ثبت نام لاتاری 2022 کلیک کنید

خدمات عکاسی

خدمات عکاسی حرفه ای لاتاری

عکس لاتاری یکی از عوامل مهمی می باشد که اگر مطابق استاندار های لازم نباشد، می تواند به مشکل بزرگ قبول نشدن در این بخت آزمایی منجر شود. افرادی که عکس لاتاریشان استاندارد نباشد در صورت قبول شدن آن ها، درخواستشان رد می شود.

افرادی که به صورت حضوری در موسسه برتر مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری می کنند می توانند از خدمات تضمینی و حرفه ای عکاسی لاتاری بهره مند شوند.

در ادامه این مقاله برای شما اصول تعیین شده توسط سایت وزارت امورخارجه آمریکا را برای شما بازگو می کنیم. هر گونه سوالی داشتید می توانید با کارشناسان برتر مهاجر تماس بگیرید تا آن راهنمایی های لازم را برای شما مطرح کنند.

قبل از ارسال عکستان برای برتر مهاجر باید نکاتی که در این مقاله مطرح می کنیم با دقت رعایت کنید. بعضی از متاقاضیان ثبت نام لاتاری این نکات را رعایت نمی کنند و همین کار باعث می شود که ثبت نام آن ها به تاخیر بیافتد یا ناکام بماند.

اما افرادی که از طریق موسسه برتر مهاجر ثبت نام لاتاری انجام می دهند نباید هیچ نگرانی برای ثبت نام خود داشته باشند. زیر در این باره کارشناسان ما سخت گیر هایی دارد تا بتوانند به بهترین شکل ثبت نام لاتاری خود را انجام دهند. یادآور می شویم هرگونه مشکلی در فرایند عکاسی برایتان پیش آمد می توانید از کارشناسان ما راهنمایی دریافت نمایید.

پیشنهاد ما این است در صورتی که در تهران ساکن نیستید، به یک عکاسی معتبر در شهر خود مراجعه نمایید و تاکید کنید که عکس خود را برای لاتاری می خواهید. ولی اگر ساکن شهر تهران هستید می توانید به دفتر موسس برتر مهاجر مراجعه نمایید تا دیگر دغدغه این مورد را نداشته باشید. آدرس دفتر ما در انتهای این صفحه قرار گرفته.

چه افرادی باید عکس برای لاتاری داشته باشند؟

تک تک افرادی که درخواست کننده ثبت نام لاتاری می باشند باید عکس مخصوص لاتاری داشته باشند. افرادی که عکس نداشته باشد ثبت نام آن ها تایید نمی شود. افرادی که فرزند زیر یک سال دارند، باید عکس بچه خود را مطابق اصول تعیین شده باید عکس خود را ارسال نمایند.

کودک خود را می توانید به صورت خوابیده نیز عکس بگیرید. همان صورت گفتیم عکس لاتاری برای همه الزامی می باشد. این عکاسی برای فردی که حداکثر 2 سال دارد، دقت کمتر می خواد.

شروط همگانی برای عکاسی لاتاری:

عکسی که برای لاتاری ارسال می کنید باید کاملا رنگی باشد. زمینه ای که برای عکاسی انتخاب می کنید باید سفید یا رنگ ها روشن باشد. همچنین فرد سوژه نباید حالت خاصی مثل خنده، اخم و … در صورت باشد.

سوژه باید مستقیم مقابل دوربین قرار بگیرد. توجه داشته باشید که فرد مورد نظر هیچ زاویه ای نسبت به دوربین نداشته باشد و کاملا روبه روی دوربین باشد.

حالت سر و چشم ها نیز مانند بدن مستقیم رو به دوربین باشد. فرد نباید به اطراف نگاه کند و فقط باید به لنز دوربین متمرکز شود.

فاصله دوربین از سوژه باید به گونه ای باشد که سر آن نه خیلی بزرگ نشان داده شود و نه خیلی کوچک.

پوشش فرد نباید غیر عادی باشد، لباس فرم مربوط به جایی نباشد و هچنین هم رنگ پس زمینه نباشد.

داشتن هرگونه کلاه، عینک، هندزفری و هدفون برای عکاسی ممنوع می باشد. و استفاده آن ها باعث رد ثبت نام فرد متقاضی میشود. گفتنی است داشتن سمعک برای افرادی ناشنوا بلامانع می باشد. این موارد ذکر شده برای کودکان نیز باید رعایت شود.

برای بانوان داشتن حجاب مانعی ندارد. اما حجاب آن ها نباید قرص صورتشان بپوشاند.

استاندارد های فنی عکس برای لاتاری

حالت عکس باید به صورت مربعی باشد و اندازه آن باید برابر 600*600 پیکسل یا 5*5 سانتی متر باشد. همان طور مطرح نمودیم زمینه آن باید سفید یا رنگ های روشن باشد.

تراکم یا رزلوشن عکس باید 300 DPI باشد و با پسوند GPJ ذخیره شده باشد.

حجم عکس باید زیر 240 کیلوبایت باشد.

عکس های مورد تایید برای لاتاری

تاکید می کنیم برای اطمینان برای عکس لاتاری خود به یک عکاسی معتبر مراجعه نمایید یا اگر در تهران ساکن هستید می توانید از خدمات حرفه عکاسی لاتاری موسسه برتر مهاجر استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که عکسی که از عکاسی ها دیگر تهیه می کنید باید روی سی دی یا روی یک مموری باشد. عکس های چاپ شده بلا استفاده و مورد قبول برای ثبت نام لاتاری نمی باشد.

نکاتی برای آماده کردن عکس لاتاری

افرادی که قصد تهیه عکس از عکاسی های معتبر شهر خود هستند باید تمامی استاندارد های فنی عکس را برای عکاس باز گو کنند. البته افرادی که عکسشان استاندار های فنی ذکر شده را نداشته باشد، این استاندار ها توسط متخصصان موسسه برتر مهاجر اعمال می شود.

در صورت عکاسی در مکان دیگر قبل از گرفتن عکس تاکید نمایید که فایل عکستان را نیاز دارید. بعضی از عکاسی ها فایل اصلی عکس را به مشتریانشان تحویل نمی دهند و تنها عکس چاپ شده ارائه می دهند.

البته اگر عکس چاپ شده در اختیار شما گذاشتن می توانید در دفاتر فنی عکس خود را اسکن نموده و فایل آن را دریافت نمایید.

اگر تصمیم به گرفتن عکس لاتاری در منزل با دوربین خود را دارید می توانید از مقاله زیر استفاده نمایید

آیا عکس مخصوص لاتاری را می توان در خانه انداخت؟

الگو منتشر شده توسط سایت وزارت امور خارجه امریکا به شرح زیر می باشد. عکس هایی که از الگو زیر استفاده کنند به راحتی توسط سایت به راحتی مورد قبول می باشند.

قالب استاندار عکس لاتاری

استاندارد های لازم برای عکاسی از کودکان

همانطور که گفتیم تمامی افرادی که می خواهند ثبت نام نمایند باید عکس داشته باشند. این مورد برای کودکان زیر یک سال نیز می باشد. استاندارد تهیه عکس برای کودکان نیز همانند استاندارد عکاسی برای بزرگسالان می باشد اما کمی سخت گیری آن کمتر می باشد.

شروط ویژه ای برای این مدل از عکاسی وجود دارد.گرفتن عکس از کودکان کاری سخت ترین کار دنیا می باشد؛ البته بعد از کار در معدن ( شوخی J ).

اولین راه

کودک خود را به صورت خوابیده روی یک پارچه یک رنگ و روشن گذاشته و از بالا عکاسی کنید. اگر در شب عکاسی می کنید دقت کنید که سایه خود روی کودکتان نیافتد. پیشنهاد می کنیم هنگام روشن بودن هوا عکاسی کنید، نور طبیعی برای عکس و سوژه بهتر است.

نحوه تهیه عکس نوزاد محدود لازم برای گرفتن عکس کودکان

دومین راه

کودک خود را روی صندلی ماشین که مخصوص کودکان می باشد قرارداده و عکاسی کنید. توجه داشته باشید که قبل از آن باید یک پارچه یک رنگ روشن روی صندلی قرار دهید. برای عکاسی سر فرزندتان باید رو به روی دوربین باشد و خود نیز به صورت مستقیم از او عکس برداری کنید.

عکس در حالت نشسته کودک

عکس هایی که از کودکان گرفته می شود نباید هیچ شخصی در عکس کودک باشد و باید چشمان کودک بسته نباشد.

از مواردی که برای عکس کودکان مناسب نیست

نمونه عکس های نامناسب برای لاتاری

از مواردی که برای عکس کودکان مناسب است.

نمونه عکس ها مناسب برای لاتاری

نظر خودتان را ارسال کنید