ثبت نام لاتاری با 80 درصد تخفیف کد : blackfriday

درباره برتر مهاجر

ما تعدادی جوان به دنبال آینده بهتر و زندگی بهتر بودیم ولی همیشه در مسیرمون به مشکلات برخوردیم برای همین تصمیم گرفتیم با تغییر جا و مکان سعی در تغییر زندگی کنیم.

ولی متاسفانه اونقدر ها هم ساده نبود و شکست های زیادی در راه رسیدن به اهدافمون خوردیم ،در مسیر دوستان هم سن خودمان رو دیدیم که با رویای جای بهتر و زندگی بهتر به خاطر عدم آگاهی زندگی خودشون رو خراب کردن برای همین تصمیم گرفتیم که آگاهی و اطلاع رسانی و دوری از ریسک را جزئی از اصول کار خود کنیم تا بهترین رانمایی ها را ارائه دهیم.

اگر مقاله های برتر مهاجر رو خوانده باشید هیچ وقت هدف ما تشویق شما به مهاجرت یر اصولی و ریسک دار نبوده و اصلا شعار ما مهاجرت اصولی و حرفه ایست. در واقع  مهاجرت آگاهانه با کمترین ریسک و هدفمند جزو پایه های اساسی راه اندازی برترمهاجر بوده و هست.

مسئولیت فراتر از خود

ما نسبت به تمام افرادی که مقالات ما را میخونند، با شنیدن حرف های ما و یا ویدیو های ما تصمیم به مهاجرت و خروج از کشور یا عدم مهاجرت میگیرند مسئویم به همین خاطر تمام سعی ما بر این است که صادقانه و رورسات برخورد کنیم.

البته یادتون باشه ما دنبال ترویج مهاجرت نیستیم !  ما فقط برای کسی که علاقه داره  و تصمیمشو گرفته راه هارو نشون میدیم و کسی هم که تصمیم نگرفته میتونه از ما کمک بگیره و درک درستی نسبت به این که آیا مهاجرت براش مناسب هست یا نه داشته باشه

 

نظر خودتان را ارسال کنید