30 درصد تخفیف پکیج ها و خدمات: dv2023

سریع ترین روش های مهاجرت

سریع ترین روش های مهاجرت

ممکن شما به هر دلیلی نیاز داشته باشید که در کمترین زمان مهاجرت کنید. روش های مختلفی برای این مدل مهاجر ها وجود دارد؛ از جمله سریع ترین روش های مهاجرت ، روش های تحصیلی و کاری، سرمایه گذاری و ازدواج است که در ادامه در مورد هر کدام آن ها توضیح خواهیم داد. همچنین در صورتی که می خواهید به صورت موقت به کشوری سفر کنید می توانید از طریق توریستی اقدام کنید. در ادامه مقاله سریع ترین روش های مهاجرت از برتر مهاجر تمامی این موارد را بررسی خواهیم کرد. این مقاله تنها برای اطلاعات بیشتر شما خواننده عزیز است و هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی شود. در صورتی که سوال یا ابهامی در مورد سریع ترین روش های مهاجرت داشتید می توانید در بخش نظرات مطرح کنید تا پاسخگوی شما باشیم.

سریع ترین روش های مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی

مهاجرت از طریق تحصیلات

اگر شما به دنبال مهاجرت فوری هستید، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی را پیشنهاد می کنیم. در این مدل از مهاجرت همه چیز به مقدار سرمایه و سن و مرحله ی تحصیلات شما بستگی دارد. انتخاب کشور مقصدی که می خواهید به آن مهاجرت کنید به موارد ذکر شده وابسته می باشد. معمولاً هزینه‌ای بالغ بر 20 تا 40 هزار دلار برای مهاجرت به کشور هایی مثل استرالیا و کانادا و نیوزلند به طور سالیانه نیاز است.

شما می توانید با دریافت ویزای تحصیلی حدود 4 ساعت در روز های غیر تعطیل کار کنید. با این مقدار کار می توانید فقط مخارج زندگی خود را تأمین نمایید. برای هزینه تحصیل خود باید از قبل سرمایه داشته و از طرف کشور خودتان حمایت مالی بشوید. در کشور های ذکر شده شما می توانید بعد از پایان تحصیلات و ویزای تحصیلیتان، ویزای کاری دریافت نمایید.

کشور های با هزینه تحصیل رایگان:

کشور هایی که هزینه تحصیلات در آنها رایگان می باشد، معمولاً هزینه زندگی در این کشور ها نسبتاً زیاد است. زندگی در کشور های فرانسه، آلمان، اتریش و چند کشور دیگر تقریباً 800 یورو به طور ماهیانه هزینه دارد. شما می توانید با کار کردن در این کشورها به راحتی هزینه زندگی خود تأمین نمایید.

همچنین برای اخذ ویزای خود در این کشور ها باید بین 12 تا 24 ماه صبر نمایید. اگر می خواهید در سریع ترین حالت مهاجرت کنید می توانید ویزای تحصیلی کشور سوئد را دریافت نمایید.

کشور هایی هم هستند که با مخارج کمتر می توانید در سریع ترین حالت ممکن مهاجرت کنید. کشور هایی مثل قبرس، ترکیه و مالزی از جمله این کشور ها هستند. باید توجه داشته باشید که شما بعد از پایان تحصیل خود نمی توانید در این کشور ها اقامت داشته باشید.

برای کشور هایی مثل ترکیه و قبرس و مالزی سریع‌تر می توانید ویزا بگیرید. هزینه تحصیل در این کشور ها کمتر است اما این کشور ها در نهایت مهاجرت ندارند.

سریع ترین روش های مهاجرت به روش ویزای کاری

مهاجرت از طریق پیدا کردن شغل

در این روش، رزومه سازی قوی خیلی مهم و اساسی است. همچنین مدارک تحصیلی و سطح زبان شما نیز اهمیت دارد. هم اکنون کشور هایی مثل استرالیا و نیوزلند و کانادا برای دریافت ویزای کاری برای شما مناسب‌تر می باشد.

در ادامه در مقاله سریع ترین روش های مهاجرت از برتر مهاجر به دو راه برای اخذ ویزای کاری خواهیم پرداخت:

1- در این روش، صاحبان کسب و کار در کشور مقصد باید برای شما دعوت نامه ارسال کنند. همچنین باید هزینه های مهاجرت شما را قبول کنند. این روش برای مهاجرت بسیار دشوار می باشد.

2- اگر شما در رشته‌ای متخصص و دارای دانش هستید می توانید به طور امن سفر نمایید. ولی از لحاظ زمانی باید کمی صبور باشید. زیرا این روند تقریباً بین 12 تا 24 ماه زمان می برد. در نهایت شما می توانید موفق به دریافت اقامت از این کشور ها شوید.

روش ویزای توریستی برای مهاجرت فوری

مهاجرت توریستی

مهاجرت کردن به روش ویزای توریستی، راه فوق سریع برای مهاجرت کردن می باشد. توجه داشته باشید که با این روش می توانید فقط برای تفریح و گردش سفر کنید. این امر منجر به اقامت شما در آن کشور نمی شود. به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که شما برای اولین بار می خواهید ویزای توریستی دریافت نمایید باید با احتیاط و صبر این کار را انجام دهید. زیرا ممکن است این کار برای شما کمی ناامن باشد.

اما راه کار چیست؟؟؟

اشخاصی که بتوانند ویزای توریستی دریافت نمایند باید بعد از سفر خود به کشور مقصد به دنبال کار بروند. شما باید در کشور مقصد بتوانید کاری پیدا کنید تا صاحب آن کسب و کار از شما حمایت مالی کند. البته این کار کمی دشوار می باشد. زیرا هر کشور دارای قوانین و مقررات خاصی در این خصوص می باشد. شما می توانید پس از دریافت و مهاجرت به کشور مقصد ویزای خود را به ویزای بشر دوستانه تبدیل کنید.

اخطار: این روش به هیچ وجه از طرف سایت برتر مهاجر پیشنهاد نمی شود!

این نکته نیز قابل گفتن می باشد که در صورتی که ویزای توریستی برای کشور استرالیا دریافت کنید و در آن جا فرزندی به دنیا آورید به فرزند شما ویزایی تعلق نمی گیرد ولی در کشور کانادا در همین امر، فقط فرزند شما می تواند پاسپورت کشور کانادا را دریافت نمایید.

سریع ترین روش های مهاجرت به روش ویزای سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش های مهاجرت دریافت ویزای سرمایه گذاری می باشد. روش ویزای سرمایه گذاری یکی از امن ترین و سریع ترین راه ها برای مهاجرت است. بهترین کشور ها برای این نوع روش مثل کشور های استرالیا و کانادا و نیوزلند می باشد. مزیت این مدل از ویزا دریافت ویزا قبل از سرمایه گذاری است. سریع ترین کشوری که می توان ویزای آن را دریافت نمود کشور استرالیا می باشد. این زمان تقریباً حدود 12 ماه طول می کشد.

اگر شما قصد سرمایه گذاری در املاک یا تأسیس شرکت را دارید، پیشنهاد ما سرمایه گذاری در کشور های اروپایی می باشد. زیرا به طور فوری می توانید مهاجرت و اقامت خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است کشور های پیشرفته اروپایی دارای سخت گیری های خاص خود در خصوص اقامت دارند. اما کشور هایی که همانند کشورهای اروپایی هستند که سخت گیری کمتری داشته باشند. این کشور ها شامل ترکیه، گرجستان و … می باشند

روش ویزای ازدواج برای مهاجرت فوری

این روش نیز برای مهاجرت سریع بسیار عالی می باشد. در این مدل از مهاجرت افراد، باید با شهروند کشور مقصد ازدواج کنید. همچنین باید این ازدواج را برای دولت آن کشور اثبات نمایید. در این مدل از ویزا در ابتدا به شما به مدت 24 ماه اقامت موقت می دهند سپس می توانید بعد از این مدت اقدام به دریافت اقامت دائمی کنید.

همچنین مشاوران برتر مهاجر با تخصص و تجربیاتشان می توانند شما را در خصوص سریع ترین روش های مهاجرت راهنمایی کنند. از اینکه با این مقاله از برتر مهاجر همراه بودید سپاس گزاریم.

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام