20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

اعلام نتایج لاتاری امسال

اعلام نتایج لاتاری امسال،یعنی لاتاری 2024 در اردیبهشت ماه 1402 می باشد.در ادامه به تاریخ و ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری 2024 و همچنین نحوه مشاهده نتیجه لاتاری میپردازیم.

اعلام نتایج لاتاری امسال

اعلام نتایج لاتاری امسال

در اینجا منظور از لاتاری امسال لاتاری سال 2023(که الان در آن هستیم) و یا لاتاری 2025 که ثبت نام آن در سال 2023 می باشد نیست.در این مقاله درمورد نتایج لاتاری 2024 که در می 2023 مشخص می شود صحبت خواهد شد.

ثبت نام لاتاری 2024،در مهر و آبان ماه سال 1401 انجام شد.افرادی که در این زمان موفق به ثبت نام در لاتاری شدند،میتوانند با کد کانفرمیشن نامبر خود نتیجه ی لاتاری شان را استعلام کنند.

نتایج لاتاری 2024 کی میاد؟

نتایج لاتاری 2024،در تاریخ 16 اردیبهشت 1402 اعلام می شود.

ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری امسال مشخص نیست.اما به طور معمول اطراف ساعت 8 الی 8:30 نتایج لاتاری اعلام می شود.

توجه کنید که نتیجه ی لاتاری شما برایتان پیامک و یا ایمیل نخواهد شد.و شما باید به سایت مربوطه ی اعلام نتایج مراجعه کنید و با کد کانفرمیشن خود استعلام نتیجه ی لاتاری را انجام دهید.

کد کانفرمیشن چیست؟

کد کانفرمیشن نامبر یا Confirmation Number در واقع یک کد 16 رقمی و ترکیبی از حرف و عدد است.که در زمان ثبت نام شما در لاتاری(در صورتی که موفقیت آمیز باشد) به شما داده می شود.

شما باید این کد را تا زمان اعلام نتایج و در صورت برنده شدن تا زمان تمام شدن پروسه ی پرونده ی خود داشته باشید.

توجه کنید که در صورت نداشتن این کد امکان مشاهده ی نتیجه ی لاتاری خود را نخواهید داشت.

اما در صورتی که کد کانفرمیشن خود را گم کرده اید،به آخر راه نرسیده اید.شما میتوانید این کد را بازیابی کنید.بازیابی کانفرمیشن نامبر از طریق ایمیل انجام می شود.

شما باید وارد سایت dvprogram شوید و در تب جدید گزینه Forgot Confirmation Number را بزنید تا این کد برای شما ایمیل شود.

توجه کنید که در صورتی که از طریق سایت برترمهاجر ثبت نام خود را انجام داده باشید،میتوانید در بخش پر کردن فرم استعلام نتایج لاتاری،گزینه ی فراموشی کانفرمیشن نامبر را بزنید.تا این کد برای شما بازیابی و ارسال شود.

استعلام نتایج لاتاری-از کجا بفهمیم در لاتاری برنده شده ایم یا نه؟

برای استعلام نتیجه ی لاتاری شما باید بعد از اعلام نتایج لاتاری امسال،به سایت اصلی لاتاری مراجعه کنید.

در این بخش از شما اطلاعاتی نظیر کد کانفرمیشن و یکسری اطلاعات شخصی(اطلاعات ساده هویتی) درخواست می شود.بعد از وارد کردن این اطلاعات میتوانید نتیجه ی لاتاری 2024 خود را مشاهده کنید.

بسیاری از افراد به دلیل فراموشی کد کانفرمیشن خود و یا فراموش کردن استعلام نتیجه ی لاتاری خود اصلا متوجه برنده شدن خود نمی شوند.و یا زمانی متوجه می شوند که دیر شده است و این فرصت طلایی را از دست می دهند.

یکی از خدمات برترمهاجر استعلام نتیجه ی لاتاری شرکت کنندگان عزیز در سریع ترین زمان است.نتیجه ی لاتاری بعد از استعلام برای شرکت کنندگان عزیز پیامک می شود..و در صورت اشتباه در اطلاعات شما برای شما لینک ویرایش اطلاعات تان ارسال می شود.تا نتیجه استعلام شما دوباره بررسی شود.

شما میتوانید با خیالی راحت استعلام نتیجه ی لاتاری خود را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان از نتیجه ی لاتاری خود مطلع شوید.

 

برای ثبت درخواست استعلام نتیجه ی لاتاری فرم درخواست استعلام را تکمیل کنید.

فرم درخواست استعلام جواب لاتاری

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری

اگر به این مرحله رسیده باشید،قطعا شما شخص بسیار خوش شانسی هستید.مطمئن باشید که افراد زیادی دوست داشتند که الان به جای شما باشند.

همانطور که در مقالات اخیر گفتیم ثبت نام کردن در لاتاری و برنده شدن در آن بخشی از فرآیند مهاجرت آسان شما به آمریکا می باشد.از آنجا که تعداد ویزا هایی که آمریکا برای برندگان لاتاری صادر می کنند محدود می باشد،نمیتوان گفت هر کسی که برنده ی لاتاری می شود به آمریکا مهاجرت می کند.

در واقع تنها افرادی که معیار های زیر را داشته باشند میتوانند گرین کارت آمریکا را دریافت کنند.

معیار های تایین کننده در اخذ ویزا

1-کیس نامبر مناسب و پایین:

داشتن کیس نامبر مناسب اولین عامل تایین کننده ی ویزا شدن شما است.همانطور که میدانید در صورتی که شخصی برنده ی لاتاری شود،در نامه ای که به او ارائه می شود یک شماره با عنوان کیس نامبر آمده است.در واقع این شماره نشان می دهد که اولویت شما در بررسی شدن پرونده تان در چه حد است.طبیعتا پرونده ی افرادی که کیس نامبر پایین تری دارند زود تر مورد بررسی قرار میگیرد.و شانس بیشتری برای ویزا شدن دارند.افراد با کیس نامبر بالا در صورتی موفق می شوند که پرونده هایی که زودتر از آنها مورد بررسی قرار میگیرد ریجکت شوند و جایگزین این افراد شوند.

2-درست طی کردن مراحل بعد از برنده شدن:

بسیاری از افراد هم علاوه بر اینکه در لاتاری برنده می شوند و حتی کیس نامبر مناسبی هم دارند،باز موفق به اخذ ویزا نمی شوند.دلیل این اتفاق بی دقتی در طی کردن اقدامات و مراحل بعد از برنده شدن تا زمان مهاجرت است.تمامی این مراحل که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد باید با دقت و حساسیت بسیاری انجام شود.پیشنهاد میکنیم حتما این پروسه را به کمک مشاورین و کارشناسان مربوطه انجام دهید.

3-شانس:

از آنجا که در تمامی مراحل زندگی شانس دخیل است،این مورد هم مستثنی از این موضوع نیست.شانس شما در عواملی زیادی در این پروسه تاثیرگذار است.اما با یکسری از اقدامات خاص میتوانید شانس خود را در بعضی مراحل افزایش دهید.(به عنوان مثال آفیسری که در زمان مصاحبه پرونده ی شما را بررسی میکند بسیار مهم است.شما میتوانید با انتخاب سفارت های درست که آفیسر های بهتری دارند شانس خود را در این موضوع افزایش دهید).

بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

حال میپردازیم به این مراحل و اقدامات که درموردش صحبت کردیم.

1-تکمیل فرم DS-260

تکمیل فرم ds-260 یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری است.شما باید قسمت های مختلف این فرم را به صورت آنلاین و با دقت بسیار زیادی پر کنید.

توجه کنید که پر کردن این فرم علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی نیاز به تجربه و نکات وکالتی دارد.

در بخش های مختلف این فرم از شما مواردی مثل اطلاعات هویتی،سوابق کاری و تحصیلی،محل زندگی و … خواسته می شود.

شما برای پر کردن این فرم به یکسری مدارک مثل گذرنامه،شناسنامه،کد پستی و آدرس سوابق کاری،مدارک تحصیلی،کیس نامبر،کانفرمیشن نامبر،شماره پاسپورت معتبر نیاز خواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این فرم و آشنایی با بخش های مختلف این فرم به مقاله ی راهنمای برندگان لاتاری مراجعه کنید.

همچنین شما میتوانید این بخش مهم را با کارشناسان مجرب برترمهاجر پیش ببرید.

2-واکسیناسیون و انجام امور مدیکال

بعد از جمع آوری و ترجمه مدارک باید برای انجام امور واکسیناسون و امور مدیکال اقدام کنید.

توجه کنید که این امور باید در مراکز معتبر و مورد تایید سفارت انجام شود.در صورتی که از مراکز نامعتبر اقدام کنید،انجام این امور و هرینه هایی که متحمل شدید بیهوده خواهد بود و مدیکال شما قابل قبول نیست.

به طور میانگین هزینه ای این امور برای هر شخص نزدیک به 200 دلارخواهد بود.

هدف اصلی آمریکا از انجام این امور مطمئن شدن از این است که بیماری های خطرناک و مسری وارد خاک آمریکا نمی شود.

3-چک کردن ویزا بولتن و ایمیل ارسالی از سوی سفارت

بعد از مراحل فوق باید برای اینکه متوجه شوید کی پرونده ی شما کارنت می شود ویزا بولتن را به صورت ماهانه چک کنید.

ویزا بولتن،اعلامیه ای است که به صورت ماهانه توسط اداره ی مهاجرت آمریکا منتشر می شود.

برای آگاهی کامل از ویزا بولتن و نحوه ی خواندن و بررسی آن به مقاله ی ویزای بولتن آمریکا مراجعه کنید.

4-گرفتن وقت مصاحبه و آمادگی برای آن

یکی دیگر از مهم ترین مراحل اخذ ویزا،گرفتن وقت سفارت آمریکا و آمادگی برای مصاحبه است.

شما باید قبل از حضور در سفارت برای انجام مصاحبه،به طور کامل آمادگی داشته باشید.این آمادگی را میتوانید از طریق تقویت زبان انگلیسی خود و انجام ماک های مصاحبه کسب کنید.

برای مصاحبه فقط کافی است به صورت صادقانه به سوالات پاسخ دهید و همینطور توضیحات اضافه تر از آن چیزی که از شما خواسته شده ارائه ندهید.

لازم نیست برای این امر نگران باشید.چرا که از شما سوالات پیچیده و سختی پرسیده نمی شود.

نکته ای که باید برای این بخش به آن خیلی توجه کنید این است که سفارت مناسبی را انتحاب کنید.و اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید سفارت هایی را انتخاب کنید که به زبان فارسی مصاحبه را انجام می دهند.

در انتخاب سفارت مناسب و انجام ماک مصاحبه نیز میتوانید با تیم برترمهاجر همراه باشید.

5-حضور در سفارت و انجام مصاحبه 

شما باید راس تاریخ و ساعتی که به شما اعلام شده در سفارت حضور پیدا کنیدو مصاحبه را انجام دهید.

به یاد داشته باشید که مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت را به طور کامل و ترجمه شده همراه داشته باشید و با خود به سفارت ببرید.

6-اخذ گرین کارت آمریکا

شما تمامی مراحل لازمه را طی کردین و حال باید منتظر پاسخ سفارت بمانید.

در صورتی که نکات فوق را به طور کامل رعایت کرده باشید،هیچ جای نگرانی نیست.و زمان آن رسیده که خود را برای مهاجرت و یک زندگی جدید آماده کنید.

خدماتی که برترمهاجر به برندگان لاتاری ارائه می دهد

تیم برترمهاجر علاوه بر ثبت نام اصولی لاتاری و استعلام نتیجه لاتاری شرکت کنندگان،در طی کردن مراحل و پروسه ی بعد از برنده شدن شرکت کنندگان خوش شانس آنها را همراهی میکند.

از جمله این خدمات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوره ویژه برندگان لاتاری

مشاوره و دریافت وقت مدیکال لاتاری

ریجیستر کردن محل دریافت پاسپورت

انجام ماک مصاحبه و آمادگی قبل از مصاحبه

چک کردن مدارک و راهنمایی در خصوص ترجمه مدارک

مشاوره واکسیناسون لاتاری

مشاوره ی اختصاصی جهت جلوگیری از AP های غیر ضروری

تکمیل فرم 5535

راهنمای جامع تکمیل فرم DS-260

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391