20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

پکیج آموزش مهاجرت برتر مهاجر

میخوای مهاجرت رو یاد بگیری و بدون وکیل خودت کاراتو انجام بدی و بری ؟

پکیج ما انتخاب خوبی میتونه برات باشه

پکیج آموزش مهاجرت برتر مهاجر مشاهده پکیج

مهاجرت به فرانسه

کشور فرانسه یکی از پهناور ترین کشورهای قاره اروپا می باشد. این کشور با مساحت 643 کیلومتر مربع در اروپا در جایگاه سوم از نظر مساحت به خود اختصاص داده. این کشور جزو قشنگ ترین منطقه اروپا می باشد. برای مهاجرت به فرانسه باید یک سری از نکات را عایت نمایید. در ادامه با برتر مهاجر همراه باشد.

مهاجرت به فرانسه

کشور های سوئیس، بلژیک، ایتالیا و آلمان با کشور فرانسه هم مرز می باشد که این خود یک امتیاز مفید محسوب می شود.

در کشور فرانسه اقسام دشتسان ها، کوه ها و سواحل زیبا وجود دارد. این کشور از نظر آب و هوایی شرایط بسیار مطلوبی دارا می باشد.

از مزیت فوق العاده ای که این کشور، داشتن سواحل مدیترانه می باشد که باعث شده تا این کشور از لحاظ اقتصادی موفق تر باشد.

در سال 2019 اداره مهاجرتی فرانسه آمار مهاجران این کشور را به بالاترین مهاجرت در طی این سال ها به فرانسه علام نمود.

آزادی مرزی در این کشور قدمت خوبی دارد. ولی اگر شما می خواهید به این کشور مهاجرت نمایید باید ابتدا هدف خود را مشخص و سپس نسبت به هدف خود یکی از راه های اقامت را انتخاب نمایید. باید ابتدا بسنجید که کدام را هزینه و خطر کمتری دارا می باشد.

به دلیل بالا بودن خرج و مخارج در پایتخت این کشور یعنی پاریس، بیشتر افراد با هدف توریستی به این شهر سفر می کنند اما در کل کشور فرانسه برای زندگی کردن مناسب میباشد. چون خرج و مخارج در این کشور موتوسط رو به پایین می باشد.

ویژگی های مهاجرت به فرانسه

کشور فرانسه قوانین پشتیبانی از حقوق بشر در اولویت گذاشته است. اصلی ترین ویژگی که شما با مهاجرت به فرانسه می توانید از آن استفاده کنید، نظام آموزشی رایگان این کشور می باشد. از دیگر ویژگی ها می توان به مهاجرت، بی نیاز به داشتن مدرک زبان اشاره نمود. شما می توانید پس از مهاجرت به این کشور در دانشکده های زبان نام نویسی و مشغول یادگیری زبان شوید.

کشور فرانسه از جهت مرغوب بودن زندگی در رتبه های اول قرار دارد. طبق آمار اعلام شده کشور فرانسه از نظر شناسه کیفیت زندگی جایگاه بالایی برخورداری باشد.

یکی از عضو های تشکیل دهنده اتحادیه اروپا، سازمان ملل و عضو دائمی شورای امنیت کشور فرانسه می باشد. دارا بودن آب و هوای چهار فصل، داشتن مردم صمیمی و خونگرم و مهمان دوست از دیگر ویژگی های این کشور می باشد.

مهاجـرت به فرانسه در آسان ترین راه

شما باید طبق هدف خود یکی از مقاصد مهاجرتی را انتخاب نمایید که این خود بستگی به رزومه شما دارد. یکی از آسان ترین روش ها برای مهاجرت به فرانسه، تحصیل می باشد. ولی شما می توانید برترین راه را طبق نیاز خود انتخاب نمایید. بر اساس آمار اعلام شده بالا ترین هدف مهاجرتی به این کشور، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. گفتی است که بیشتر از 40 درصد اشخاص مهاجر به قصد تحصیلانبه این کشور مهاجرت می کنند. دلایلی که باعث شده تا این مقصد مهاجرتی بالاترین آمار را به خود اختصاص دهد به شرح زیر است:

کار کردن در هنگام تحصیل

مجانی بودن تحصیل در دانشگاه های معتبر

خرج و مخارج بسیار مناسب زندگی کردن و اقامت در فرانسه

مهاجرت به فرانسه به همراه گرفتن ویزا

افرادی غیر از شهروندان اتحادیه اروپا برای مهاجرت و اقامت به کشور فرانسه باید نسبت به هدف خود ویزای مناسب دریافت نمایید. برای درخواست انوع ویزا باید به سفارت کشور فرانسه در کشور خود مراجعه کنید. درخواست خود را نسبت به هدف خود اعلام نمایید تا درخواست شما مورد بررسی قرار گیرد.

انواع روش ها برای اخذ ویزا و مهاجرت به فرانسه به همراه هزینه آن ها

هزینه بابت اخذ ویزا توریستی برای مدت کم 60 یورو

هزینه بابـت اخذ ویزا ترانزیتی برای مدت کم 60 یورو

هزینه بابت اخذ ویـزا دانشجویی 50 یورو

هزینـه بابت اخذ ویزا درازمدت 99 یورو

هـزینه بابت اخذ ویزا توریستی کودک برای مدت کم 35یورو

مهاجرت به فرانسه با ویزای های با مدت اندک

وایزی ترانزیت و ویزا توریستی از توع ویزا هایی با مدت زمانی کنم می باشد و شهروندان غیر اتحادیه اروپا می توانند دریافت نمایند. مدت زمان این نوع ویزا ها در بیشتر حالت خود سه ماه می باشد. پس از سه ماه ویزای شما باطل می باشد و حق اقامت این کشور را نخواهید داشت. همچنین با این ویزا ها اجازه کار کردن و تحصیل ندارید. در صورتی که در کشور فرانسه کاری پیدا کردید می توانید به کشور خود بازگردید و از سفارت فرانسه در کشور خود درخواست ویزای کار بدهید.

 

مهاجرت به فرانسه با ویزای های با مدت طولانی بیشتر از 90روز

برای دریافت این نوع ویزا باید به سفارت کشور فرانسه مراجعه نمایید و جهت اقامت در فرانسه، کارت اقامتی دریافت نمایید. یک سری از این مدل ویزا ها، ویزای مابین گفته می شود که برای اقامت بیشتر 180 روز می باشد که بدون گرفتن کارت اقامتی می توانید این ویزا را دریافت نمایید. به دلیل آزاد نبودن این مدل ویزا اشخاص بیشتر درخواست ویزا ها بلند مدت به سفارت کشور فرانسه می کنند.

خرج و مخارج زندگی و مـهاجرت به فرانسه

هزینه های زندگی در کشور فرانسه وابسته به شهری است که در آن زندگی می کنید. اگر شما برای تحصیل به این کشور مهاجرت کنید به دلیل مجانی بودن تحصیلات در این کشور به مراتب هزنیه های شما کاهش پیدا می کند. شهر پارس که پایتخت کشور فرانسه می باشد بیشترین مخارج برای زندگی کردن را به خود اختصاص داده که تقربیا حدود دو هزار یورو در ماه  می باشد. دیگر شهر های فرانسه مخارج زندگی کردن را به طور میانگین میتوان حدود هزار دلار تخمین زد.

همچنین هزینه ها برای هدف مهاجرتی تحصیل در کشور فرانسه وابسته به مقتطع تحصیلی شما متغیر میاشد. این حدود تقریبا بین سه هزار یورو تا هفت هزار یورو می باشد. البته در این آمار دانشگاه ها خصوصی نیز اعمال شده است.

اشخاصی که دارای اقامت دائم در این کشور باشند به مراتب هزینه های آن ها کاهش یافته که چیزی حدود 200 یورو تا 1000 یورو می باشد.

در صورتی که درباره مهاجرت به فرانسه سوال یا ابهاماتی دارید می توانید از کارشناسان برتر مهاجر راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از اینکه همراه ما بودید سپاس گذاریم.

 

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: روژان
  2022-02-07

  سلام من ۱۵ سالمه هدفم اینه که برای کنکور یعنی توی سن ۱۸ سالگی سراسری قبول شم و برای تحصیل به فرانسه برم و اگر اونجا مطلوب بود برای دائم بمونم بنظر شما میشه؟ دچار مشکلات زیادی نمیشم؟
  • نویسنده دیدگاه: نویسنده
   2022-02-07

   انشا که با موفقیت بتونید به هدفتون برسین

نظر خودتان را ارسال کنید