ثبت نام لاتاری 2022 کلیک کنید

اخذ ویزا ، ویزا چیست ؟

با ما همراه باشید تعریف ویزا و راهنمایی اخذ ویزا در برتر مهاجر . ویزا، یک سند رسمی است که با داشتن آن  و دریافت  ویزا اجازه دارید تا به یک کشور خارجی وارد شوید. ویزا معمولا در گذرنامه فرد به صورت برچسب و یا مهر چسبانده می‌شود. ویزا در انواع مختلفی صادر می‌شود که هر کدام از دارندگان  این ویزاها دارای حقوق متفاوتی در کشور میزبان هستند.

مراحل اخذ ویزا به چه شکل است؟

برای دریافت ویزا ابتدا باید با یک آژانس هواپیمایی و یا وکیل بر حسب شرایط خود مشاوره کنید. بعد از آن و پس از مشخص کردن کشور مقصد، برای معین کردن وقت سفارت و مدارک لازم برای اخذ ویزا باید اقدام کنید. در زمان وقت سفارت باید برای تحویل مدارک و انگشت نگاری رجوع کنید. صادر شدن جواب ویزا در اکثر کشورها، نزدیک به  ۱۴ تا ۲۱ روز بعد از انگشت نگاری جواب ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت جواب باید شخصا به کنسولگری و یا دفتر کارگزاری کشور مقصد مراجعه کنید.

اخذ ویزا

Visa

 برای دریافت ویزا باید چه شرایطی داشته باشیم؟

برای اخد ویزا باید حتما در کشور محل اقامت خود دارای شغل باشید. پس از آن،به افسران ویزا باید بتوانید اثبات کنید که پس از مدت زمان سفر به کشور محل اقامت خود باز می‌گردید. البته باید گفت داشتن توانایی پرداخت هزینه‌های اقامت نیز از مهم‌ترین پارامترهای شرایط گرفتن ویزا می‌باشد.

خدمات ویزا شامل چه مواردی است؟

خدمات اخذ ویزا که در دفاتر کارگزاری و آژانس‌های مسافرتی به شما عرضه می‌شود شامل پر کردن فرم درخواست ویزا، تعیین وقت سفارت، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل محل اقامت و ارائه بیمه مسافرتی می‌باشد. البته برای ویزای یک گروه کشورها این خدمات به صورت آنلاین ارائه می‌شود.

برتر مهاجر چه خدماتی برای اخذ ویزا به متقاضیان ارائه می‌دهد ؟

برتر مهاجر،تمام خدمات اخذ ویزا را به طور کامل به متقاضیان ارائه می‌ دهد . تعیین وقت سفارت، پر کردن فرم درخواست ویزا، مشاوره بر اساس شرایط متقاضی، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل محل اقامت،  از خدمات اخذ ویزا در برتر مهاجر می‌باشند که با کمترین قیمت ممکن  می توانید این خدمات را دریافت کنید.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

مطالب پیشنهادی

اخذ پاسپورت کشور های مختلف

از کجا بفهمم پاسپورتم معتبره و تاریخ انقضا پاسپورت کجا قرار دارد؟

 

 

نظر خودتان را ارسال کنید