20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

آیا با ثبت نام چندباره در وب سایت برتر مهاجر شانس ما افزایش پیدا میکند؟

ثبت نام

«خلاصه مطلب:

در صورتی یک نفر اطلاعات خود را چندباره برای ثبت نام لاتاری وارد کند، از سیستم قرعه کشی در وزارت امور خارجه آمریکا حذف خواهد شد .هر شخص به تنهایی فقط یک شانس برای قرعه کشی دارد اما به طور کلی امکان افزایش شانس برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا هست؛ به طور مثال افراد متأهل می توانند هر کدام 2 شانس داشته باشند یا افراد مجرد بین 18 تا 21 می توانند 3 شانس داشته باشند

آیا با ثبت نام چندباره در وب سایت برتر مهاجر شانس ما افزایش پیدا میکند؟

خیر!!!!!! در صورت ثبت نام چند باره شانس شما از بین خواهد رفت!!

کلیه ثبت نام های انجام شده توسط مجموعه ما در صورت امکان به صورت دو فرمه یا دو شانسه انجام میشود و نیازی به ثبت نام چند باره نیست.
تنها افراد بین 18 تا 21 سال که زیر مجموعه پدر یا مادر ثبت نام شده اند و قصد دارند برای افزایش ضریب احتمال برنده شدن لاتاری به صورت جداگانه نیز ثبت نام کنند میتوانند فرم مجزایی در سایت پر کنند.تا ثبت نام آنها سه شانسه یا اصطلاحا سه فرمه انجام گیرد.

فرایند ثبت نام لاتاری دوشانسه

انجام ثبت نام دو شانسه تنها برای عزیزانی ممکن است که متاهل هستند و همسر(عقد رسمی) دارند . (البته توجه داشته باشید اگر متأهل باشید و به صورت مجردی ثبت نام کنید و برنده شوید، در سفارت آمریکا شما را رد خواهند کرد). این عزیزان می‌توانند یک بار خود را به عنوان شخص اصلی و همسر و فرزندانشان را به عنوان زیر مجموعه قرار دهند و یک بار همسرشان را به عنوان شخص اصلی و خود و فرزندانشان را به عنوان زیر مجموعه قرار دهند و ثبت نام کنند که در این صورت خانواده شما دو شانس در لاتاری خواهد داشت .

اگر در سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر ثبت نام لاتاری انجام دهید، نیازی به این کار ندارید. شما تنها با یک بار ثبت نام در این سامانه به صورت خودکار به صورت دوشانسه ثبت نام خواهید شد. لازم به ذکر است اگر شرایط ثبت نام دوشانسه برای خانواده شما مهیا نیست هنگام ثبتنام در فرم خود تیک دو شانسه بودن را بردارید .

فرایند ثبت نام لاتاری سه شانسه

انجام ثبت نام سه شانسه تنها برای افراد مجرد امکان‌پذیر است. اگر شما نیز مجرد هستید و سنتان بین 18 تا 21 سال است می‌توانید به صورت سه شانسه ثبت نام کنید. این شرایط سنی لاتاری در این موضوع خیلی مهم است. دو شانس  لاتاری این افراد از طریق والدینشان کسب می‌شود و یک شانس باقی مانده، از طریق ثبت نام مستقل انجام خواهد شد.

برای ثبت نام لاتاری سه شانسه از طریق سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر تنها کافی ست یک بار والدین خود را به صورت دوشانسه ثبت نام کنید و یک بار خودتان به صورت مستقل و به عنوان شخص مجرد ثبت نام کنید.

سؤالات متداول

شانس برنده شدن در لاتاری 2025 چقدر است؟

شانس برای ثبت نام لاتاری 2025 کمی کاهش پیدا کرده به دلیل حذف ضرورت داشتن پاسپورت از شرایط ثبت نام . اما با کمک تیم برتر مهاجر شانس شما برای دریافت ویزا همچنان بالا خواهد بود . 

هزینه ثبت نام لاتاری چقدر است؟

برای اطلاعات از آخرین بروز رسانی قیمت‌های ثبت نام لاتاری 2025 می‌توانید به صفحه اصلی سایت برتر مهاجر مراجعه کنید.

اسامی برندگان لاتاری در ایران کجا اعلام می‌شود؟

به طور کلی اسامی برندگان لاتاری برای حفظ اطلاعات شخصی افراد جایی منتشر نمی‌شود. برای اینکه متوجه شوید برنده شدید یا نه می‌توانید از سامانه اعلام نتایج برتر مهاجر استفاده کنید.

شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا چگونه است؟

افراد خوش شانسی که در لاتاری آمریکا برنده می‌شوند می‌توانند همانند شهروندان آمریکا به زندگی، کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج و… به صورت کاملاً آزادانه بپردازند.

فرم ثبت نام لاتاری را چگونه تکمیل کنیم؟

برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری می‌توانید از آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا استفاده کنید.

عکس مخصوص لاتاری با چه شرایطی باید باشد؟

عکس مخصوص لاتاری دارای شرایط خاصی است که سالانه افراد زیادی به دلیل رعایت نکردن آن در سفارت آمریکا رد می‌شوند. برای داشتن عکس مخصوص لاتاری با استانداردهای لازم می‌توانید از آموزش گرفتن عکس مخصوص لاتاری استفاده کنید .

سوالات متداول آیا با ثبت نام چندباره در وب سایت برتر مهاجر شانس ما افزایش پیدا میکند؟صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391