نمایید. اولین راه خواندن کامل و دقیق این مقاله یا هر مقاله دیگر در اینترنت می‌باشد. در صورتی که پایان مقاله سؤال یا ابهامی داشتید می‌توانید در قسمت نظرات سؤال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. دومین را دریافت مشاوره حضوری از مشاوران خبره مهاجرت می‌باشد.

روش مهاجرت ویزای تحصیلی

به گفته کارشناسان مهاجرتی یکی از ایمن‌ترین راه‌های مهاجرت، مهاجرت از طریق تحصیلات می‌باشد. بهترین گزینه که شما در این روش می‌توانید انتخاب کنید این است که درخواست خود را برای دانشگاه مقصد ارائه دهید و سپس منتظر پاسخ و پذیرش دانشگاه باشید. پس از اینکه دانشگاه به تقاضای شما جواب داد می‌توانید مدارکی مانند پاسپورت با 180 روز اعتبار، نمره قبولی آیلتس مورد نظر دانشگاه مورد  نظر و … را به گنسولگری آمریکا ارائه دهید.

روش مهاجرت ویزای کاری

نام دیگر ویزای ویزای کاری، ویزای EB3 می‌باشد. گفتنی است به دلیل تحریم‌های ذکر شده امکان صدور ویزای کار برای اتباع شهروندان ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

روش مهاجرت ویزای سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق  سرمایه گذاری یا همان ویزای EB2 برای افرادی که می‌خواهند در آمریکا کسب و کاری راه اندازی نمایند مناسب می‌باشد. طبق قوانین امریکا اتباع خارجی که می‌خواهند در ایالات متحده سرمایه گذاری نمایند ابتدا به آن تا دو سا اقامت موقت داده شده و تمدید می‌گردد. پس از دو سال در صورتی که سرمایه گذاری و کسب و کار آن‌ها موفق بود می‌توانند درخواست اقامت دائم را ارائه نمایند تا سفارت امور خارجه آمریکا تقاضای آن‌ها را بررسی نمایند.

روش مهاجرت ویزای ازدواج

افرادی که می‌خواهند از این طریق مهاجرت نمایند باید با یکی از شهروندان آمریکایی ازدواج نمایند. برای دریافت این ویزا باید اسناد و مدارک ازدواج خود را ارائه دهید تا پس از بررسی تقاضای شما را بپذیرد

روش مهاجرت ویزای تولد فرزند

افرادی که فرزندشان را در آمریکا به دنیا آورند ویزای تولد فرزند دریافت نمایند باید در چارچوب دو قانون پیشروی کنند. این دو قانون شامل قانون خاک و قانون خون می‌باشد. طبق قانون خاک والدین باید فرزند خود را در خاک آمریکا به دنیا بیاورند و طبق قانون خون باید یکی از والدین شهروند آمریکایی باشد. اتباع ایرانی فقط می‌توانند از قانون خاک استفاده نمایند. یکی از دلایلی که باعث شده سلبریتی ها فرزندان خود را در آمریکا به دنیا آورند همین سبب می‌باشد.

روش مهاجرت ویزای EB1

این ویزا مخصوص افرادی است که در سطوح بین‌المللی عناوین خاصی دارا می‌باشند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در دنیا توانسته‌اید مقامی بیاورید می‌توانید این مدل ویزا را دریافت نمایید. برای مثال مدال آوری در بازی‌های المپیک یا پژوهشگران و دانشمندانی که موفق به دریافت جایزه نبول شده‌اند و دیگر مقامات جهانی دیگر

روش مهاجرت با لاتاری

یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به آمریکا برنده شدن در بخت آزمایی لاتاری می باشد. این بخت آزمایی هرساله برگزار می شود و به برندگان آن گرین کارت و اقامت دائمی آمریکا اعطا می شود.

از اینکه تا انتهای مقاله روش مهاجرت به آمریکا چیست با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد مقاله روش مهاجرت به آمریکا چیست می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

سوالات متداول روش مهاجرت به آمریکا چیست؟صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391