به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید

021-77500359

پیام در تلگرام

پیام در واتساپ

ثبت نام لاتاری 2022 کلیک کنید

مهاجرت به سنت کیتس

مهاجرت به سنت کیتس

موضوع این مقاله ما به مهاجرت به سنت کیتس اختصاص یافته است. بحث مهاجرت امروزه یکی از رایج ترین بحث های هر جامعه ای است. امروزه افراد زیادی بنا به دلایل مختلف تمایل دارند که کشور خود را به مقصد یک کشور پیشرفته تر ترک کنند تا بتوانند در آن کشور آینده بهتری هم برای خود و هم برای خانواده خود فراهم نمایند.

 

مهاجرت به سنت کیتس

 

این دلایل می تواند برای ادامه تحصیل باشد و یا سرمایه گذاری. همچنین بسیاری از افراد متخصص به دلیل نبود شرایط مناسب در کشور خود مهاجرت به یک کشور پیشرفته را انتخاب می کنند. این مساله سبب شد که ما در این مقاله مهاجرت به سنت کیتس را مورد بررسی قرار دهیم. از این رو اگر شما نیز مشتاق کسب اطلاعات در خصوص مهاجرت به سنت کیتس و شرایط مهاجرت به سنت کیتس و راه های مهاجرت به سنت کیتس هستید می توانید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

شرایط مهاجرت به سنت کیتس

ما در این مقاله قصد داریم شرایط مهاجرت به سنت کیتس را شرح دهیم. از این رو به بررسی راه های مهاجرت به سنت کیتس، اقامت کشور سنت کیتس، روش های اخذ اقامت دائم کشور سنت کیتس و نویس و همچنین مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت سنت کیتس می پردازیم. لذا اگر تمایل دارید که اطلاعات خود را در این زمینه ها افزایش دهید با ما در این مقاله همراه باشید.

در واقع کشور سنت کیتس که به نام حکومت مستقل سنت کریستوفر و نویس نیز معروف می باشد یکی از کشورهای مجمع الجزایز کاراییب می باشد. این کشور در شرق این جزایر قرار گرفته است. این کشور از جمله کشورهایی است که تحت حاکمیت ملکه الیزابت دوم قرار دارد و زبان مردم این کشور نیز انگلیسی می باشد. این جزیره برای هر متقاضای مهاجرتی یک جزیره رویایی می باشد چرا که این جزیره در عین کوچک و کم جمعیت بودن دارای یک پاسپورت بسیار با ارزش است.

اهمیت ویژه و همچنین مزایای بسیاری که پاسپورت کشور سنت کیتس و نویس همین دارد مهم ترین دلیلی است که سالانه افراد زیادی از سرتاسر جهان برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام می کنند.

از دیگر دلایل مهاجرت به سنت کیتس صنعت تولید شکر است که در جهان بی نظیر است و این صنعت مهاجرین زیادی را چه برای کار و چه سرمایه گذاری به سوی خود جذب می کند. همچنین این کشور از نظر زیبایی های طبیعی بی نظیر است و یک جزیره رویایی است این مساله سبب شد که این کشور سالانه پذیرای توریست های زیادی از سرتاسر دنیا باشد و صنعت توریسم در این کشور از منابع مالی مهم این کشور محسوب شود.

مهاجرت به سنت کیتس

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم پاسپورت این کشور کوچک و رویایی به دلیل مزایای با ارزش و ویژه ای که دارد دلیل مهاجرت بسیاری از متقاضیان مهاجرت به این کشور شده است. حال اگر شما نیز مشتاق اخذ پاسپورت این کشور هستید و می خواهید بدانید که از چه راه هایی می توان پاسپورت این کشور را دریافت کرد باید بدانید که روش های اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس متفاوت است.

راه های اخذ پاسپورت این کشور شامل تحصیل، تولد، ازدواج، کار و سرمایه گذاری و همچنین پناهندگی می باشد. هر کدام از این روش ها متقاضیان خاص خود را دارند. لازم به ذکر است که بدانید اگر با ویزای مختلف وارد این کشور شدید می توانید با گذراندن مراحل قانونی و همچنین پس از زندگی به مدت 5 سال در این کشور اقامت دائم کشور سنت کیتس را دریافت کنید و پس از آن نسبت به اخذ پاسپورت ان کشور اقدام نمایید.

راه های مهاجرت به سنت کیتس

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم از طریق روش های مختلفی می توان پاسپورت و اقامت کشور سنت کیتس را دریافت کرد. یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به سنت کیتس که یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین راه های مهاجرت به این کشور در سراسر دنیا است مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. چرا که با این روش می توان شهروند این کشور شد.

از دیگر راه های مهاجرت به سنت کیتس ازدواج با اتباع این کشور است که این روش نیز شرایط و قواعد خاص خود را دارد. در کل می توان گفت مهاجرت و اخذ اقامت کشور سنت کیتس از طریق روش های مختلفی همچون کار، تولد، ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری و پناهندگی می باشد. برای ﺁشنایی با راه های مهاجرت به سنت کیتس با ما همراه باشید.

مهاجرت به سنت کیتس از طریق کار

یکی از رایج ترین راه های مهاجرت و اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس اخذ ویزای کار این کشور است. از طریق کار در این کشور می توان ویزای کاری کشور سنت کیتس را دریافت نمود. لازم به ذکر است که بدانید متقاضیان مهاجرت کاری به این کشور برای اخذ ویزای کار در ابتدا باید از سوی کارفرمای خود در این کشور یک دعوت نامه کاری دریافت کنند. همچنین برای این دعوت نامه نیز کار مورد نظر متقاضی باید 6 ماه در این کشور آگهی شود تا اگر نیروی بومی مناسب برای این کار در این کشور نبود در این صورت کارفرما می تواند دعوت نامه کاری را به خارج از کشور ارسال نماید.

متقاضیان مهاجرت کاری نیز می توانند از روش های مختلفی جهت اخذ قرارداد کاری از سوی کارفرما و یافتن شغل مناسب در این کشور اقدام کنند. از جمله این روش ها ارسال رزومه کاری به سایت های کاریابی، داشتن ارتباط مستقیم با کارفرما در کشور سنت کیتس، مراجعه نزد کارفرما و شرکت و انجام در مصاحبه می باشد. پس از عقد قرارداد کاری متقاضی با کارفرما می توان نسبت به اخذ ویزای کاری اقدام نمود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا اخذ فرم دریافت کار و تکمیل آن، ارائه گواهی تولد و پاسپورت معتبر، ارائه گواهی پزشکی، 3 قطعه عکس، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و ارائه قرارداد کاری می باشد. لازم به ذکر است که بدانید مجوز کار در این کشور قابل تمدید است.

مهاجرت به سنت کیتس از طریق تحصیل

از دیگر راه های رایج مهاجرت به کشور سنت کیتس مهاجرت تحصیلی می باشد. با اینکه این کشور یک کشور کوچک است ولی دارای دانشگاه های معتبر و شناخته شده ای می باشد که از معروف ترین آن ها دانشگاه سنت ترزا و همچنین دانشکده پزشکی دانشگاه ویندزور می باشد. همچنین علاوه بر اینکه این کشور از دانشگاه های معتبری برخوردار است هزینه تحصیل در این کشور نیز نسبت به سایر کشورهای معتبر بسیار پایین تر است و همین مساله سبب شد که این کشور مقصد مناسبی برای مهاجرت تحصیلی بسیاری از متقاضیان باشد.

این کشور دارای سیستم آموزشی قابل قبولی می باشد. همچنین سن ورود به دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی از 18 سال تا 22 سال می باشد. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کشور سنت کیتس توجه داشته باشند که زبان تحصیل در این کشور انگلیسی است و از جمله رشته هایی که در دانشگاه های این کشور تدریس می شود فنی مهندسی، پزشکی، پیراپزشکی، کسب و کار و امور مالیاتی و علوم انسانی می باشد.

اخذ اقامت تحصیلی در این کشور به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا مدت زمان ویزای دانشجویی در این کشور بسته به مدت زمان تحصیل متقاضی متفاوت است. از جمله مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور نامه پذیرش از دانشگاه مربوطه، عکس و مدرک زبان، بلیط رفت و برگشت، رسید پرداخت شهریه دانشگاه و هزینه ویزا و آخرین مدرک تحصیلی می باشد.

مهاجرت به سنت کیتس از طریق تولد

یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به سنت کیتس تولد فرزند می باشد. در واقع اخذ تابعیت و اقامت هر کشوری از طریق تولد فرزند بر اساس دو قانون خاک و خون می باشد. برخی از کشورها از قانون خون تبعیت می کنند. کشورهایی همچون اتریش، آلمان، ایران و …

در واقع می توان گفت که اکثریت کشورهای دنیا از این قانون پیروی می کنند. بر اساس این قانون تنها نوزادانی می توانند تابعیت کشور مقصد را کسب کنند که یکی از والدین حتما تابعیت کشور مقصد را داشته باشد. ولی قانون خاک به والدین کاری ندارد و به تمام نوزادانی که در خاک کشور مقصد متولد شوند تابعیت و اقامت می دهد بدون اینکه والدین شهروند کشور مقصد باشند.

کشور سنت کیتس جزء کشورهایی است که از قانون خاک پیروی می کند. البته لازم به ذکر است که بدانید این کشور اقامت و تابعیت را فقط به کودک متولد شده در خاک این کشور اعطا می کند و والدین باید از روش دیگری اقامت این کشور را به دست آورند.

مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج

از دیگر راه های مهاجرت به سنت کیتس و اخذ اقامت این کشور ازدواج با فردی است که تابعیت این کشور را دارد. از این رو اگر متقاضی مهاجرت به سنت کیتس با فردی که شهروند این کشور ازدواج کند می تواند با ارائه دادن مدارک مورد نسبت به اخذ اقامت این کشور اقدام نماید. این شخص می تواند با گذراندن و اجرای مراحل به صورت مرحله به مرحله تابعیت این کشور را به دست آورد. البته متقاضی ازدواج با شهروند سنت کیتس حتما باید حداقل 18 ساله باشد.

مدارک مورد نیاز برای این نوع مهاجرت ارائه مدارک شناسایی برای اثبات سن، عکس، مدارک هویتی، سند ازدواج و طلاق، فرم درخواست ویزا، گواهی سلامت پزشکی و پاسپورت زوجین می باشد.

 

نظر خودتان را ارسال کنید