20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

پیش بینی از روند کار برندگان لاتاری 2023 که چند ماه آینده اعلام خواهد شد

قبل از هر چیز باید بدونید که این مقاله واسه مشخص شدن تکلیف برندگان لاتاری 2023 نوشته شده. شما وقتی تو لاتاری شرکت می کنین فقط و فقط به برنده شدن در اون فکر می کنین. احتمالاً از مراحلی که بعد باید طی کنید خبر ندارید.

تکلیف برندگان لاتاری 2023 برتر مهاجر

بهترین مژده ای که میتونم بهتون بدم اینه که اگه جزء برندگان لاتاری 2023 شدید دست و پای خودتونو گم نکنید. هیچ نگران نشید. چون مجموعه برتر مهاجر با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت آماده خدمت رسانی به شماس. شما می تونید با مراجعه به بخش راهنمای برندگان لاتاری در مورد مراحل بعد از برنده شدن تو لاتاری اطلاعات جالب و مفیدی کسب کنید.

پیشبینی از روند کار برندگان لاتاری 2023

همانطور که میدانید چند سال اخیر برندگان لاتاری با مشکلات مختلفی مواجه شدند برای مثال برندگان 2017 تا 2020 با قوانین سختگیرانه ترامپ برای گرفتن ویزا مشکلاتی داشتند و برندگان 2020 و 2021 به علت بیماری کرونا وقت مصاحبه های کمی دریافت کردند و این عدم صدور ویزا به عنوان ایراد در سیستم شناخته خواهد شد و مدیران و تصمیم گیرندگان وزارت امور خارجه آمریکا قطعا برای این موضوع دست به تغییراتی خواهند زد که نتیجه آن صدور بیشتر ویزا های موجود هر سال شود

برای همین من پیشبینی میکنم که برندگان احتمالی 2023 سختی های کمتری نسبت به سال های گذشته داشته باشند و مشکلاتی که در فرایند گرفتن ویزا بوده برای این برندگان رخ ندهد.

البته دنیا پر از سورپرایز هست و هر لحظه ممکن است یک رویداد بزرگی رخ بدهد که به تبع آن دولت آمریکا تصمیم به بستن مرز های خود بکند.

با این حال اگر در دنیا اتفاق بدی  رخ ندهد با تغییراتی که در سیستم مهاجرتی در حال انجام است چشم انداز روشن تری برای برندگان احتمالی لاتاری 2023 قابل تصور است.

بررسی کامل شرایط برنده شدن

مخاطب عزیزی که مقاله برندگان لاتاری 2023 رو مطالعه می‌کنی. بهتره که بدونی برنده شدن تو لاتاری فقط نصفه راهیه که واسه گرفتن گرین کارت آمریکا و مهاجرت به این کشور در پیش داری و نیم دیگه ی اون مراحل و پروسه اداری هست که باید طی کنی.

بعد از این که تو لاتاری قبول شدین دیگه باید دودلی و تردید را کنار بزاری. در کم‌ترین زمان ممکن به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از موقعیت بی نظیری باشی که به دست آوردی.

درباره تکلیف برندگان لاتاری 2023 باید بگیم که قرعه کشی نهایی تو ماه می برگزار میشه. برندگان این بخت آزمایی تا سی ام ماه سپتامبر سال بعد فرصت دارن واسه گرفتن ویزای خودشون اقدام کنن؛ بنابراین شمایی که برنده شدید باید بتونین تا سی ام ماه می یعنی ۱ سال و ۴ ماه بعد از برنده شدن گرین کارت خودتونو بگیرین. در این شرایط وارد خاک آمریکا میشید. اما اگر نتونید این فرصت استثنایی رو واسه همیشه از دست می‌دید. دیگه فرصتی واسه این کار در اختیارتون قرار نمی گیره.

چالش‌های پیش رو برندگان لاتاری دوره 2023

تکلیف برندگان لاتاری 2023 کاملاً مشخصه. قطعاً شمایی که تو این بخت آزمایی بزرگ برنده شدید میدونید که برنده شدن صرفاً به معنی وارد شدن به کشور آمریکا نیست. باید مراحل زیادی رو طی کنید تا به این مهم دست پیدا کنید.

برندگان تو کشور ما با موانع و چالش‌های زیادی روبه رو هستن. بزرگ‌ترین چالش پیش رو ویزا نکردن برندگان لاتاری هست. چند سال پیش توسط رئیس جمهور وقت این کشور اتخاذ شد. همه گیری کرونا، نبود سفارت آمریکا تو کشور خودمون، بالا رفتن قیمت ارز چالش‌های بزرگ پیش روی برندگان لاتاری هستن.

اولین قدم برای برندگان لاتاری 2023 

مخاطب خوش شانسی که شانس بهت رو کرده، دوست داری تکلیف برندگان لاتاری 2023 رو تو اولین مرحله بعد از اعلام نتایج لاتاری بدونی؟ باید به اطلاع برسونیم که اولین مرحله پر کردن فرم‌های آنلاین تحت عنوان DS-260 هستش. باید تو اولین فرصت نسبت به پر کردن اون ها اقدام بشه.

تکلیف برندگان لاتاری 2023 در دومین مرحله

تکلیف برندگان لاتاری 2023 در دومین مرحله اینه که باید چند روز قبل از این که به سفارت کشور آمریکا واسه گرفتن مصاحبه برین. باید با پزشک معتمد سفارت آمریکا مراجعه کنید. به اینصورت از لحاظ داشتن اعتیاد و داشتن بیماری خطرناک مسری مورد معاینه قرار می گیرین.

البته اولین مسئله ای که پزشک با شما در میون می زاره راجع به واکسن کرونا تون هست. اگه اونو تزریق نکرده باشین همون جا تو سفارت به شما تزریق می کنن.

تکلیف برندگان لاتاری 2023 در مرحله سوم

تکلیف برندگان لاتاری 2023 در مرحله سوم انجام مصاحبه تو سفارت آمریکا هست. برنده‌های خوش شانس لاتاری این مسئله رو به یاد داشته باشید که شما حق انتخاب سفارت رو ندارید. تنها کاری که میتونید انجام بدین اینه که درخواست مصاحبه رو به سفارت مورد نظر خودتون ارسال کنید. در واقع این مسئولان لاتاری هستن که همه چیو مشخص میکنن. مشخص می کنن شما واسه گرفتن مصاحبه باید به کدوم سفارت برید.

تکلیف برندگان لاتاری 2023 درباره مدارک مورد نیاز

در این مرحله برندگان لاتاری 2023 برای احراز هویت خودشون اقدام می کنن. مدارک مورد نیاز اینه که باید در روز مصاحبه تمامی مدارک هویتی خودتونو همراه داشته باشین. مدارک هویتی رو به همراه مدرک تحصیلی اگه داشته باشین. باید همه اونارو قبلاً ترجمه کرده باشید و اون ها رو به سفارت ارائه بدید.

تکلیف برندگان لاتاری 2023 درمورد پرداخت هزینه‌های اداری

تکلیف برندگان لاتاری 2023 و پرداخت هزینه‌های مربوط طی کردن مراحل اداری هم مشخصه. باید بدونید که اگه قصد بردن اعضای خانواده تونو با خودتون دارید باید به ازای مصاحبه هر کدومشون ۳۳۰ دلار به سفارت پرداخت کنید.

در مورد هزینه مدیکال و تزریق واکسن هم باید به ازای هر نفر ۲۷۰ تا ۵۰۰ دلار پرداخت کنید.

نکته مهمی درباره تکلیف برندگان لاتاری 2023 وجود داره. لازمه که در مورد برآورد هزینه‌ها اونو در نظر بگیرن. اینه که تو کشور ما سفارت آمریکا وجود نداره و برنده‌ها باید به یکی از کشورهای امارات، ارمنستان و ترکیه برن. در این صورت هزینه‌های صرف شده خیلی بیشتر از اون چیزی میشه که عنوان کردیم.

تکلیف برندگان لاتاری 2023 و اخذ ویزای آمریکا

اخذ ویزای آمریکا از طریق لاتاری برتر مهاجر

نکته مهم دیگری هم در مورد تکلیف برندگان لاتاری 2023 و اخذ ویزای آمریکا وجود داره اینه. اینه که هر سال موارد جدیدی به موارد مصاحبه اضافه و کم میشه. به طوری که پیش بینی این موارد واسه شما کار غیر ممکنیه. بهترین راه اینه که خودتونو واسه روبرو شدن با هر موقعیت و مواردی آماده کنید. تنها به روی شرایط و موارد خاصی تمرکز نکنید. چون تا روز مصاحبه هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.

تکلیف برندگان لاتاری 2023 و اشتباهات رایجی که انجام میدن. تکلیف برندگان لاتاری 2023 به طور کامل محرز و معلومه. اما عده‌ای از این افراد به دلیل نداشتن مهارت و تجربه کافی ناخواسته یک سری اشتباهاتو انجام می دن. ممکنه کل فرایند اخذ ویزا رو زیر سوال ببرن. این اشتباهات از این قرارن:

۱: گاهی اوقات ممکنه شما به دلیل نداشتن اطلاعات و آگاهی کافی از روند اخذ ویزا یک سری اشتباهاتی رو انجام بدین. این خود باعث کند شدن روند اخذ ویزا و حتی از دست رفتن شانس گرفتن گرین کارت میشه. مثلاً تکمیل نبودن مدارک، اشتباه در پر کردن فرم‌ها و از این قبیل موارد. واسه رهایی از این نوع اشتباهات بهتره که از یک مشاور حقوقی واسه انجام کارها کمک بگیرین. به این شکل می تونید با تمرکز و دقت کافی مراحل رو طی کنین.

۲: از اشتباهات دیگه ای که باز هم اغلب شما برندگان لاتاری ممکنه انجام بدین صرف هزینه‌های خیلی هنگفته. فروش ملک و املاک و یا دادن پول واسه گرفتن تائیدیه های مختلف. باید بدونید که انجام این کارها هیچ ضرورتی ندارن. هیچ تاثیری تو روند اخذ گرین کارتتون ندارن. فقط باعث میشن تا شما قدرت مالی خودتونو از دست بدین. اینطوری انجام مراحل بعدی رو واسه خودتون سخت‌تر می کنین.

۳: اشتباه دیگه ای که ممکنه انجام بدین جزء اشتباهاتی هستش که غیر قابل جبرانه. در صورت انجام اون دیگه باید قید مهاجرت به آمریکا رو بزنین. اونم عدم آگاهی از نحوه معرفی خودتون طی مصاحبه تو سفارت هست.

در صورتی که نتونید این مرحله رو به درستی انجام بدین افسر کنسولی آمریکا شما رو تأیید نخواهد کرد. این یعنی بر باد رفتن همه آرزوهای شما واسه زندگی تو قلب آمریکا. چرا که هر تصمیمی که افسر کنسولی آمریکا تو سفارت راجع به ویزای شما بگیره غیر قابل برگشت و تجدید نظر است.

ما تو این متن در مورد تکلیف برندگان لاتاری 2023 صحبت کردیم و گفتیم که باید بعد از برنده شدن تو لاتاری چه کارهایی رو انجام بدین. تو این مقاله سعی شده تا به همه سوالات متداول و ابهامات و دغدغه‌های برندگان تواین بخت آزمایی بزرگ جواب داده بشه.

در واقع تو این مقاله شما می تونید با تمامی مراحل کار یعنی از زمان برنده شدن تا زمانی که وارد خاک آمریکا میشید، آشنا بشید. برنده شدن تو لاتاری یه شانس بزرگه اگه شما هم جزء اون افرادی هستید که شانس بهتون رو کرده ازش غافل نشید و تو اولین فرصت با مشاوران متخصص و با تجربه مجموعه برتر مهاجر و از طریق  bartarmohajer.com سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول پیش بینی از روند کار برندگان لاتاری 2023 که چند ماه آینده اعلام خواهد شدصفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391

پیشنهادات ما به برندگان لاتاری

لاتاری برنده شده اید و مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره و راهنمای برندگان لاتاری

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: محمد سیاوشی
  2023-02-15

  لطفا در مورد زمان مصاحبه لاتاری ۲۰۲۳ توضیح بیشتر بدید چون نامه ی دوم برای بنده نیومده آیا ممکن هست چند ماه دیگه طول بکشه
  • نویسنده دیدگاه: poshtiban
   2023-02-26

   سلام و احترام بستگی به کیس نامبرتون داره اما اگر در ویزا بولتن کارنت شده اید و زمان سابمیت هم مناسب بوده منتظر دعوت به مصاحبه در ماه های آتی باشید.

نظر خودتان را ارسال کنید