ثبت نام لاتاری با 80 درصد تخفیف کد : blackfriday

مهاجرت به ژاپن

برای مهاجرت به ژاپن ابتدا باید اقامت موقت دریافت کنید تا بتوانید در زمان های آینده اقامت دائم و تابعیت کشور ژاپن را اخذ نمایید. برای مهاجرت به ژاپن باید حتما دارای تخصص و مهارت باشید. زیرا کشور ژاپن یکی از کشور ها فوق صنعتی و توسعه یافته می باشد. مقصد مهاجرتی شما برای رفتن به کشور ژاپن مهم است. در این مطلب از برتر مهاجر به تعدادی از مقاصد مهاجرتی  برای رفتن به کشور ژاپن را معرفی می کند. این مقاصد شامل سرمایه گذاری، کار، تحصیل، خانواده و توریستی می باشد. با ما همراه باشید.

مهاجرت به ژاپن

روش های دریافت اقامت و اخذ ویزا از کشور ژاپن

با مقایسه مقاصد مهاجرتی ذکر شد می توان گفت مهاجرت برای تحصیل کم هزینه ترین و مهاجرت برای سرمایه گذاری و تاسیس شرکت با بالا ترین هزینه می باشد. اتباع خارجی با وارد شد در کشور ژاپن باید اقامت موقت بگیرند این مسئله در قوانین و مقررات کشور ژاپن ذکر شده. بهتر است بدانید برای مهاجرت به ژاپن 20 نوع مدل اقامتی وجود دارد که می توان به اقامت دانشجویان، یزیتور موقتی برای توریست ها، کارگران و خویشاوندان شهروندان و مقیم های ژاپنی به طور خلاصه اشاره نمود.

مـهاجرت به ژاپن از طریق ویزای کار

برای دریافت اقامت و ویزای کار در ژاپن باید به دنبال یک کار در کشور ژاپن باشید. شما با داشتن ویزای کار می توانید در مشغلی مثل محقق، روزنامه نگار، هنرمند، مدیریت بازرگانی، خدمات بین المللی و مهندسی مشغول کار شوید. لازم به ذکر است در صورتی که مقصد مهاجرتی خود تغییر کرد باید وضعیت اقامت خود تغییر دهید.

مهارت و دانسته های شما در گرفتن اخذ ویزای کار برای متخصصان تاثیر دارد. از موارد اساسی که در گرفتن ویزای کار موثر است، پیشنهاد صاحبان کسب و کار در کشور ژاپن می باشد. اگر شما جزء گروه های شغل های مهندسی، کارشناس در علوم انسانی،کارگران ماهر، خدمات بین المللی، مدیر شرکت و نیروی کار درون شرکتی هستید می توانید ویزای کار ژاپن را دریافت نمایید. ویژگی هایی که درباره گرفتن ویزا کاری می توان به آن ها اشاره نمود به شرح زیر می باشد:

  1. مزیت کار کردن همسرتان به همراه شما
  2. دریافت تابعیت و اقامت دائمی کشور ژاپن
  3. گذاشتن دستیار برای شما در موارد خاص
  4. آوردن اعضای خانواده به همراه خود به ژاپن
  5. درخواست شما نسبت درخواست های دیگر مقاصد مهاجرتی دارای اولویت می باشد.

مهاجرت به ژاپن از طریق ویـزای تحصیلی

برای تحصیل بیشتر از سه ماه در ژاپن نیاز به ویزای تحصیل دارید که می توانید با رفتن به سفارت ژاپن در کشور خود آن را دریافت نمایید. یک مورد اساسی برای دریافت ویزا تحصیل در چین باید دانشگاه مد نظر از لحاظ مالی بتواند شمار را پشتیبانی نمایید. همچنین دانشگاه مورد نظر شما باید بتواند که تمکن مالی برای خرج و مخارج شما در دوران تحصیل برای دولت اثبات نماید. مدت زمان این مدل از ویزاها برای مهاجرت به ژاپن بین سه ماه تا چهار سال می باشد.

در ادامه در برتر مهاجر به ویژگی های ویزای تحصیل در کشور ژاپن می پردازیم. از همراهی شما سپاس گذاریم.

اخذ مدرک تحصیلی از بهترین دانشگاه های دنیا.

خرج و مخارج پایین برای تحصیل

در هنگام تحصیل می توانید مشغول به کار شوید.

دریافت بورسیه تحصیلی از دانشگاه

دریافت اقامت کاری پس از اتمام اقامت تحصیلی

مهاجرت به ژاپن از طریـق ویزای ازدواج

برای اقامت و دریافت ویزای ازدواج از کشور ژاپن باید با یکی از شهروندان ژاپنی ازدواج نمایید. این مدل از ویزا یکی از راحترین و آسان ترین روش ها برای مهاجرت به ژاپن می باشد. شما می توانید پس از پنج سال اقامت مستمر موقتی موفق به دریافت اقامت دائم شوید. نکته قابل توجه این است که می توانید بدون دریافت پروانه کسب در ژاپن مشغول به کار شود. همچنین اعتبار این ویزا از شش ماه تا پنج سال می باشد که این مورد نیز قابل تمدید می باشد.

مهاجرت به ژاپن از طـریق ویزای سرمایه گذاری

با تاسیس شرکت و خرید ملک در کشور ژاپن می توانید ویزای شرمایه گذاری دریافت نمایید. پر سود ترین سرمایه گذاری در بین کشور ها را می توان به کشور ژاپن اشاره کرد. زیرا این کشور در موقیعت تجاری، اقتصادی و مالی خوبی می باشد. با توجه به اینکه کشور ژاپن از پر سود ترین کشور ها برای سرمایه گذاری می باشد، مقدار سرمایه گذاری در این کشور بسیار زیادی نیاز دارد.

طبق آمار منتشر شده از منابع رسمی ژاپن، برای تاسیس شرکت و انجام سرمایه گذاری های بزرگ حداکثر می توانید 5 میلیون ین در این کشور سرمایه گذاری کنید. همچنین داشتن سه سال سابقه کاری برای تاسیس شرکت در کشور ژاپن نیازمندید. اگر شما جزء کارآفرینان و سرمایه گذاران هستید برایتان ویزای کاری با موضوع ویزا مدیر سرمایه گذار یا شرکت صادر می شود. مدت اعتبار این مدل ویزاها بین 4 تا 6 ماه می باشد که قابل تمدید است. شما میتوانید پس از پنچ سال اقامت موقت، اقامت دائم و تابعیت آن کشور را دریافت نمایید. یکی از کشور های رویایی برای افرادی که دارای تخصص و مهارت خاصی کشور ژاپن می باشد.

اگر شما نیز قصد مهاجرت به ژاپن و دریافت تابعیت از کشور ژاپن را دارید. می توانید قبل از اقدام از مشاوران برتر مهاجر راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.کارشناسان برتر مهاجر آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما هستند. از اینکه همراه ما بودید سپاسگذاریم.

 

نظر خودتان را ارسال کنید