پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
ثبت نام لاتاری امسال رو از دست ندین .. کد تخفیف : dv2023

عقب انداختن زمان اعلام نتایج لاتاری 2021

نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا هر ساله از 5 می (15 اردیبهشت ماه ) منتشر شده و ثبت نام کنندگان با داشتن اطلاعات ثبت نام خود میتوانند نتیجه لاتاری ثبت نام شده خود را مشاهده نمایند. اما با توجه به شیوع بیماری کرونا در سراسر دنیا و عقب افتادن بسیاری از فعالیت ها مهاجرتی و مسافرتی ، زمان اعلام نتایج لاتاری 2021 نیز با تاخیر همراه شد

و برخلاف هر سال نتایج لاتاری گرین کارت ۲۰۲۱ آمریکا  از تاریخ ۱۷ خرداد سال ۹۹  و از ساعت ۸:۳۰ شب به وقت ایران اعلام میشود.

عقب انداختن زمان اعلام نتایج لاتاری 2021

برای مشاهده نتایج لاتاری 2021 و 2020 میتوانید به شیوه زیر عمل کنید.

مشاهده نتایج لاتاری 2021

در ابتدا از طریق لینک زیر وارد صفحه استعلام درخواست نتایج لاتاری شوید.

نتایج لاتاری 2021

 

بعد از ورود به صفحه درخواست استعلام لاتاری در بخش اول مشخصات فردی خود را وارد کنید.

A مشخصات فردی

مشخصات فردی شامل: 1-انتخاب سال ثبت نام لاتاری 2- نام و نام خانوادگی 3-کدرهگیری ثبت نام یا  Confirmation Number 4- تاریخ تولد خود را به صورت دقیق وارد نمایید 5-شماره موبایل

1-انتخاب سال ثبت نام لاتاری

منظور از انتخاب سال لاتاری در واقع دوره ای است که شما در آن دوره لاتاری ثبت نام کرده اید.

از کجا بفهمیم کدوم دوره لاتاری شرکت کرده ایم؟

برای فهمین اینکه در کدام دوره لاتاری شرکت کرده اید 2 راه کلی وجود دارد 1-زمان ثبت نام لاتاری طبق روال هر سال از مهر ماه شروع شده و در اواسط آبان به پایان میرسد. نتایج لاتاری نیز هر سال 6 ماه پس از ثبت نام منتشر شده و اگر جزو برندگان خوش شانس لاتاری باشید میتوانید پس از اعلام نتایج لاتاری برای پرکردن فرم برندگان و دریافت گرین کارت آمریکا اقدام نمایید . به طور معمول هر سالی که ما در لاتاری شرکت میکنید در واقع در لاتاری 2 دوره بعد شرکت داده شده اید.

برای مثال اگر شما در سال 98 ثبت نام لاتاری خود را انجام داده اید در واقع شما در لاتاری 2021 شرکت کرده اید و از تاریخ 17 خرداد ماه نتایج لاتاری شما اعلام میشود اما اگر در سال 97 ثبت نام خود را انجام داده اید برای مشاده نتایج باید گزینه 2020 را وارد کنید.

2-برای فهمیدن سال لاتاری ثبت نام شده علاوه بر زمان ثبت نام میتوانید به کد رهگیری ثبت نام یا همان Confirmation Number مراجعه کنید چهار رقم اول این کد نشان دهنده دوره لاتاری است که در آن شرکت کرده اید.

2- ورود نام و نام خانوادگی:

نام و نام خانوادگی خود را مطابق فایل ثبت نام و به صورت انگلیسی وارد نمایید. املای درست نام و نام خانوادگی بسیار مهم است چنانچه فایل ثبت نام را در اختیار ندارید نام و نام خانوادگی را با املای پاسپورت وارد نمایید. نام و نام خانوادگی همان Last/Family Name نوشته شده در برگه ثبت نام لاتاری شماست.

3-کدرهگیری ثبت نام یا  Confirmation Number را وارد کنید

Confirmation number در لاتاری چیست

Confirmation Number یا کد رهگیری شناسه ثبت نام شماست و به صورت اختصاصی برای شما تولید میشود. برای چک کردن نتیجه استعلام لازم است این کد 16 رقمی را در کادر کدرهگیری وارد نمایید. توجه نمایید که این کد به حروف انگلیسی بوده و همان طور که پیش تر گفتیم 4 رقم اول کدرهگیری شما با دوره لاتاری که ثبت نام کرده اید یکسان است.

برای پیدا کردن کد رهگیری میتوانید به فایل ثبت نام مراجعه نمایید Confirmation Number در فایل ثبت نامی بعد از نام و نام خانوادگی شما درج شده است.چنانچه از طریق مجموعه برتر مهاجر ثبت نام کرده اید برای مشاهده کد رهگیری ثبت نام خود میتوانید به پنل کاربری خود مراجعه کنید.

Confirmation Number ثبت نام لاتاری رو فراموش کردم چیکار کنم؟

برای بازیابی کد رهگیری ثبت نام لاتاری یا همان  Confirmation Number به روی گزینه ” Confirmation Number را فراموش کرده ام” کلیک کنید.

سپس ادرس ایمیلی را که موقع ثبت نام وارد کرده بودید وارد نمایید تا فایل مجدد برای شما از طریق ایمیل ارسال شود.
دوستان عزیزی که سال های گذشته از طریق مجموعه برتر مهاجر ثبت نام خود را انجام داده اند می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود تمامی اطلاعات ثبت نامی را مشاهده نمایند. اما چنانچه ثبت نام شما در کافی نت یا مراکز نا معتبر انجام شده و دسترسی به Confirmation Number ندارید متاسفانه امکان بازیابی کد رهگیری از طریق ایمیل وجود نداشته و ثبت نام این افراد سوخت می شود.

در بخش بعدی تاریخ تولد دقیق خود را مطابق با فایل ثبت نام و به صورت میلادی وارد نمایید. بخش اول مربوط به روز تولد، بخش بعدی ماه تولد و در نهایت سال تولد متقاضی است.

آخرین بخش مرحله دوم پیگیری نتایج لاتاری ورود شماره موبایل است. در این بخش یک شماره موبایل معتبر و فعال مربوط به ایران را وارد نمایید.( ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا و …) پس از ورود شماره موبایل به روی بعدی کلیک کنید.

B تایید شماره موبایل
با کلیک روی بعدی وارد مرحله سوم یعنی تایید پیامکی میشوید. در این مرحله کافی است شماره 4 رقمی پیامک شده به گوشی موبایلتان را در کادر سفید رنگ وارد کنید و سپس به روی گزینه تایید کد کلیک کنید.

Cپرداخت
در مرحله سوم شما میتوانید انواع روش های پرداخت را انتخاب نمایید اما توجه داشته باشید که پرداخت اینترنتی به وسیله کلیه کارت های عضو شتاب سریع ترین و ساده ترین روش پرداخت می باشد که موجب تسریع در انجام امور مربوط به شما می شود لذا توصیه می شود برای پرداخت از درگاه های بانکی معتبر کشور استفاده نمایید. اگر کد تخفیف دارید در این مرحله میتوانید کد تخفیف خود را وارد نمایید پس از انتخاب روش پرداخت به روی گزینه پرداخت هزینه استعلام و تکمیل درخواست کلیک نماید تا وارد درگاه پرداخت شوید.

در این مرحله اطلاعات کارت بانکی را وارد کرده و پرداخت را انجام می دهید. پس از طی این مراحل درخواست استعلام نتایج لاتاری شما تکمیل شده و نتیجه استعلام برای شما پیامک میشود.اگر جزو برندگان لاتاری هستید برای دریافت ویزا و امور ثانویه میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. چنانچه سوالی در خصوص درخواست استعلام دارید با شماره تماس:021-77500359 تماس حاصل فرمایید. با تشکر

وب سایت رسمی برای امور لاتاری هم اکنون اعلامیه منتشر نمود و عقب انداختن تاریخ اعلام نتایج لاتاری را مطرح کرد متن این اعلامیه به شرح زیر است:

2021 Entrant Status Check
DV-2021 Entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on June 6, 2020. The DV-2021 registration period opened on October 2, 2019, and closed on November 5, 2019. DV-2021 Entrants should keep their confirmation number until at least September 30, 2021.
2020 Entrant Status Check
DV-2020 Entrants have until September 30, 2020 to check the status of their entry through this website. The DV-2020 registration period was from October 3, 2018, until November 6, 2018.

 

پادکست برندگان لاتاری


صفحه اینستاگرام کانال تلگرام