30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

ثبت نام لاتاری کانادا

ثبت نام لاتاری کانادا

 

ثبت نام لاتاری کانادا، شرایط دریافت گرین کارت لاتاری کانادا، شرایط گرین کارت کانادا،قرعه کشی ویزا کانادا و به طور کلی لاتاری کانادا دروغ های شرینی هستند که سالهاست بین مردم به شکل شایعه رواج دارد و کلاهبرداران بسیاری از این روش سو استفاده کرده اند و همچنین افراد بسیاری فریب این واژه های دروغین در خصوص لاتاری کانادا را خورده اند.

اما بالاخره یک جا و یک نفر باید با صدای رسا و واضح مانع این فریب کاری و دروغ گویی بشود، به همین خاطر مجموعه مهاجرتی برتر مهاجر با داشتن کادر وکلای برجسته مهاجرتی و کارشناسان برتر مهاجرت، وظیفه خود دانسته که یک بار برای همیشه به شایعه ثبت نام لاتاری کانادا و ویزای قرعه کشی کانادا خاتمه بدهد.

هرساله برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا برگزار شده و افراد بسیاری از سراسر دنیا در این برنامه مهاجرتی شرکت می کنند از انجایی که تعداد افراد ثبت نامی در لاتاری گرین کارت آمریکا هر روز بیش تر از پیش می شود شایعات پیرامون لاتاری نیز هر روزه بازار داغ تری پیدا میکنند. یک روز شایعه تحریم ایران برای ثبت نام لاتاری تیتر بسیاری از فریبکاران می شود، یک روز به بهانه دروغین ثبت نام لاتاری کانادا از شهروندان هزینه دریافت می کنند و روز دیگر لاتاری استرالیا

در خصوص تمام این شایعات ما مفصلا صحبت کرده ایم اما اکنون قصد داریم در خصوص ثبت نام لاتاری کانادا و فریب بودن این تیتر صحبت کنیم. اولین بار کشور غنا مفاهیم فرم ثبت نام لاتاری کانادا و شروع لاتاری کانادا را اعلام کرد، اما به مرور این واژه بیشتر از قبل در میان مردم رواج یافت تا جایی که بسیاری از افرادی که قصد دارند به کانادا مهاجرت بکنند به اشتباه تصور می کنند که چنین راهی برای مهاجرت به کانادا وجود داد.

 

ولی لاتاری آمریکا وجود دارد و خیلی از افراد از این طریق مهاجرت کرده اند به حدی تاثیر فرهنگی داشته که حتی یک فیلم به نام لاتاری وجود دارد که از این طریق شخصیت اصلی مهاجرت کرده و خیلی از شخصیت های سریال ها گاهی اوقات به عنوان فرد خوش شانس سریال، جزو برندگان لاتاری هستند مثل سریال عاشقانه که یکی از شخصیت ها برنده لاتاری آمریکا شده بود و حتی احتمالا خود شما هم افراد بسیاری از اقوام و آشنایان را می شناسید که از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کرده اند.

اگر قصد ثبت نام در لاتاری و دریافت ویزا از طریق قرعه کشی را دارید تنها میتوانید با مراجعه به فرم ثبت نام لاتاری آمریکا، در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کنید و لاتاری کشورهای دیگر وجود خارجی ندارند.

 

ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری

سوالات شما از مجموعه برتر مهاجر در خصوص ثبت نام لاتاری کانادا

ایا لاتاری کانادا واقعیت دارد؟

خیر به هیچ عنوان.

برای مهاجرت به کانادا راه های بسیاری وجود دارد و برخی از این راه ها علاوه بر هزینه کم، ریسک بسیار پایینی نیز دارند از این رو اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید به جای لاتاری راه های بسیار زیادی وجود دارد که برخلاف لاتاری کانادا بسیار هم مطمئن و اصولی هستند.

سلام شما در سایت ثبت نام لاتاری دارید پس چرا ثبت نام لاتاری کانادا انجام نمی دهید؟

مجموعه ما سالهاست در زمینه ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا فعالیت دارد و حتی در طول سال هم افراد متقاضی می توانند در رزرو یا پیش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا شرکت کنند اما به هیچ عنوان فعالیتی در خصوص لاتاری کانادا از طرف مجموعه برتر مهاجر صورت نگرفته است، چرا که اصلا لاتاری کانادا وجود ندارد.

شرایط گرین کارت کانادا چیست؟

اگر با گرین کارت آشنایی ندارید پیشنهاد میکنیم حتما مقاله گرین کارت آمریکا چیست را مشاهده کنید.کانادا کارتی به نام گرین کارت ندارد اما بسیاری از افراد سهوا به کارت اقامت دائم کانادا (Permanent Resident Card – PR Card) گرین کارت کانادا می گویند.این کارت اقامت یک سند شناسایی یا کارت رسمی است که نشان دهنده وضعیت دارنده کارت به عنوان یک مقیم دائم کاناداست.

ثبت نام لاتاری کانادا

ثبت نام لاتاری کانادا

قرعه کشی ویزا کانادا یا قرعه کشی گرین کارت کانادا چه شرایطی دارد؟

قرعه کشی ویزا در واقع همان لاتاری گرین کارت است. لاتاری یک روش مهاجرت هست که افراد ثبت نامی در آن در قرعه کشی دریافت گرین کارت یا ویزا شرکت می کنند و برندگان لاتاری میتوانند به راحتی ویزا یا گرین کارت خود را دریافت نمایند. در حال حاضر تنها آمریکا از طریق این روش مهاجرتی اقدام به پذیرش مهاجران جدید می کند و هیچ کشور دیگری به جز ایالات متحده لاتاری ندارد.

لاتاری کانادا، لاتاری استرالیا، لاتاری سوئد، لاتاری سوئیس و … همگی شایعه و دروغین هستند و تنها لاتاری معتبر لاتاری گرین کارت آمریکاست.

همان طور که از بخش های مختلف سایت برتر مهاجر و تاریخچه فعالیت مجموعه برتر مهاجر می توانید متوجه شوید ، مجموعه ما سالهاست در زمینه ثبت نام لاتاری فعال بوده و همواره لاتاری گرین کارت را یکی از ارزان ترین و راحت ترین راه های مهاجرت به آمریکا می داند، اما به هیچ عنوان برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا ، لاتاری جزو پیشنهاد های تیم ما نبوده و نیست…

 

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید میتوانید از 6 روشی که در زیر معرفی کرده ایم به این کشور مهاجرت بکنید.

1-مهاجرت به کانادا از طریق کار

2-مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

3-مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

4-مهاجرت به کانادا از طریق تولد در خاک کانادا

5-مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی (البته این روش را سعی کنید به عنوان آخرین راه و در صورتی که از هیچ یک از راه های دیگر موفق به اخذ اقامت نشده اید، انتخاب کنید.)

6-مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج با تبعه کانادا

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: محمد ضیا
  2021-07-18

  سلام من میتوانم در لاتاری کانادا ثبت نام کنم
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2021-07-20

   همچین لاتاری وجود نداره لاتاری فقط برای آمریکاس
 2. نویسنده دیدگاه: Mujtaba
  2021-08-06

  نام من مجتبی است در افغانستان زند گی میکنم
 3. نویسنده دیدگاه: Mohammad Aziz Hayati
  2021-08-17

  سلام محترمه من از افغانستان هستم از ولایت کابل امنیت کشور افغانستان بسیار خراب است محترمه من از شما و از کشور زیبایی شما من همرای فامیلم می خواهیم که به کشور زیبایی شما پناه ببریم بااحترام
 4. نویسنده دیدگاه: Ali Akbar
  2021-08-18

  وضعیت امنیتی کشورم خراب است
 5. نویسنده دیدگاه: YAHIA
  2021-08-19

  سلام محترمه من از افغانستان هستم از ولایت کابل امنیت کشور افغانستان بسیار خراب است محترمه من از شما و از کشور زیبایی شما من همرای فامیلم می خواهیم که به کشور زیبایی شما پناه ببریم بااحترام
 6. نویسنده دیدگاه: علی آغا
  2021-08-20

  میخوام کار و تحصیل کن
 7. نویسنده دیدگاه: Jumakhan
  2021-08-22

  فورم لاتری را برایم بفرستین لطفا
 8. نویسنده دیدگاه: Ahmadzia
  2021-10-15

  مهاجرت
 9. نویسنده دیدگاه: ذکیه نبی زاده
  2021-11-02

  من داکترنظامی هستم ده افغانستان ده امن‌نیستم
 10. نویسنده دیدگاه: Mahdi
  2021-11-09

  سلام مهدی هستم از افغانستان میشه فورم ره بفرستین
 11. نویسنده دیدگاه: Neamat
  2022-02-23

  سلام خدمت شما میشه فورم لاتری بفرستین مرسی از شما
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2022-02-26

   در بالای همین صفحه لینک فرم ثبت نام لاتاری آمریکا قرار داده شده است .برای ثبت نام لطفا روی این لینک کلیک کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید