پیش ثبت نام لاتاری کلیک کنید

خرید ملک در خارج از کشور

راهنمای خرید ملک در خارج

 

خرید ملک در خارج از کشور گرفتن اقامت و دریافت حق شهروندی حاضر به سرمایه گذاری میباشند ولی در این بین کشورهایی هستند که از طریق سرمایه گذاری در صنعت املاکشان به مهاجرین اقامت دائم کشورشان را میدهند و ما در این مقاله 30 کشور را که در ازای خرید ملک به شما اقامت دائم و گذرنامه میدهند را معرفی میکنیم

 

 در زیر  کشور هابی که با خرید ملک به شما اقامت می دهند را اشاره خواهیم کرد 

 

خرید ملک در ترکیه

بسیاری از ایرانیان تمایل زیادی به زندگی و دریافت اقامت در ترکیه رو به دلیل سهل الورود بودن و نزدیکی فرهنگی و جغرافیایی به کشورشون رو دارند و از این رو با خرید ملک در ترکیه دولت ترکیه در ابتدا به شما اقامت دائم رو نمیدهد و اقامت موقت

شامل حال خریداران میشود که هرسال باید این اقامت رو تمدید کنند و برای دریافت اقامت دائم حداقل سه سال باید اقامت موقتشان تمدید شده باشد و در ترکیه زندگی کرده باشند و در بین شهرهای ترکیه استانبول ، آنکارا و ازمیر گزینه های مناسبی هستند برای سرمایه گذاری و استانبول و ازمیر از آنجایی که جزو شهرهای توریستی هستند تقاضا برای سرمایه گذاری در آنها زیاد است و باید به مبلغ یک ملیون دلار یا بیشتر اقدام به سرمایه گذاری کنند.

* با خربد هر ملک بالای 250 هزار دلار امکان گرفتن اقامت دائم برای سه نفر را می توان فراهم کرد بدین ترتیب می توان برای سه سرپرست خانوار ، شهروندی ترکیه را اخذ کرد و سپس  بعد از گذشت مدتی برای خانواده این ها  هم شهروندی ترکیه را گرفت.

اگر نیاز به شهروندی ترکیه را دارید و  قصدتان از خرید ملک در ترکیه در سال 2020 شهروندی ترکیه هست توجه داشته باشید که نباید در هر سال بیش از 30 روز از ترکیه خارج شده باشید. و آن هم پانزده روز در شش ماه ابتدایی سال و پانزده روز هم در شش ماه آخر سال می باشد .

برای خرید ملک در ترکیه 2020  هزینه هایی که باید پرداخت کنید چیست ؟

 

  1. هزینه ی ملک مورد نظر
  2. هزینه بیمه ی شما
  3. مالیات اقامت شما
  4. کارت اقامت شما

 

نکته : توجه داشته باشید که ملک مورد نظر شما مشکل شهرداری نداشته باشد، بسیار دیده شده هموطنان ما به دلیل عدم اطلاعات کافی بعد از خرید ملک متوجه می شوند که این ملک مجوز شهرداری نداشته و بنا به دلایلی بدون مجوز ساخته شده است. ممکن است این ملک دارای ایمنی نیست و اصول ایمنی  لازم در آن رعایت نشده و یا پایان کار ندارد ، از این گونه مشکلات برای خریداران ملک زیاد است به همین خاطر توصیه می شود از طریق یک وکیل و یا مشاور  برای خرید ملک و مهاجرت به ترکیه در ترکیه اقدام نمائید تا به مشکل بر نخورید .

می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان برتر مهاجر تماس بگیرید .                     021-77500359

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در بلژیک

اخذ اقامت در بلژیک از طریق سرمایه گذاری در ملک خیلی قواعد سخت و سفتی ندارد و شما با خرید ملکی حداقل به ارزش 416 هزار دلار قادر به دریافت ویزای طلایی هستید و حداقل بای بیش از پنج سال در این کشور زندگی کنید تا از حقوق شهروندی  بهره مند بشوید.

هیچ محدودیتی برای مهاجران خارجی در خرید ملک در بلژیک وجود ندارد . خریدار با  آینده نگری پس از تصمیم گیری در مورد خرید ملک ، توافق نامه ای را برای خرید امضا می کند.  با توجه به اینکه فروشنده با حسن نیت و صداقت عمل می کند ، خریدار را ملزم به خرید ملک می کند.

خرید و فروش هر کدام توسط مشاور حقوقی یا دفتر اسناد رسمی انجام می شوند. برای خدمات دفتر اسناد رسمی هزینه های توافقی ثابت وجود دارد. این هزینه ها بسته به کار مورد نظر نیز متفاوت است اما به طور متوسط ​​حدود 1.6٪  است.

به طور کلی ، املاک و مستغلات را در بلژیک می توان با توافق ساده به دست آورد. معمولاً ، یک قرارداد کتبی خصوصی و خصوصی (acte معتبر یا authentieke) متعاقباً به توافق نامه فروش معتبر تبدیل می شود. چنین قراردادی معمولاً توسط مشاور حقوقی تهیه می شود و ممکن است شرایطی را شامل شود که اعتبار فروش به آن وابسته باشد.

در این زمان ، واریزی معمولاً  10٪ از قیمت فروش و تا زمان صدور اسناد رسمی ، در یک حساب سپرده گذاری قرار می گیرند. پس از امضای عمل نامه محرمانه توسط هر دو طرف ، کلیدها تغییر می کنند. پس از آنکه عوارض  12.5٪  قیمت فروش موکول شود ، این فروش باید ظرف چهار ماه پس از امضای این پرونده در رجیستری رسمی ثبت شود.

به طور متوسط ​​62 روز طول می کشد تا دو روش لازم برای ثبت ملک در بلژیک انجام شود.

اگر می خواهید از طریق یک وکیل و یا مشاور  برای خرید ملک و مهاجرت به بلژیک در ترکیه اقدام نمائید تا به مشکل بر نخورید می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان برتر مهاجر  تماس بگیرید .                        021-77500359

 

 

خرید ملک در بلژیک

خرید ملک در اسپانیا

اگر می خواهید به اسپانیا مهاجرت کرده و زندگی خود را به اسپانیا منتقل کنید ، باید بگوییم اقامت در آن بسیار آسان است . هزینه زندگی در آن جا کم است ، هوا بسیار عالی است و  به خاطر این دو ویژگی ارزش ملک به مراتب بالا می رود .

اتباع خارجی غیر از اتحادیه ی اروپا برای دریافت اقامت اسپانیا می توانند با خرید ملک به ارزش 595 هزار دلار اقامت این کشور زیبا را بگیرند و در تمام کشورها برای کار و زندگی اقدام کنند .

اگر می خواهید از طریق یک وکیل و یا مشاور  برای خرید ملک و مهاجرت به اسپانیا در ترکیه اقدام نمائید تا به مشکل بر نخورید می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان برتر مهاجر  تماس بگیرید .                        021-77500359

 

 

مهاجرت به اسپانیا

 

.

خرید ملک در سوئیس

کشور سوئیس به اتباع خارجی که قصد گرفتن اقامت این کشور رو دارند در صورت سرمایه گذاری به ارزش یک ملیون دلار ، چه در کسب و کار و چه با خرید ملک اقامت میدهد و افراد باید به مدت 12 سال در این کشور زندگی کنند.

اما باید گفت سوئیسی ها مدت طولانی است که فروش املاک را به مهاجران محدود کرده اند. دولت فدرال سوئیس سهمیه سالانه مجوزهایی را که برای آن دسته از خارجیان غیر مقیم که به دنبال خرید املاک در سوئیس هستند ، در نظر گرفته است. این مجوزها در برخی از کانتون ها * (تقسیمات کشوری) انجام می شود و حتی در این مواقع ، بیشتر محدود به آن دسته از اقامتگاه های توریستی هستند . برخی از کانتون ها همچنین اندازه اموالی را که یک خارجی می تواند خریداری کند را محدود کرده اند و بعضی اوقات فروش مجدد ملک ممکن است دارای محدودیت هایی باشد.

معمولاً حدود هشت هفته برای اخد مجوز خرید طول می کشد ، زیرا این روند ممکن است تا سه ماه طول بکشد (معمولاً تا پایان سال) بخصوص اگر سهمیه سالانه استفاده شده باشد.

اما بعد از اخذ مجوز روند خرید ملک در سوئیس ساده است و برای اطمینان از صحت قرارداد ، قرارداد خرید و مطابقت داشتن با قانون ، به دفتر خدمات اسناد رسمی نیاز خواهید داشت.

*   کانتون (Canton) نوعی تقسیمات کشوری در کشورها است. به‌طور کلی کانتون‌ها از نظر مساحت و جمعیت در مقایسه با دیگر تقسیمات اداری مثل شهرستان، بخش یا استان کوچکترند و در سطح بین‌المللی شناخته شده‌ ترین و از نظر سیاسی مهمترین کانتون‌ها از آن سوئیس هستند. کانتون‌های سوئیس به عنوان اجزای تشکیل دهنده کنفدراسیون سوئیس از لحاظ تئوری (و تاریخی) در حکم دولت‌های نیمه مستقل هستند. این واژه مشتق از کلمه فرانسوی کانتون به معنی گوشه یا منطقه هست .

 

خرید ملک درسوئیس

Buy property in Switzerland

خرید ملک در ایتالیا

ایتالیا یک کشور تاریخی و متمدن برنامه ی سرمایه گذاری متفاوتی را برای ارائه ی اقامت دارد و شما با خرید ملک شخصی نمی توانید اقامت این کشور رو دریافت کنید و با سرمایه گذاری به مبلغ 1.2 میلیون دلار در املاک عمومی یا پروژه های بازسازی بناهای تاریخی میتوانید اقامت این کشور رو بگیرید.

ایتالیا همیشه جذابیت قدرتمندی داشته و مردم را از همه نقاط جهان به سواحل آن می کشاند. فریبنده از آب و هوای شگفت انگیز ، تاریخ و فرهنگ بی نظیر ، غذاهای شگفت انگیز  همه با هم ترکیب شده اند تا ایتالیا را به یک انتخاب عالی برای تعطیلات و مهاجرت تبدیل کند.

به نظر می رسد شهر های توسان ، سیسیل و ساردینیا در اولویت های سرمایه گذاران خارجی رتبه بالاتری را دارند. شهروندان انگلیس از جمله کسانی هستند که علاقه خاصی به سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ایتالیا را نشان داده اند.

اصطلاح “خارجی” در ایتالیا هم شهروندان اتحادیه اروپا و هم غیر اتحادیه اروپا را شامل می شود و شهروندان غیر اتحادیه اروپا را که به طور قانونی در ایتالیا اقامت دارند ،  این شهروندان حق خرید ملک یا شرکتی را دارند . در نظر داشته باشید پشتیبانی وکیل با تجربه املاک در خرید ملک در ایتالیا بسیار مهم است.

 

خرید ملک درایتالیا

 

خرید ملک در قبرس

کشور قبرس یکی از گران قیمت ترین سرمایه گذاری هارو برای اعطای شهروندی به اتباع خارجی دارد و سرمایه گذاری حداقل 2.4 میلیون دلار برای خرید ملک جزو یکی از شرایط اخذ اقامت این کشور است و با این حال بسیاری از ثروتمندان اروپایی تمایل شدیدی به اخذ اقامت این کشور رو دارند.

قبرس شهرت یکی از مکانهای محبوب برای خرید ملک را برای اهداف سرمایه گذاری کسب کرده است. فراتر از آن ، خریدن یک آپارتمان یا ویلا در جزیره وسیله ای برای واجد شرایط بودن در گذرنامه اتحادیه اروپا است که تعدادی از مزایای آن  برای تجار خوشایند و ضروری است  (سفر بدون ویزا در سراسر جهان ، کاهش مالیات و غیره).

خرید ملک درقبرس

 Buy property in Cyprus

 

خرید ملک در ایالت متحده ی آمریکا

روند رسمی خرید ملک در ایالات متحده آمریکا خرید به عنوان یک مهاجر تفاوت چندانی با خرید خانه به عنوان یک شهروند بومی ندارد. با این وجود گرفتن وام برای مهاجران بسیار سخت تر خواهد بود. این نتیجه تبعیض ساختاری علیه مهاجران در فرآیند خرید خانه است. پروفایل های مالی مهاجران به نظر نمی رسد که یک نماینده معمولی خانه دار باشد و در نتیجه ، معمولاً مهاجران به دلیل خدمات وام با ریسک بیشتری همراه هستند. دولت و مؤسسات مالی تخصصی می توانند به یک مهاجر در خرید خانه کمک کنند.

کشور آمریکا با خرید ملک به شما اقامت نمیدهد اما با500 هزار دلار یا بیشتر در املاک محلی میتوانید سرمایه گذاری کنید و اقامت دوساله خود رادریافت کنید و در این مدت با رعایت سایر شرایط از جمله عدم ارتکاب جرم ، راه انداختن بیزینس خود و.. میتوانید واجد شرایط برای گرفتن گرین کارت این کشور بشوید.

 

 

Buying property in the USA

خرید ملک در مجارستان

خرید ملک در مجارستان در سالهای اخیر بسیار ساده تر شده است ، اما موانعی در خرید و محدودیت هایی  در مورد موقعیت مکانی برای مهاجران وجود دارد ،اینکه برای خرید حقوقی مشابه شهروندان مجارستان ندارند . در حال حاضر ، مهاجرانی که به دنبال خرید ملک هستند ، فقط می توانند خانه هایی را که خانه های شهری یا مسکونی محسوب می شوند ، بخرند ، زیرا بازار املاک روستایی تا حد زیادی برای خود شهروندان مجارستان محفوظ است. اما این هنوز مهاجران را با انتخاب بازار عظیم در هنگام جستجوی املاک ترک می کند.

در حال حاضر تمام آنچه که برای خرید ملک در مجارستان مورد نیاز است مجوز است که به راحتی می توان از شورای منطقه دریافت نمود و حدود 200 یورو هزینه دارد. تقریباً در شش هفته مورد تأیید قرار خواهید گرفت . 

دولت مجارستان به اتباع خارجی که به میزان 356 هزار دلار یا بیشتر در خرید ملک هزینه کنند اقامت میدهد با این شرط که افراد به مدت 8 سال در این کشور زندگی کنند و با دریافت ویزای این کشور به راحتی میتوانید به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید.

 

خرید ملک در مجارستان

 

 

خرید ملک در ایرلند

برای خرید مللک در ایرلند هیچ محدودیتی برای مهاجران نیست اما اگر می خواهید زمین های کشاورزی را به عنوان شهروند غیر اتحادیه اروپا خریداری کنید ، ممکن است نیاز به تأیید کمیسیون برای زمین داشته باشید. در غیر این صورت ، خرید ملک در هر کجای این کشور نسبتاً آسان است .

توجه داشته باشید خرید ملک در ایرلند تصمیمی است که نباید در آن کوتاهی گرفته شود و باید گفت اگر یک سپرده کافی همراه با تحقیقات گسترده و ایده روشنی در مورد مکان و نوع ملک مورد نظر برای خرید در نظر داشته باشید ، در این صورت شانس خوبی برای پیدا کردن مکان مناسب را خواهید داشت . 

جمهوری ایرلند اقامت خود را به راحتی به اتباع خارجی اهدا میکند و شما با 595 هزار دلار سرمایه گذاری در اموال، کسب و کار و اوراق قرضه میتوانید بعد از 5 سال زندگی در این کشور اقامت آن را بگیرید.

Buying property in Ireland

خرید ملک در ایرلند

خرید ملک در یونان

کشور یونان با سرمایه گذاری 300 هزار دلار در ملک و کسب و کار و زندگی به مدت 7 سال اقامت خود را به متقاضیان ارائه میدهد و با دریافت اقامت این کشور قادر به سفر به سایر کشورهای اروپایی میباشید.

ویزای طلایی یونان را می توان برای گرفتن اقامت اروپا از طریق خرید ملک به دست آورد . برای این خاطر متقاضی باید ملکی را در خود سرزمین اصلی یونان و یا جزایر آن خریداری کرده و حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک در یونان و اخذ اقامت این کشور حدودا 250,000 یورو است که با این میزان می توان در یک یا چند ملک سرمایه گذاری کرد. نوع ملک برای گرفتن ویزای طلایی یونان اهمیتی ندارد. سرمایه گذاری شما می تواند در انواع ملک از جمله مسکونی، تجاری و … باشد.

 

خرید ملک در یونان

 این مقاله در حال به روز رسانی است …..

 

 

 

نظر خودتان را ارسال کنید