20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

فوری⚠️ حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاری

پاسپورت برای ثبت نام لاتاری حذف شد.

آیا خبر حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاری واقعیت داره یا فقط یه شایعه هست؟! به نظر شما چرا باید پاسپورت را برای ثبت نام لاتاری حذف کنند! آیا منبع وثقی برای این خبر هست؟ در این مقاله از برتر مهاجر به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد. الزامی بودن پاسپورت یکی از دردسر های بزرگی بود که افراد زیادی به دلایل مختلفی نمی توانستند پاسپورت خود را دریافت کنند. تعداد زیادی از افراد به دلیل دیر رسیدن پاسپورت شان  موفق به ثبت نام در لاتاری نمی شدند و از  آن دوره جا می مانند.

حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاری - برتر مهاجر

شرط پاسپورت در ثبت نام لاتاری

در سال های گذشته برای ثبت نام در لاتاری متقاضیان باید پاسپورت خود را ارائه میدادند اما بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مثل نداشتن کارت پایان خدمت یا معافیت و همچنین منقضی شدن پاسپورت نمیتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند.
اما امروز این خبر به دست ما رسید که شرط داشتن پاسپورت برای ثبت نام در لاتاری برداشته شده و متقاضیان به راحتی میتوانند ثبت نام خود را فقط با داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و یا سابقه کار و همین طور عکس مخصوص لاتاری به راحتی به انجام برسانند.

داستان حذف پاسپورت در ثبت نام لاتاری

داستان از این قرار است که شخصی قصد داشته در لاتاری شرکت بکند ولی به دلیل دردسر های گرفتن پاسپورت موفق به ثبت نام در این قرعه کشی نمی شود. این موضوع باعث می شود تا این فرد از وزیر امور خارجه آمریکا که پامپئو نام دارد شکایت کند؛ وی طی این شکایت به غیر منصفانه بودن این قانون برای لاتاری می پردازد. این فرد در شکایت خود توضیح می دهد که در کشور های جهان سوم گرفتن پاسپورت روند سختی دارد و باید هزینه های زیادی بابت آن پرداخت شود.  این موضوع منطقی نیست چرا که نمی دانیم آیا در این قرعه کشی برنده خواهیم شد یا خیر!

حالا امروز بعد از گذشت 2 سال و نیم شکایت این فرد به ثمر نشسته و دادگاه حکم داده است که پاسپورت برای ثبت نام لاتاری الزامی نبوده و افراد می توانند بدون محدودیت ثبت نام خودشان انجام دهند. البته این حکم به چالش کشیده شد ولی سرانجام  با منتشر شدن دستور العمل ثبت نام لاتاری 2024  ضرورت داشتن پاسپورت برداشته شد.

منبع خبر: law.georgetown

عزیزانی که در سال گذشته نتوانستند ثبت نام لاتاری خود را نهایی کنند، می توانند همین الان از طریق لینک زیر پیش ثبت نام خود را نهایی کرده تا در زمان مقرر جزء اولین ثبت نام کنندگان مجموعه برتر مهاجر باشند.

برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا کلیک کنید

آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

با آرزوی برنده شدن در لاتاری و داشتن یک مهاجرت موفق به آمریکا برای شما.🥰

سوالات متداول فوری⚠️ حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاریصفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391