ثبت نام لاتاری 2022 کلیک کنید

مهاجرت به ایسلند

 

راه های مهاجرت به ایسلند

ایسلند شمالی ترین کشور اروپا و جزیره ای است که در اقیانوس اطلس قرار  دارد .

ایسلند به دلیل داشتن مکانی فوق العاده عالی برای زندگی مشهور است: یک کشور امن ، زیبا و پذیرایی با جامعه ای قوی و سطح زندگی بالا. چه کسی می خواهد اینجا زندگی کند؟ اما قبل از شروع به بسته بندی چمدان ، حتماً تحقیقات عمیق انجام دهید. رفتن به یک کشور خارجی مستلزم آمادگی عمیق است.

کشور ایسلند نیز مانند دیگر کشور های اتحادیه ی اروپا به متقاضیان راه های مهاجرت به ایسلند و گردشگران خارج از اتحادیه ی اروپا و شنگن اجازه ی اقامت بیش از ۳ ماه را اعطا نمی کند.

چگونه می توانیم برای انتقال به ایسلند آماده شویم؟

 

>> به گروه های محلی فیس بوک بپیوندید

به عنوان یک مبتدی ، این ایده خوبی است که با پیوستن به برخی از گروه های مربوط به فیس بوک ، در آن شیرجه بزنید. در پی گفتگوهای مسافران ، مهاجران و هموطنان شما در ایسلند ، نمای وسیع تری از سؤالات و چالش های رایج و همچنین پاسخ ها و راه حل های ممکن باز می شود.

>>    اخبار محلی ایسلندی را دنبال کنید

بسیاری از منابع خبری خوب ایسلند به زبان انگلیسی وجود دارد. دنبال کردن  از اخبار محلی و مباحث گرایش ، مهم است برای گرفتن تصویری بهتر از جامعه ایسلند .

>   در مورد آب و هوای ایسلند اطلاعات کسب کنید

بسیاری از مردم از ایسلند باز می گردند زیرا نمی توانند آب و هوا و ساعات طولانی تاریکی در زمستان را تحمل کنند. این چیزی است که می توانید برای آن خود را آماده کنید ، هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی. 

شرایط فصلی را بررسی کنید ، در نظر بگیرید که آیا این چیزی است که می توانید در دراز مدت آمادگی داشته باشید.

و لباس مناسب را هم فراهم آورید .

>>  مهارت های زبان ایسلندی را یاد بگیرید 

 

ایسلند از استانداردهای زندگی بسیار بالایی برخوردار است. نرخ بیکاری در ژوئیه سال 2017   1٪  بود اما از نظر تاریخی بسیار پایین بوده است ، زیرا بندرت از 4٪ بالاتر می رود. حقوق در مقایسه با سایر کشورها فوق العاده زیاد است.

با این وجود ، کمتر شناخته شده این است که ایسلند یکی از گرانترین کشورها در جهان است. فراموش نکنید که قبل از حرکت ، به هزینه های زندگی نگاهی بیندازید . 

  • هزینه زندگی در ایسلند

  • هزینه زندگی در ریکیاویک

  • متوسط ​​حقوق توسط حرفه ها در ایسلند

پست های شغلی را دنبال کنید

می توانید قبل از حرکت ، پست های شغلی را شروع کنید ، یاد بگیرید که کدام حرفه ها گرایش دارند و کدام یک به تسلط به ایسلندی نیاز دارند. به عنوان مثال ، مشاغل در جهانگردی و مهمان نوازی به آسانی بدست می آید و صحبت کردن انگلیسی کافی است. با این وجود ، به دست آوردن به اصطلاح یقه سفید – یا شغل اداری – بدون صحبت کردن به زبان ایسلندی می تواند دشوارتر باشد. تهیه برنامه های ذهنی و تعیین اهداف در صورت داشتن برنامه های شغلی بزرگتر حائز اهمیت است.

به وضعیت مسکن نگاه کنید

 

خیلی سریع متوجه خواهید شد که پیدا کردن یک اجاره ارزان قیمت می تواند کاری دشوارتر از دریافت شغل باشد. اگر یک آپارتمان خوب ارسال شده باشد ، رقابت بسیار زیاد است و افرادی که دارای منابع محلی و امنیت شغلی هستند ، شانس بهتری نسبت به افراد تازه وارد دارند. طرحی بسازید تا ایستادگی کنید و ثابت کنید که قابل اعتماد و مستاجر خوبی هستید.

 

 

 

 

نظر خودتان را ارسال کنید