ثبت نام لاتاری با 80 درصد تخفیف کد : blackfriday

مهاجرت به آلمان

طبق برگزاری یک رفراندوم و نظرخواهی از اشخاص ایرانی تبار مشخص کردید اکثر آن ها که ویزای آلمان دارند و به آلمان مهاجرت کردن رضایت خود را درباره زندگی و کار در کشور آلمان اعلام کردند و طی این رفراندوم نظرات به صورت خوب و خیلی خوب می باشد.

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از چه طریقی انجام می شود؟

تابعیت تولد آلمان

ویزای گردشگری آلمان

مهاجرت آلمان از راه ازدواج

مهاجرت آلمان از راه تحصیل

مهاجرت آلمان از راه اشتغال

مهاجرت آلمان از راه کارآفرینی

مهاجرت آلمان از راه خرید ملک

مهاجرت آلمان از راه سرمایه گذاری

 

راه های مهاجرت به آلمان

اوضاع بسیار مناسبی که برای اشخاص غیر اروپایی در کشور آلمان وجود دارد، باعث شده تا پس از ایالات متحده جایگاه دوم را در زمینه جذب مهاجر به خود اختصاص دهد.دلیل اوضاع خوب در کشور آلمان وضع قانون بلوکارت می باشد

شما برای مهارجرت به آلمان باید به دنبال حداقل یکی از مقاصد کار، تحصیل، دیدار اقوام و … را دنبال کنید. تا بتوانید طبق نیاز خود ویزای مورد نظرتان را دریافت نمایید.

 

 

اقامت دائمی: در این نوع اقامت شما باید 5 سال به طور مستمر در کشور آلمان اقامت موقت داشته باشید و در طول این زمان بتوانید خرج و مخارج خود از طریق کار کردن به دست آورید. همچین برای گرفت تابعیت و پاسپورت کشور آلمان باید به زبان آلمانی مسلط بوده و از قوانین و مقررات ای کشور پیروی کنید.

اقامت موقت: در این نوع اقامت شما به طور موقت برای اهدافی مانند تحصیل در دانشگاه یا مدرسه و انجام تحقیقات و … مهاجرت به آلمان کردید به شما داده خواهد شد.لازم به ذکر است که مدت زمان اقامت موقت کوتاه می باشد.

 

کدام ویزا برای کدام هدف مناسب تر می باشد؟

 

ویزای توریستی: اگر شما قصد مهاجرت برای تفریح و گردش دارید رای شما اینوع ویزا اخذ می شود.

ویزای ملاقات اقوام: ویزای ملاقات تشابه زیادی به ویزای توریستی دارد ولی زمان تحویل اسناد مربوطه به سفارت مدارک متفاوت هستند.

ویزای درمان: اگر فردی بخواهد برای بهبودی و درمان به کشور آلمان مهاجرت کند ویزای درمان باید دریافت کند.

ویزای تجاری: اگر شما با هدف تجارت و کسب سود به آلمان مهاجرت کنید ویزای تجاری برای شما اخذ می شود.

ویزای ترانزیت: برای بتوانید از کشور آلمان گذر کنید و به کشور دیگری بروید ویزای ترانزیت باید دریافت کنید. لازم به ذکر است مدت زمان این ویزا کوتاه می باشد.

ویزای کار و تعطیلات: با گرفتن این ویزا می توانید دو هدف کار و تفریح را دنبال نمایید.

ویزاهای دیگر : ویزا های مختلفی وجود دارد مانند دانشجویی و مهاجرتی و … که جزء این دسته قرار می گیرد

 

ویزا ها برای تعداد رفت و آمد شما به کشور مقصد

 

یکبار ورود یا سینگل: در این مدل از ویزا شما تنها می توانید فقط یکبار در آن کشور رفت و آمد کنید حتی اگر در صورتی که ویزا شما دارای اعتبار باشد.

دوبار ورود یا دابل: در این مدل از ویزا شما می توانید در مدت زمان معلوم  به تعداد مشخصی در کشور مقصد رفت و آمد کنید.

چند بار ورود یا مولتیپل: در این مدل از ویزا شما می توانید در مدت زمان معلوم  به صورت نا محدودی در کشور مقصد رفت و آمد کنید.

ویزای ترانزیت فرودگاهی:در این مدل از ویزا تنها شما میتوانید هواپیمای خود را عوض کنید و به هیچ وجه نمی توانید از فرودگاه خارج شوید.این نوع ویزا ها را بعضی از کشور ها برای تعویض هواپیما گذاشته اند.

نکته اساسی که کشور آلمان را به یکی از برترین اهداف مهاجرت تبدیل کرده این است که مسئولیت در امور بین المللی پذیرفته و اینکه وظیفه رهبری کردن کشور های عضو اتحادیه اروپا را به عهده دارد.همچنین کشور آلمان در زمینه های یکسانی اجتماعی و سرمایه گذاری امتیازات خوبی را درنظر گرفته است. در حال حاضر کشور آلمان عناوین صنعتی ترین کشور جهان، ثروتمند ترین عضو اتحادیه اروپا و موتور اقتصادی در حوزه پولی یورو را به خود اختصاص داده.

برای مهاجرت به آلمان باید مطابق هدف خود اقدام به دریافت ویزا کنید انواع ویزا به شرح زیر می باشد:

ویزای سرمایه گذاری، ویزای کار آفرینی، ویزای کاری، اقامت از طریق خرید ملک و مهاجرت از طریق ازدواج با فرد آلمانی

ویزای سرمایه گذاری در آلمان :

با گرفتن ویزای سرمایه گذاری می توانید اقامت دائم از این کشور دریافت کنید:

ثبت شعبه

شعبه مستقل

دفتر نمایندگی

بنیان گذاری شرکت سهامی

بنیان گذاری شرکت با مسئولیت محدود

بنیان گذاری شرکتهای شخصی (تضامنی)

بنیان گذاری شرکت مدنی (۲ نفر یا بیشتر)

شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)

فعالیت حرفه‌ای فردی (هر نوع کسب و کار و شغل آزاد شامل می شود)

ویزای کار آفرینی :

اگر شما به عنوان یک کارآفرین قصد راه اندازی یک کسب و کار یا تاسیس یک شعبه را دارید باید در اولین قدم اقامت کشور آلمان را دریافت نمایید تا بتوانید به صورت کاملا قانونی به کار خود ادامه دهید و مجوز فعالیت اقتصادی از کشور آلمان دریافت نمایید.شما میتواند برای اخذ ویزای کارآفرینی به سفارت کشور آلمان رفته و در آن جا درخواست خود اشتغالیتان را تحویل دهید.

ویزای کاری آلمان :

اگر شما داری سن حداکثر 40 سال، مدارک فنی و حرفه ای ، سابقه کاری خوب، بیمه و مدارک زبان آلمانی و آیلیس و تافل باشید شانس شما در گرفتن ویزای کاری بیشتر می شود. قابل توجه است که اکثر اتباع خارجی در آلمان می توانند شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود پیدا کنند.

 

ویزای خرید ملک در آلمان :

در مورد ویزای خرید ملک باید گفت که شما میتوانید قبل از گرفتن ویزا بدون هیچ محدودیت در املاک سرمایه گذاری و آن ها را خریداری کنید.در آخر می توانید اقدامات لازم را برای اقامت در کشور آلمان انجام دهید.

ازدواج با فرد آلمانی :

برای اشخاص فرقی ندارد که ازدواج با مرد یا زن داشته باشند به هر حال در هر دو صورت فرد می توان از طریق ازدواج ویزای خود را دریافت نماید. درنهایت فرد ذکر شده می تواند تابعیت کشور آلمان را دریافت کند و از امکانات کار کردن و تحصیل مجانی برخوردار شود.

دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: متین
    2020-08-25

    من یه ایده استارت آپ دارم و قصد مهاجرت دارم می خواستم بدونم مجموعه شما چه خدماتی می تونه به من بده برای اینکه تو این شرایط کرونا بتونم مهاجرت کنم؟

نظر خودتان را ارسال کنید