20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

بیمه مسافرتی شینگن

بیمه مسافرتی شینگن یکی از مواردی است که برای اخذ ویزای شینگن اجباری است.و متقاضیان این ویزا باید این بیمه نامه را دریافت کنند.

بیمه مسافرتی شینگن

بیمه ویزای شینگن

کشور های عضو شنگن همواره جزو جذاب ترین و اصلی ترین مقصد های توریست های جهانی می باشد.هرساله افراد بسیار زیادی جهت گردشگری و تماشای جاذبه های قاره ی اروپا اقدام به اخذ ویزای شینگن میکنند و به این منطقه سفر می کنند.همینطور صنعت گردشگری یکی از پردرآمد ترین صنعت های اروپا می باشد.

به همین منظور اتحادیه ی اروپا و کشور های عضو آن به این صنعت توجه ویژه ای دارند.و همواره تلاش کرده اند تا موانع و مشکلات پیش روی توریست ها را برطرف و یا کم کنند.

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم دریافت بیمه مسافرتی شینگن اجباری است.و این بیمه نامه از اصلی ترین مدارکی است که شما باید در کنار دیگر مدارک لازم برای ویزای شینگن به سفارت ارائه کنید.

نکته ی بسیار مهمی که باید برای این امر به آن توجه کنید این است که شما باید بیمه ویزای شینگن تان را از شرکت های بیمه ی معتبری که مورد تایید سفارت است دریافت کنید.

پس قبل از اقدام برای دریافت بیمه مسافرتی شینگن و انتخاب شرکت بیمه ی مورد نطرتان باید از لیست شرکت های قابل قبول سفارت مطلع باشید.

یکی از خدمات مجموعه برترمهاجر در کنار اخذ ویزای شینگن،دریافت بیمه نامه ی معتبر و مناسب برای شخص و سفر شما می باشد.این بیمه نامه از مراکز مورد تایید سفارت دریافت می شود.

بیمه مسافرتی شینگن چیست؟

بیمه مسافرتی شینگن چیست

حتما شنیده اید مواردی که شخص سفر کننده در طول سفر ناخواسته دچار حوادث غیر قابل پیش بینی مثل(بیماری،تصادف،گم کردن چمدان و مدارک و …) شده است.

قطعا این حوادث در کشور های دیگر اتفاق به مراتب ناخوشایندتری می باشد.به همین منظور دریافت بیمه مسافرتی مناسب سفر، برای تمامی توریست ها و مسافران امر مهم و واجبی می باشد.

در صورتی که قصد سفر به حوزه ی شینگن را دارید و بیمه ویزای شینگن هم دریافت کرده اید،دیگر لازم نیست نگران این حوادث باشید.

شرکت بیمه گذار موظف است هزینه هایی که به فرد تحمیل شده است را با توجه به توافقاتی که در بیمه نامه درج شده، پرداخت کند.

بیمه مسافرتی شینگن برای چه کشور های است؟

خبر خوب این است که بر روی این بیمه نامه،نام کشور خاصی درج نمی شود.

این به این معناست که شما با دریافت بیمه ویزای شینگن،در کشور های متفاوت از این بیمه بهره مند خواهید شد.

بیمه مسافرتی شینگن تمامی کشور های عضو شینگن را تحت پوشش قرار می دهد.کشور های شینگن عبارتند از:اسپانیا،آلمان،فرانسه،ایتالیا،هلند،بلژیک،جمهوری چک،سوئیس،دانمارک، استونی، فنلاند، یونان، مجارستان، ایسلند،لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، نروژ،پرتغال، اسلواکی،اتریش،اسلوونی،سوئد و لهستان.

مزایای بیمه مسافرتی شینگن

در صورتی که در طول سفر نیاز به مراقبت های پزشکی،ویزیت و با بستری شدن در بیمارستان داشته باشید،بیمه ویزای شینگن این خدمات را انجام می دهد.و هزینه های این اقدامات بر عهده ی بیمه می باشد.

البته اگر این موارد تحت پوشش بیمه دریافتی شما باشد.

یکی دیگر از دلایل واجب بودن اخذ این ویزا هزینه های بسیار بالای درمان و خدمات پزشکی در اروپا است.هزینه ی درمان در کشور های آلمان،فرانسه،سوئیس و نروژ بین 5000 تا 8000 یورو می باشد.

پوشش های بیمه مسافرتی

پوشش های بیمه مسافرتی

توجه کنید که شرکت های مختلف بیمه شرایط متفاوتی دارند و ممکن است موارد مختلفی را شامل شوند.پوشش های بیمه مسافرتی به صورت زیر است.

هزینه های پزشکی

شامل هزینه های مراقبت های پزشکی،هزینه های بستری،هزینه های دندان پزشکی تا سقف ۱۵۰ یورو با فرانشیز ۲۰ درصد یورو و دیگر هزینه های درمان.

هزینه های دارو

هزینه های دارو های لازم و یا اگر دارو های شما در طول سفر گم شود بیمه مسافرتی شینگن هزینه را پرداخت میکند.(در صورتی که بتوانید اثبات کنید)

و یا این دارو ها با هزینه ی بیمه از کشور مبدا برای مسافر ارسال می شود.

هزینه های بازگشت

در موارد خاصی مثل وقوع جنگ، فوت اقوام نزدیک، رخ دادن حادثه ای بزرگ مانند سونامی، زلزله،طوفان و … بیمه ویزای شینگن مسئولیت بازگرداندن شخص به کشور میهن را خود را بر عهده می گیرد.

هزینه های مفقودی و کنسلی بلیط

در صورتی که شما بار خود را در فرودگاه گم کرده باشید و یا بلیط هواپیمای شما کنسل شود،این هزینه ها توسط بیمه مسافرتی شینگن پرداخت خواهد شد.

فوت

در صورتی که مسافر به طور ناگهانی فوت شود، پیکر وی را به خاک ایران باز می گردانند و هزینه آن را بیمه متقبل می شود.

راهنمايی و كمك رسانی در سرقت يا مفقود شدن مدارك مسافرتی

یکی از شایع ترین اتفاقاتی که برای مسافران می افتد به سرقت رفتن مدارک است.در صورتی که بیمه مسافرتی شینگن را دریافت کرده باشید در این زمینه همراهتان خواهد بود.

اعتبار بیمه مسافرتی چقدر است؟

اعتبار بیمه مسافرتی شینگن از زمانی که مهر خروج در گذرنامه درج می شود آغاز می شود.این بیمه نامه تا زمانی که از کشور مقصد خارج می شوید،اعتبار دارد.

شما باید متناسب با زمانی که قرار است در سفر باشید بیمه نامه را دریافت کنید.مثلا اگر سفر شما 1 ماهه است بیمه یک ماهه دریافت کنید.تا هزینه ی بیشتری متحمل نشوید.

اعتبار بیمه مسافرتی شینگن دقیقا تا زمانی که ثبت شده است اعتبار دارد و محدود می باشد.

هزینه بیمه ویزای شینگن

هزینه بیمه ویزای شینگن

قیمت بیمه مسافرتی شینگن به عوامل مختلفی بستگی دارد.که بر اساس این عوامل هزینه ی این بیمه تایین می شود.این موارد عبارتند از:

سن مسافر

یکی از عواملی که بر قیمت بیمه ویزای شینگن تاثیرگذار است،سن فرد متفاضی می باشد.افراد با سن های مختلف هزینه مختلفی را باید برای بیمه مسافرتی بپردازند.

دسته های سنی که برای بیمه مسافرتی شینگن تعریف شده است به صورت زیر است:

-زیر 12 سال

-13 تا 65 سال

-66 تا 70 سال

-71 تا 75 سال

– 76 تا 80 سال

-81 تا 85 سال

-86 سال و بیشتر

مدت سفر

هرچه مدت سفر شما بیشتر باشد هزینه ی بیمه مسافرتی شینگن بیشتر خواهد بود.

مقصد سفر

مقصدی که انتخاب می کنید هم از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این ویزا است.

طبیعتا هر چه در این مقصد هزینه های زندگی بیشتر باشد، قیمت بیمه نیز افزایش می یابد.

شرکت بیمه

قیمتی که شرکت های بیمه دریافت می کنند بسته به سیاست ها و قیمت گذاری های آن شرکت متفاوت می باشد.

سوالات متداول بیمه مسافرتی شینگنصفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391