پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
کد تخفیف فقط تا پایان امشب : bmcbo

لاتاری کانادا – حقیقتی که فاش شد

لاتاری کانادا

کلاً فقط از دو طریق لاتاری امکان‌پذیر است و اما سایت‌های لاتاری کانادا که اقدام می‌کنند این دسته سایت‌ها کلاهبردار هستند و فقط می‌خواهند از مردم که اطلاعات کمی دارند سودجویی کنند و سایت‌های ثبت نامی 2020 و یا ثبت نام لاتاری کانادا 2022 اصلاً وجود ندارد.

بالاخره سایت‌های لاتاری کانادا رسوا شدند

استاد برجسته دانشگاه آلبرتا ادمونتون، بررسی دقیق بر رسوایی‌های مهم قرعه کشی در انتاریو و بریتیش کلمبیا را که در سال 2006 رخ‌داده‌اند که با تأکید ویژه بر شرایط ناسازگار عوامل پایدار عواقب پیاپی را مورد بررسی کرده است.

هدف این مقاله شناسایی اساسی علل و موضوعات مشترک است تا از رسوایی‌های آینده در لاتاری کانادا پرده برداری شود. یک اصل سیستم را نقض می‌کند:

اینکه دولت برای خدمت به مردم و نه شرکت‌های خاص یا افراد خاص و یا حتی مقامات منتخب وجود داشته باشد رسوایی‌های مربوط به قمار بندرت مورد توجه جدی محققان بوده است.

در نتیجه در مورد چرایی و چگونگی وقوع آنها یا نحوه پاسخگویی مراکز نظارتی قمار به آنها اطلاعات کمی در دست است. سه عامل باعث می‌شود مدل نظارتی قرعه کشی کانادا در برابر رسوایی آسیب‌پذیر باشد:

مشوق‌های پولی برای بستن چشم، قوانین آسان برای دور زدن و تنظیم خودکار فعالیت‌های قمار توسط استان‌ها این تفسیر رسوایی‌های مهم قرعه کشی در انتاریو و بریتیش کلمبیا را که در سال 2006 رخ داد، بررسی می‌کند، با تأکید ویژه بر شرایط ناسازگار عوامل پایدار عواقب درس‌های آموخته شده و قطعنامه‌ها هدف این مقاله شناسایی علل اساسی و موضوعات مشترک است تا از رسوایی‌های آینده قرعه کشی جلوگیری شود.

 

به همین خاطر مجموعه مهاجرتی برتر مهاجر با داشتن کادر وکلای برجسته مهاجرتی و کارشناسان برتر مهاجرت، وظیفه خود دانسته که یک بار برای همیشه به شایعه ثبت نام لاتاری کانادا و ویزای قرعه کشی کانادا خاتمه بدهد.

ولی لاتاری آمریکا وجود دارد و خیلی از افراد از این طریق مهاجرت کرده‌اند به حدی تأثیر فرهنگی داشته که حتی یک فیلم به نام لاتاری وجود دارد که از این طریق شخصیت اصلی مهاجرت کرده و خیلی از شخصیت‌های سریال‌ها گاهی اوقات به عنوان فرد خوش شانس سریال، جزو برندگان لاتاری هستند مثل سریال عاشقانه که یکی از شخصیت‌ها برنده لاتاری آمریکا شده بود و حتی احتمالاً خود شما هم افراد بسیاری از اقوام و آشنایان را می‌شناسید که از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کرده‌اند.

اگر قصد ثبت نام در لاتاری و دریافت ویزا از طریق قرعه کشی را دارید تنها می‌توانید با مراجعه به فرم ثبت نام لاتاری آمریکا، در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کنید و لاتاری کشورهای دیگر وجود خارجی ندارند.

 

لاتاری گرین کارت آمریکا یا برنامه ویزای مهاجرتی برنامه‌ای است که هرساله توسط اداره مهاجرت آمریکا برگزار شده و طبق این برنامه افراد مختلف از سراسر دنیا موفق به اخذ گرین کارت آمریکا می‌شوند. لاتاری در لغت به معنای قرعه کشی است و لاتاری گرین کارت آمریکا یا green card lottery در واقع قرعه کشی است که افراد برنده یا انتخاب شده در این قرعه کشی می‌توانند گرین کارت آمریکا دریافت کنند.

کجا می‌توانم ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام باید وارد صفحه ثبت نام ما بشوید و آن جا اطلاعات خودتان را وارد کنید تا کارشناس‌های ما بررسی کنند و در صورت داشتن نقص از طریق تلگرام یا واتساپ اطلاعات خودتان را بفرستید

آدرس صفحه ثبت نام => https://bartarmohajer.com/dv-lottery-register

سؤالات متداول

آیا سایت‌های لاتاری کانادا وجود دارد؟ بله

آیا از طریق این سایت‌ها میشه اخذ اقامت در یافت کرد؟ خیر، به دلیل سود جویی از افراد، این سایت‌های کلاهبردار هستند

چگونه این سایت‌ها را شناسایی کنیم؟

روش‌های مختلفی برای شناسایی نامه الکترونیکی قرعه کشی جعلی وجود دارد:

  • تا زمانی که کسی بلیت خریده باشد، نمی‌توان جایزه گرفت. هیچ چیز مانند قرعه کشی “ایمیل” یا هر قرعه کشی دیگری که “هیچ بلیتی فروخته نشده است” وجود ندارد. این صرفاً فقط توسط کلاهبردارها است تا قربانیان را باور کنند که برنده شده‌اند.
  • کلاهبردار از قربانیان می‌خواهد برای دریافت جایزه خود هزینه‌ای را پیش پرداخت کنند. تمام قرعه کشی‌های واقعی به راحتی هرگونه هزینه و مالیات را از جایزه کسر می‌کنند. صرف نظر از اینکه کلاهبردار ادعا می‌کند این هزینه برای چیست (مانند هزینه‌های پیک، هزینه‌های بانکی یا گواهی‌های مختلف خیالی) ، همه این موارد توسط کلاهبردار ساخته شده است تا از قربانیان پول دریافت کند.
  • ایمیل‌های قرعه کشی تقریباً همیشه از حساب‌های ایمیل رایگان مانند Outlook ، Yahoo! ، Hotmail ، Live ، MSN ، Gmail و غیره
  • ایمیل‌های کلاهبرداری اغلب اصرار دارند که گیرنده برنده خود را محرمانه نگه دارد. این کار برای جلوگیری از توصیه دیگران مبنی بر کلاهبرداری از طریق ایمیل انجام می‌شود.
  • اغلب ناسازگاری بین ارزها و کشورها وجود خواهد داشت، به عنوان مثال پیام برای شخصی که در انگلیس زندگی می‌کند و ادعا می‌کند مبلغ برنده شده به دلار آمریکا است و خود قرعه کشی در آفریقای جنوبی است.
  • همانند اکثریت قریب به اتفاق پیام‌های ایمیل کلاهبرداری، پیام‌های کلاهبرداری قرعه کشی اغلب حاوی نکات املایی و دستوری هستند.

بیشتر کلاهبرداری‌های قرعه کشی ایمیل نوعی کلاهبرداری در هزینه‌های پیش پرداخت است.

این تغییر متکی بر این است که هدف با پذیرفتن مبلغی که آنها می‌دانند به آنها تعلق نمی‌گیرد، موافقت می‌کند و سپس، وقتی از پرداخت هزینه پیش پرداخت خودداری می‌کنند، کلاهبرداران تهدید می‌کنند که آنها را گزارش می‌دهند مگر اینکه باج گیری پرداخت شود.

سناریوی معمول این است که ایمیل‌ها برای کارمندان یک شرکت چند ملیتی ارسال می‌شوند با استفاده از آدرس ایمیل کار خود با دفاتر یا شعب در سراسر جهان کلاهبرداران خود را به عنوان شرکت چند ملیتی معرفی می‌کنند. به عنوان مثال “برندگان” جایزه در نتیجه قرار دادن تبلیغات با مروج مفروض طرح در یک مجله تجاری مبهم (و گاهی اوقات خیالی) که در یک کشور به همان اندازه مبهم منتشر می‌شود.

کلاهبرداران ادعا می‌کنند که آنها به دفتر مرکزی شرکت نامه نگاری کرده‌اند و تمام تلاش خود را برای انتقال “جایزه” انجام داده‌اند اما بدون موفقیت از آنجا که آنها (کلاهبرداران) نمی‌خواهند در برابر مروجین چهره خود را از دست بدهند، آنها همواره مشتاق هستند که مسئولیت خود را برای انتقال پول جایزه تخلیه کنند؛ بنابراین آنها جزئیات بانکی شخصی هدف را می‌خواهند تا “جایزه” مجاز باشد اعزام شوند و (البته) آنها اعتماد خواهند کرد که هدف آن را به کارفرمایان خود منتقل خواهد کرد.

 

این امر بلافاصله هدف را در مقابل حمله فیشینگ آسیب‌پذیر می‌کند، اما مهم‌تر از آن، در برابر تلاش برای باج خواهی یا هنگامی که آنها از پرداخت هرگونه پیش پرداخت خودداری می‌کنند، کلاهبرداران تهدید می‌کنند که موضوع را به کارفرمایان و یا پلیس گزارش می‌دهند.

 

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام