ثبت نام لاتاری 2022 کلیک کنید

مهاجرت به اسکاتلند

آشنایی با مکان اسکاتلند روی نقشه جهت مهاجرت به اسکاتلند

جهت مهاجرت به اسکاتلند باید اول با این کشور آشنا شوید . اسکاتلند واقع در وسط بخش غرب اروپا است . ممکن است این کشور کوچک باشد اما دارای اهمیت بسیاری است . با اشغال شمال توسط بریتانیا ، اسکاتلند در جنوب با انگلیس مرز مشترک دارد و برخی از خیره کننده ترین مناظر در سراسر انگلیس را در مرزهای خود دارد . از سواحل وحشی و سواحل بکر گرفته تا دره های در حال حرکت و کوه های بلند ، جغرافیای اسکاتلند بخش مهمی از جذابیت آن جهت مهاجرت به اسکاتلند است . اگر این هم برای مهاجرت به اسکاتلند کافی نباشد ، این کشور از لحاظ استراتژیک در نزدیکی بهترین های اروپا و فراتر از آن قرار می گیرد و آن را به مقصد مناسبی برای کار و تفریح و مهاجرت به اسکاتلند هم تبدیل می کند .

اسکاتلند و هم چنین یک سرزمین اصلی آن ، مملو از چیز هایی برای دیدن است . تقریباً 800 جزیره کوچک را در خود جای داده است . در شمال کشور جزایر با شکوه شتلند و جزایر ارکنی وجود دارد که هر دو در یک ترکیب جادویی از تاریخ و فرهنگ اسکاتلندی ، سلتیک و نروژی گنجانده شده اند .

اسکاتلند در ساحل با آب های مختلفی احاطه شده است ، دریای شمال در شرق آن را از اکثر اروپا جدا می کند و اقیانوس اطلس در شمال و غرب آن را از ایسلند ، آمریکا و کانادا جدا می کند . در جنوب غربی آن هم دریای ایرلند را پیدا خواهید کرد که اسکاتلند را از همسایگان ایرلندی جدا می کند .

 

آشنایی با مناطق اسکاتلند جهت مهاجرت به اسکاتلند

وقتی به نقشه اسکاتلند جهت مهاجرت به اسکاتلند نگاه می کنید ، ممکن است فکر کنید که آن کوچک است ، اما انواع مختلفی از مکان های شگفت انگیز را در مرزهای خود قرار می دهد . از شهر های پر جنب و جوش و شلوغ آن گرفته تا تپه های قابل تپه نوردی و مکان های درخشان و مناظر دیدنی ، گنجینه های زیادی برای کشف وجود دارد . هر منطقه هم چنین ویژگی منحصر به فرد و متمایز خود را دارد و تضمین می کند که در هر مکان تجربه متفاوتی به شما جهت مهاجرت به اسکاتلند ، داده می شود .

پایتخت این کشور از اوایل قرن 15 در شهر ادینبورگ مستقر شده است . خانه قانون گذاری این کشور درست در داخل شهر واقع شده است . ادینبورگ دومین شهر پر جمعیت کشور است . پایتخت همیشه مرکز توجه در مهاجرت به اسکاتلند بوده است زیرا میزبان فعالیت های مختلفی است که از علایق ملی است . اکثر موسسات در این جا در پایتخت مستقر شده اند که مهم ترین آن ها موزه ملی کشور ، کتاب خانه ملی کشور و گالری هنر ملی کشور است . شهر قدیمی ادینبورگ به دلیل تاریخ غنی از طرف یونسکو به عنوان یک میراث جهانی ثبت شده است .

 

آشنایی با چشم انداز شهر ادینبورگ جهت مهاجرت به اسکاتلند

پایتخت در حوالی ساحل دریا تنظیم شده است . صخره برجسته قلعه با ظهور اولیه پایتخت همراه با تپه هایی که معمولاً از آن به عنوان ” هفت تپه ” یاد می شود ، همراه است . فرآیند های تشکیل زمین در پایتخت موجب ایجاد آتشفشانی در شهر شده است . فرسایش یخبندان ناشی از حرکات خاکی باعث شکل گیری تپه کالتون به همراه تپه کورسورفین شده است .

 

اقتصاد ادینبورگ جهت مهاجرت به اسکاتلند

پایتخت به خوبی در زمینه توانمند سازی اقتصادی جهت مهاجرت به اسکاتلند فعال است زیرا به عنوان پایدار ترین اقتصاد برای همه شهر های واقع در خارج از لندن در کل بریتانیا ثبت شده است . سرمایه برای افراد واجد شرایط برای کار در حرفه های مختلف قابل مقایسه نیست . این امر باعث می شود که بیشترین شهر را در بین رقابتی ترین شهر ها در انگلستان داشته باشد . بخش های عمده ای که اقتصاد ادینبورگ را شکل می دهد شامل بانکداری ، نوشیدنی ، خدمات مالی ، تحقیق ، آموزش ، گردشگری و انتشارات است . این پایتخت پس از لندن به عنوان یکی از پر بازدیدترین شهر های بریتانیا ، بسیاری از خارجی ها را به خود جلب می کند . فعالیت های گردشگری به دلیل داشتن مکان های بیشمار و میراث و مناظر زیبایی که گردشگران می توانند از آن بازدید کنند و از آن لذت ببرند ، رونق بزرگی برای اقتصاد ادینبورگ بوده است و به رونق مهاجرت به اسکاتلند کمک نموده است .

 

آشنایی با فرهنگ و سنت اسکاتلند جهت مهاجرت به اسکاتلند

چه چیزی باعث می شود که اسکاتلندی ها ، اسکاتلندی باشند ؟ و اگر به اسکاتلند یا ساکنان آن فکر می کنید ، اولین چیزی که به ذهن متبادر می شود چیست ؟ تاریخ و قبیله ها شاید ؟ منظره زیبا ؟ قلعه ها ؟ کیسه های ؟ بازی هایلند ؟ یا نوشیدنی است ؟ . واقعیت این است که شما به احتمال زیاد برخی ویژگی های منحصر به فرد را در اسکاتلند و افراد آن جهت مهاجرت به اسکاتلند پیدا خواهید کرد که به راحتی و در اصل در هر جای دیگر جهان به راحتی نمی توانید پیدا کنی د. برای اکثر افراد بیگانه اسکاتلند مربوط به قبیله ها ، نبرد ها ، کوره ها ، تارتان ها و غیره است . باید گفت اگر چه این تصویر تا یک نقطه خاص برای منطقه هایلند گلی معتبر است اما در پایین مناطق اسکاتلند دیده نمی شود . اگرچه بیشتر مردم ، و بخصوص عوامل توریستی می خواهند ما جهت مهاجرت به اسکاتلند این چیز ها را باور داشته باشیم . اما بیایید با تصاویر معمولی که داریم پیدا کنیم و یا موارد دیگری که بعداً درباره ی اسکاتلندی ها با آن ها سر و کار داریم ، آشنا شویم .

 

آشنایی با قبیله های کوهستانی جهت مهاجرت به اسکاتلند

سال ها پیش نا هموار بودن زمین باعث جدایی ارتفاعات کوهستانی به گروه های کوچکی به نام قبیله شد . هر طایفه توسط یک رئیس اداره می شد و اعضای یک قبیله ادعای نزول یک جد مشترک داشتند . پوشاک سنتی قبیله های ارتفاعات کوهستان ( تخته کمربند ) است که برای بالا رفتن از تپه های خشن مناسب است . هر طایفه برای بافتن پارچه الگوی رنگی خود را داشت و این الگو ها را تارتان می نامند . امروزه كیلت دیگر لباس تاریخی نیست ، بلكه یك لباس ملی است كه با افتخار برای مناسبت های خاص مانند عروسی و غیره پوشیده می شود . الان شنیده می شود كه ​​در حال حاضر بالغ بر 4500 تارتان مختلف وجود دارد و حتی اگر دوست دارید می توانید تارتان مخصوص خود را نیز داشته باشید . برای دیدن محصولات مرتبط با تارتان به یکی از بسیاری از کارخانه های پشمی که در سراسر اسکاتلند پیدا خواهید کرد ، در مهاجرت به اسکاتلند مراجعه کنید .

 

مهاجرت به اسکاتلند

همه نوع از ویزا ها ، قوانین و مقررات مربوط به انگلیس در حال حاضر نیز در مورد اسکاتلند قابل اجرا است . از 18 سپتامبر 2014 این کمی تغییر کرد .

اکثریت آرا به نفع استقلال اسکاتلند ، راهی را برای اسکاتلند به دست خواهد گرفت تا بتواند کنترل و مسئولیت سیاست مهاجرتی خود و مرز های خود را به دست بگیرد . کسانی که از استقلال حمایت می کنند ، می دانند که این امر اسکاتلند را قادر می سازد تا سیاست و معیار های مهاجرت خود را متناسب با مهارت های خاص ، جمعیتی و کمبود نیروی کار ماهر در اسکاتلند تنظیم کند . به طور خلاصه ، دولت های اسکاتلند می توانند براساس نیاز های خود اسکاتلند تصمیمات سیاسی را بگیرند .

دولت فعلی اسکاتلند در نظر دارد رویكرد مبتنی بر امتیازات را برای نیاز های خاص اسكاتلند در مهاجرت به اسکاتلند به كار گیرد . از دیدگاه مهاجرت ، ویزای کار پس از مطالعه ، یکی از مقوله هایی است که به سرعت مورد توجه قرار می گیرد . در آوریل 2012 ، دولت وست مینستر ویزای کار پس از مطالعه را متوقف کرد ، که به فارغ التحصیلان اجازه می داد در انگلستان مشغول به کار شوند یا به مدت دو سال شغلی ایجاد کنند و بدین ترتیب فارغ التحصیلان ماهر و تحصیل کرده را به عنوان بخشی از نیروی کار انگلیس حفظ کنند .

برای جذب دانشجویان و محققان با استعداد تر برای ورود به اسکاتلند ، دولت اسکاتلند برنامه های خود را برای اعاده ویزای کار پس از تحصیل روشن کرده است .

در سایر تغییرات مربوط به مهاجرت به اسکاتلند ، کاهش آستانه های فعلی نگهداری مالی و حداقل سطح حقوق برای ورود به منظور هم ترازی بهتر آن ها با متوسط ​​دستمزد اسکاتلند و هزینه زندگی را در مهاجرت به اسکاتلند شاهد خواهید بود .

هیچ کنترل مرزی بین اسکاتلند و بقیه انگلیس یا ایرلند وجود نخواهد داشت . این کشور ها ( و هم چنین جزایر کانال ) در حال حاضر یک منطقه مسافرتی مشترک را دارند که اسکاتلند در آن باقی خواهد ماند .

با حفظ عضویت اسکاتلند در اتحادیه اروپا ، شهروندان سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا که در اسکاتلند زندگی می کنند قادر خواهند بود مانند گذشته در اینجا بمانند و تمام کسانی که به طور قانونی در استقلال اسکاتلند حضور دارند می توانند براساس ویزای موجود اسکاتلند در این کشور بمانند .

نظر خودتان را ارسال کنید