30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

آیا برگه تردد اربعین قابل استفاده برای ثبت نام لاتاری می باشد؟

در مقاله آیا برگه تردد اربعین قابل استفاده برای ثبت نام لاتاری گرین کارت می باشد؟ از برتر مهاجر گذر کوتاهی در مورد برگه تردد اربعین برای نام  نویسی لاتاری خواهیم داشت. همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد مقاله تفاوت گرین کارت و تابعیت آمریکا در چیست؟ می توانید در بخش نظرات مطرح نمایید. همراه ما باشید.

برگه تردد اربعین برای لاتاری

برگه تردد اربعین یک کاغذی می باشد که کشور ایران و عراق آن برای عبور از مرز به رسمیت میشناسند و کشور های دیگر قبول ندارند و به عنوان پاسپورت برای ورود به آمریکا قابل استفاده نمی باشد، ولی با راه حلی میتوانید در هنگام ثبت نام لاتاری استفاده کنید ! البته یک راهی وجود دارد آنهم این هست که با توجه به این که اطلاعات و املای اسم شما در برگه اربعین با پاسپورت صادری شما یکی می باشد میتوانید از آن برای ثبت نام استفاده کنید فقط روی برگه اربعین کدی به عنوان شماره پاسپورت ندارد و دایکویمنت نامبر (شماره سند) دارد که میتوانید به جای شماره پاسپورت استفاده کنید و در صورت برنده شدن فقط کافی هست که فرم اصلاح اطلاعات را پر کنید و شماره پاسپورت صادر شده اصلی را روی فرم بنویسید.

از اینکه تا انتهای مقاله آیا برگه تردد اربـعین قابل استفاده برای ثبت نام لاتاری می باشد؟ با برتر مهاجر همراه بودید؛ سپاس گذاریم.

همچنین یاد آور می‌شویم در صورتی که سؤال یا ابهامی در مورد این مقاله می‌توانید در قسمت نظرات اعلام نمایید.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام