20 درصد تخفیف ثبت نام لاتاری: dv2025

چگونه شانس گرفتن ویزا لاتاری آمریکا را افزایش دهیم؟

لاتاری گرین کارت آمریکا، یکی از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت به ایالات متحده است. هر ساله میلیون‌ها نفر در این برنامه شرکت می‌کنند به امید دریافت یکی از 55,000 گرین کارت موجود. اما چگونه می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن در این قرعه‌کشی افزایش دهید؟ در این مقاله، به بررسی نکات و توصیه‌هایی می‌پردازیم که می‌تواند به شما کمک کند.

1. ثبت‌نام صحیح و بدون اشتباه

یکی از مهم‌ترین مراحل ثبت نام لاتاری، ثبت‌نام صحیح و کامل است. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات شخصی خود را به درستی وارد کنید و از اشتباهات تایپی جلوگیری کنید. اطلاعات نادرست می‌تواند شما را در قرعه کشی شرکت میدهد ولی در صورت برنده شدن بعد از انجام مراحل شما در سفارت رد میشوید.

1. ثبت‌نام صحیح و بدون اشتباه

2. عکس‌های مورد تایید لاتاری

یکی از دلایل رایج ریجکت شدن ویزای لاتاری ، عدم رعایت شرایط عکس است. عکس شما باید در زمان ثبت نام کمتر از ۶ ماه گذشته باشد جدید و با کیفیت باشد و به دقت دستورالعمل‌های ارائه شده را رعایت کند.

2. عکس‌های مورد تایید لاتاری

3. زمان مناسب برای ثبت‌نام

بسیاری از افراد در روزهای آخر مهلت ثبت‌نام اقدام می‌کنند که ممکن است باعث مشکلات فنی و تأخیر در ثبت‌نام شود. بهتر است در اوایل دوره ثبت‌نام اقدام کنید تا از این مشکلات جلوگیری شود.

البته طبق داده های از برندگان چندین ساله برترمهاجر اکثر برندگان در روز های آخر ثبت نام انجام داده اند این موضوع ممکن است شما را گمراه کند چرا که اکثر ثبت نام ها نیز در روز های نهایی انجام میشود به طوری که در برترمهاجر در هفته نهایی تعداد ثبت نام ها در هر روز سه برابر روز های نهایی است در نتیجه هیچ تعجبی ندارد اکثر برندگان نیز در این روز ها انتخاب شوند چرا که تعداد بیشتر است و درنتیجه احتمال انتخاب برنده از ثبت نامی در این زمان بیشتر است ولی از نظر علم احتمالات بهتر است در روز های ابتدایی ثبت نام کنید چرا که تعداد ثبت نام ها کمتر است و خیلی از افراد از شروع شدن ثبت نام آگاه نیستند و یا عکس مخصوص خود را تهیه نکرده اند در نتیجه شانس روز های ابتدایی بیشتر است .

زمان مناسب برای ثبت‌نام

4. پیگیری نتیجه‌ها

پس از ثبت‌نام، مطمئن شوید که شماره تاییدیه خود را به دقت نگهداری کنید. بدون این شماره، نمی‌توانید نتیجه را بررسی کنید و از دست دادن آن به منزله از دست دادن شانس شما خواهد بود.

اگر ثبت نامی برترمهاجر باشید میتونید مطمپن باشید که آرشیو اطلاعات ثبت نامی شما در پنل کاربریتون ذخیره میشه نتایج همه هم براشون پیامک میشه

پیگیری نتیجه‌ها

 

5. مراجعه به منابع معتبر برای مشاوره لاتاری

گروه های تلگرامی و آژانس های بی تجربه و وکلای بی تجربه در لاتاری میتونن به شدت به کیس شما ضربه بزنن اگر سوالی در خصوص لاتاری دارین حتما از ما مشاوره بگیرین  ۰۹۱۲۳۴۵۸۰۳۵

6. آگاهی از قوانین و تغییرات جدید

هر سال روال سفارت ها عوض میشه و صحبت هایی که برنده ها توی گروه ها یا کانال یوتیوب و یا پیج اینستاگرام خودشون میکنن مثل شیر عمر میکنه و خیلی زود حرفاشون سوخته میشه و پیش بردن کیستون با آموزش های اینترنت کاملا غلط هست حتی خودمون توی برترمهاجر پکیج های آموزشی ما تصمیم گرفتیم فروشش رو متوقف کنیم چرا که به روز نگه داشتن اطلاعات پکیج بسیار سخت هست چرا که تغییرات خیلی زیاد است

7. هر سال ثبت نام کنید

اگر در یک سال ویزا نشدین، ناامید نشوید و در سال‌های بعدی نیز ثبت‌نام کنید. ادامه دادن و شرکت مداوم در لاتاری می‌تواند شانس شما را افزایش دهد. لاتاری هر سال هست میتونید هر سال برای ثبت نام به برترمهاجر مراجعه کنید

نتیجه‌گیری

قرعه کشی لاتاری کاملا رندوم است و هیچگونه اقدامی برای افزایش شانس وجود ندارد

سوالات متداول چگونه شانس گرفتن ویزا لاتاری آمریکا را افزایش دهیم؟صفحه اینستاگرام کانال تلگرام
مشاوره رایگان ویزای توریستی:021 88828391