ثبت نام لاتاری با 80 درصد تخفیف کد : blackfriday

مهاجرت به بلغارستان

یکی کشور های مقرون به صرفه برای مهاجرت در اروپا، بلغارستان می باشد. این ویژگی باعث شده تا اشخاص متعددی فکر مهاجرت به بلغارستان در سر داشته باشند. مدت زمان سه ماه برای اخذ اقامت در کشور بلغارستان نیاز است. این کشور در حین حالی که می توانید زندگی مفرحی داشته باشید به نسبت آن هزینه کمتری پرداخت می کنید. به همین دلیل افراد زیاد از سراسر دنیا تصمیم به مهاجرت به بلغارستان می گیرند.

مهاجرت به بلغارستان

کشور بلغارستان یکی از کشور هایی می باشد که در حوزه شینگن می باشد. به همین سبب شما می توانید پس از گرفت اقامت بلغارستان به راحتی در 143 کشور بدون ویزا سفر نمایید. در ضمن ازامی برای شما وجود ندارد که حتما در این کشور زندگی نمایید.

کشورهای یونان، ترکیه، رومانی و یوگسلاوی در همسایگی کشور بلغارستان هستند. همچنین کشور بلغارستان جزء کشور های شبه جزیره بالکان می باشد. شهر صوفیه پایتخت کشور بلغارستان می باشد.

زبان بلغاری، زبان رسمی کشور بلغارستان است ولی زبان انگلیسی به نسبت در این کشور کاربرد دارد. جمعیت کشور بلغارستان حدود 3.7 میلیون جمعیت می باشد. این کشور سرشار از چشمه های آب معدنی می باشد. دین ارتدوکس، دین مرسوم کشور بلغارستان می باشد. در طول سال آب و هوای معتدلی دارد و واحد پول این کشور « لف » می باشد.

روش های اقامت و مهاجرت به بلغارستان:

  1. از طریق کار در کشور بلغارستان
  2. از طریق ازداوج در کشور بلغارستان
  3. از طریق تحصیل در کشور بلغارستان
  4. از طریق سرمایه گذاری در کشور بلغارستان

 

مهاجرت به بلغارستان از راه ویـزا برای کار

داشتن مدرک زبان انگلیسی یکی از شروط اخذ ویزای کار برای مهاجرت به بلغارستان می باشد. اگر شما  مهارت خاصی داشته باشید و همچین مدرک زبان انگلیسی دارا باشید. می توانید راحت تر نظر صاحبان کسب و کار ها در کشور بلغارستان را به خود جلب نمایید.

اگر یکی از صاحبان کسب و کار ها در بلغارستان برای شما دعوت نامه همکاری بفرستند شما باید ابتدا به طور مستر 5 سال در این کشور اقامت موقت داشته و سپس می توانید ویزا و اقامت دائمی خود را اخذ کنید. راه دیگری که می توان برای گرفتن ویزای کار به آن اشاره نمود این است که ابتدا شما در این کشور تحصیل نمایید و بعد از پایان تحصیل خود می توانید به راحتی ویزای کار دریافت نمایید.

 

مهاجرت به بلغارستان از راه ویزا بـرای تحصیل

از آنجایی که دانشگاه های کشور بلغارستان رنگینگ خوبی را به خود اختصاص دادند افراد تمایل به گرفتن ویزای تحصیل در کشور بلغارستان را دارند. در ضمن برای ثبت نام در دانشگاه های بلغارستان نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی ندارید. چون در ابتدا این دانشگاه ها کلاس آموزش زبان انگلیسی را دارند که پس از گذراندن کلاس ها به شما مدرک انگلیسی اعطا می کنند.

خرج و مخارج تحصیلات در کشور بلغارستان تقریبا بین 3 هزار تا 11 هزار دلار آمریکا می باشد. همان طور که در بخش ویزای کار گفته شد شما می توانند پس گذراندن تحصیلات خود ویزای کاری برای  خود دریافت نمایید. در نهایت در صورت تمایلتان می توانید از کشور بلغارستان اقامت دائم دریافت نمایید.

این نکات قابل ذکر است:

اولا شما می توانید در حین تحصیل خود در جایی مشغول به کار شده و برای خود سابقه کاری بسازید

دوما در این دانشگاه به سه زبان بلغاری، انگلیسی و نیز آلمانی درس داده می شود.

یادآوری این نکته قابل گفتن است که شما پس از پایان اعتبار ویزای تحصیل خود می توانید ویزای کار در این کشور را دریافت و اقامت دائم داشته باشید

مـهاجرت به بلغارستان از راه ویزا برای سرمایه گذاری

شما می توانید با خرید املاک تجاری و مسکونی، تاسیس شرکت و خرید اوراق قرضه سرمایه گذاری خود را برای مهاجرت به بلغارستان شروع کنید. همچنین در این روش نیاز به داشتن تسلط به زبان انگلیسی دارید اما با نداشتن مدرک برای شما هیچ مشکلی پیش نمی آید.

در صورتی که بخواهید در کشور بلغارستان از روش تاسیس شرکت سرمایه گذاری کنید باید مطابق با قانون و مقررات این کشور عمل نمایید. در این مدل از ویزا پس از گذشت 5 سال اقامت موقت می تواند اقامت دائمی دریافت نمایید.

از روش های دیگر سرمایه گذاری می توان به خرید اوراقه قرضه ملی اشاره نمود که در ادامه در برتر مهاجر به آن خواهیم پرداخت. از همراهی شما سپاس گذاریم.

این مدل از سرمایه گذاری به دو روش می باشد:

اولین روش سرمایه گذاری قابل برگشت می باشد. در این مدل از سرمایه گذاری مبلغ 512 هزار یورو  به مدت 5 سال سپرده میشود و پس از گذشت مدت مذکور اصل پول به افراد استرداد می شود. شما با این حالت از سرمایه گذاری می توانید اقامت دائم دریافت نمایید.

دومین روش سرمایه گذاری غیر قابل برگشت می باشد. در این مدل از سرمایه گذاری حدودا مبلغ 180 هزار یورو سپرده شده و همان طور که از اسم این مدل معلوم می باشد. دیگر مبلغ به شخص سرمایه گذار استرداد نمی شود.

در این روش برای مهاجرت به بلغارستان 9 ماه طول می کشد. شما باید بتوانید تمکن مالی ( ثروتمند بودن ) خود را ثابت نمایید و همچنین دارای پاسپورت معتبری باشد و هیچگونه سئو پیشینه ای نداشته و پروانه سلامت و بهداشت دارا باشید.

 

مهاجرت به بلغارستان از راه ویزا برای ازدواج

شما می توانید با ازدواج با شهروندان کشور بلغارستان ویزای ازدواج و اقامت این کشور را دریافت نمایید. در این مدل از ویزا ابتدا به شما اقامت موقت داده که مدت زمان آن زیاد نمی باشد و سپس اقامت دائم را می توانید دریافت کنید.

در ضمن شما باید بتواند دولت را قانع کنید که می توانید خرج و مخارج زندگی مشترک را تامین و بدون هیچ مشکلی زندگی نمایید. همچنین باید محل قانونی زندگی خود را به دولت معرفی کرده که در این صورت به شما 2 سال اقامت موقت داده می شود. قابل ذکر است در صورتی که فرزندی در کشور بلغارستان به دنیا آورید، فرزند شما نیز تابعیت آن کشور دارا می باشد.

با توجه به این مسئله که مهاجرت به اروپا ویژگی های زیادی را دارا می باشد. باید با راه و روش ها و خروج مخارج به اروپا اشنا شوید. در صورتی سوال یا ابهامی در این باره داشتین می توانید از مشاوران برتر مهاجر راهنمایی دریافت نمایید.

 

نظر خودتان را ارسال کنید