20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

پکیج آموزش مهاجرت برتر مهاجر

میخوای مهاجرت رو یاد بگیری و بدون وکیل خودت کاراتو انجام بدی و بری ؟

پکیج ما انتخاب خوبی میتونه برات باشه

پکیج آموزش مهاجرت برتر مهاجر مشاهده پکیج

مهاجرت به آمریکا

ایالات متحده آمریکا کشوری است پر از موقعیت و فرصت می باشد. به گفته شهروندان و مهاجرین کشور آمریکا کشونه افسانه ای می باشد. به هر حال مهاجرت به آمریکا کاری دشوار می باشد ولی راه هایی وجود دارد که می تواند مهاجرت به آمریکا کرد. در ادامه در برتر مهاجر به بررسی مهاجرت به آمریکا می پردازیم. همراه باشید.

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا به چه طریق می باشد؟

کشور آمریکا به گفته مهاجرین، کشور رویایی می باشد که در مدت چندین سال متوالی به عنوان پرطرفدار ترین مقصد مهاجرتی بوده. ویژگی های خاص کشور آمریکا باعث شده تا اشخاص زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی انتخاب کنند.

 

 

روش های مـهاجرت به آمریکا

  1. اخذ گرین کارت و مهاجرت به آمریکا به روش دعوت اعضای خانواده:

در صورتی که یکی از افراد خانواده تان در آمریکا اقامت دائم داشته باشند، می توانید با دریافت گرین کارت اعضای خانواده مـهاجرت به آمریکا داشته باشید. درضمن آن فرد از خانواده تان باید از لحاظ مالی بتواند از شما پشتیبانی کند. برای پشتیبانی از شما باید فرم دادخواست برای اقوام I-130T تکمیل کند.

شما می توانید بدون آنکه برای همسر، فرزندان، پدر و مادرتان محدودیت وجود داشته باشد از طریق آن ها به کشور افسانه ای خود یعنی آمریکا سفر کنید.

برای فرزندان متاهل،خواهر و برادر این قضیه فرق دارد به این صورت است که آن ها می توانند به آمریکا مهاجرت نمایید ولی ویزای آن ها کمی زمان می برد تا برای آن ها صادر شود. مدت زمانی که برای صدور ویزا وابسته به موجد بود ویزا و وضعیت تاهل آن ها دارد به همین خاطر در لیست انتظار قرار می گیرد.

 

شرایطی که برای مـهاجرت به آمریکا از راه اشخاص خانواده تان وجود دارد به شرح زیر است:

  1. تبعه بودن پدر و مادر، همسر و فرزند در کشور آمریکا
  2. تبعه بودن خواهر و برادر و فرزند بالای 21 سال یا متاهل در کش آمریکا
  3. هچنین فرزندی به سن قانونی نرسیده باشد.

 

4. اخذ گرین کارت و مهاجرت به آمریکا به روش گرفتن پیشنهاد کاری از کارفرمای آمریکای

یکی از روش هایی که شما می توانید بدون داشتن خانواده به آمریکا مهاجرت کنید از طریق پیشنهاد کاری می باشد. با مهاجرت از این طریق وایزای EB3 می توانید دریافت نمایید. همچنین می توانید با پیدا کردن شغل در آمریکا گرین کارت این کشور را دریافت نمایید. این روش می تواند انتخاب خوبی برای اشخاص خارجی با تخصص و مهارت باشد. نکته قابل توجه این است که کشور آمریکا در حوزه های تکنولوژی، مهندسی، ریاضیات و دیگر حوزه ها دچار کمبود افراد با تخصص و ماهرت در این زمینه ها می باشد. همچنین کارفرمایان کشور آمریکا یه دلیل کمبود اشخاص متخصص می توانند از اتباع خارجی با تخصص و مهارت به طور قانونی پشتیبانی نمایند.

اگر شما نیز در شغل یا حرفه ای ماهرت دارید می توانید از راه ویزای EB3 به آمریکا مهاجرت نمایید تا کار فرمایان در آمریکا طبق مهارتان، شما را استخدام نمایند. به این نکته توجه داشته باشید که هر تخصص و مهارتی دارید باید به همراه مدرک دانشگاهی باشد تا کارفرمایان بتوانند به شما پیشنهاد کار دائمی بدهند که در این صورت شما باید طی یک فرایند اداری درخواست برای گواهینامه کار بدهید. در ضمن اگر کارفرما بتواند از هزینه های قانونی برای استخدامتان پشتیبانی کند. شما می تواند خیلی راحت می توانید گرین کارت کشور آمریکا را دریافت نمایید.

  1. اخذ گرین کارت و مـهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری

اگر شما سرمایه قابل توجهی برای سرمایه گذاری در آمریکا دارید می توانید از راه ویزای EB5 به آمریکا مهاجرت نمایید. شما باید حداقل بین 500 هزار دلار تا یک میلیون دلار بتواند یک کسب و کار در کشور آمریکا  سرمایه گذاری کنید. مـهاجرت به آمریکا از این روش را می توان سریع ترین راه برای مهاجرت نام برد.

  1. اخذ گرین کارت و مهاجرت به آمریکا به روش داشتن فعالیت ورزشی، هنری و غیره

اگر شما نیز جزء ورزشکاران و یا هنرمندان هستید می توانید با دریافت ویزای EB2 به آمریکا مهاجرت نمایید. افرادی که در زمینه های مختلف توانایی های شگفت انگیزی دارند میتوانند از این روش گرین کارت آمریکا را دریافت نمایید.

  1. اخذ گرین کارت و مـهاجرت به آمریکا به روش شرکت در لاتاری:

اگر شما هیچ یک از روش های ذکر شده در بالا را ندارد اصلا نگران نباشد. زیرا می توانی با شرکت در بخت آزمایی لاتاری شانس خود را امتحان کنید. کشور هایی که از لاتاری نمایندگی دارند می توانند در این بخت آزمایی شرکت نمایید.خوشبختانه ایران جزء کشور هایی است که دارای نمایندگی در لاتاری می باشد. کشور آمریکا به طور سالانه این بخت آزمایی را برگزار می کند که  برای هر سال 50 هزار گرین کارت در نظر گرفته است که افراد می تواند با ثبت نام در بخت آزمایی لاتاری شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنند.

  1. اخذ گرین کارت و مـهاجرت به آمریکا به روش ازدواج:

شما می توانید به روش ازدواج کردن با شهروندان آمریکایی گرین کارت کشور آمریکا را دریافت کنید. این روش یکی از راحترین روش ها برا اخد گرین کارتو مـهاجرت به آمریکا می باشد.

نظر خودتان را ارسال کنید