ثبت نام لاتاری با 80 درصد تخفیف کد : blackfriday

مهاجرت به لوکزامبورگ

مهاجرت به لوکزامبوگ

نزدیک به دو سال می باشد که مهاجرت به لوکزامبورگ طرفداران زیادی برای مهاجرت پیدا کرده. هر چند این کشور به لحاظ وسعت بزرگ نیست اما توانسته جایگاه خودشا تو کشور های ثروتمند حفظ نماید. در گذشته های دور مهاجران زیادی به لوکزامبورگ سفر کردند. طبق آمار منشر شده توسط سرشماری های این کشور چیزی حدود 56% از جمعیت آن بومی ها می باشد و مابقی مهاجران مختلف از اکثر کشور ها هستند.

امروزه مهاجرت به لوکزامبورگ میان مهاجران ایرانی رواج یافته و رقم قابل توجهی به این کشور مهاجرت می نمایند. شاید علت افزایش این ارقام ساده بودن دریافت اقامت دائم از سوی این کشور می باشد. البته این ساده بودن در مقایسه با کشور های اروپایی و آمریکایی است. آمار مهاجرت به قصد کاری و تجارت برای این کشور بالا تر مقاصد مهاجرتی دیگر می باشد. در ادامه این مقاله از برتر مهاجر توضیحاتی را درباره روش های مختلف مهاجرتی، شروط مهاجرت به لوکزامبورگ و مدارک لازم برای دریافت ویزا این کشور مطرح می کنیم. از همراهی شما سپاس گذاریم

مشخصات کلی کشور لوکزامبورگ

در ادامه مواردی که مطرح می کنیم بهتر شما هم بدانید:

فرانسه، بلژیک و آلمان از کشور هایی هستند که با کشور لوکزامبورگ همسایه می باشد. افرادی که قصد دارند از این کشور به کشور های همسایه سفر نمایند، قطار یا ماشین می تواند گزینه های مناسبی برای سفر به این کشور ها می باشد.

این کشور به لحاظ مساحت نسبت به کشور ها اروپایی دیگر بزرگ نمی باشد. اما همین وسعت کوچک توانسته مناظر زیبا و فوق العاده ای را در خود جای دهد.

کشور لوکزامبورگ در حدود قرن 9 تا 10 میلادی تاسیس شد. در ابتدای تاسیس، این سرزمین تحت سلطه ی سنت های بنیلوکس بوده. این منطقه اولین و آخرین دوک مستقل در جهان می باشد. به لحاظ مساحت چیزی حدود 2600 کیلومتر مربع می باشد.

از اساسی ترین زبان ها که به رسمیت شناخته می شود می توان به زبان های فرانسوی، آلمانی و لوکزامبورگی اشاره نمود.

این کشور آب و هوای معتدلی دارد بدین گونه که زمستان های نه چندان سرد و تابستان های نچندان گرم دارد. افرادی که در اروپا هستند باید ویزای شنگن را دارا باشند تا بتوانند به راحتی در این کشور اقامت یا سفر های کوتاه داشته باشند. کشور لوکزامبورگ از کشور هایی می باشد که قرارداد ها شنگن را امضا و شروط آن را رعایت می کند.

در این سال ها درخواست برای مهاجرت به لوکزامبورگ در سراسر دنیا افزایش یافته. مهاجرانی که تصمیم به مهاجرت دارند این کشور را جزء گزینه های مهاجرتی خود می گذارند. پیشنهاد می کنیم پیش از مهاجرت به این کشور شروط و اسناد مربوطه که برای این کشور نیاز است را فراهم نموده سپس برای مهاجرت اقدام کنید. در ادامه این مقاله برای شما این موارد را مطرح می کنیم. از همراهی شما سپاسگذاریم.

مهاجرت به قصد سرمایه گذاری برای لوکزامبورگ

مهاجرانی که تمکن مالی بالایی برخودارند معمولا اقدام به مهاجرت هایی به قصد سرمایه گذاری می کنند. کشور لوگزامبورک از این افراد استقبال خوبی دارد و به آن ها کمک می کند تا بتوانند به راحتی به این کشور مهاجرت نمایند و اقامت خود را دریافت نمایند. اشخاصی که قصد مهاجرت حداقل 90 روزه  دارند باید پیش از مهاجرت به لوکزامبورگ روادید دریافت نمایند. از مواردی که برای مهاجرت به این کشور نیاز است گواهی عدم سوء سابقه کیفری، گرفتن نامه بانکی که تمکن مالی شما را تایید می کند. برای این نامه توجه داشته باشید که تمامی ارقام باید به یورو محاسبه شود. داشتن درآمد بیش از 25 هزار یورو در سال ( این مورد بابت این که شما پس تمامی مخارج زندگی در لوکزامبورگ برآیید. در نهایت نامه ای برای دلایلی که قصد مهاجرت به این کشور دارید مطرح نمایید.

تاسیس شرکت در کشور لوکزامبورگ

افردای که به قصد تاسیس شرکت به لوکزامبورگ سفر می کنند می توانند به راحتی اقامت دائم خود را دریافت نمایند. فرایند اداری برای تاسیس شرکت در این کشور چیزی حدود 15 روز تا یک ماه طول خواهد کشید. یک سری مشکلاتی در شرکت های ثبت شده در لوکزامبورک وجود دارد که به شرح زیر است:

افرادی که قصد تاسیس شرکت با مسئولیت محدود را دارند باید حداقل 2 و حداکثر 40 شریک  باشند. اکثریت شرکت ها معمولا در این کشور این نحوه ثبت می گردد. همچنین برای تاسیس این مدل از شرکت ها بیش از 13 هزار یورو سرمایه گذاری نمود.

افرادی که قصد تاسیس شرکت های سهامی عام را دارند باید شرکای آن ها بیش از 2 نفر باشد. معمولا این مدل شرکت در وسعت های بزرگ تاسیس می شوند. در این نوع از شرکت ها هر کس به اندازه سهم خود در این شرکت ها سهیم می باشد. همچنین برای این نوع شرکت ها سرمایه ای بیش از 30 هزار یورو در نظر گرفته شده.

مهاجرت از طریق تخصص به لوکزامبورگ

اگر شما نیز جز افرادی هستید که در حرفه ای تخصص و تجربه ای دارید کشور لوگزامبورک پذیرای شما می باشد. برای این مدل از مهاجرت باید مدارک خود را مبتنی بر داشتن مهارت و سابقه ارائه دهید. همچنین در مورد قرارداد با شرکتی که در لوکزامبورگ می باشد باید قرارداد کاملا رسمی باشد که در این قرار داد برای اولین بار یک ساله بسته شود و پاداشی برابر 150% حقوق تان دریافت نمایید.

مهاجرت از طریق مهارت ورزشی به لوکزامبورگ

اگر شما از آن دسته از ورزشکار و مربی هایی هستید که قصد مهاجرت به لوکزامبورگ را دارید می توانید برای دریافت اقامت خود اقدامات لازم را انجام دهید. البته اثبات ورزشکار یا مربی بودن باید از فدراسیون یا باشگاه وزرشی نامه کاری داشته باشید. حقوث دریافتی این افراد باید چیزی حدود 23 هزار یورو به طور سالانه باشد. در ضمن برای این دسته از افراد باید ویزا های اقامتی از نوع های C  یا D دریافت نمایند. هم چنین داشته محل سکونت برای آن ها اجباری می باشد و حتما باید یک سند آن را به مقامات مربوطه ارائه دهند.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تحصیلات

همانند اکثریت کشور های دنیا مهاجرت تحصیلی به این کشور از محبوبیت بالایی برخودار است. افرادی که قصد این مدل از مهاجرت را دارند باید فرایند های آن را طی نمایند. برای هر دانشگاه یا موسسه آموزشی این فرایند تفاوت دارد. برای مهاجرت تحصیلی به لوکزامبورگ باید اثبات نمایید که در طور تحصیلاتتان از پس مخارج زندگی در این کشور به خوبی بر خواهید آمد. همچنین دولت این کشور برای خانواده شما اقامت موقتی صادر می نماید. برای این نوع ویزا ها معمولا بیشتر از 3 ماه صادر نمی گردد. انواع ویزای همراه به شرح زیر است

  • همسر رسمی
  • فرزندان همسر که حداکثر 18 سال دارند
  • پدر و مادر خود و همسرتان

از پر مخاطب ترین مدل مهاجرتی به این کشور مهاجرت توریستی می باشد. ویزایی که از سوی مقامات مربوطه صادر می گردد حداکثر سه ماه معتبر می باشد. معمولا افرادی که قصد مشاهده طبیعت بکر این کشور را دارد اقدام به دریافت این ویزا می کنند. این اشخاصی باید حتما گذرنامه خود را به همراه داشته باشند توجه نمایید که گذرنامه تان منقضی نشده باشد. همچنین از موارد ضروری داشتن بیمه های مسافرت می باشد.

نتیجه که از این مقاله می توان گرفت در صورتی که می خوایید به سادگی ویزای شنگن دریافت کنید یا اینکه به هر نقطه از اروپا سفر نمایید می توانید برای دریافت اقامت کشور لوکزامبورگ اقدامات لازم را انجام دهید. از اینکه تا پایان همراه ما بودید سپاسگذاریم.

نظر خودتان را ارسال کنید