به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید

021-77500359

پیام در تلگرام

پیام در واتساپ

ثبت نام لاتاری 2022 کلیک کنید

مهاجرت به انگلستان

یکی از محبوبترین مقاصد مهاجرتی، انگستان می باشد که سالیانه هزاران نفر با قصد تحصیل، گردش، و کار به این کشور می روند. مهاجرت به انگلستان می تواند فرصتی عالی را برای شما جهت دسترسی به اقامت دائم، زندگی و کار باشد. راه های متفاوتی وجود دارد که می توان به انگلستان مهاجرت نمود. شما می توانید طبق هدفی که دارید یکی از این راه ها را انتخاب کنید.در این مقاله از برتر مهاجر به سوالات زیر جواب می دهیم.

مهاجرت به انگلستان

گرفتن اقامت انگلستان چه روش هایی دارد؟

پیدا کردن کار در انگلستان به چه صورت می باشد؟

از چه طریق می توان در بریتانیا به بیشترین بهره مندی برسیم؟

هزینه های مهاجرت به انگلستان چقدر می باشد؟

برای گرفتن اقامت و تابعیت در زمان های آینده باید به انگلستان مهاجرت کنید.همچنین می توانید با خواندن این مطلب و یا گرفتن کمک از مشاوران سایت برتر مهاجر خود را آماده برای مهاجرت به انگلستان و گرفتن ویزای آن کشور کنید. برتر مهاجر شما را به خواندن ادامه این مقاله می کند.از همراهی شما متشکریم.

مهاجرت به انگلستان از اهداف اساسی

انگیزه اساسی برای مهاجرت به انگلستان، عوامل اقتصادی و بازار کار این کشور می باشد. کارشناسان معتقدند که بازار کار انگلستان، از کشور های اروپایی و غیر اروپایی مهاجر به خود جذب می کند. توسعه اقتصادی در این کشور باعث شده تا متخصصان زیادی را به کار بگیرند و درخواست برای استخدام نیرو ماهر و نیمه ماهر در این کشور رشد پیدا کند.

نکته ای باید به آن توجه داشت این است که درآمد افراد در انگلستان با هم دیگر تفاوت چشمگیری دارد که این مسئله باعث شده تا افراد متخصص ترقیب به مهاجرت به انگلستان شوند زیرا این اشخاص با تخصص و مهارتی که دارند می توانند درآمد بیشتری داشته باشند.کارفرمایان طبق سیاست های ماجرتی در این کشور نمی توانند کارگر ساده غیر اروپایی استخدام کنند. هم اکنون می توان گفت که یکی از مهم ترین سبب مهاجرت به انگستان کار در این کشور می باشد.

تحصیل و کار دو تا از مهم ترین دلیل مهاجرت به انگلستان در سال 2016 بوده که در بین افراد غیر بریتانیایی کار و کسب درآمد جایگاه اول را دارد که تقریبا 226000 نفر می باشد. قصد مهاجرت برای تحصیل در جایگاه دوم وجود دارد که حدود 124000 نفر می باشد. بر طبق آمار و اطلاعات بدست آمده از گزارشات میدانی اشخاصی که برای کار به انگلستان مهاجرت کردند افراد اروپایی و اشخاصی که برای تحصیل به انگلستان مهاجرت کردن افراد غیر اروپایی بودند. عواملی که انگیزه دهنده برای مهاجران است به این شرح می باشد: امکان های تحصیلی، یاد گرفتن زبان و شبکه های تاسیس شده

 

اطلاعات مهاجرت به انگلستان

 

پروسه مهاجرت به انگلستان

3 مرحله اساسی برای مهاجرت به انگلستان باید مورد بررسی قرار دهید

  1. گرفتن ویزا
  2. افتتاح حساب بانکی
  3. اخذ کد بیمه ملی (NI)

مهاجرت به انگلستان مشروط به چیست؟

تجارت، تحصیل، گردش، کار، دیدار خانواده و … می تواند مقاصد مختلف اشخاص جهت کوچ به انگلستان باشد. روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید بر حسب هدف و نیاز خود آن ها را انتخاب و به انگلستان مهاجرت نمایید. روش های مهاجرت به انگلستان به شرح زیر است:

 

افراد اهداف و دلایل مختلفی (همانند تحصیل، کار، تجارت، گردش، دیدار خانواده و غیره) برای سفر به انگلیس دارند. به همین دلیل، گزینه های مختلف مهاجرت به انگلیس بر اساس اهداف و شرایط متقاضیان وجود دارد که عبارتند از:

 

مهاجرت برای کار

مهاجرت برای تجارت

مهاجرت جهت اسکان

مهاجرت برای تحصیل

مهاجرت برای دیدار خانواده

مهاجرت برای بازدید/گردشگری

 

به دلیل تنوع در مهاجرت ویزا های مختلفی برای درخواست کنندگان ارائه می شود که به شرح زیر است:

ویزاهای کار

ویزای خانواده

ویزای ترانزیت

ویزای تحصیلی

ویزاهای تجارت

ویزای پناهندگی

ویزای اقامت انگلستان

ویزای اسکان انگلستان

ویزای توریستی و ویزاهای اقامت کوتاه

در اینجا به تعدادی از مهمترین نوع ویزا ها اشاره خواهیم کرد. با برتر مهاجر همراه باشید.

ویزاهای کار و تجارت انگلستان

یکی از مقاصد دولت انگلستان برای ارائه ویزا کار جمع آوری کارگران متخصص از کشور های دیگر می باشد و افرادی که هدف کار و زندگی در انگلستان را دارند می توانند ویزای انگلستان را دریافت کنند. همچنین ویزای کار و تجارت خود به چند بخش تبدیل می شود به بیان دیگر ویزای کار و تجارت خود زیر مجموعه دارد که به شرح زیر می باشد:

اشخاص متخصص خارجی

ویزای استعداد استثنایی

ویزای سرمایه گذار

ویزای کارآفرین

ویزای کارآفرین فارغ التحصیل

اشخاص متخصص خارجی با توصیه به کار کردن در کسب و کار هایی که دچار کمبود نیرو می باشند.

ویزای عمومی

ویزای کشیشان

ویزای ورزشکاری

ویزای نقل و انتقال درون شرکتی

طرح جنب و جوش جوانان و اشخاص متخصص موقت

ویزای کارگر موقتی

ویزای طرح تحرک جوانان

 

ویزای تحصیلی انگلستان

برای دانشجویان و یا دانش آموزان بین المللی که متقاضی تحصیل در انگلستان این مدل ویزا ها ارائه می شود که انواع مختلفی دارد که به شرح زیر است:

ویزای دانش آموزی کودک

ویزای دانشجویی عمومی

 

ویزای گردشگری و ویزاهای با اقامت کم در انگلستان

صنعت گردشگری در انگلستان سیار معروف می باشد به همین جهت انگلستان برای اقامت با مدت زمان کم ویزاهای بازدید کننده ارائه می دهد که مقاصد توریستی و غیره دارد.

ویزای ازدواج و نامزدی

ویزای اولیای دانش آموز کودک

ویزای نامزدی

ویزای تحصیلی کوتاه مدت

ویزای توریستی انگلستان

 

ویزای بازدید از خانواده انگلستان

شما می توانید برای دیدن افراد خانواده خود ویزای خانواده دریافت کنید. اشخاصی که خانواده آن ها در انگلستان مشغول کار هستند و در آنجا زندگی می کنند، ویزای خانواده را می توانند دریافت کنند. ویزای خانواده خود به چند زیر مجموعه تبدیل می شود. افرادی که قصد اقامت بیش از 6 ماه را دارند می توانند این ویزا را دریافت کنند. انواع ویزای خانواده به شرح زیر است:

ویزای والدین

ویزای کودک

ویزای همسر انگلستان

 

ویزا های ترانزیت انگلستان

شما می توانید از این ویزا برای عبور از کشور انگلستان و رفتن به کشور دیگر استفاده کنید. این ویزا مربوط به افرادی است که جزء هم اتحادیه اروپا و هم غیر اتحادیه اروپا هستند می باشد.

ویزای اقامت موقت در انگلستان

این ویزا مخصوص افرادی است که می خواهند به طور موقت در کشور انگلستان اقامت داشته باشند. ویزای اقامت موقت به چند بخش تقسیم می شود:

ویزای اقامت دایم

ویزای مقیم برگشتی

روادیدهای اقامت بیومتریک (BRP ها)

اخذ ویزای اسکان با مهاجرت به انگلستان

روادید اقامت برای شهروندان مشترک المنافع

نظر خودتان را ارسال کنید