30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت چقدر است؟

در مقاله شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت چقدر است؟ از برتر مهاجر در مورد احتمال برنده شدن افرادی که در لاتاری 2022 ثبت نام می نمایند بحث خواهیم نمود. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله تفاوت گرین کارت و تابعیت آمریکا در چیست؟ می توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت چقدر است؟

در لاتاری 2022 به دو علت میتوان به قطعیت گفت که شانس برنده شدن لاتاری بسیار بالا می باشد یکی  با حذف شدن بنگلادش و اختصاص سهم این کشور به ایرانیان ، سهم ایران بیشتر از گذشته شده است و در حال حاضر ایران با 6000 سهمیه دارای بیشترین سهمیه گرین کارت از طریق لاتاری در بین کشورهای دنیاست. همچنی

همچنین طبق قوانین جدید داشتن پاسپورت معتبر الزامیست ، در نتیجه افرادی که پاسپورت معتبر ندارند همچون سربازان و افراد دارایممنوعیت خروج از کشور امکان ثبت نام نداشته و همین موضوع تعداد ثبت نام کنندگان امسال را کمتر کرده  است ، در نتیجه شانس برنده شـدن، امسال بالاترین حد در کل دوره های لاتاری هست.

و در نهایت با توجه به اینکه ثبت نام شما به صورت اصولی زیر نظر وکلای مهاجرت مجموعه “برتر مهاجر” انجام می شود، احتمال برنده شدن شما به بالاترین حد ممکنه است.

از اینکه تا انتهای مقاله شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت چقدر است؟ با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

در بخت آزمایی لاتاری اشخاص می‌توانند تنها یک بار اسم خود را ثبت نمایند. تعداد ثبت نام برای هر شخص بی نهایت می‌باشد اما افرادی که چند بار اسم خود را ثبت نمایند شانس خود را در برنده شدن در لاتاری می‌سوزانند. برای اینکه اسمتان از بخت آزمایی لاتاری حذف نشود تنهای یک بار این نام نویسی را انجام دهید.

راهی که سایت لاتاری برای ثبت نام چند بار اعلام کرده و قانونی می‌باشد، نام نویسی دوباره به عنوان همراه می‌باشد. اشخاص می‌توانند خود را تحت عنوان همراه، با ثبت نام همسر یا والدینشان خود را نام نویسی کنند. این نکته را باید توجه داشته باشید در نام نویسی به عنوان همراه والدین باید حداکثر 21 سال داشته باشید.

 

شانس بیشتر در لاتاری برای متأهل ها یا ثبت نام دو شانسه یا دو فرمه

اشخاص متأهل می‌توانند شانس خود را تا 200 درصد افزایش دهند. این افراد می‌توانند یک بار خود را به عنوان درخواست کننده اصلی معرفی کرده و همسر و فرزندانی که حداکثر 21 سال  دارند را به عنوان همراه ثبت نام نمایند. همچنین می‌توانید همسر خود را به عنوان درخواست کننده اصلی نام نویسی و خود و فرزندان زیر 21 سال  را به عنوان همراه ثبت نام نمایید. با این کار در صورتی که خود یا همسرتان برنده لاتاری بشوید می‌توانید برای دیگر از اعضای خانواده ویزای دائمی آمریکا را دریافت نمایند.

شانس بیشتر در لاتاری برای اشخاص 18 تا 21 ساله یا ثبت نام سه شانسه یا سه فرمه

طبق بیانیه اداره مهاجرتی آمریکا اشخاصی که حداکثر 21 سال داشته و دارای دیپلم 12 ساله باشند می‌توانند به طور مستقل در بخت آزمایی لاتاری ثبت نام نمایند. این بدین معنا می‌باشد که این اشخاص شانس برنده شدنشان 3 برابر می‌باشد زیرا هم می‌توانند خود به طور مستقل نام نویسی نمایند و هم می‌توانند دو شانس دیگر با ثبت نام به عنوان همراه پدر و همراه مادر برای خود داشته باشند.

 

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد این مقاله می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام