30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

از کجا بفهمم پاسپورتم معتبره و تاریخ انقضا پاسپورت کجا قرار دارد؟

تاریخ انقضا

بروز رسانی: 1401/06/26

طبق آخرین اخبار که از سایت georgetown منتشر شده، پاسپورت برای لاتاری حذف شد. به همین اساس عزیزانی که تصمیم به ثبت نام لاتاری 2024 می توانند همین الان در سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر اطلاعات خود را وارد کنید. برای شرکت در لاتاری آمریکا تنها نیاز به حداقل مدرک دیپلم و عکس مخصوص لاتاری دارید.

اگر شما پاسپورت را از یک مرجع صادر کننده پاسپورت (مثلا ایران یا کشور های دیگر) به صورت قانونی دریافت کرده  باشید و تاریخ انقضا درج شده در پاسپورتتان نگذشته باشد ، پاسپورت شما معتبر است در غیر این صورت نامعتبر است

در ضمن استفاده از پاسپورت جعلی ، دست نویس و .. غیر قانونی می باشد و موجب از بین رفتن شانس شما در لاتاری می شود. تاریخ انقضای پاسپورت معمولا در صفحه اول یا دوم پاسپورت درج میشود.

به این نکته توجه کنید که هنگام ثبت نام نباید تاریخ اعتبار پاسپورت منقضی شده باشد و همچنین از زمان پر کردن فرم برندگان (ds-260) باید بمدت حداقل دوسال معتبر باشد.

سوالات متداول

آیا خبر حذف پاسپورت در ثبت نام لاتاری 2024 موثق است؟

خبر حذف پاسپورت برای لاتاری به طور قطعی منتشر نشده و خبر نهایی زمان ثبت نام لاتاری منتشر خواهد شد. اما به طور کلی احتمال حذف پاسپورت برای لاتاری بسیار زیاد است.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام