پکیج فرم DS-260 مخصوص برندگان لاتاری
بزن بریم!
لاتاری برنده شدید ؟ پیشنهادات مارا ببینید.

پکیج آموزش مهاجرت برتر مهاجر

میخوای مهاجرت رو یاد بگیری و بدون وکیل خودت کاراتو انجام بدی و بری ؟

پکیج ما انتخاب خوبی میتونه برات باشه

پکیج آموزش مهاجرت برتر مهاجر مشاهده پکیج

مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از مقاصد مهم مهاجرت در جهان است ، با بیش از 250،000 مهاجر جدید هر سال برای بهره گیری از اقتصاد قوی این کشور و سیستم مهاجرتی مترقی وارد کانادا می شوند – سیستمی آنقدر مترقی که اداره آمار دولت کانادا پیش بینی می کند تا سال 2031 بیش از نیمی از همه افراد شاغل در کشور در خارج از کشور متولد می شوند. کانادا دومین کشور وسیع دنیاست و در شمال قاره‌ی آمریکای شمالی قرار گرفته و در بین سه اقیانوس اطلس، آرام و منجمدِ شمالی قرار دارد. 

روش های مهاجرت به کانادا :

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیلد ورکر Federal Skilled Worker (Express Entry)

 

باید بدونید سیستم اسکیل ورکر یک سیستمی بر اساس امتیاز هست یعنی هر شخص با توجه به شرایطش یک امتیازی رو دریافت میکنند شرایطی که براساسش امتیاز میگیرید شامل :

 • سن
  تحصیلات
  مدرک زبان
  و سابقه کار
 • داشتن پیشنهاد شغلی
  و دونستن زبان فرانسوی
  اثبات انطباق پذیری بالا

البته اینا موارد پایه ای هست و چیز های دیگه هم هست که از طریقش میشه امتیاز کسب کرد اگر سابقه کاری نداشته باشید استفاده از این برنامه تقریبا غیر ممکن هست
ولی اگر همسرتان سابقه کار و مدرک زبان و تحصیلات عالی دارند میتونید شرکت کنند و شمارو به عنوان همراه ببرند نکته مهم اینه که نمره زبان بالا خیلی بهتون کمک میکنه و حداقل امتیازی که نیاز دارید داشته باشید 67 هست.

کشور کانادا از نظر مساحت پس از روسیه بزرگ‌ترین کشور جهان محسوب می‌شود، اگرچه جمعیت آن تنها ۳۵ میلیون نفر است.

مرز کانادا با آمریکا طولانی‌ترین مرز زمینی است که آبشار معروف نیاگارا، پهناورترین آبشار جهان هم همین‌جا قرار دارد.

در کانادا مردم به دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌کنند و حکومت این کشور دموکراسی پارلمانی فدرال و پادشاهی مشروطه است. 
 بخش مهاجرت کانادا از وب سایت ما ایجاد شده است تا به کسانی که به دنبال زندگی و کار در کانادا هستند کمک کند تا ویزاهای خود را سریع و با حداقل مشکلات دریافت کنند ، و مشاور اختصاصی ما در زمینه مهاجرت کانادا مشاوران مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا می تواند کمک کند. 

انواع ویزا

ویزا کانادا انواع مختلفی دارد که بسته به هدف و نیاز سفر شما می‌توانید برای دریافت آن اقدام کنید. انواع ویزای کانادا شامل ویزای توریستی، ویزای تحصیلی ،  و  سوپرویزا  ، ویزای فرصت مطالعاتی و مجوز eTA است که در ادامه با دسته‌بندی و توضیحات آشنا می شوید .

ویزای توریستی کانادا  

یکی از انواع ویزای کانادا ست که به صورت موقت صادر می شود بر همین مبنا متقاضیان اجازه دارند در این کشور به مدت مشخصی اقامت داشته باشند.

طبق قانون کلی بیشترین زمانی که افراد با ویزای توریستی کانادا می‌توانند در این کشور اقامت داشته باشند ۶ ماه است. با ویزای توریستی کانادا امکان کار کردن در این کشور وجود ندارد ولی امکان ادامه تحصیل در دوره‌های کمتر از ۶ وجود دارد.

هر سال ایرانیان زیادی برای دیدار از جاذبه‌های گردشگری، دیدار خویشاوندان، شرکت در همایش‌های علمی و تجاری قصد سفر به کانادا را دارند که برای این کار نیاز به ویزای توریستی یا ویزیتوری دارند. ویزای توریستی کانادا به صورت ویزای multiple (چند بار ورود) یا همان ویزای پنج ساله کانادا (تا پایان اعتبار پاسپورت) صادر می‌شود.برتر مهاجر با راه اندازی دپارتمان انحصاری ویزای کانادا، در همه ی مراحل اخذ ویزا با ارائه خدمات تخصصی مشاوره شما را راهنمایی می کند.

برتر مهاجر در دپارتمان ویزای کانادا، مدارک شما را به دقت بررسی و کنترل می‌کند. در موارد خاص برای تقویت شرایط احراز ویزا، امکان دارد از شما مدارک بیشتری خواسته شود. پس از اینکه مدارک بر اساس استانداردهای سفارت تکمیل و ترجمه شد، کارشناسان ما طی 48 ساعت درخواست ویزای شما را از سیستم آنلاین که پروسه ویزا را تسهیل کرده است، به سفارت ارائه می‌دهند.


در همین مرحله تکمیل فرم‌ها و پرداخت هزینه‌های مرتبط به سفارت نیز  برای متقاضیان انجام می‌شود. بعد از طی این مراحل، نامه انگشت‌نگاری برای انجام بایومتریک (انگشت نگاری ) در کشور مورد نظر شما، در اختیارتان قرار داده می‌شود و شما ظرف مدت یک ماه باید برای انجام انگشت نگاری اقدام کنید. انتخاب محل انگشت‌نگاری با متقاضی است و شما می‌توانید به شهرهای دبی ، استانبول، آنکارا، ایروان و یا هر شهر دیگری برای انگشت‌نگاری سفر کنید. برای این کار نیازی به تعیین وقت قبلی ندارید و تنها با در دست داشتن برگ انگشت‌نگاری در هر زمانی که بخواهید می‌توانید این کار را انجام دهید.


قبل از سفر برای انگشت نگاری کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز مانند تعطیلات رسمی دفاتر انگشت نگاری را به شما اعلام خواهند کرد. در صورت درخواست متقاضی، امکان گرفتن نوبت انگشت‌نگاری برای جلوگیری از اتلاف وقت در دفتر VAC فراهم است.
بعد از انجام انگشت‌نگاری حداکثر ظرف سه ماه (بین دو هفته تا سه ماه)، جواب نهایی اعلام می‌شود و شما بلافاصله از طریق کارشناسان ما در جریان نتیجه قرار خواهید گرفت. در صورت رد درخواست ویزای شما، نامه ریجکتی سفارت در اختیار شما قرار داده می‌شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده، برای شما توضیح داده می‌شود تا در صورت اقدام مجدد برای رفع نواقص اقدام کنید. در صورت ریجکتی می‌توان case note آفیسر پرونده را نیز به مسافر ارائه کرد .
اگر هم درخواست ویزای شما تایید شده باشد، به شما اطلاع داده می شود  تا پاسپورت‌تان را برای پیوست ویزا در اختیار همکاران ما در بخش پیکاپ ویزا قرار دهید تا انجام اخذ ویزا برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

شرایط و مدارک دریافت ویزای توریستی کانادا

مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا
 برای سهولت مراحل دریافت ویزا، کارشناسان مدارک شما را به دقت بررسی میکنند و برای تقویت شرایط احراز ویزا در صورت نیاز از شما مدارک تکمیلی میخواهند. پس از اینکه مدارک لازم مطابق با استانداردهای سفارت تکمیل و ترجمه شد، کارشناسان درخواست ویزای شما را در کوتاهترین زمان ممکن روی سامانه آنلاین درخواست ویزا ثبت میکنند. در همین مرحله فرمها تکمیل میشود و وجوه مورد نیاز برای دریافت ویزا پرداخت میشود.
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه تمام پاسپورت های پیشین که در آن ویزا و یا مهر ورود و خروج ثبت شده است

 • ترجمه مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه و کارت ملی

 • ۱ قطعه عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ زمینه سفید

 • نامه تمکن و ریز پرینت ۴ ماه اخیر (موجودی حساب شما را به صورت دلار کانادا مشخص کرده باشد)

 • گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوقی سه ماه اخیر، لیست بیمه (در صورت شامل شدن)

 • ترجمه سند ملکی و یا اجاره نامه

 • ترجمه سند ازدواج/ طلاق (در صورت شامل شدن)

 • تکمیل فرم های فردی و خانوادگی

 • ارائه دعوتنامه و مدارک مالیاتی از خویشاوندان و یا دوستان ساکن کانادا به همراه PR و یا پاسپورت کانادایی میزبان ( در صورت شامل شدن)

برای دریافت لیست کامل مدارک اینجا کلیک کنید

انگشت‌نگاری

بعد از مراحل ثبت درخواست ویزا، نامه انگشت‌نگاری برای انجام بایومتریک در کشور مورد نظر شما در اختیارتان قرار داده میشود. شما یک ماه فرصت دارید که انگشت‌نگاری را انجام دهید و انتخاب محل انگشت‌نگاری با شماست. شما میتوانید انگشت‌نگاری را در کشور ترکیه، ارمنستان، امارات یا هر کشور دیگری که دفاتر VAC را داشته باشند انجام دهید. برای انجام انگشت‌نگاری شما نیازی به تعیین وقت قبلی و مدارک دیگر ندارید اما برگه انگشت‌نگاری را باید حتما به همراه داشته باشید و در روزهای کاری به سفارت مراجعه کنید. برای اینکه روز مراجعه شما تعطیل نباشد و مراحل انجام انگشت‌نگاری طولانی نشود، دپارتمان اختصاصی ویزای کانادا از قبل اطلاعاتی مانند تعطیلات رسمی سفارت کانادا و دفاتر انگشت‌نگاری را در اختیار شما میگذارد.

 

نظر خودتان را ارسال کنید