30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

فوری⚠️ حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاری

آیا خبر حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاری واقعیت داره یا فقط یه شایعه هست؟! به نظرتون چرا باید پاسپورت را برای ثبت نام لاتاری حذف کنند! آیا منبع وثقی برای این خبر هست؟ در این مقاله از برتر مهاجر به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد. الزامی بودن پاسپورت یکی از دردسر های بزرگی بود که خیلی ها به دلایل مختلفی نمی توانستند پاسپورت خود را دریافت کنند. یک سری از افراد به دلیل اینکه پاسپورت شان دیر به دستشان می رسید از ثبت نام لاتاری آن دوره جا می مانند.

حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاری - برتر مهاجر

داستان حذف پاسپورت در ثبت نام لاتاری

داستان از این قرار که شخصی می خواست ثبت نام لاتاری انجام بده ولی به دلیل دردسر های گرفتن پاسپورت موفق به ثبت نام در این قرعه کشی نمی شود. این موضوع باعث می شود تا این فرد از وزیر امور خارجه آمریکا که پامپئو نام دارد شکایت کند؛ وی طی این شکایت به غیر منصفانه بودن این قانون برای لاتاری می پردازد. این فرد در شکایت خود توضیح می دهد که در کشور های جهان سوم گرفتن پاسپورت روند سختی دارد و باید هزینه های زیادی بابت آن پرداخت شود.  این موضوع منطقی نیست چرا که نمی دانیم آیا در این قرعه کشی برنده خواهیم شد یا خیر!

حالا امروز بعد از گذشت 2 سال و نیم شکایت این فرد به ثمر نشسته و دادگاه حکم داده که پاسپورت برای ثبت نام لاتاری الزامی نبوده و افراد می توانند بدون محدودیت ثبت نام خودشان انجام دهند. البته قطعا این حکم به چالش کشیده خواهد شد و ممکن است حذف قانون اجرا نشه و باید دید که در دستورالعمل لاتاری 2024 که مهر 1401 منتشر میشه ضرورت داشتن پاسپورت وجود خواهد داشت یا خیر

منبع خبر: law.georgetown

عزیزانی که در سال گذشته نتوانستند ثبت نام لاتاری خود را نهایی کنند، می توانند همین الان از طریق لینک زیر پیش ثبت نام خود را نهایی کرده تا در زمان مقرر جزء اولین ثبت نام کنندگان مجموعه برتر مهاجر باشند. راستی دوستانی که در مجموعه برتر مهاجر برنده لاتاری گرین کارت آمریکا شوند، تمامی خدمات امور برندگانشان توسط این مجموعه رایگان خواهد بود.

برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا کلیک کنید

اگر دوست دارید یک ثبت نام اصولی را تجربه کنید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

با آرزوی برنده شدن و داشتن یک مهاجرت موفق به آمریکا برای شما.🥰

 

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام